Вижте резултатите от анкетата: Колко инча е вашият PDP телевизор Panasonic ?

Гласували
279. Не можете да гласувате в тази анкета
  • PDP 37"

    15 5.38%
  • PDP 42"

    198 70.97%
  • PDP 46"

    26 9.32%
  • PDP 50"

    37 13.26%
  • PDP 54"

    0 0%
  • PDP 58"

    0 0%
  • PDP 65"

    2 0.72%
  • PDP 103"

    1 0.36%
Страница 111 от 174 ПърваПърва ... 61101109110111112113121161 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,651 до 1,665 от общо 2607

Panasonic PDP / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    18
    #1651

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Здравейте.

    Искам да споделя за развитието на моя проблем с несъвместимост между цифров кабелен приемник Topfield TF7700HCCF и телевизор Panasonic TH-50PY70P. Принудих се да повикам техниците от кабелния оператор, който ми доставя HD пакета. Както и очаквах, не можаха да кажат или направят нищо повече. Единствено бяха любезни да донесат и изпробват друг приемник от същата марка, но за съжаление резултатът отново е нулев. Остават ми само две опции - или да се откажа от услугата, което обаче не ми се иска, или да опитам с друга марка и модел приемник. Тук обаче съм некомпетентен и моля за съвет.

    1. Има ли проблем просто да сложа картата на оператора в различен приемник?
    2. Има ли начин да тествам съвместимостта на съответния приемник и телевизора, защото по обясними причини не искам да го купя и после да установя, че не става.

    Благодаря предварително!

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #1652

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Трудно ще намериш друг приемник. отърси по фирмите за сателитна техника. Там съм мяркал разни модели. Иначе няма да имаш проблем с картата ако приемника е предвиден да поддържа карти Conax.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    47
    #1653

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Хора-а-а,
    вчера си купих плазмен V20 (42"). До сега бях на едно 32" LCD Sony EX500 (Булсат, с техния кекав ресивер). Честно казано, доста съм разочарован от плазмата. Цветовете определно са по-приятни, обаче като цяло картината е доста по-мътна и размазана (особено - размазана) от Сони-то при един и същ източник (въпросното смотано обрудване на Булсат). Въпроса ми е, аз ли се заблуждавам и проблема е в 10" инча повече при същото разстояние на гледане (~3м) или нещо не е наред ?!

  5. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #1654

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Я дръпни LCD-то по-близо на около 2 метра от теб, а плазмата от 3 и виж отново кое е по-размазано? С какъв кабел е свързан приемника от Булсат и какъв е приемника?

  6. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #1655

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Най-вероятно е такъв и най-вероятно е през скарт.


  7. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #1656

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    joro_abv,
    звучиш ми все едно не си купил този модел (V20) и изобщо си нямаш представа от картината му.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    999
    #1657

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Вчера си къпих ферари ама не ми харесва как вози много твърдо и шуми) joro_abv- честито имаш най хубавия телевизор и му пусни хубава картин та да разбереш за какво ти говоря.Като я погледаш по дълго тази плазма и после като гледаш ЛСД ще се чудиш как си го гледал преди това.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    42
    #1658

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от joro_abv
    Хора-а-а,
    вчера си купих плазмен V20 (42"). До сега бях на едно 32" LCD Sony EX500 (Булсат, с техния кекав ресивер).
    От къде го купи? Днес бях в ТМ на Цариградско и още не го бяха изложили - били го получили снощи.
    Екрана има ли в действителност някакъв матов филтър?

  11. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    801
    #1659

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от joro_abv
    Хора-а-а,
    вчера си купих плазмен V20 (42"). До сега бях на едно 32" LCD Sony EX500 (Булсат, с техния кекав ресивер). Честно казано, доста съм разочарован от плазмата. Цветовете определно са по-приятни, обаче като цяло картината е доста по-мътна и размазана (особено - размазана) от Сони-то при един и същ източник (въпросното смотано обрудване на Булсат). Въпроса ми е, аз ли се заблуждавам и проблема е в 10" инча повече при същото разстояние на гледане (~3м) или нещо не е наред ?!
    Според мен за да ги сравниш трябва малко за изравниш диагоналите, т.е пусни врежим 4/3 плазмата само за проба тогава диагонала е 36 инча.


  12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,555
    #1660

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от robobug
    От къде го купи? Днес бях в ТМ на Цариградско и още не го бяха изложили - били го получили снощи.
    Екрана има ли в действителност някакъв матов филтър?
    Няма матов филтър ,но май има тъмен филтър залепен директно на плазменият панел.
    На миналогодишните модели от серията G10 имаше филтър залепен от вътрешнага страна на предпазният гланцов екран -което предизвикваше двойни образи при гледане под ъгъл.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    147
    #1661

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    joro, наистина имаш най-хубавия телевизор. Пусни го в режим THX за проба, там картината трябва да е най-реална. И да не забравиш - първите 200 часа на намалени настроки.

  14.  
     
  15. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #1662

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от deank
    Here is a link to a torrent file with x264 Blu-ray DEMO disc, prepared for SDHC/SD/MMC/MS/USB playback.

    It can be directly transferred to SDHC card to play in Panasonic Viera TV sets.

    Tested to work in Panasonic 50G20E model, PS3, Nero Showtime, Arcsoft TMT.

    Download torrent file (40KB) (1.8GB content).

    Dean


    Ако имате Panasonic G20 - дръпнете торента, който направих, за да се насладите на full-hd качеството... структурата е готова за копиране на SDHC карта за телевизора.
    Мерси за торента. Да споделя, че и на Sony, записано на флашка се плейва прекрасно. И трите демо файла са с невероятна детайлност на картината. Насладата наистина е пълна.

  16. Junior Member Аватара на deank
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    117
    #1663

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Структурата е направена с моята програма multiAVCHD. Би ли споделил какъв е модела на Sony-то което си ползвал (ТВ или друг плейър) и как ги пусна (директно .МТS файловете или в AVCHD режим)?

  17. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #1664

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от deank
    Структурата е направена с моята програма multiAVCHD. Би ли споделил какъв е модела на Sony-то което си ползвал (ТВ или друг плейър) и как ги пусна (директно .МТS файловете или в AVCHD режим)?
    Моделът е, Sony 40EX500. Записах папката Private на флашка, след което я включих в USB входа на телевизора. От менюто на телевизора, влязох в поддиректориите, или по-точно в папка Stream, където се намират mts файловете и си ги плейнах поотделно. Както знаеш и Panasonic и Sony плейват без проблем AVCHD.

    P.S. deank, забравих да ти благодаря за полезната ти програма, която върши прекрасна работа, стига човек да има желание и време да се занимава.

  18. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #1665

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Довечера ще пробвам на Popcorn Hour дали вървят.
    Би трябвало да стават защото ако не се лъжа Rabomil от Eureka ползва твоята програма за неговите BD25 релийзи. Те при мен вървят идеално, но той ги прави на ISO.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Blu-Ray Player Panasonic / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 16
    Последно: 17-09-22, 22:36
  2. Отговори: 1522
    Последно: 06-02-13, 14:37
  3. Отговори: 1408
    Последно: 25-12-11, 14:35
  4. Philips LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Philips телевизори
    Отговори: 1760
    Последно: 26-12-10, 15:39
  5. LG LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 2262
    Последно: 06-12-10, 19:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе