Страница 11 от 32 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследноПоследно
Резултати от 151 до 165 от общо 468
Like Tree63Одобрявам

LG телевизори 2015

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    54
    #151

    Отговор: LG Телевизори

    Цитат Първоначално публикувано от operator3 Виж публикацията
    За запис телевизорът ползва само тази папка. Раздува се ако правиш нови записи. Те се виждат в приложението Time Machine и от там могат, да се премахнат.
    Функцията Live Playback ползва lg_dvr само като temp папка и с изключването на ТВ, записа изчезва.
    Външният си диск аз ползвам и на компютъра. Съхранявам си част от филмотеката на него. Можеш спокойно да го местиш според нуждата и желанието си. Добре е предварително да го изключваш безопасно от ТВ.
    За целта отиваш на Входове -> Всички входове -> Избираш външния диск -> Изключване. (функцията Live Playback трябва, предварително да е изключена)

    axander
    При твоя модел телевизорът форматира целия диск и едновременно с Windows не може, да се ползва.
    Благодаря за отговора. При мен част от проблемите идват от това, че закупих едновременно две марки ТВ, та още се бъркам. Онзи ден се наложи да върна ЛГ на заводските настройки. Изчезнаха ми тези, които бях направил. А картината стана чудесна. Ако не броим по-бавната на моменти работа на ЛГ, вече съм доволен от него. Работи чудесно.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Живее в
    София
    Мнения
    12
    #152

    Отговор: LG Телевизори

    Здравейте,
    Моля за помощ относно един LG 47LA660S - от любопитство правих тест с някои картинки от този линк даден в една от темите за избор на тв.
    При една от картинките Overscan не се вижда зеления цвят отдолу и вдясно, някой има ли идея за причината? Причина ли е за каране в сервиз или да не го мисля толкова?
    До този момент не бях видял някакви отклонения по време на гледане, но сега след някои тестове имам вече представа колко не е идеално всичко

    Благодаря предварително на отзовалите се!

  4. Member Аватара на zabadara
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Търговище
    Мнения
    175
    #153

    Отговор: LG Телевизори

    Май вече не се дискутира LM серията,но ще попитам нещо.От извесно време наблюдавам смущения в звука на тв-то.А именно в повечето случаи при говор и по-високо волуме колоните на телевизора започват да гъгнат неприятно.Проблема не е само при една програма.Пробвах настройки за стена или стойка-без промяна,за други не се сещам.Преди доста време си спомням имаше такъв проблем при повечето потребители(при мен тогава го нямаше),но не се сещам дали се реши с обновяване на фърма.Аз не съм обновявал,от както съм закупил тв-то преди две години мисля,понеже си работеше до сега перфектно.Моля за съвет за решение на проблема.
    Поздрави и благодарности !

  5. Member Аватара на competition
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    393
    #154

    Отговор: LG Телевизори

    Здравей!С последната версия на ЛМ съм и задължително ресетвам след всеки ъпдейт.Проблем нямам, така, че смело обновявай и връщай заводските настройки(снимай си преди това настройките на картината - гама, нюанс, локално тъмни лед, за звука и изобщо, което се сетиш за да ти е по-лесно после с настройката)

    - - - - - - - - - -

    Хари този тест, който си дал и при мен зелено не се вижда(LA 660S).

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,558
    #155

    Отговор: LG Телевизори

    Цитат Първоначално публикувано от Xapu Виж публикацията
    Здравейте,
    Моля за помощ относно един LG 47LA660S - от любопитство правих тест с някои картинки от този линк даден в една от темите за избор на тв.
    При една от картинките Overscan не се вижда зеления цвят отдолу и вдясно, някой има ли идея за причината? Причина ли е за каране в сервиз или да не го мисля толкова?
    Теста е за проверка на овърскана - тоест колко реда или колони пиксели реже телевизора при показване на картина 1080p - трябва да виждаш всички линии без зелената по външната рамка.
    В твоят случай, щом не виждаш част от една от рамките, значи картината не е центрирана с няколко пиксела. Центрирането се прави през сервизното меню, но ме съмнява дали ще го приемат в сервиз заради това.
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 03-04-15 в 10:00.
    Xapu одобрява това.

  7. Member Аватара на zabadara
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Търговище
    Мнения
    175
    #156

    Отговор: LG Телевизори

    Цитат Първоначално публикувано от competition Виж публикацията
    Здравей!С последната версия на ЛМ съм и задължително ресетвам след всеки ъпдейт.Проблем нямам, така, че смело обновявай и връщай заводските настройки(снимай си преди това настройките на картината - гама, нюанс, локално тъмни лед, за звука и изобщо, което се сетиш за да ти е по-лесно после с настройката)
    Мерси за бързия отговор!
    А как е по-добре да го обновя-с флашка или през нета(вързан е с кабел)?Предполагам ,че софта се тегли от сайта на LG.И има ли начин да си копирам или запиша сегашната версия,ако не ми хареса новата да си върна тази?

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,558
    #157

    Отговор: LG Телевизори

    LG ***** в социалната мрежа "В Контакте"
    https://vk.com/topic-55692124_29322619
    https://vk.com/topic-55692124_29953753
    https://vk.com/lgsmarttvclub

  10. Member Аватара на competition
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    393
    #158

    Отговор: LG Телевизори

    Ами да ти кажа няма значение как ще го обновиш.Аз го обновявам през WI-FI и си се обновява.

  11. Member Аватара на zabadara
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Търговище
    Мнения
    175
    #159

    Отговор: LG Телевизори

    Би ли споделил номера на версията на фърма ,с която е телевизора ти!

  12. Member Аватара на competition
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    393
    #160

    Отговор: LG Телевизори

    Добро утро!
    Разбира се 04.60.14

  13. Member Аватара на zabadara
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Търговище
    Мнения
    175
    #161

    Отговор: LG Телевизори

    Благодаря!А защо в сайта им дават 04.60.12 за последна?Или през интернет идва друга версия,различна от тази в сайта на LG?

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,558
    #162

    Отговор: LG Телевизори


  16. Member Аватара на competition
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    393
    #163

    Отговор: LG Телевизори

    Ами сега пак проверих и си е .14 накрая.Я го пусни през телевизора да си провери актуализацията.
    zabadara одобрява това.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    110
    #164

    Отговор: LG Телевизори

    Пичове на ЛБ730 не ми дава да ъпдейт с 04.41.32 съм и в сайта я дава като последна има ли някъде по нова версия защото преди си я слагах преди да беше обявена в сайта?

  18. Member
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    336
    #165

    Отговор: LG Телевизори

    Цитат Първоначално публикувано от CaptainSlow Виж публикацията
    Пичове на ЛБ730 не ми дава да ъпдейт с 04.41.32 съм и в сайта я дава като последна има ли някъде по нова версия защото преди си я слагах преди да беше обявена в сайта?
    LG сменят версиите на фърмуера за webOS непрекъснато и без разбираема логика. Да не говорим за това, че поправяйки един проблем, обикновенно сътворяват няколко нови.
    Към момента на публикуване на поста ми, LG за пореден път са премахнали от онлайн ъпдеитите за България версии по-високи от 04.хх.хх и са върнали стабилната 03.23.24. За другите страни от европейския регион и ***** онлайн е налице версия 04.32.20. В тестов режим е достъпна за повечето страни и България 04.45.04, която на 01.04.2015 г. умъртви хиляди руски телевизори Проблема с ТВ после обновления на прошивку 04.45.04.
    Новите официални версии на webOS, както и коментари за тях можеш, да следиш на Новые прошивки для телевизоров LG 2014 года

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 11 от 32 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 8789
    Последно: Днес, 18:50
  2. OLED Телевизори - съвети и обсъждане
    От hristoslav2 във форум Телевизори
    Отговори: 1707
    Последно: 30-05-24, 14:17
  3. Samsung спира производството на OLED телевизори
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 07-05-14, 14:20
  4. Отговори: 4
    Последно: 27-05-08, 07:30
  5. Прозрачни OLED пиксели
    От daley във форум Коментирай новина
    Отговори: 0
    Последно: 31-03-06, 12:25

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе