Страница 45 от 94 ПърваПърва ... 35434445464755 ... ПоследноПоследно
Резултати от 661 до 675 от общо 1409

Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    348
    #661

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    В catalist има настройка за овърскан.
    С вин7 + ати и плазма панасоник pv 80(без овърскан) картината ми "заспива"

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    15
    #662

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Явно съм с кофти драйвери, но при мен липсва такова меню Мога да избирам различни резолюции и херци, но нямам такава настройка за overscan Четох по чужди форуми, дори гледах подробно със снимки описание къде да се влезе и какво да се цъкне, но при мен просто го няма това меню. Днес ще пробвам да преинсталирам и да пробвам различни версии на каталист-а. Лаптопа е Dell Studio 1735, видеото е ATI 3650 512Mb.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    51
    #663

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Не можах да намеря никъде, затова питам:
    Има ли нещо като samygo за Panasonic TV?

  5. Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    348
    #664

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от Negara
    Явно съм с кофти драйвери, но при мен липсва такова меню Мога да избирам различни резолюции и херци, но нямам такава настройка за overscan Четох по чужди форуми, дори гледах подробно със снимки описание къде да се влезе и какво да се цъкне, но при мен просто го няма това меню. Днес ще пробвам да преинсталирам и да пробвам различни версии на каталист-а. Лаптопа е Dell Studio 1735, видеото е ATI 3650 512Mb.
    Не вярвам да го няма ,мисля , че неможеш да го откриеш , тъй като и аз доста се мъчих.
    В менюто в което ти се показват мониторите като картинки се клика с десен бутон върху тв то и от там се избира.

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #665

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от ststefanov
    Не можах да намеря никъде, затова питам:
    Има ли нещо като samygo за Panasonic TV?
    И аз търся ама няма от Панасоник са кодирали софтуера. Не е свободен достъпа.
    http://www.dnevnik.bg/pazari/2011/03..._panasonic_za/

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    341
    #666

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Negara,ако е 90% TV и 10% за HD филми ...вземи 50Х20 и един HD плеър с възможност за голям диск и си гледай на
    воля !

    P.S. Картината на X20 e с класи над старите LCD TV /да не кажа и на голяма част от новите / !!!

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    15
    #667

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Уфф днес цял дена чета гледам мисля, общо взето другото на което се спрях е LCD Samsung 46C630. Цената му е 1500лв в момента - предимствата са, че е full HD, има вграден плеър. Предимствата на плазмата са, че е 4" по-голям и 300лв по-малко. Незнам незнам....
    Иначе да, точно така ще бъде 90% TV на Булсатком и 10% филми от лаптопа... Ако успея да подкарам лаптопа през HDMI на целия екран без изрязвания ще се спра на плазмата, ако не.... май ще предпочета LCD-то

  10. Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    183
    #668

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от Negara
    Уфф днес цял дена чета гледам мисля, общо взето другото на което се спрях е LCD Samsung 46C630. Цената му е 1500лв в момента - предимствата са, че е full HD, има вграден плеър. Предимствата на плазмата са, че е 4" по-голям и 300лв по-малко. Незнам незнам....
    Иначе да, точно така ще бъде 90% TV на Булсатком и 10% филми от лаптопа... Ако успея да подкарам лаптопа през HDMI на целия екран без изрязвания ще се спра на плазмата, ако не.... май ще предпочета LCD-то
    Исках само да ви попитам все пак от какво разстояние ще се гледа тв -то..

  11. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    15
    #669

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Максимум 3,5м, това е другото което ме притеснява малко, при този СД сигнал да не е много кофти картината. В магазина не могат да ми пуснат СД сигнал, освен от ефирна телевизия, ама тя е по-кофти от булсата

  12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #670

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    за VT30, GT30, GW30 / LCD DT35, D35 и Ε3.
    http://www.avtop.eu/Produktgruppe/calman/

  13. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    15
    #671

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    В крайна сметка взех 50 C3E. Х20Е имаше неразпечатана бройка, но имаше изгорял пиксел. Гледах и 46C630, не е лош, но картината на плазмата ми хареса повече, пък и 4" повече са си 4" повече. Сложих последните драйвери на Ати и ми се появи overscan функция и всичко заспа

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    341
    #672

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Negara,честито !
    За минимална сума получаваш голям и качествен телевизор !
    С по-дълъг HDMI кабел може и някоя игра да разцъкаш ,разбира се след 200 часовата разработка на занижени стойности на яркост , контраст и без черни ленти и статични изображения /лого на програма, часовници и т.н./.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Сливен
    Мнения
    22
    #673

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Negara честито и от мен. Дълги години да му се радваш и наслаждаваш на перфектна картина! И дай боже проблеми да нямаш никакви.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    15
    #674

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Благодаря ви! Вчера цяла вечер му се радвам.... Тествах го вчера на тъмно с няколко филма 720p и 1080p, просто се изкефих на макс. SD телевизията също е с доста задоволително качество. Сравнявах ги вчера с X20E, няма кой знае каква видима разлика, може би единствено че при X20E при статична картина усещах с периферията на зрението си, че има някакво треперене на картината, докато при C3E го нямаше. Незнам дали си заслужаваха 200-те лв. повече, но поне е чисто новичък а и е тази година модел.

  18. Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    44
    #675

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Здравейте,решил съм да сменям ТV-то като съм се насочил към Плазма на Panasonic 42 обаче бюджета ми е ограничен до 1000 лв ,ако може да ми дадете някакви идеи.Благодаря.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 45 от 94 ПърваПърва ... 35434445464755 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Panasonic Plasma телевизори - част 4
    От hristoslav2 във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 1725
    Последно: 01-10-23, 23:58
  2. LG Plasma TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 192
    Последно: 15-01-15, 09:36
  3. Samsung Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 332
    Последно: 18-11-14, 18:02
  4. Отговори: 1522
    Последно: 06-02-13, 14:37
  5. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе