Страница 6 от 94 ПърваПърва ... 456781656 ... ПоследноПоследно
Резултати от 76 до 90 от общо 1409

Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    341
    #76

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    kirretto, не знам дали си кьорав или луд ,но явно се водиш по чужди мнения .
    След като имаш вече Samsung и много си доволен би трябвало да отидеш и да купиш нов модел на тази марка ,а не да вземаш скъп модел на конкуренцията ,който разбрахме не харесваш !

    Какава цена му искаш на V20 ? Мога да взема един нов Sami C7000 и да ги разменим ,но не забравяй ,че твоят вече е втора ръка !

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    402
    #77

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Аз, друже принципно вярвам само на очите си. Но този път реших да се доверя на писанията в ревютата за страхотното черно на V20. Черно има наистина, добро е. Но дотам (а, и бъзинга е по - тих). Panasonic - а ми е на 6 дни и 50 - ина часа работа, но аз не бих спал спокойно ако те набутам с него. Моя телевизор ще го върна в магазина и най - демонстративно ще го заменя със Samsung, но едва ли 3D модел.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    32
    #78

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    И аз съм собственик на G20 с гаранция + ! Може ли някой да ме насочи към съвети за правилното му разработване. Четох за първите 200 часа на занижени настройки, но само толкова. Може ли в началото да се гледа с фаши или трябва да изчакам 200-те часа? Игрите за PS3 обикновено винаги имат нещо което е стационарно някъде по екрана, какво ще ме посъветвате? Винаги ли трябва да е напълно разпънат екрана? Колко често трябва да пускам нещото което рабутва фосфорните клетки по екрана? Трябва ми някакво ръководство за разработване и поддръжка, някой да се отзове, МОЛЯ!

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    341
    #79

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    kirretto, бягай веднага да го подменяш ,че може да не останат !

    Не се излагай ,след 500- 600 часа телевизора ще стане перфектен !!!

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    341
    #80

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Batboy,първите 200 часа никакви игри и никакви филми с черни ленти на екрана ,както и ярко лого на телевизия !
    После няма да има никакви проблеми!
    И сега ако оставиш нещо стационарно за известно време след 10 минути работа изчезва , но не рискувай !

    Телевизора е хубав , и картината ще става все по-добра !

    Успех !!!

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    402
    #81

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от Loreti
    Не се излагай ,след 500- 600 часа телевизора ще стане перфектен !!!
    Единственото, което ще се случи след тези часове е да му поизсивее черното.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,438
    #82

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от kirretto
    Единственото, което ще се случи след тези часове е да му поизсивее черното.
    Това е нормално за всички плазмени телевизори ,но се случва след 1500 часа и няма да можеш да забележиш разликата с невъоръжено око.

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    402
    #83

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Разбира се, че е нормално, как иначе! Само твърдението на Loreti, че щял да стане перфектен ми се струва ненормално. Оп, грешка, ами че той е врял и кипял с плазми всякакви. LOL

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,438
    #84

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Като се разработи -наработи 600 часа ,картината става по-добра.
    kirretto и Loreti - Хайде без повече дрязги !! Ако имате някакъв личен спор ,пишете си на лични.

  12. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    402
    #85

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Извинявам се, малко се поувлякох. Ама, разберете ме, наривам една шапка пари за нещо, което се оказва пълно разочарование. Нормално е да съм малко кисел. hristoslav2, ще публикуваш ли някои твои настройки за v20, да опитам и тях и окончателно да реша какво да правя?

  13. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #86

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от kirretto
    Аз, друже принципно вярвам само на очите си. Но този път реших да се доверя на писанията в ревютата за страхотното черно на V20. Черно има наистина, добро е. Но дотам (а, и бъзинга е по - тих). Panasonic - а ми е на 6 дни и 50 - ина часа работа, но аз не бих спал спокойно ако те набутам с него. Моя телевизор ще го върна в магазина и най - демонстративно ще го заменя със Samsung, но едва ли 3D модел.
    Ти това сериозно ли бе ....ще заменяш.Много плазми помня ама в къщи още съм с PV600 И работи,работи,работи Поради много причини пак.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    402
    #87

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Напълно сериозно, аз миналата година по това време замених Samsung 50B850 със Samsung 50B610 заради бъзинга и по - тъмната картина на В850.

  16. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    402
    #88

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от granity
    Много плазми помня ама в къщи още съм с PV600 И работи,работи,работи Поради много причини пак.
    Бравос! Мойто брат и той има една PV70 и също му работи, работи.. Освен това картинката е супер - нито зеленее, нито сивее. Като за Panasonic, де. Що ли е тъй?

  17. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,828
    #89

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Картина на плазмата си е добра още в началото на 0 часа. Забелязва се някакво улягане след 100-150 часа, но трудно се хваща. По-важното е, че след 100-200 часа времето за отпечатване се увеличава многократно.
    Изобщо не е необходимо да се пипат заводските настройки надолу през първите часове. Ползвайте ТХН и Кино и няма да имате проблем с прогарянето. Просто избягвайте статичните висококонтрастни изображения.
    Не им се втелявайте толкова.

  18. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    629
    #90

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    моят телевизор (42G10),който беше замяна на PY70 заради дефект в панела също сдаде багажа-появи ми се зелена вертикална лента през средата на екрана. за чест на Панасоник ми го смениха с G20. дано този екземпляр изкара повече от другите два!!! моята сага с ремонтите вече ми дотегна - три пъти досега се разправям със сервиз: първият път дефектира PY70 и ми го замениха с G10. вторият път G10 имаше проблем с управлението - все едно е полтъргайст беше влязъл в него - сменяше си каналите и настройките като луд . и третият път е сега замяната с G20- исках да си доплатя до по-голям екран или по-висока серия(надявах се да са по-здрави) но не ми разрешиха. искам да пробвам тази гаранция на панела за 100 000 часа!!!
    имам въпрос - някой подкарвал ли е записа на Г20? пробвах с IDE хард закачен на USB преходник и с USB flash но все ми пише че не му харесват и не мога да ги ползвам за запис. ако някой е подкарвал тази функция моля да даде модел на външния си хард

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 6 от 94 ПърваПърва ... 456781656 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Panasonic Plasma телевизори - част 4
    От hristoslav2 във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 1725
    Последно: 01-10-23, 23:58
  2. LG Plasma TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 192
    Последно: 15-01-15, 09:36
  3. Samsung Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 332
    Последно: 18-11-14, 18:02
  4. Отговори: 1522
    Последно: 06-02-13, 14:37
  5. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе