Вижте резултатите от анкетата: Колко инча е вашият PDP телевизор Panasonic ?

Гласували
279. Не можете да гласувате в тази анкета
  • PDP 37"

    15 5.38%
  • PDP 42"

    198 70.97%
  • PDP 46"

    26 9.32%
  • PDP 50"

    37 13.26%
  • PDP 54"

    0 0%
  • PDP 58"

    0 0%
  • PDP 65"

    2 0.72%
  • PDP 103"

    1 0.36%
Страница 15 от 174 ПърваПърва ... 513141516172565 ... ПоследноПоследно
Резултати от 211 до 225 от общо 2607

Panasonic PDP / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,517
    #211

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от kall
    Да, time 000010:00 on/off 0000016 до събота вечер. Поне сега съм сигурен , че не е приседял някъде на някой рафт да се пържи.
    Съмненията ми бяха малки защото беше с транспортната си опаковка, но все съм длъжен да се уверя.
    Бил си е чисто нов-според показанията е работил само 10 часа и е включван и изключван 16 пъти

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    188
    #212

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2
    Бил си е чисто нов-според показанията е работил само 10 часа и е включван и изключван 16 пъти
    Да така е, за мое успокоение .
    От тези 10 часа, в къщи е заработил около 8-9 часа.

  4. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    277
    #213

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Не бива да се притеснявате чак пък толкова за тези часове (говоря за марката от тази тема) - аз моят като го купувах, ми казаха че е сложен от няколко дни в магазина, но в къщи се оказа , че е на 290 часа - и какво от това - тъкмо ми го бяха разработили .Още повече, че за разлика от ТМ, в ТП - Видин след разопаковането оставят настройката на картината на ТВ-тата на Нормал-заводски - е не е под 50 %, но няма никакъв проблем.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    13
    #214

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Здравеите,

    новата промоция на ТМ много ми допада и милсля да се хварля на един TX-P42G10E, имам само няколко въпроса:

    има ли DVB-C тунер за да мога да избегна дарвенич приемник на моя кабелен оператор?

    има ли PC - вход и каква му е максималнате резолюция

    добър ли е за ползване с конзоли PS3 XBOX360

  6. Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    319
    #215

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от kall
    С дистанционното не се получава. Рестартирах го от TV-то.
    Всичко е ОК.
    БЛагодаря

    Става и като натиснеш и задържиш бутон "exit"

  7. Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    319
    #216

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Здравейте колеги,
    на ТВ-то ми Панасоник P42U10E се появи проблем.
    В рамките на 24 часа 2 пъти си загуби запаметените канали на DVB-C тунера.
    Появи ми се това съобщение:
    няма намерен канал. Моля проверете връзките или сигнала от оператора

    Това се случи само на цифровите канали. Аналоговите не ги изгуби.
    Къде може да е проблема?

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    60
    #217

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Здравейте.Ето че дойде и моят ред и си купих 50V10.Та искам да му проверя заработените часове,но нещо не мога да се ориентирам в това сервизно меню.Влизам в него и нали с клавиша STTL на дистанционното трябва да местя подменютата докато стигна мениюто SRV-TOOL.На екрана се появяват други менюта и се променят някакви стойности в тях и се появяват различни цветове на екрана и фигурки.След няколко натискания на STTL отново ме върна на първоначалното "място".Това нормално ли е и променил ли съм някаква настройка на ТВ то?Нищо друго не съм натискал освен STTL и за изход от менюто-EXIT от дистанционното

  10. Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    319
    #218

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от bond_bg
    Здравейте.Ето че дойде и моят ред и си купих 50V10.Та искам да му проверя заработените часове,но нещо не мога да се ориентирам в това сервизно меню.Влизам в него и нали с клавиша STTL на дистанционното трябва да местя подменютата докато стигна мениюто SRV-TOOL.На екрана се появяват други менюта и се променят някакви стойности в тях и се появяват различни цветове на екрана и фигурки.След няколко натискания на STTL отново ме върна на първоначалното "място".Това нормално ли е и променил ли съм някаква настройка на ТВ то?Нищо друго не съм натискал освен STTL и за изход от менюто-EXIT от дистанционното
    Като стигнеш SRV-TOOL влизаш с 'ОК'
    2. В новото меню намерете ред PTCT 01.01.01 и отидете на празният ред срещу него.
    3. Натиснете и задръжте MUTE на Дистанционното управление докато не се появи на мяястото на празният ред стойноста с наработката и броя включвания.
    примерно Time 00003:00 on/off 0000014 -означава 3 часа заработка и 14 включвания и изключвания
    За изход задържаш 'EXIT' или изключваш ТВ от копчето.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    60
    #219

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Ама не го видях SRV-TOOL,илзизат ми други менюта и оцветява екрана в различни цветове.Така ли трябва да бъде.Извинявам се ако задавам глупави въпроси,но се притеснявам да не съм променил нещо в менюто

  12. Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    319
    #220

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от bond_bg
    Ама не го видях SRV-TOOL,илзизат ми други менюта и оцветява екрана в различни цветове.Така ли трябва да бъде.Извинявам се ако задавам глупави въпроси,но се притеснявам да не съм променил нещо в менюто
    За цветовете така трябва да бъде. Най-вероятно нищо не си променил, ако не си натискал други клавиши. Трябва да имаш SRV-tool - виж дали не пропускаш нещо.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    60
    #221

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Като влязох в менюто съм натискал единственно STTL /зеления/ и след като ме върна там от където започнах -EXIT за да изляза

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    60
    #222

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Пробвах още няколко пъти да намеря заработените часове на моя 50V10,но така и не оспях.Като натискам зеления бутон- STTL се сменят менютата,но SRV-TOOL не ми излиза.Къде греша?
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  16. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    277
    #223

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Тези снимки от твоя ТВ ли са, защото на първата вляво най-долу си пише Serv-tool ?

  17. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    60
    #224

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Да пише го,но не ми излиза като сменям менютата.Изрежда ми подменютата на ADJUST,WB-ADJ и OPTIONS и нещо като тестове на цветовете и ме връща отначало-на първата снимка,която съм дал.Сменя ги само със клавиша STTL на дистанционното.Посочил съм четерите снимки,който излизат след четери пъти натискане на копчето.Пък не искам да пробвам с други клавиши да навигирам,че да не оплескам нещо.Някой ако е проверявал точно на този модел,ще съм му много благодарен ако сподели

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    34
    #225

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от biser_p
    Здравеите,

    новата промоция на ТМ много ми допада и милсля да се хварля на един TX-P42G10E, имам само няколко въпроса:

    има ли DVB-C тунер за да мога да избегна дарвенич приемник на моя кабелен оператор?

    има ли PC - вход и каква му е максималнате резолюция

    добър ли е за ползване с конзоли PS3 XBOX360
    Aз съм с тази машина.
    1.ДА-има DVB-C i DVB-T тунер.При мен бачка (С-тунера) много добре.За съжаление доста канали излизат кодирани.Решението при мен е CAM модул от М-САТ с/у 70лв.
    2.Да-има РС вход,за съжаление немога да ти отговоря конкретно за резолюцията.Вероятно има данни в нета каква е.
    Аз лично съм го включвал 2-3 пъти към Лаптопа чрез HDMI входа,но с преходник DVI-HDMI.
    3.Доколкото съм чел,като цяло плазмите не са подходящи за игрови конзоли и за монитори,вследствие на гадния им ефект на прогаряне на панела.

    Някой питаше в тази тема ,дали може да си ползва плазмата в размерите 4:3 и 14:9 със сивите ленти.
    Ами ,при баща ми вече си личат къде са били лените ,след 2 годишна употреба сравнително често в тези режими и то при мин. стойност на яркост на тези ленти(т.е. черни)

    Това от мен.Лаик съм в тези теми и пиша неща които съм видял и то мерени с моите мерки.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 15 от 174 ПърваПърва ... 513141516172565 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Blu-Ray Player Panasonic / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 16
    Последно: 17-09-22, 22:36
  2. Отговори: 1522
    Последно: 06-02-13, 14:37
  3. Отговори: 1408
    Последно: 25-12-11, 14:35
  4. Philips LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Philips телевизори
    Отговори: 1760
    Последно: 26-12-10, 15:39
  5. LG LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 2262
    Последно: 06-12-10, 19:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе