Вижте резултатите от анкетата: Как бихте контролирали вашият телевизор ?

Гласували
236. Не можете да гласувате в тази анкета
  • С дистанционното управление

    166 70.34%
  • Със смартфон

    40 16.95%
  • С таблет

    19 8.05%
  • С Touchscreen

    9 3.81%
  • С глас

    23 9.75%
  • С жестове

    23 9.75%
  • Със силата на мисълта

    33 13.98%
  • С очите

    3 1.27%
  • Не знам / не мога да отговоря

    2 0.85%
Отговори на анкетата
Страница 11 от 113 ПърваПърва ... 9101112132161 ... ПоследноПоследно
Резултати от 151 до 165 от общо 1691
Like Tree367Одобрявам

LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #151

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Или едното или другото . По оптика е при теб , но дай модела на системата за дом.кино . През hdmi има подробности .

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    21
    #152

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Не можах точно да открия модела...LG HT503? Модел 2011 е. Отзад има изход за оптика, но не знам дали не става без нея. До сега на стария Самсунг LCD гледах без проблем ТВ и звукът излизаше от дом. кино. Беше вързан само с HDMI и един Skart. Сега на този не става...

  4. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #153

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    На Самсунга си ползвал скарта за звука , а hdmi за картината , явно . Това може да оптичен изход на тази система или имаш грешни настройки на източника на сигнал .

    - - - - - - - - - -

    По оптиката ще стане , системата има оптичен вход , значи бъркаш при настройките .

  5. Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    325
    #154

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    А тези, които смятаме в момента да си купуваме телевизор, да чакаме новите ли? Или този WebOS сигурно ще пльоснат само на флагмана си

  6. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #155

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Новото обикновено крие изненади , не бързай ! Аз поне така бих постъпил .

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    12
    #156

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от aldokalcone Виж публикацията
    Sayman, мостра ли беше телевизора или нов? Понеже гледаме точно на LA740 наличността е доста ограничена и май няма нови неразпечатани бройки, всичко са мостри :/ (освен ако не са внесли нови бройки).

    За DSE-то, най-добре тествай с това видео: http://pat.rutil.net/Forum/ClearSky&...D1080(50i).mts

    (преименувай го с разширение .mkv за да се чете от вградения плеър на телевизора).
    Чисто нова е. От 740-ката 42-ки и 47-ци неразпечатени вече няма в цялата страна. Първоначално исках 42-ка, но се оказа, че няма да има доставка, а от наличните няма неразпечатени. За мое щастие положението с 47-цата се оказа същото ... нооо с изключение на една единствена неразпечатана бройка Разликата между 42-ката и 47-цата е 400-600лв. но имам определени връзки където трябва и ми направиха цена, на която просто не можах да откажа Така че отмъкнах последната 47-ца Благодаря за файла. Вече тествах ТВ-то за DSE, но ще пробвам и с това видео ... изглежда ми добро за тест.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    21
    #157

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Благодаря ти много! Значи в случая този Скарт изобщо не ми трябва? Да взимам една оптика (има ли значение каква трябва да бъде?) и реално в ТВ ще има само една оптика като кабел(утре ще взема и СА модул от Близу за да разкарам черната им грозотия, с който и HDMI няма да ми е нужен). Така ли е, или бъркам?

  10. Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    325
    #158

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от Sayman Виж публикацията
    Чисто нова е. От 740-ката 42-ки и 47-ци неразпечатени вече няма в цялата страна. Първоначално исках 42-ка, но се оказа, че няма да има доставка, а от наличните няма неразпечатени. За мое щастие положението с 47-цата се оказа същото ... нооо с изключение на една единствена неразпечатана бройка Разликата между 42-ката и 47-цата е 400-600лв. но имам определени връзки където трябва и ми направиха цена, на която просто не можах да откажа Така че отмъкнах последната 47-ца Благодаря за файла. Вече тествах ТВ-то за DSE, но ще пробвам и с това видео ... изглежда ми добро за тест.
    Каква отстъпка ти направиха? Доколкото знам управителите могат да свалят не повече от 3 до 5%

    Голяма навалица за тия телевизори, накрая няма да има за всички. От LA790 дано има неразпечатани.

  11. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #159

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от Kiril Kovachev Виж публикацията
    Благодаря ти много! Значи в случая този Скарт изобщо не ми трябва? Да взимам една оптика (има ли значение каква трябва да бъде?) и реално в ТВ ще има само една оптика като кабел(утре ще взема и СА модул от Близу за да разкарам черната им грозотия, с който и HDMI няма да ми е нужен). Така ли е, или бъркам?
    Оптичния кабел си е стандартен само си избираш дължина и цена . Ако вземеш модул , няма да ти трябва hdmi кабел .
    Kiril Kovachev одобрява това.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    12
    #160

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от veselintonev Виж публикацията
    Баси и Техномагазините,пълен смях! Ходих до ТМ ,сега пък ТВ-та вече пътували към определени магазини,обаче никой незнае ,дали са за клиент който ги е капарирал или са за свободна продажба.Ако някой ми беше казал че с парите си не мога да купя това което искам ,щял да го помисля за луд,но уви така е!!! Днес писах официален мейл на LG Bulgaria,втрещих се от отговора им. Всеки клиент сам определял кога и как да внесе даден модел,те не можели да влияят на това,че за какъв чеп имат тогава представителство в България? Нали тези техномагазини са техни дистрибутори и би трябвало LG Bulgariа да определят и промоциите и вноса!!Това е абсурдно,ако никой не ми се обади утре и други ден ще им тегля една майна на всички.
    Здравей, Разбирам, че си гневен, но в думите ти няма логика. Наистина ли мислиш, представителствата определят вноса, цените, промоциите и т.н. Ако представителствата решаваха самосиндикално тези параметри от търговията то пазара щеше да съществува най-много година след което даже големите фирми биха фалирали. Как си представяш пазара да може да поеме 3 бройки (примерно) на месец продажби от някое 85 инчово ултра HD от всички вериги на пазара ни, но (по твоята логика) представителството да каже "Не. Ние ще внесем по две бройки за всеки магазин (за да няма недоволни като теб). Една за мостра и една неразпечатана за продаване. Вие обаче (визирам веригите) обаче ще си ни ги платите. Пък дали ще си ги продадете или не си е абсолютно ваша грижа. И на всичкото отгоре няма сами да си определяте цените. Ние ще ви ги диктуваме." Ако се замислиш ще се сетиш, че това няма да доведе до нищо добро и разумно и именно за това даже е регламентирано със закони. Представителството може да даде препоръчителни цени, но е незаконно да се налагат по какъвто и да е начин, защото това е висша форма на картелност и липса на всякаква конкуренция и борба между веригите за по добра цена. Както казах ... разбирам гнева ти в подобна ситуация ... но помисли

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от aldokalcone Виж публикацията
    Каква отстъпка ти направиха? Доколкото знам управителите могат да свалят не повече от 3 до 5%

    Голяма навалица за тия телевизори, накрая няма да има за всички. От LA790 дано има неразпечатани.
    Не говоря за връзка с управите

  13. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #161

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от aldokalcone Виж публикацията
    Каква отстъпка ти направиха? Доколкото знам управителите могат да свалят не повече от 3 до 5%

    ...
    Могат и повече при желание ! По празниците , особено по Коледа , винаги е така .

  14.  
     
  15. Member Аватара на zabadara
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Търговище
    Мнения
    175
    #162

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от Kiril Kovachev Виж публикацията
    Благодаря ти много! Значи в случая този Скарт изобщо не ми трябва? Да взимам една оптика (има ли значение каква трябва да бъде?) и реално в ТВ ще има само една оптика като кабел(утре ще взема и СА модул от Близу за да разкарам черната им грозотия, с който и HDMI няма да ми е нужен). Така ли е, или бъркам?
    Звук към домашно кино можеш да изкараш само през оптиката,няма друг вариант-това е аудио изхода.HDMI и Скарта са входове,през тях можеш да гледаш видео от дом.кино към тв-то.
    competition и Kiril Kovachev харесват това.

  16. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #163

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Може и от приемника на кабелния оператор директно , без да минава през телевизора . Тогава телевизора се явява само като голям монитор ! Но това са подробности .
    zabadara и Kiril Kovachev харесват това.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    80
    #164

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    колеги да попитам - след като пуснаха за България интернет-радиото www.spotify.com се опитах да намеря апп за него, но и в нета нямаше - ОК, съгласих се.
    опитах се да го пусна през браузъра на тв, но ми поиска инсталиране на "флаш плеър за линук дистрибуция" и зациклих. ако беше на компютър щях да го разцъкам, но на ТВ не ми се иска да се уча, че ще остана, предполагам без него.
    ако някой може да помогне - ТВ е модел: 47лм671с.
    поздрави!

  18. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    299
    #165

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Както и да е, но не е нормално да имаш една страница в брошурата на LG и да няма нито една бройка налична , особено сега по Коледа,когато са им бума на продажбите! Разбираемо е да не могат да имат наличност от всичко ,но поне тези да са се постарали да имат.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 11 от 113 ПърваПърва ... 9101112132161 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе