Вижте резултатите от анкетата: Колко инча е вашият PDP телевизор Panasonic ?

Гласували
279. Не можете да гласувате в тази анкета
  • PDP 37"

    15 5.38%
  • PDP 42"

    198 70.97%
  • PDP 46"

    26 9.32%
  • PDP 50"

    37 13.26%
  • PDP 54"

    0 0%
  • PDP 58"

    0 0%
  • PDP 65"

    2 0.72%
  • PDP 103"

    1 0.36%
Страница 28 от 174 ПърваПърва ... 1826272829303878 ... ПоследноПоследно
Резултати от 406 до 420 от общо 2607

Panasonic PDP / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    10
    #406

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Ми незнам не е вентилатор според мене защото се променя при смяна на цветове при повече бяло се чува повече при черен екран не се чува - ако седиш и се заслушаш се чува - ако гледаш филм не се чува - засега не мисля да го сменям пък да видим.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,633
    #407

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от persuader
    Ми незнам не е вентилатор според мене защото се променя при смяна на цветове при повече бяло се чува повече при черен екран не се чува - ако седиш и се заслушаш се чува - ако гледаш филм не се чува - засега не мисля да го сменям пък да видим.
    От захранването е.Не би трябвало да се чува чак толкова много. Занеси го в магазина.Там ще ти издадат протокол ,че са го взели за ремонт.Срока е 30 работни дни.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    10
    #408

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Еми такъв ми бил късмета ще изчакам да минат празниците ще действам и ще рапортувам в форума при резултат! Весели празници.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    131
    #409

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Имах такова бучене като си взех P42G10E но се оправи като си смених скарта с по-качествен

  6. Novice
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    2
    #410

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Здравейте, купих си Panasonic G10E, но имам следния проблем. Когато сканирам цифровите програми ми ги запомня от позиция 1000 и нагоре и после не ми позволява да ги преместя на позиции 1..2..3.. и тн.

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    801
    #411

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Можеш да ги преместиш, отиваш на "DVB-C настройки" , след това на" списък канали" второто отгоре надолу и от там можеш да ги маркираш и да им сменяш номерата.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    2
    #412

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Да но номерата са 1000,1001,1002 и т.н. мога да размениам местата им и да ги местя напред ,но номерата им жинаги са 4 цифрени

  10. Novice
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9
    #413

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Здравейте вчера взех Panasonic TX-P42U10E много ме впечетли гледам цифрова на Скат "досега не съм гледал телевизия"...кефа цена няма.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    53
    #414

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    PANASONIC TX-P42S10E този модел ли е цена качество най-готиното дето да купя за 1 хол 6,20 м на 3,40 м ?

    Поздрави

  12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,633
    #415

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от nevena666
    PANASONIC TX-P42S10E този модел ли е цена качество най-готиното дето да купя за 1 хол 6,20 м на 3,40 м ?

    Поздрави
    Да -ако ще го гледаш от 3,40 м.

  13. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    801
    #416

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от nvpbg
    Да но номерата са 1000,1001,1002 и т.н. мога да размениам местата им и да ги местя напред ,но номерата им жинаги са 4 цифрени
    Като им дадеш размяна с зеленият цвят се маркират четирите цифри натисни 1 и после пак зеленото да запомни.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    38
    #417

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Някои пробвал ли е да конвертира филм в avchd формат и да го пусне през сд картата на s10e и ако да субтитри предполагам че трябва да се вграждат !

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    17
    #418

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    @bond_bg
    Благодаря за пояснението.

    Взех Panasonic 50V10E в магазина бяха много любезни проверих всичко,което исках,но идва проблема - телевизора беше наработил около 700-750 часа и 90-95 включвания,което по моя сметка е около 2 месеца мостра.Взех го поради това, че беше последна бройка,а много държах да хвана удължената гаранция от 2 на 5 години.Преди да се навия да го купя проверих настройките на всеки HDMI вход и слава богу никъде не видях настройките на картината да са надути на макс. или да е на динамична картина.Приятел от София ми сподели,че проблеми с плазмите настъпвали или веднага след закупуване - респективно 100-200 часа или средно след около 3 години експлоатация,а гаранцията е 2 години стандартно.Затова и реших да го взема.А и не ми се чакаха около 2 месеца за нова доставка/евентуална/.С продавач-консултантите обсъдихме точно тези 200 часа разработване и чух 3 различни мнения всяко със своята логика:
    1.Не го ли пише в книжката, значи няма такова нещо;
    2.Не трябва да се оставя само на динамичен контраст и нищо повече - всичко друго е настроено правилно/на 40-50-60%/, следователно всичко е наред;
    3.Има такава наработка при по-старите поколения - при последните 2 нямало никакво значение.

    Не знам какво да мисля по този въпрос.Телевизора работи перфектно - и без CAM модул намери цифровите канали и погледах малко истинка телевизия - NG HD и EuroSport HD.Пуснах му и FullHD демота и филми от лаптопа и е супер.

    Най-съм бесен от това,че стойката беше опакована и крепежите й бяха в заводско пакетче - т.е. запечатани и въпреки това стойката е надрана!
    Не знам как е станал тоя номер, но при положение че даваш 3400лв. за телевизор би трябвало поне да не е надран.

    Да попитам собствениците на 50V10E и 50G10E - вашите ТВ-та имаха ли "белези" от стириопор-а,който е в горната част на екрана като е в кашона - респективно в левия и десния ъгъл.Виждам това на няколко телевизора, вкл. и моя.Но се вижда само от половин метър и под ъгъл.Дали може да се полира с нещо - специален "препарат за полиране на плазми"?

    Какво мислите правилно ли го взех с 5 години гаранция пък макар и "разработен" или трябваше да го взема след 2-3 месеца,но с 2 години гаранция?
    http://www.panasonic.bg/content/bg/main/neopdp_5.html

    А и не ме разбираите погрешно картината е нечовешка,THX режима е супер и дори дистанционното ми е удобно.Просто очаквам,че когато аз си върша работата перфектно и насреща ще е така.Явно проблема е глобален с вносителите на всичко в БГ.

    Тук е мястото да похваля всички от магазина - бяха много коретни и точни ,но за съжаление каквото пратят от София това и идва.

    Очакваите още отзиви от мен след като се снабдя с CAM модул на МСАТ/дано безплатния да се разбира с ТВ-то/ и си сглобя HTPC-то с XBMC.

    П.С.Ако някой случайно е информиран да сподели цена за:
    1.Стойката с която идва 50V10E - сива, въртяща се.
    2.Стойката за монтаж на стена от Панасоник.
    3.Цена на това "специално стъкло отпред" - т.нар. single sheet of glass design както те го рекламират.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    29
    #419

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от nvpbg
    Здравейте, купих си Panasonic G10E, но имам следния проблем. Когато сканирам цифровите програми ми ги запомня от позиция 1000 и нагоре и после не ми позволява да ги преместя на позиции 1..2..3.. и тн.
    Направи си ФАВОРИТИ 1 - подреди си каналите както искаш ... При мен е така (G15)

  18. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    801
    #420

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    За съжаление има такова понятие разработване, моя Р42U10E, го взех на 90 часа и има лек отпечатък който се вижда на абсолютно тъмно и на черен екран, например при изгасени лампи и включен телетекст, екрана става черен има само една цифра 100, има едно по тъмно петно което наподобява логото на самсунг, съдейки по наклона не е хоризонтално,не знам колко дълго е работил но трябва да е цял ден, щото за 2 часа работа не остава нищо,истината е че ако не бях запознат стова прогаряне никога нямаше да го видя, другото лошо нещо в магазините е ,че ако не е на динамичен режим няма да привлече внимание както LCD -то, което заслепява от яркост,моето мение е че няма проблем плазмата да е работилакато мостра стига да няма статична картина или някакво лого, в повечето случаи рекламното лого се мести или се появява от време на време,но на кой му пука в магазините повечето консултанти си мислят, че клиента нищо не разбира и се опитват да му пробутат нещо, както в случая на мен "неразпечатван кашон",сигурен съм че тези дето ми го продадоха не са виновни, а другите дето им го докараха, като чисто нов..., но да не се вманиачаваме толкова в крайна сметка съм доволен от тв -то.
    Открих че опцията за намаляване на шУма в картината " P-NR", замазва картината най добре е да е изключена прави картината по избистрена.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 28 от 174 ПърваПърва ... 1826272829303878 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Blu-Ray Player Panasonic / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 16
    Последно: 17-09-22, 22:36
  2. Отговори: 1522
    Последно: 06-02-13, 14:37
  3. Отговори: 1408
    Последно: 25-12-11, 14:35
  4. Philips LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Philips телевизори
    Отговори: 1760
    Последно: 26-12-10, 15:39
  5. LG LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 2262
    Последно: 06-12-10, 19:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе