Вижте резултатите от анкетата: Как оценявате картината на вашият LCD телевизор LG ?

Гласували
154. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Отлична

    54 35.06%
  • Много добра

    65 42.21%
  • Добра

    22 14.29%
  • Средна

    8 5.19%
  • Задоволителна

    4 2.60%
  • Слаба

    3 1.95%
Отговори на анкетата
Страница 63 от 96 ПърваПърва ... 1353616263646573 ... ПоследноПоследно
Резултати от 931 до 945 от общо 1435
Like Tree292Одобрявам

LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2013
    Мнения
    19
    #931

    LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    И аз да попитам, кой плейър е по добър, TotalMediaTheater или PowerDVD?

    п.с. Като цяло питам, сега съм с Totalmedia 5
    Ако 6-та е по добра да минавам на нея или PowerDVD 13, ако е същата работа да си седа с нея?
    Този пост е редактиран от mazev; 16-10-13 в 16:40.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,471
    #932

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от competition Виж публикацията
    Важно е и HDMI кабелът, каква версия е.
    Нужната версия за подкарване на 3Д е HDMI 1.4
    Версията на кабела няма значение - 1.2 или 1.3. От значение е версията на софтуера зареден в чипа на порта. Ако сте обърнали внимание, когато Sony пусна на пазара модела 65X9005 имаше прес релииз, в който обявиха на клиентите си, че версията на HDMI порта е 1.3 , но с последващ ъпдейт ще го направят на 2.0, за да подържа 4K 30FPS :rolleyes: Имаше публикувана снимка на платката с борда, която беше отделно от мейн борда.
    Всичко изписано на опаковките, са маркетингови трикове с цел да си купите по-новият и по-скъпо струващ кабел.
    HDMI-кабели: развенчаване на митове
    http://www.3dnews.ru/offsyanka/61156...articles-block
    zabadara и competition харесват това.

  4. Member Аватара на zabadara
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Търговище
    Мнения
    175
    #933

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Да попитам и аз нещо.До сега не съм си ъпдейтвал фирма на тв-то,поради ред причини отразени в по-предни мои постове.Желателно ли е да се ъпдейтва и това ще подобри ли с нещо картината и функциите на телевизора?Сега съм с 04.20.53 закупен преди 7 месеца.
    Ще съм благодарен за мнения!

  5. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #934

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от aldokalcone Виж публикацията
    Технополис и те вдигнаха цената на LA740, явно картела работи добре. Цените им вървят ръка за ръка.
    Как ще се накефя да дойде някой нов играч и да ги вкара у кучи гъ* и двете веригии, че се помислиха за голямата работа. (говоря за 47" модели, понеже тях следя).
    Off-topic

    Интересното е, че в Карфур бяха пуснали един Samsung UE32F5000 на цена от 599лв. с възможност за безлихвен кредит... Като междувременно, цената от магазина в Техномаркет, беше 679лв... В Технополис 645лв. Сега гледам - Техномаркет и Технополис са направили модела на 599лв...

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    74
    #935

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    "Оверскан"-а в опциите на видеокартата погледнал ли си ?
    Благодаря ти колега!
    Наистина бях скалирал картината, защото излиза извън екрана на ТВто!?
    Когато го пуснах на дефаулт всичко тръгна както трябва, но пък се губи част от картината

    Някой има ли идея защо на ТВто картината излиза извън рамката?
    С Lenovo Y580 съм и 47LM620.

    Поздрави!


    Edit:

    Намерих отговора ти тук:
    https://forum.setcombg.com/%D1%82%D0...tml#post620524

    Благодаря още веднъж!
    Този пост е редактиран от masterross; 17-10-13 в 01:24.
    zabadara одобрява това.

  7. Junior Member Аватара на iNfRaIiI
    Тук е от
    Jul 2013
    Живее в
    Ловеч, София
    Мнения
    59
    #936

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Моя 47LM620S прави един неприятен проблем с 3d-то, не знам дали го има и при други модели на LG.
    Когато гледам 3d и настроя 3d ефектите да са на максимум ( максимално разстояние от обекта до фона, и максимална близост до зрителя) тогава се получава едно движение.
    Смисъл, при така зададени настройки всичко изглежда като триизмерно ( без очилата ) и ако гледам без очилата се вижда как от 3 измерно картината се движи и става като обикновенна и после пак се раздвижва и става 3 измерно. Това с очилата се още доста неприятно. Имате ли подобен проблем? Ако настройките на 3d са стандартни го няма този проблем.
    Ако имам време ще направя клипче за да ви покажа, че малко не мога да го обясня Инак съм доволен от телевизора до момента. Да, 3d-то не е като на кино, но според мен е по-добро от повечето телевизори в този ценови клас. Стига да оправят този проблем който споменавам...
    Мнения? Мерси

    Ето и видео:



    Вижда се как лицето в случая на Дауни Джуниър става от 3 измерно в нормално. Това става доста често и е доста дразнещо когато си с очилата.
    Проблема е, че така, с тези настройки, 3D ефекта е най-добър. Някой има ли подобен проблем и това дали би могло да се оправи с нов фърмуер? Благодаря?

    ЕДИТ: Движенията които виждате не са в следствие на фокусиране на камерата, а си стават на екрана.
    Този пост е редактиран от iNfRaIiI; 17-10-13 в 09:52.

  8.  
     
  9. Member Аватара на competition
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    393
    #937

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Пробвай с друг 3D филм или още по-добре даже със същия (IRON MAN 3), но да е друг 3D релийз, също така, пробвай да го пуснеш и през друг плеър, смени кабела(ако си през кабел).Всичкото това най-вероятно оказва влияние.Писал си, че това ти се получава само след настройки на 3D-то на TV, но нищо не ти пречи да опиташ съветите ми.
    Също така може да се дължи и на това, че 620 е базов модел и не е със Cinema Screen (поправете ме ако греша).Имам LA660 и LM660, и проблем с 3D-то не съм имал, до сега, и на двата.
    Но има и момчета, които разбират много повече и те биха ти дали още по-точен отговор
    Пиши обезателно, ако разбереш, от какво е "дефекта", че ми стана много интересен поста ти.
    Този пост е редактиран от competition; 17-10-13 в 11:00.

  10. Junior Member Аватара на iNfRaIiI
    Тук е от
    Jul 2013
    Живее в
    Ловеч, София
    Мнения
    59
    #938

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Пробвано е с няколко плеъра включително и вградения на ТВ-то.
    Използвам MPC-HC с MaDVR и всичко е ок от към качество, но проблема леко дразни
    Инак съм много доволен от телевизора за цената и инчовете му

  11. Member Аватара на zabadara
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Търговище
    Мнения
    175
    #939

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от zabadara Виж публикацията
    Да попитам и аз нещо.До сега не съм си ъпдейтвал фирма на тв-то,поради ред причини отразени в по-предни мои постове.Желателно ли е да се ъпдейтва и това ще подобри ли с нещо картината и функциите на телевизора?Сега съм с 04.20.53 закупен преди 7 месеца.
    Ще съм благодарен за мнения!
    Никой ли няма мнение по въпроса!

  12. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #940

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Не винаги има полза от по-нова версия на софтуера . Той , обикновено , не добавя нова функционалност на уреда , а подобрява работата между отделните контролери .
    Ако искаш може да се пробваш , но ако нямаш проблеми и си доволен от това което виждаш , не го прави или ако да , запиши си и старата версия , евентуално при проблем с новата . Понякога първия ъпдейт се прецаква и се налага да се повтори . Нищо страшно , но си е стряскащо и неприятно . така си мисля аз .
    zabadara одобрява това.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2013
    Мнения
    63
    #941

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Moя е 32LM620, нямам споменатия проблем. Изгледал съм не повече от 10-ина 3Д филма, 3Д-то е на максимум.
    С последния ъпдейт съм, но и със старите няма такова нещо.
    Гледам през Плекс или вградения плейър на телевизора, с вградени 3Д субтитри.

  14.  
     
  15. Junior Member Аватара на iNfRaIiI
    Тук е от
    Jul 2013
    Живее в
    Ловеч, София
    Мнения
    59
    #942

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Някой ще ми каже ли колко голяма флашки ми трябва за да мога да записвам от DVR-a на телевизора ми LM620S ? Имам външен хард 320GB но се прецака и мисля да взема флашка, но не намерих изисквания. ЗНам само, че 8гб флашката ми не става за запис? Явно трябва поне 16 или 32 може би? Някой знае ли? Мерси?

    п.п За по-горния ми проблем ще се свържа с LG!

  16. Member Аватара на competition
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    393
    #943

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Възможно е да е и дефектна бройка тв-то, в чужди форуми рови ли за проблемното 3д?

  17. Junior Member Аватара на iNfRaIiI
    Тук е от
    Jul 2013
    Живее в
    Ловеч, София
    Мнения
    59
    #944

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от competition Виж публикацията
    Възможно е да е и дефектна бройка тв-то, в чужди форуми рови ли за проблемното 3д?
    Да, но нищо не открих, не знам и как точно да обясня пролема на хората от LG...

  18. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,574
    #945

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Абе и аз май съм го забелязвал това на 47LM660 (докато го имах) , но пък ползвах други настройки на 3Д-то , че на "мах" нещо не ме кефеше може и заради тоя проблем да е било)

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 63 от 96 ПърваПърва ... 1353616263646573 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  2. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  3. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45
  4. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  5. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе