Вижте резултатите от анкетата: Колко инча е вашият PDP телевизор Panasonic ?

Гласували
279. Не можете да гласувате в тази анкета
  • PDP 37"

    15 5.38%
  • PDP 42"

    198 70.97%
  • PDP 46"

    26 9.32%
  • PDP 50"

    37 13.26%
  • PDP 54"

    0 0%
  • PDP 58"

    0 0%
  • PDP 65"

    2 0.72%
  • PDP 103"

    1 0.36%
Страница 113 от 174 ПърваПърва ... 63103111112113114115123163 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,681 до 1,695 от общо 2607

Panasonic PDP / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    101
    #1681

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Здравейте. Супер-много мразя новобранските въпроси по форумите, но ето че въпреки четенето от две седмици, нещата не се подобряват, а се влошават. Първоначално исках LED LCD, после видях новите PDP-та на Panasonic от тази година и цените им и се зарадвах неимоверно. И тъкмо се бях навил, че ще си взимам TX-P46G20E и погледнах в тази тема инфото за V20. И сега ме зачовърка. Стената вкъщи позволява дори 50", но бюджетът не толкова. 46" от естетическа гледна точка като че ли най-добре ще стои. Но!

    v20 го няма във 46" версия, а 50"-овия с гаранция ще е над 3000 лв., което малко надминава бюджетите отвсякъде.

    И от днес се чудя - 42V20 или 46G20. Разстоянието, от което ще се гледа е максимално 3.5 метра, минимално към 2м. Стаята през деня е доста светла. Какво бихте ме посъветвали? По-големия панел или този с изумителното черно. По-малкият е с 400лв. по-скъп, но пък си върви с wireless USD dongle-а.

    Досега сме гледалли вкъще 7 години 29" Самсунг CRT.

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #1682

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Аз бих избрал по-големия панел. За това разстояние, 42" ще ти малеят, пък нека си има изумително черно.

  4. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #1683

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    това изумително е изумително само като го сравняваш с друг телевизор, сложен до този, а без база за сравнение ще му се радваш точно 3 дни

    а тези 42" ще си останат само 42" и сега, и след 5 години. за 3.5м всичко под 50" (хайде, компромисно 46") си е абсолютно недостатъчно, хеле пък за HD сигнал

    да не забравяме още едно нещо - моето си е мое и е най-хубаво

    вариант 1 - взимаш малкия с хубавото черно. ще ти харесва защото има прекрасно черно и ще се радваш, че не си направил компромис. "може да е по-малко, ама е по-хубаво"
    вариант 2 - взимаш големия, който е голям. ще ти харесва защото е с една педя по-голям и е по-евтин. е да, черното може да е с една идея малко по-малко черно, ама пък кой ти гледа черното по време на филма, който е с 1 педя по-голям. "хубаво, че не се подлъгах да дам 1 бала пари отгоре за по-малкия"

    виждаш, че и така, и онака - пак ще си доволен

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    68
    #1684

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Днес ще ми докарат PANASONIC TX-P42V20E, та въпроса ми е с какво устроиство и от къде да го взема за да хващам Wi-Fi на телевизора, защото не ми се пускат кабели.
    Благодаря

  6. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    147
    #1685

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Зависи колко време ще гледаш от максималното и колко от минималното разстояние. За 2 метра 46 инча си е доста, иначе от 3,5 метра черното няма да го усетиш. Така или иначе и двата избора са добри, няма лош

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #1686

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Айде TonyB и дано късмета е с теб!
    Скоро ще очакваме твоя подробен коментар за най-очаквания модел тази година.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    68
    #1687

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от TonyB
    Днес ще ми докарат PANASONIC TX-P42V20E, та въпроса ми е с какво устроиство и от къде да го взема за да хващам Wi-Fi на телевизора, защото не ми се пускат кабели.
    Благодаря
    маи това трябва да е устройството http://www2.panasonic.com/consumer-e...702#tabsection

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    101
    #1688

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Много благодаря за отговорите. Отидох до ТМ на Цариградско, за да ги сравня и сега съжалявам. Това черно на V20 e като нощта. Ако това чудо го имаше в 46 инчов вариант изобщо нямаше да се чудя. И като се има предвид, че разликата се усеща при сравнително силното осветление в магазина, какво ли ще е на тъмно?

    Специално ги превключиха и двата на един сигнал и на THX режим и погледнах дали фабричните настройки на яркост и контраст са еднакви - бяха. В плътността на черното едва ли толкова влияе цветния баланс, така че там дори да има разлика, едва ли ще е от значение.

    А иначе най-често ще се гледа от около 3 - 3,5 м. В тъмна стая, не знам дали няма да забележа разликата в черното.

    Тотално се обърках


    сега направо се чудя дали да не събирам пари и да чакам 50V20, въпреки че никой не знае кога ще се появи и колко ще струва.

    Възможно ли е толкова да мога да му повлияя с калибрирането (имам Eye One Display 2, както и HCFR), че разликата да не е толкова осезаема или просто който види V20 и край...


    Иначе, TonyB, защо ли ми се струва, че в V20 wireless dongle-a си е включен в цената?

  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    68
    #1689

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от boboev


    Иначе, TonyB, защо ли ми се струва, че в V20 wireless dongle-a си е включен в цената?
    Ами не казаха ми че само Toshiba го има в комплекта с телевизора, може нещо тия от ТМ да не знаят, по-късно ще разбера.

  12. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    326
    #1690

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от boboev
    .........

    сега направо се чудя дали да не събирам пари и да чакам 50V20, въпреки че никой не знае кога ще се появи и колко ще струва....
    Ами в немския сайт на Panasonic 42V20 е 1599/тук 2799 лв/ евро,а 50V20-1999 евро,докато 50VT20 е 2599 евро,а тук 4999 лв,така че смятай.....

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    101
    #1691

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Един вид цената на V50 е по средата, но по-близо до тази на 3D братчето. Лошо ако го пуснат тук над 3500.

  14.  
     
  15. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #1692

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от boboev
    Много благодаря за отговорите. Отидох до ТМ на Цариградско, за да ги сравня и сега съжалявам. Това черно на V20 e като нощта. Ако това чудо го имаше в 46 инчов вариант изобщо нямаше да се чудя. И като се има предвид, че разликата се усеща при сравнително силното осветление в магазина, какво ли ще е на тъмно?
    То на светло е по-силно изразено. На тъмно не толкова. Филтъра, който е на V20 е по-добър и затова е така.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    101
    #1693

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Явно колкото и да съм чел, от плазмени екрани нищо не разбирам. Т.е. да разбирам, че черното по-сивее на светло заради влизащата светлина отпред през екрана?

  17. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #1694

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Да, и в това отношение V20 е по-добър заради различното покритие.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #1695

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    От това което се появява като информация за модела V20 (42' - 50') се очертава като първия най-добър телевизор от дълго време.
    Интересно ще е да се тества и коментира от нашите спецове.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Blu-Ray Player Panasonic / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 16
    Последно: 17-09-22, 22:36
  2. Отговори: 1522
    Последно: 06-02-13, 14:37
  3. Отговори: 1408
    Последно: 25-12-11, 14:35
  4. Philips LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Philips телевизори
    Отговори: 1760
    Последно: 26-12-10, 15:39
  5. LG LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 2262
    Последно: 06-12-10, 19:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе