Вижте резултатите от анкетата: Как бихте контролирали вашият телевизор ?

Гласували
236. Не можете да гласувате в тази анкета
  • С дистанционното управление

    166 70.34%
  • Със смартфон

    40 16.95%
  • С таблет

    19 8.05%
  • С Touchscreen

    9 3.81%
  • С глас

    23 9.75%
  • С жестове

    23 9.75%
  • Със силата на мисълта

    33 13.98%
  • С очите

    3 1.27%
  • Не знам / не мога да отговоря

    2 0.85%
Отговори на анкетата
Страница 16 от 113 ПърваПърва ... 614151617182666 ... ПоследноПоследно
Резултати от 226 до 240 от общо 1691
Like Tree367Одобрявам

LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member Аватара на vector
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    MainaTown
    Мнения
    48
    #226

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Минали са 3-те дни в които може да се смени.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    343
    #227

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Какво ли не пробвах и проблема с възпроизвеждане на видео то ЮСБ остана- LM 620S.Насича та не се трае,все едно му са се скапали кодеците,пробвах и от трите порта.От какво може да е станало като го купих не беше така?Кажете какво да правя,нещо ако се барне в сервизното меню или...да беше комп. да му преинсталираш кодеците,преинстал и т.н.,ама телевизор?

  4. Member Аватара на ceco7
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    619
    #228

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от vector Виж публикацията
    Минали са 3-те дни в които може да се смени.
    Нищо че са минали , опаковай го и искай смяна и не от консултант, а от офиса .

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,504
    #229

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от juspar Виж публикацията
    Какво ли не пробвах и проблема с възпроизвеждане на видео то ЮСБ остана- LM 620S.Насича та не се трае,все едно му са се скапали кодеците,пробвах и от трите порта.От какво може да е станало като го купих не беше така?Кажете какво да правя,нещо ако се барне в сервизното меню или...да беше комп. да му преинсталираш кодеците,преинстал и т.н.,ама телевизор?
    Възстанови му заводските настройки и после пробвай с друга флашка.




    http://forum.ixbt.com/topic.cgi?id=62:21334-102#3728
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 25-12-13 в 20:20.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    20
    #230

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Какво значи това "постоянно потъмнява и изсветлява"? Това не е ли т.нар "динамичен контраст"?

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    343
    #231

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Възстанови му заводските настройки и после пробвай с друга флашка.
    Възтанових фабричните настройки,пробвах с флашка и хардиск,на харда го закачих на хъб със собствено захранване,ъпдейтнах му фърмуера и никаква разлика!Еб@ти и телевизора,никой не е и чувал за такъв проблем!

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    14
    #232

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    В по-предни постове имаше потребители с проблеми при работата с TLLedit. Аз също не съм доволен от програмата, но за сметка на това, съм доволен ChanSort.

  10. Junior Member Аватара на vector
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    MainaTown
    Мнения
    48
    #233

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от ceco7 Виж публикацията
    Нищо че са минали , опаковай го и искай смяна и не от консултант, а от офиса .
    звънях казаха да чакам да отвори сервиза януари и да ходя в к и к сервиза на техномаркета. не е от динамичния контраст на филм от флашка и субтитрите потъмняват и изсветляват заедно с картината.

  11. Novice
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    6
    #234

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Здравейте на всички. Моля ви да ми помогнете със следния проблем.

    1. Преди няколко седмици си закупихме телевизор LG 42la620s, обаче срещнах следния проблем. Самия телевизор си има нещо като (маркет, галерия) за теглене на приложения и игри. За целта ми искаше регистрация, акаунт с който да мога да изпълня тази опция. Направих си акаунт, свързал съм му WI-FI връзка дотук всичко ок, обаче като цъкна на някоя игра за да я сваля, чакам известно време (до минутка) и ми излиза съобщение - Сървърът не е свързан, моля опитайте по-късно (404)
    Опитах дори и директно да му сложа кабела за интернета но и така не стана. Та от тук и там разбрах че се сменяли ригионалните настройки вместо България да е на _-_ ето този знак понеже в България нямало такъв сървар ли.....какво ли не сменях че и нови и нови регистрации правих, в lgapsstv.com също правих рег. като избирам за държава UK но нищо и нищо - явно нещо не го правя както трябва. Моля някой който разбира от тези неща да ми обясни кое как точно да направя защото много искам да тегля приложения за TV-то.
    Благодаря от сърце!!!

  12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,504
    #235

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    simo406
    1. Желателно е телевизора да е свързан с кабел към рутера.
    2. Пробвай да влезеш в You tube и ако успееш значи връзката е наред.
    3. Често когато сървърът е претоварен или скоростта на нета ти е ниска - дава грешка.

  13. Member Аватара на competition
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    393
    #236

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Здравейте и Весела Коледа!!!
    Май от LG с новия ъпдейт (2012 модели) са премахнали възможността да се влиза в сервизното меню!За първи път реших да вляза в LM серията за да си едитна каналите.Ще обясня какво правя и моля да кажете дали го правя правилно.Както съм си на канала примерно задържам "Home" около 30-40 секунди, но нестава нищо освен че ми се показва смарт менюто.Правя ги и от смарт менюто на обратно и пак нищо( задържам бутона "Home" и ми излиза от менюто и ме връща на телевизионната програма и продължавам да задържам бутона, но греда)
    Благодаря предварително!

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    5
    #237

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Весела Коледа и от мен! В една от другите теми във форума има препоръки за настройки на цветовете на телевизора. Моля споделете опита си досега,зада може ние, новобранците с LG да смебързо "в час"! Мерси предварително! LG 42LA740...

  16. Member Аватара на competition
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    393
    #238

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Настройката зависи изцяло от окото на човек.Всеки вижда различно цветовете и за едни, дадена настройка е добра, за други - не толкова!От тези настройки, в предната тема, за мен са идеалните, но на теб могат да не ти харесат.Пробвай и най-вече импровизирай

  17. Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    168
    #239

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Имам малък проблем с тв-монитор ЛГ при тумни сцени подсветката толкова мн намаля ,че почти нищо не се вижда, есо режима е изключен, при светли сцени подссетката се увеличава и всичко е 6

  18. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    343
    #240

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Вързах един диск към телевизора за запис на предавания,писна ми и искам да го форматирам на компа, но не става. Някой ако знае нека сподели как да го форматирам.Пробвах и с разни програми и нищо.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 16 от 113 ПърваПърва ... 614151617182666 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе