Вижте резултатите от анкетата: Как бихте контролирали вашият телевизор ?

Гласували
236. Не можете да гласувате в тази анкета
  • С дистанционното управление

    166 70.34%
  • Със смартфон

    40 16.95%
  • С таблет

    19 8.05%
  • С Touchscreen

    9 3.81%
  • С глас

    23 9.75%
  • С жестове

    23 9.75%
  • Със силата на мисълта

    33 13.98%
  • С очите

    3 1.27%
  • Не знам / не мога да отговоря

    2 0.85%
Отговори на анкетата
Страница 45 от 113 ПърваПърва ... 3543444546475595 ... ПоследноПоследно
Резултати от 661 до 675 от общо 1691
Like Tree367Одобрявам

LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на competition
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    393
    #661

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Здрасти!Точно за твоя модел няма мисля, но с търсачката на форума ще изнамериш за LA калибрацията в някоя от предишните теми.Пробвай, може да ти харесат.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,502
    #662

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от Romel66 Виж публикацията
    Здравейте, имам странен проблем със стария ми LG 32LH500. Абонат съм на NET1 и при пускането на HD канала на БНТ1 нещо не можа да си го намери сам (функцията за намиране на нови канали съм я пуснал)... след това реших да настроя пакета ръчно по честота и пр. ТВ-то казва, че няма сигнал !?! и нямаше да е чудно ако на новия ми тв 42LA691S-ZA , който ползува същия сигнал със сплитер всичко се намира и дава сила на сигнала 97 процента, качесто на сигнала 100.. Старото LG e модел отпреди 4 г. когато LG не знаеха че има цифрова тв у нас та за страна съм ползувал Финландия... сменях страните и настройки- същото. Обадих се на кабелния оператор и ми казаха, че за пръв път чуват за подобен проблем. Така че , колеги помагайте сигурно проблема е в моя телевизор...
    Пусни го да сканира на страна Други -----

  4. Novice
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    6
    #663

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Пусни го да сканира на страна Други -----
    Пуснах го и за съжаление нищо, продължава на честота 626 да няма сигнал...

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,502
    #664

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Може би проблема се крие в домашната ти кабелна мрежа(орязване на честоти заради некачествени сплитери и връзки). Размени местата на телевизорите и пробвай пак.
    zabadara одобрява това.

  6. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,581
    #665

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Сплитера вероятно е сдал багажа , пробвай със сигнал преди него .

  7. Novice
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    6
    #666

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Може би проблема се крие в домашната ти кабелна мрежа(орязване на честоти заради некачествени сплитери и връзки). Размени местата на телевизорите и пробвай пак.
    Проблема се оказа наистина свързан със сплитера. На изхода към стария ТВ на него пише затихване на сигнала 9db а за другия ТВ е право(затихване 1.5 db) и размених изходите. Явно на стария тв е по слаб тунера, щото сега на новия тв силата на сигнала падна на 78(преди над 90) но новото LG се оправя без проблем. Явно силата на сигнала след сплитера е била недостатъчна. Сега си намира и проблемната честота. Когато говорих с хората на НЕТ1 ми казаха, че подават достатъчно силен сигнал да захрани 4 приемника??? Благодаря на всички отзовали се.
    zabadara одобрява това.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    27
    #667

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от hotrider Виж публикацията
    колега mirkata404 на моят La667 излиза Hotbird, тунера работи много добре, аз никога не се бях занимавал със сателитна телевизия, с една булсатска антена чудеса прави тв-то. иначе аз си добавям от друго 1.2.3.4 добавяш си 1-вия транспондер на ръка и след това при сканирането му даваш пълно сканиране и търсене и добавяне на нови транспондери и той сам си ги качва другите. HboGo успях една сутрин да го инстална явно вечер са им понатоварени сърварите или много убавия нет на близо или комбинацията от двете но работи, от няколко дена обаче прави проблем със субтитрите някой път не ги зарежда.
    hotrider, благодаря много, че споделяш опита си за ТВ. Аз вече го направих това, което си писал. Ама не можах да му сменя името. Нищо де, аз вече си имам САТ приемник.
    Но много интересна е информацията, че си успял да инсталираш HboGo , значи при претоварените им сървари трябва да издебна момента. Да ама аз вече загубих интерес към HВО, на сателитите е по интересно, че има много програми. Навремето с аналоговата САТ ТВ също имаше ама не и толкова. Пък тогава ми беше по интересно да намеря нови програми, отколкото да ги гледам, "болест" нали знаеш.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    33
    #668

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Kолеги, може ли да помоля тези с телевизори от 2012 да споделят работи ли им нормално YouTube приложението? Аз съм с 47LM660S (последен фърмуер) и последните месеци почти не може да се зареди това приложение. В редки случай след няколко минути мъка започва накъсано да плейва, в още по-редки случаи дори свири нормално и цял клип, но след това ако трябва да търси или зареди друг клип - още няколко минути отиват или направо забива... Като цяло в 90 % от случаите просто забива - казва че зарежда нещо. Нулирах фабричните настройки и рисетнах премиум-а поне 10 пъти. Държах изключен телевизора от контакта една нощ. Няма разлика.
    Имаше преди около 2 месеца един кратък период от около седмица-две, в който работеше бързо и нормално както в началото и после пак се скапа. Това не беше свързано с ъпдейти на фърм-а. Странното е че през браузъра тубата си работи без проблем, само дето бързо се напълва паметта и гръмва след 4-5 клипа. Всички останали мрежови функции и приложения са ок.
    Обадих се на LG и се опитват да ме отсвирят че било софтуерен проблем а софтуера не бил на LG. Но ако само аз имам тоя проблем - значи проблемът може да е хардуерен. Може да е скапан флаша на ТВ-то например и да се омазва тази програма само.
    Благодаря предварително за фидбека ви.
    Този пост е редактиран от broadway; 13-02-14 в 17:38.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    68
    #669

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    broadway, при мен няма проблем с youtube на 47LM660S. Software version 04.52.07

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    33
    #670

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от emil13 Виж публикацията
    broadway, при мен няма проблем с youtube на 47LM660S. Software version 04.52.07
    Благодаря, ще ги натискам в сервиза да го оправят.

  13. Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    168
    #671

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Малко не ми е за тук поста, но тук ще го видят най-много хора. За хората с по-стари компютри /с видеокарти, които не потдържат 3D vision/, които не могат да подкарат 3D blue ray филми има решение /макар и до някъде компромисно/. Ето какво е нужно:

    1. Свързвате компютъра с hdmi 1.4 към телевизора, с настройка само към телевизора или clone display /най-добре ТВ да е основен дисплей/
    2. На компютъра инсталирате най-новата версия на
    TotalMedia Theatre и му правите следните настройки:
    * В General Settings: Always Play 3D movie in 3D mode - отметнато;
    * Always play movies and video files in 3D mode - отметнато;
    * Отдолу от опциите избирате Line Interleave;
    * От таба Viewing Environment избирате Micro-Polarized 3D LCD;
    3. От 3D настройките на телевизора избирате последната.
    Този пост е редактиран от Deyan Stoykov; 13-02-14 в 20:23.
    Smash одобрява това.

  14.  
     
  15. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #672

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Деяне,

    За пореден път си позволяваш да пускаш пост, който не е за този раздел и знаеш много добре къде трябваше да го напишеш.

    Това, че ще го видят повече хора, няма абсолютно никакво значение, защото точно след един-два дни ще е вече в миналото и няма да бъде в помощ на никого.
    Казвам го, защото затова са обособени съответните раздели. За да може всеки да търси решение на проблемите си в тях.

    Как очакваш информацията, която си публикувал да е полезна за някого, когато той ще я търси в съвсем друг раздел?
    competition одобрява това.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    Враца
    Мнения
    23
    #673

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Здравейте, искам да попитам къде сте си залепили Tag On на телевизора.Може и някоя снимка да прикачите. Хубав ден!

  17. Member Аватара на zabadara
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Търговище
    Мнения
    175
    #674

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от kaldi Виж публикацията
    Здравейте, искам да попитам къде сте си залепили Tag On на телевизора.Може и някоя снимка да прикачите. Хубав ден!
    Какво беше това Tag On?Да не е донгъла за магическото дистанционно?Ако е това има си означено място отзад на тв-то.

  18. Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    257
    #675

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Има отделна тема за целта!
    mod/edit
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 14-02-14 в 12:02.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 45 от 113 ПърваПърва ... 3543444546475595 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе