Страница 16 от 94 ПърваПърва ... 614151617182666 ... ПоследноПоследно
Резултати от 226 до 240 от общо 1409

Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    36
    #226

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Здравейте
    До няколко дена планирам да се обзаведа с TX-P42G20ES. Четох доста за два дена, но информацията е цяло море, за което се радвам, че този форум съществува.
    Тъй като разбрах, че първите 200часа работа, трабва да минат в еко-режим на картината и непрекъснато динамично изображение, по възможност дори без лого на програма, имам следния въпрос: Има ли някакво специализирано за случая филмче със сменяще се картина (подобно на скрийнсейвър), което да се запише например на флаш памет и да се плейва нонстоп, докато минат тия 200 часа? Идеята ми е да го пусна в един ъгъл на стаята да се разработи, докато минат тия 200 часа.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    25
    #227

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Здравейте
    Имам много странен проблем "Сила на звука" стои само в едно полужение "0" . Опитвам да усиля чрез дистанционното но не успявам .....колкото и пъти да натисна бутона за усилване силата на звука стои си стои на "0" . Върнах заводските настройки на телевизора но няма оправяне . Мисля че дистанционното е наред понеже като натисна бутон V- , V+ лентата "Сила на звука" се появява . Телевизора е нов на около месец модел: Panasonic TX-P46S20E . Имате ли идея от какво може да е ?

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    35
    #228

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от gainer
    Здравейте
    До няколко дена планирам да се обзаведа с TX-P42G20ES. Четох доста за два дена, но информацията е цяло море, за което се радвам, че този форум съществува.
    Тъй като разбрах, че първите 200часа работа, трабва да минат в еко-режим на картината и непрекъснато динамично изображение, по възможност дори без лого на програма, имам следния въпрос: Има ли някакво специализирано за случая филмче със сменяще се картина (подобно на скрийнсейвър), което да се запише например на флаш памет и да се плейва нонстоп, докато минат тия 200 часа? Идеята ми е да го пусна в един ъгъл на стаята да се разработи, докато минат тия 200 часа.
    Не се вживявай чак толкова.
    Просто не оставяй статични изображения твърде дълго(3,4 часа) и избягвай черните черти. Гледай си телевизора както ти хареса и му се наслаждавай.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    36
    #229

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от Uzurpator
    Не се вживявай чак толкова.
    Просто не оставяй статични изображения твърде дълго(3,4 часа) и избягвай черните черти. Гледай си телевизора както ти хареса и му се наслаждавай.
    Да, това е другия вариант. Но аз исках да направя така, че тия 200 часа да минат максимално бързо, за около 8 денонощия нонстоп работа в некой ъгъл. Че този телевизор го взимам предимно за гледане на филми и искам в момента в който го монтирам да почвам с "черните ленти" и оптималните настройки.
    Просто се чудих, дали няма някое такова файлче някъде, което да върти динамични изображения. Мисля, че в морето от инфо мернах такова неща и сега ме е яд, че не съм запомнил къде...

  6. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #230

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от gainer
    Здравейте
    До няколко дена планирам да се обзаведа с TX-P42G20ES. Четох доста за два дена, но информацията е цяло море, за което се радвам, че този форум съществува.
    Тъй като разбрах, че първите 200часа работа, трабва да минат в еко-режим на картината и непрекъснато динамично изображение, по възможност дори без лого на програма, имам следния въпрос: Има ли някакво специализирано за случая филмче със сменяще се картина (подобно на скрийнсейвър), което да се запише например на флаш памет и да се плейва нонстоп, докато минат тия 200 часа? Идеята ми е да го пусна в един ъгъл на стаята да се разработи, докато минат тия 200 часа.
    Ето ти нужните файлове.
    Слагаш го в режим кино и ги връткаш няколко дена като не го ползваш и си готов.
    Пусни ги през USB-то на самия телевизор. Има слайд-шоу,
    Прикачени файлове Прикачени файлове

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    36
    #231

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от lazarus18
    Ето ти нужните файлове.
    Слагаш го в режим кино и ги връткаш няколко дена като не го ползваш и си готов.
    Пусни ги през USB-то на самия телевизор. Има слайд-шоу,
    10x!

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    9
    #232

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Добре друг въпрос. Да не би да не мога да хващам с телевизора цифрова телевизия (ефирна) , защото ми липсва декодер тук ==>

  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    52
    #233

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Имам проблем с Panasonic TX-P50V10E , въобще не мога да го пусна в режим 4:3 full.
    Изключени субтитри(от бутона на дистанционното).
    ASPECT режимите , кoито излизат са : Auto, 16:9,14:9,Just,4:3, Zoom,Zoom2,Zoom3.
    В инструкцията пише , че 4:3 full е само за HD сигнал, така ли е? ?
    При нормален сигнал на ITV,4:3 full просто липсва, с оригиналната версия на софт. съм. Ползвам вградения сателитен тунер.

  11. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #234

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Щом така пише значи е така. И на G20 е така. Защо ти е този режим на ITV?

  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    52
    #235

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Ами, защото нормалните програми, които се излъчват 4:3 ( повечето се излъчват в този формат),
    ги гледам в режим 14:9 или 4:3 със сиви или черни ленти отстрани и се дразня.....
    В режим Auto, Just или 16:9 са негледаеми.(ужасни пропорции)

  13. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #236

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    И с какво ще помогне този 4:3 Full?
    Няма система, която от 4:3 да запълни образа на 16:9 екран.
    Just е най-добре защото поне в центъра са що годе пропорционални.
    Не гледай със ленти дълго време защото не е препоръчително за плазмата.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3
    #237

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Ако искаш да гледаш 4:3 картина със запазени пропорции имаш 2 възможности: 4:3 със сиви ленти или Zoom1. Just не е ли линейно разпъната картината? Т.е. не би трябвало да има разлика м/у центъра и периферията. Ето едно предимство на LCD - там сиви/черни ленти не са заплаха. Ама все пак от месец го имам PDP и му се радвам.

  16. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #238

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Just се води "интелигентно" разпъване. Леко разпъва по височина и разтягането е по-малко в центъра на образа и по-голямо по краищата.

  17. Novice
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    9
    #239

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от independen7
    Добре друг въпрос. Да не би да не мога да хващам с телевизора цифрова телевизия (ефирна) , защото ми липсва декодер тук ==>
    Някой да си има на представа дали от това може да е проблема ?

  18. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,497
    #240

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от independen7
    Някой да си има на представа дали от това може да е проблема ?
    1. За кой град става въпрос ? /най-вероятно предавателя е в тестов режим-пускат и спират сигнала когато си искат./
    2. Цифровата ефирна телевизия в момента не е кодирана и затова не ти е нужен кам модул и карта.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 16 от 94 ПърваПърва ... 614151617182666 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Panasonic Plasma телевизори - част 4
    От hristoslav2 във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 1725
    Последно: 01-10-23, 23:58
  2. LG Plasma TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 192
    Последно: 15-01-15, 09:36
  3. Samsung Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 332
    Последно: 18-11-14, 18:02
  4. Отговори: 1522
    Последно: 06-02-13, 14:37
  5. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе