Страница 22 от 32 ПърваПърва ... 122021222324 ... ПоследноПоследно
Резултати от 316 до 330 от общо 468
Like Tree63Одобрявам

LG телевизори 2015

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #316

    Отговор: LG телевизори 2015

    Я кажете, според таблицата в 1-ви пост, G означава 2008 година.
    Да, ама не - нов модел - 55UG870V.
    Значи, 2015г вече освен F, има и G модели?
    Някакви други допълвания на легендата за разчитане на кода имате ли да предложите?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    336
    #317

    Отговор: LG телевизори 2015

    Моделите от 2015 година.

    A9RC662.jpg

    Сервизни ръководства 2014 - 2015

  4. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #318

    Отговор: LG телевизори 2015

    Интересувам се - дали е "вредно" за телевизора след като съм го купил, не съм му правил настройки на картината, а си е out of the box, тоест подсветката е на 100 и контраста също, става въпрос за LB700V, това влияе ли негативно на телевизора?

    Благодаря!!

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2015
    Мнения
    47
    #319

    Отговор: LG телевизори 2015

    Цитат Първоначално публикувано от operator3 Виж публикацията
    .......Отново се крашва браузера при запълване на кеша. Отново има проблем с възпроизвеждането на филми с висок битрейт. .....
    Не съм забелязал затруднения при възпроизвеждането на филми с висок битрейт. Най-общо казано възпроизвежда ги като компютъра, проблем имам само с мрежовия диск, но и без това при директно възпроизвеждане през него, телевизора не вижда външни субтитри, което го прави практически неприложим. При ютуб, по мрежа няма проблем с битрейта, дори при 4к видео клипове и филми, както и при 3D.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #320

    Отговор: LG телевизори 2015

    Принципно диодите си имат живот. Отделно и цветните филтри ще се износят/обезцветяват/ по-бързо. Ще ти харчи повече ток и ще ти загрява...
    Обаче, остави това...Как гледаш такава лампа?

  7. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #321

    Отговор: LG телевизори 2015

    Цитат Първоначално публикувано от pilot Виж публикацията
    Обаче, остави това...Как гледаш такава лампа?

    Явно на "динамик" - може да е електроженист човека - по-скоро , доколкото се сещам имаше и Самсунг и като гледаш контраста му , после ЛГ-то му се струва все тъмно ...

  8.  
     
  9. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #322

    Отговор: LG телевизори 2015

    Цитат Първоначално публикувано от pilot Виж публикацията
    Принципно диодите си имат живот. Отделно и цветните филтри ще се износят/обезцветяват/ по-бързо. Ще ти харчи повече ток и ще ти загрява...
    Обаче, остави това...Как гледаш такава лампа?
    Принципно - това е първия телевизор, който след като го извадя от кашона, дава толкова натурална и ярка картина, без да дразни.... Та и затова попитах...

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Явно на "динамик" - може да е електроженист човека - по-скоро , доколкото се сещам имаше и Самсунг и като гледаш контраста му , после ЛГ-то му се струва все тъмно ...
    Хах, добра шега.;-) Напротив, сега дори ме е яд, че Самсуняга е с VA, а не с IPS!
    soon одобрява това.

  10. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #323

    Отговор: LG телевизори 2015

    Е, да напиша първи впечатления от новата семейна придобивка LG43LF632. Като картина и подсветка съм изненадан от високото качество. Няма светли петна при черен екран или при широкоекранна картина без значение колко са увеличени контраста, яркостта и т.н. Звука също е много приличен. WiDi също работи прекрасно. Но с това се изчерпват положителните впечатления. Черния списък започва с недодялания дизайн ( всичко изложено по-долу е съпоставено с модел 47LM660S) грубо изглеждаща рамка с дебели около сантиметър ивици върху екрана, висящ контролен диод и IR приемник отдолу по средата. Като комуникативност машината получава пълна и категорична оценка "слаб" 2 - изключително не-интуитивно меню с множество излишни под-менюта, на моменти супер бавна реакция от страна на телевизора при подадена команда от дистанционното, което води до прескачане на желаната позиция в режим настройки най-често (все едно процесора е 10 MhZ), изключително малко на брой приложения като всичките са платени и няма предложения които да си изтеглиш и инсталираш, през браузъра не може да се гледа гладко почти никакво видео защото не достига ресурс на паметта ( пример: Булсатком IPTV от него се гледат 2-5секунди и край), прекалено усложнена работа с DLNA (нищо общо с LM серията). Не съм пускал файлове от флашка или диск, но не очаквам чудеса от вградения плеър. Имам едни колебания дали да не го върна в магазина и да взема друга марка телевизор . Днес му е трети ден от покупката, така че няма да е проблем.
    Какво мислите по въпроса колеги?

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2015
    Мнения
    47
    #324

    Отговор: LG телевизори 2015

    Интересни констатации, които не съм забелязал при мен /LF 5327/, за DNLA, нямам впечатления, тъй като съм се отказал отдавна от ползването му, за него е необходимо да имаш предварително пуснат компютър, а аз целя, когато е възможно да работя без него, при необходимост го пускам през HDMA. Булсатком IPTV не съм пробвал, но HBOGO работи безпроблемно, но за него има отделно приложение, не може да се пусне през браузера. Мрежовите функции с други устройства са практически неизползваеми, бавно се свързва и засича на съдържание с по-висок битрейт, това не се дължи със сигурност на процесора, тъй като имам BRD на LG, на около 5 години, което работи безпроблемно по мрежа дирекно /без компютър с DNLA/, при всички случаи процесорът му е много по-слаб. Изглежда, че всички телевизори, които имам е така /Тошиба, LG по-стари/, така, че това вероятно е предвидено ограничение. Същевременно през мрежа и интернет, през ютуб, работи много добре /като компютър/, както през специалното приложение, така и през браузера, възпроизвежда файлове с много висок битрейт. През диск и флашка работи идеално, вграденият плеер възпроизвежда всичко, което до сега съм пробвал, има и доста настройки, директно през мрежа не чете външни субтитри. Менютата сменя бързо. Колкото до операционната система ОС, не я намирам за особено комуникативна и удобна за потребителя, но когато й свикнеш, /което става бавно/, не е проблематична, по принцип има различна логика от останалите и това води до объркване при ползването й. За дизайна нямам оплаквания, рамката е съвременна тънка, самият телевизор също е тънък и е закачен на стената като скрива всички кабели, негови и на останалите устройства в близост до него. Директно възпроизвежда много формати, поради което е заслужил отделен 2 TBt диск, на който може да се записват и предавания, освен външните записи, тук неоудобството е, че нищо външно не може да се записва през мрежата, тъй като телевизорът е видим, но не дава достъп до диска. Общо взето съм по-скоро доволен от телевизора, ако смяташ да го връщаш, само заради мрежовите функции, убеди се, че другият, с който ще го замениш е по-добър в това отношение. Струва ми се, че при всички телевизори има ограничения в това отношение, за да не се откашеш да си купиш съпътстващи устройства. Никой не иска да пусне телевизор, заместващ компютър, въпреки, че при този хардуер, който имат това не би било проблем.
    frizera одобрява това.


  12. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2014
    Живее в
    Варна
    Мнения
    11
    #326

    Отговор: LG телевизори 2015

    Нов бета фърмуер 5.10.02 за моделите от 2014 - LB630-LB870 и EC930
    starfish-dvb-secured-m14tv-25.ashley.m14tv-2502-05.10.02-prodkey_nsu_V3_SECURED

    Нов LG Smartshare софтуер за модели 2015
    LG_SmartShare_WAL_30_2.3.1507.2802_V09.zip (182MB)
    Този пост е редактиран от TTABKATA; 26-08-15 в 09:57. Причина: Добавяне на информация

  13.  
     
  14. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    312
    #327

    Отговор: LG телевизори 2015

    Цитат Първоначално публикувано от TTABKATA Виж публикацията
    Нов бета фърмуер 5.10.02 за моделите от 2014 - LB630-LB870 и EC930
    starfish-dvb-secured-m14tv-25.ashley.m14tv-2502-05.10.02-prodkey_nsu_V3_SECURED

    Нов LG Smartshare софтуер за модели 2015
    LG_SmartShare_WAL_30_2.3.1507.2802_V09.zip (182MB)
    Пробвал ли си тази версия?

  15. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2014
    Живее в
    Варна
    Мнения
    11
    #328

    Отговор: LG телевизори 2015

    Фърмуера го инсталирах на 32LB650V и ми се струва по-добре от версии 04..... Бърза смяна на канали на кабелен, инфо-лентата повече ми харесва от предишни версии (горе в ляво на екрана - компактно), добавили са бързи икони за настройки излизащи от дясно на екрана и възможност в за добавяне на любими канали (това ми се струва излишно при положение, че аз си подреждам каналите).
    Добавили са chanel-list който се стартира с Live TV бутона или с мишката в дясно
    20150826_234217.jpg
    Smartshare още не успях да го подкарам. Вижда ТВ-то, но не успявам да пусна нищо.
    Този пост е редактиран от TTABKATA; 27-08-15 в 09:55.

  16. Member
    Тук е от
    May 2015
    Мнения
    170
    #329

    Отговор: LG телевизори 2015


  17. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,565
    #330

    Отговор: LG телевизори 2015

    Има ли вероятност 50LF652V да работи с Magic remote AN-MR500? Ако не, къде може да се намери AN-MR600?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 22 от 32 ПърваПърва ... 122021222324 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 8505
    Последно: Днес, 13:43
  2. OLED Телевизори - съвети и обсъждане
    От hristoslav2 във форум Телевизори
    Отговори: 1678
    Последно: 12-04-24, 22:47
  3. Samsung спира производството на OLED телевизори
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 07-05-14, 14:20
  4. Отговори: 4
    Последно: 27-05-08, 07:30
  5. Прозрачни OLED пиксели
    От daley във форум Коментирай новина
    Отговори: 0
    Последно: 31-03-06, 12:25

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе