Вижте резултатите от анкетата: Колко инча е вашият PDP телевизор Panasonic ?

Гласували
279. Не можете да гласувате в тази анкета
  • PDP 37"

    15 5.38%
  • PDP 42"

    198 70.97%
  • PDP 46"

    26 9.32%
  • PDP 50"

    37 13.26%
  • PDP 54"

    0 0%
  • PDP 58"

    0 0%
  • PDP 65"

    2 0.72%
  • PDP 103"

    1 0.36%
Страница 114 от 174 ПърваПърва ... 64104112113114115116124164 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,696 до 1,710 от общо 2607

Panasonic PDP / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    42
    #1696

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Разглеждах днес 42V20. Със скромния си опит не можах да открия дефекти в картината. Няма снежинки, пиксализации, ореоли, сенки, накъсвания. Това със стандартния HD 1080i сигнал. Видимо по-добра картина от околните телевизори. Липсва (почти) и трептенето на плазмите (flicker). Т.е. напъвам се да го видя, но картината е толкова неподвижна, колкото и на L42d25 изложен до него. За съжаление другото ми голямо притеснение за отражателния панел се потвърди. Въпреки и силно намаления ефект, в сравнение с другите плазми, на светлината в магазина телевизора отразява все още в голяма степен.
    Дизайна в никакъв случай не може да се нарече "дизайнерски" , но не е и "дървен". С една дума - приемлив.
    Ако никой не сподели наблюдения как се държи със SD сигнал, тия дни ще ходя да го тествам.
    Не знам как да проверя дали в къщи отражателния панел ще ми пречи. Защото, ако е така, то всичко по-горе изписано е безмислено и ще чакам 42LD25 с японска матрица.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    67
    #1697

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от TonyB
    Ами не казаха ми че само Toshiba го има в комплекта с телевизора, може нещо тия от ТМ да не знаят, по-късно ще разбера.
    Като купих преди 4-5 дни TC-P50VT25 в комплекта си имаше.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    47
    #1698

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от iwoto
    Еми последните 10 отговора са точно за този телевизор.
    Много хора твърдят ,че е най-добрия в момента(аз също) и има 1 недоволен собственик (joro_abv )
    , който харесва повече картината на ЛЦД тата.
    Питай дали е все още недоволен - може дати го продаде по-изгодно.Купил го е преди 2,3 дена!
    Хм,
    Имах предвид че очаквах повече, а не че съм недоволен. Колкото повече му свиквам - ставам все по-доволен (и все пак си има кусури) :-). Не разбирам защо купищата остри реакции ?!?! Като изключим benedict, всички останали реагират все едно съм им изял супата. Все пак, като цяло постинга беше по-скоро въпрос дали има проблем отколкото констатация. Както и да е, някои може ли да помогне да настроя FTA каналите на Булсат-а през вградения тунер за проба ? Както вече казах - нямам ирдето, а стандартното на Булсат. Ако е по-добре, ще го хвърлям и ще купувам ирдето.

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    341
    #1699

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    joro_abv, купил си най-добрият телевизор за момента / в моята класация / !

    Има нещо много съществено ,което не се споменава много ,а и хората търсещи съвети не им се четат форумите назад !!!

    Това съществено нещо е ,че : ПЛАЗМАТА ПОКАЗВА ПЕРФЕКТНАТА КАРТИНА .....НЕ СЛЕД 200 ЧАСА НА РАЗРАБОТКА .....А СЛЕД 1000 ЧАСА !!!

    P.S. Обади се след 1000 часа ,сигурен съм ,че няма да имаш никакви забележки...........хубавите неща стават бавно !!

  6. Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    348
    #1700

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    joro abv-Не те упреквам - просто някои хора (не малка част,даже по-голямата)харесват повече картината на LCD тата.
    Разни хора , разни идеали.
    Аз харесвам плазми ,но избягвам да си налагам мнението и възприятията,защото е субективно.
    Мисля , че на пръв поглед ,ЛЦД то по-хваща окото,но в последствие защочваш да му намираш кусурите а при плазмите е обратното -с времето ти харесва все повече.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    999
    #1701

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    iwoto - и аз подкрепям твоята теория за палзмата и лцд-то.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    391
    #1702

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Без извинение... насрах се от кеф от комбинацията blizoo HD и 42X10 съжалявам само че нямам 50"+ инча.... качеството е такова че от 2.5-3 метра се заврях на 1м от ТВто и пак ми се струваше малко.... ЕВАЛА... като цяло излиза солено HD ама НЕ съжалявам....

    ПС. За първия мач от световното говоря...

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,471
    #1703

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от zlobarov
    Без извинение... насрах се от кеф от комбинацията blizoo HD и 42X10 съжалявам само че нямам 50"+ инча.... качеството е такова че от 2.5-3 метра се заврях на 1м от ТВто и пак ми се струваше малко.... ЕВАЛА... като цяло излиза солено HD ама НЕ съжалявам....

    ПС. За първия мач от световното говоря...
    То твоя TX-P42X10 е (1024 x 768).... Какво ли би казал ,ако беше със TX-P42U10 (1920 x 1080)

  11. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    15
    #1704

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Имам s10 и нещо не мога да хвана hd каналите на blizoo. Пробвах да сканирам и ръчно, но не ги намира. Само не съм сменял QAM, защото не знам от къде може да се смени. Някой може ли да помогне? Не съм с приемник а с модул.

  12. Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    391
    #1705

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Пусни заводските настройки и ако после пак не ги "хване" (не знам какво имаш в предвид под хващане.. 1. виждаш ги като имена на канали НО ти пише кодиран канал..... 2. въобще не ги виждаш като имена на канали в списъка.)

    hristoslav2
    Личното ми мнение е че картината на X10 е по добра от тази на S10 и U10 за това и него си взех...
    Оня ден имах лична драма за малко да си взема 50VT20 но все пак разума надделя.... за съжаление

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,471
    #1706

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от zlobarov
    hristoslav2
    Личното ми мнение е че картината на X10 е по добра от тази на S10 и U10 за това и него си взех...
    Оня ден имах лична драма за малко да си взема 50VT20 но все пак разума надделя.... за съжаление
    В никакъв случай 50VT20. Въобще забрави за 3D телевизор в близките 3 години ,докато не се утвърди стандарта и не им падне цената. По-добре си вземи 50V20. Разликата в шаситата между 50VT20 и 50V20 е само една малка платка за 3D и нищо повече. Панела ,корпуса и менюто са едни и същи.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    101
    #1707

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    В крайна сметка ще чакам 50V20. Никой ли вътрешен човек не посещава този форум да каже кога ще го пуснат по магазините?? Нямам търпение вече, но вече убедих и жената, което беше най-трудната част. Просто камък ми падна от съцето когато ми каза "Така или иначе ще дадем сума пари, по-добре вземи най-доброто, не прави компромиси."

    И сега просто си го представям как лепва на стената, но колкото и да натискам F5 на сайта на Техномаркет, 50-ката не се появява.

  16. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,471
    #1708

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    boboev
    PANASONIC TX-P50V20E все още го няма в България. Почакай до следващият месец.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    101
    #1709

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Това нещо като сигурна информация ли е или просто се предполага? Ако е сигурно, супер!

  18. XS
    XS е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    1
    #1710

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Здравейте всички,

    от днес имате нов член във форума, тъй като преди седмица купих ТХ-Р42G20ES. Доста съм прочел за два дни(вчера и днес) от това, които сте написали през времето за което аз си ползвах стария Самсунг с кинескоп.

    Благодарение на вас разбрах, че си е като да се ожениш на сляпо при покупката на телевизор, без преди това да си се информирал подобаващо от хора с опит във форум като този, но миналата събота влязох в Технополис видях телевизора и си казах това е моя телевизор и го взех. Там ми казаха, че за един ден са продали последните 3 чисто нови черни такива и аз взех последния сив, който беше изложен в магазина....естествено си извоювах 5% надолу от цената, но пък пак от вас научих, че е трябвало да проверя на колко часа е колко пъти е включван и т.н информация, която не мога да преценя дали е от голямо значение за мен при положение, че имам 5 годишна гаранция???!!!

    В тази връзка моля за мнения за това, което съм пропуснал преди и по време на покупката и отговори на въпросите ми, на които трябва да търся отговор с дни ровейки се в коментарите ви тук.
    Ето и въпросите, на които търся отговор:

    1. От къде мога да за закупя WiFi донгъл(DY-WL10E-K) и на какви пари?
    2. Все още съм на неква нелегална кабералка, но мисля да преминавам към БСК и се чудя, как мога да използвам вградените тунери(DVB-C и DVB-T), така че да избегна употребата на външен приемник и дистанционно?
    3. Необходим ли ми е CI-модул и какъв да е той ако трябва….има най-различни.

    Бахти техниките направо съм като хванал гората от една седмица….. От компютри що годе разбирам ама от телевизори……….no comment

    Благодаря на всички за коментарите…..)

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Blu-Ray Player Panasonic / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 16
    Последно: 17-09-22, 22:36
  2. Отговори: 1522
    Последно: 06-02-13, 14:37
  3. Отговори: 1408
    Последно: 25-12-11, 14:35
  4. Philips LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Philips телевизори
    Отговори: 1760
    Последно: 26-12-10, 15:39
  5. LG LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 2262
    Последно: 06-12-10, 19:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе