Вижте резултатите от анкетата: Как оценявате картината на вашият LCD телевизор LG ?

Гласували
154. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Отлична

    54 35.06%
  • Много добра

    65 42.21%
  • Добра

    22 14.29%
  • Средна

    8 5.19%
  • Задоволителна

    4 2.60%
  • Слаба

    3 1.95%
Отговори на анкетата
Страница 85 от 96 ПърваПърва ... 3575838485868795 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,261 до 1,275 от общо 1435
Like Tree292Одобрявам

LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member Аватара на SayanMk
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    11
    #1261

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Пуу не събрах парите навреме >,< За LA690S и промоцията я няма вече... сега пък LA667S е промоционален, ама за +50лв... ;/ Edit: всъщност го намерих в друг магазин, няма значение...
    Да го взимам ли... или да изчакам 13-ти декември (когато излиза новата промоция) .. пфф.... По-скоро мисля на глас, но ако някой има представа как се движат тия неща, ще се радвам на подсказка...
    И ми е странно защо само в *маркета има +2 чифта очила за "дуалплей"

    ПП: относно клипчетата.. какво ли е да правиш цял ден едно и също... очаквах да е по-машинизиран процеса..
    Този пост е редактиран от SayanMk; 27-11-13 в 20:50.

  2.  
     
  3. Member Аватара на competition
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    393
    #1262

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Саян, моят съвет е изчакай, така и така си изтървал любимия ти модел, а и 13-ти е много близо.Другото, което искам да те посъветвам е да не го взимаш от Зора и други измислени магазини, защото започнах много да се съмнявам, че както АРДЕС взимат техника с проблеми.Не твърдя на 100 %, но напоследък започнах доста скептично да гледам на замиращи вериги магазини.(Само да вметна за ардес, че ги споменавам - 2-ри лаптоп закупен от там се оказва с доста тежък проблем в дъното и на всичкото отгоре биоса на втория нямаше сложена батерия).Успех с предстоящата покупка
    SayanMk одобрява това.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    111
    #1263

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Не мога да върна стара версия на фирмуера на 42LN575S. Не става нито със седем пъти FAV, нито със седем пъти "9". Някой да има идея?

  5. Member Аватара на competition
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    393
    #1264

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Добро утро!
    В новия ъпдейт 04.04.07 (2013 модели) промяната е същата, както при 2012 модели.Отново с пускането на SMART функциите излиза лицензиячта и трябва да приемем за да можем да виждаме SMART менюто, YouTube приложението също в пъти по-бързо се отваря и зарежда(поне при мен).Друго за сега не виждам!

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    111
    #1265

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    При мен с 04.04.07 освен, че по-бавно ми превключва каналите на Виваком ми се струва, че и деинтерлейсинга (Real Cinema-та) не работи добре. Но нямах възможност да върна по-стара версия за да съм 100% сигурен. Не съм пробвал SMART функциите как вървят, но аз така или иначе не ги ползвам и няма да забележа разликата ако я има.

  7. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #1266

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Е, колеги моя болен телевизор си е вече в къщи със сменен панел. НО има едно ОГРОМНО НО - не мога да си настроя картината така както беше. Машинката си помни абсолютно всичко което съм настройвал,браузър,пароли,мрежа..... НО картината като цветове не отговаря на ползвания преди ремонта режим експерт 1. Явно изпълнителното звено (панела) е лош и от там нещата не се получават. Първото което забелязах е че картината има зеленикав отенък, а всички настройки са на "0". С мой приятел по телефона направихме синхронизиране с неговите настройки ама не, пак не ми пасва. Вярно че всеки има различно възприятие за цвят ама чак толкова да не мога да си го наглася.... Или е прекалено светло или прекалено тъмно..... Използвах и вградения помощник, но и след него и малка корекция от мен пак не се получава. Друг е въпроса, че на всички телевизии (ползвам Булсат) без тези които са HD, е пълно с "квадратчета" а образа не е на фокус???!!!!!???!! Все едно гледаш през не добре фокусиран далекоглед, микроскоп.... една идея да врътнеш и ще се фокусира. За 20 дена Булсата ли са си скапали иначе скапаното излъчване или аз от любител на седмото изкуство се превърнах в критик на производител на телевизори. Пуснах си филм от плеъра - пълен Блурей и пак квадратчета... е по-малки и трудно забележими, НО ги има... Тъпо, много тъпо

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    140
    #1267

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Колега, frizera пробвай да му нулираш всички настройки и пак да си го нагласиш, но и аз като цяло забелязвам с прилагането на последните 4 ,5 ъпдейта има леко влошаване на картината, дали съм му свикнал вече и ми се струва така незнам, но от както пооправиха кометите, ми се вижда по-размазах образа от преди. Имам един блурей плеър и като пусна някой филм през неромедиа сървара и картината е видимо доста по-добра и от към цветове и фокус направо кристална става ..

  10. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #1268

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от venom8888 Виж публикацията
    Колега, frizera пробвай да му нулираш всички настройки и пак да си го нагласиш, но и аз като цяло забелязвам с прилагането на последните 4 ,5 ъпдейта има леко влошаване на картината, дали съм му свикнал вече и ми се струва така незнам, но от както пооправиха кометите, ми се вижда по-размазах образа от преди. Имам един блурей плеър и като пусна някой филм през неромедиа сървара и картината е видимо доста по-добра и от към цветове и фокус направо кристална става ..
    Нулирах, ръчках и какво ли още не правих, но не успя да ме впечатли отново този телевизор. Днес пуснах последния ъпдейт - абсолютно нищо не се подобри. Аз филмите си ги пускам директно от плеър по HDMI към ресивер и от там пак по HDMI към телевизора. Всичко е HDMI 1,4. Разликата е само, че телевизора ходи на ремонт. Докато беше там "гледах" един Филипс 20PFL3403/10 пак с HDMI, но без да размествам нищо от връзките или кабелите между устройствата. Казвам "гледах" защото разстоянието е прилично голямо и той беше просто като фон лампа в хола....

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,633
    #1269

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/


  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    23
    #1270

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Колеги на lg lm670s може ли да се сложи lgmod?
    Предимно ми трябва защото четох че в този мод може да се добави cccamd
    Този пост е редактиран от astonbg; 29-11-13 в 17:41.

  13. Novice
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    7
    #1271

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Да може.
    Шасито е еднакво - различни са само настройките в сервизното.
    LD33B - LA620S, LA620V, LA621V, LA640S, LA641S, LA644V, LA645V, LA660S, LA660V, LA662V, LA667S, LA667V, LA669V, LA690S, LA690V, LA691V, LA740S, LA740V, LA741V
    Влиза се в сервизното на 740 и се правят снимки на всички страници. После настройките се копират едно към едно в сервизното на моделите от 660 нагоре.
    Нещо не разбрах.Тук са изброени модели които са под серията 660. За тях това с настройките не важи,така ли? В смисъл на LA620S може ли да се получи или не?

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,633
    #1272

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от dimo777 Виж публикацията
    Нещо не разбрах.Тук са изброени модели които са под серията 660. За тях това с настройките не важи,така ли? В смисъл на LA620S може ли да се получи или не?
    Написаното важи само за моделите с поставени 100 херцови панели - произведени след Август 2013, а такива са моделите от 660 нагоре

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    33
    #1273

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    как мога да разбера моя панел дали е 100Hz, става въпрос за LA691S

  17. Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    325
    #1274

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Написаното важи само за моделите с поставени 100 херцови панели - произведени след Август 2013, а такива са моделите от 660 нагоре
    100% потвърдено ли е това? Включително и за моделите по българския пазар?

  18. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,633
    #1275

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от extext Виж публикацията
    как мога да разбера моя панел дали е 100Hz, става въпрос за LA691S
    Погледни първи пост.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 85 от 96 ПърваПърва ... 3575838485868795 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  2. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  3. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45
  4. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  5. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе