Вижте резултатите от анкетата: Как бихте контролирали вашият телевизор ?

Гласували
236. Не можете да гласувате в тази анкета
  • С дистанционното управление

    166 70.34%
  • Със смартфон

    40 16.95%
  • С таблет

    19 8.05%
  • С Touchscreen

    9 3.81%
  • С глас

    23 9.75%
  • С жестове

    23 9.75%
  • Със силата на мисълта

    33 13.98%
  • С очите

    3 1.27%
  • Не знам / не мога да отговоря

    2 0.85%
Отговори на анкетата
Страница 77 от 113 ПърваПърва ... 2767757677787987 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,141 до 1,155 от общо 1691
Like Tree367Одобрявам

LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. N@M
    N@M е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    6
    #1141

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от CaptainSlow Виж публикацията
    Моля помогнете с LB730 съм и не мога се оправя с тия медиини сървъри пиша тука защото в раздела никои не пише нищо. С домашнии медия сървър субтитрите тръгват на маймунки от ТВ-то си ги правя транскодинг кирилица и пак мамунки, но пък на друг филм си вървят идеално. Субовете са с еднакъв формат и с името на видео файла. За PS3 сървъра изобщо е толко зле че дори и филмите не показва, Plex-а е много добър но на него външни субтитри въобще не мога да подкарам. А за аудио потока на никой медия сървър не мога да го сменя...

    PS: Aко някой има въпроси за модела може да пита с каквото мога ще помагам.
    Здравей. Насочил съм се към същият модел телевизор. Искам да те попитам дали си доволен от избора си? Най-важно как е картината, тъй като в един момент в темата се дискутираше лошите матрици и черни линии на екрана на новите модели на LG.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    110
    #1142

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Значи, картина като цветове мисля че е много добра, под ъгъл също се гледа без проблем, затъмнените ъгли ги има, но можеш да ги забележиш само ако е на еднороден фон най вече на бял, но не е нещо фрапантно, при гледане на ТВ или филм няма начин да ги видиш просто изчезват, теста с японката на въжето е супер добре според мен, раетата на блузата не се размазват, всичко се вижда идеално, същия тест на настолния монитор и на монитора на лаптопа не се гледа. WebOS-a е много подреден и добре изглеждащ, но има кусури, на едни и същи операции някой път бави а друг път върви мазно, дано нататък да го подобрят мисля че има хляб в него, LG магазина още не работи, от звука също съм адски доволен. Ами това е което се сещам, доволен съм от избора си, този тв отговори най добре на изискванията ми. Ако съм забравил да спомена нещо питай.
    N@M одобрява това.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2014
    Мнения
    56
    #1143

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Колко реални херца е панела и има ли възможност за монтаж на стена ?


    Цитат Първоначално публикувано от CaptainSlow Виж публикацията
    Значи, картина като цветове мисля че е много добра, под ъгъл също се гледа без проблем, затъмнените ъгли ги има, но можеш да ги забележиш само ако е на еднороден фон най вече на бял, но не е нещо фрапантно, при гледане на ТВ или филм няма начин да ги видиш просто изчезват, теста с японката на въжето е супер добре според мен, раетата на блузата не се размазват, всичко се вижда идеално, същия тест на настолния монитор и на монитора на лаптопа не се гледа. WebOS-a е много подреден и добре изглеждащ, но има кусури, на едни и същи операции някой път бави а друг път върви мазно, дано нататък да го подобрят мисля че има хляб в него, LG магазина още не работи, от звука също съм адски доволен. Ами това е което се сещам, доволен съм от избора си, този тв отговори най добре на изискванията ми. Ако съм забравил да спомена нещо питай.
    Този пост е редактиран от martin0506; 30-05-14 в 21:04.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    110
    #1144

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    С тия нови букви не знам колко реални е Hz е, уж трябва да е 100. Може да се монтира на стена.

  6. Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    182
    #1145

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от rudizl Виж публикацията
    Аз бих се насочил към телевизори с маркировка LB, тъй като LA са модели 2013г. и предполагам, че поддръжката им ще е максимум още година. Освен това моделите LB(2014) са с нова операционна система (WebOS), която предполага много повече възможности и по- добро развитие в бъдеще.
    Какво ще рече поддръжка - може ли по подробно обяснение?
    Нали говориш за LG 55LA965.
    И все пак мнения, ако някой знае

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    58
    #1146

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Ще рече, че за LM(2012) вече почти няма updates. Същото ще сполети и моделите от 2013-та. Т.е. ще има активна поддръжка евентуално до средата на следващата година.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    182
    #1147

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Е като няма ъпдейти какво ще се случи?
    Нещо с интернет функцията ли или нещо друго?

  10. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2014
    Мнения
    56
    #1148

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Мерси за отговора.Днес гедам че го има на промоця този модел,но се притеснявам дали ако се гледа мач ще се вижда това потъмняване.
    Иначе веднга бих го взел.

    Цитат Първоначално публикувано от CaptainSlow Виж публикацията
    С тия нови букви не знам колко реални е Hz е, уж трябва да е 100. Може да се монтира на стена.

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,431
    #1149

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Реално нищо - освен, че ако впоследствие откриеш някакъв бъг..няма да го оправят. Рядко се задействат, да пуснат ъпдейт за модел по-стар от две години и това става след много оплаквания и кандърдисвания до централата.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    58
    #1150

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от bossorange Виж публикацията
    Е като няма ъпдейти какво ще се случи?
    Нещо с интернет функцията ли или нещо друго?
    Христослав ти е отговорил, но нека допълня- да дадеш близо 2700 лв. за морално остаряла техника(звучи грубо, но е така) поне за мен не си заслужава. Решението обаче е твое.

    Ето нещо за около 400лв. повече:
    http://www.technomarket.bg/products/...77/lg-55lb870v

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    10
    #1151

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от CaptainSlow Виж публикацията
    Моля помогнете с LB730 съм и не мога се оправя с тия медиини сървъри пиша тука защото в раздела никои не пише нищо. С домашнии медия сървър субтитрите тръгват на маймунки от ТВ-то си ги правя транскодинг кирилица и пак мамунки, но пък на друг филм си вървят идеално. Субовете са с еднакъв формат и с името на видео файла. За PS3 сървъра изобщо е толко зле че дори и филмите не показва, Plex-а е много добър но на него външни субтитри въобще не мога да подкарам. А за аудио потока на никой медия сървър не мога да го сменя...
    Здравей! Аз използвам настолно ПС с Nero MediaHome 4 медия сървър. Задавам коя папка да ми отваря и досега нямам проблем винаги използвам субтитри str. sub.несъм използвал.
    (Аз имам LG LM670 ) при телевизори Тошиба има такъв проблем със субтитри. Кодират се в UTF-8 и тръгват. Ти кой филм си свалил и съответно с кой рилейз и кои субтитри за да проверя и аз.
    Plex-а е тромав за моето ПС В същото време използвам и външен хард също без проблеми ми чете плеара субтитрите .
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 31-05-14 в 22:50.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    110
    #1152

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Бях свалил Non Stop 1080p(AMIABLE), субовете ги вади на мамуница, от плеяра на ТВ-то си ги правя на кирилица но пак. Същия филм само че 720p(WiKi свален от залива) със същите субтитри тръгнаха нормално. Друг проблем имах с Карибски пирати 2011г. 3D с двойно аудио, не се отървах от тоя немски, по никакъв начин не успях да подкарам англииското аудио.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #1153

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от CaptainSlow Виж публикацията
    .... Друг проблем имах с Карибски пирати 2011г. 3D с двойно аудио, не се отървах от тоя немски, по никакъв начин не успях да подкарам англииското аудио.
    Ако филма е *.mkv можеш да "извадиш" излишното аудио (а и субтитри в контейнера) с mkvmerge GUI.
    meto68 одобрява това.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    10
    #1154

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    При мен проблем нямаше
    когато пуснах филма от тв плеъра проверих в настройките му:
    - настройки на изпълнение на видео - кодирана страница - по подразбиране.
    Когато променям опцията се получават йероглифи. Има опция и за кирилица където пак е ОК но предпочитам - по подразбиране.
    Относно аудиото използвам програми с които премахвам аудио потока който не ми е обходим. Напоследък свалям mp4 филми от (Browse Movie - YTS) заради малкото място което заемат и сравнително доброто качество. Надявам се да съм бил полезен.
    iwan33 одобрява това.

  18. Junior Member
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    11
    #1155

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    След като разликата м/у 47lb670v и 47lb730v е само в TruMotion (700 vs 800), струва ли си да се дадат 100лв от горе за lb730v и ще има ли видима разлика в изображението?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 77 от 113 ПърваПърва ... 2767757677787987 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе