Вижте резултатите от анкетата: Как оценявате картината на вашият плазмен телевизор Panasonic ?

Гласували
174. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Отлична

    114 65.52%
  • Много добра

    53 30.46%
  • Добра

    3 1.72%
  • Средна

    1 0.57%
  • Задоволителна

    1 0.57%
  • Слаба

    2 1.15%
Страница 50 от 116 ПърваПърва ... 40484950515260100 ... ПоследноПоследно
Резултати от 736 до 750 от общо 1726
Like Tree148Одобрявам

Panasonic Plasma телевизори - част 4

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #736

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от idyulgerov Виж публикацията
    Би ли пояснил какво имаш впредвид? Екрана и на телевизия и на заливки, при всички настройки на размер картина, със или без зуум, има едно поле по всички краища от около 5-6 мм. което е черно и не се изпълва с картина. Ако това не трябва да е така, тогава да си връщам телевизора?
    Възможно е да имаш някакво поле, което не е част от самия панел и там да няма картина и пиксели.
    Въпроса е като разработваш, а и след това, да ти е пълен целия екран с изображението, а не да има черни ленти или кантове по някаква причина.
    Не виждам логика да се ползва опцията Orbital Pixel при нормална употреба. Мисля че той работи само като усети статичен, равномерен образ.

    THX режима е някаква екстра защото ти дава една сравнително калибрирана картина още в заводски условия.
    Не е перфектна, но обикновено е по-вярна от True Cinema или другите подобни режими.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    14
    #737

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от geromessi Виж публикацията
    Колеги здравейте има един странен проблем с телевизора и ще се радвам ако ударите едно рамо.
    Плазмата е Panasonic ST60 серията. Става въпрос за клипчетата през youtube. Вчера както гледах нещо от там започна да се губи звука , видеото си върви но няма звук. След около минутка някъде звука си идва , но изостава вече от картината.
    Пробвах да пусна през телефона нещо и пак така. Рестартирах телевизора , телефона , пробвах и от вграденото приложение youtube на телевизора , но пак същата работа ?
    Някой ако се е сблъсквал с подобен проблем да казва да видим от какво може да е
    Поздрави !
    Странно, но и при мен вграденото приложение прави тоя номер(само със стари клипове обаче). Пусни например последната песен на Риана и няма да има проблем.

    Нямам идея защо се получава, но аз не го и използвам. С последния софтуер съм.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    18
    #738

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от loudnes Виж публикацията
    Странно, но и при мен вграденото приложение прави тоя номер(само със стари клипове обаче). Пусни например последната песен на Риана и няма да има проблем.

    Нямам идея защо се получава, но аз не го и използвам. С последния софтуер съм.
    Да това го забелязах днес. Ако пусна някой клип , който не съм гледал няма проблеми , но пусна ли някой гледан вече клип звука се прецаква. Телевизора го имам от 5-6 дена и до вчера нямаше никакъв проблем , пускал съм един и същ клип многократно и звука си беше наред. Ще опитам няколко неща и ще споделя ако има някакво решение. Явно проблема е масов ?

  5. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    195
    #739

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Аз лекувам няколкото мм черно поле по следния начин: отиваш на Меню - Картина - Допълнителни настройки - 16:9 сканиране - Включено. Телевизорът е 42GT30. В момента в който бъде изключено 16:9 сканиране, полето се появява. Аспекта винаги е на Точен екран.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2013
    Мнения
    64
    #740

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от dedo pop Виж публикацията
    Аз лекувам няколкото мм черно поле по следния начин: отиваш на Меню - Картина - Допълнителни настройки - 16:9 сканиране - Включено. Телевизорът е 42GT30. В момента в който бъде изключено 16:9 сканиране, полето се появява. Аспекта винаги е на Точен екран.
    Нямам идея защо, но на мен опцията Допълнителни настройки не ми е активна.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2013
    Мнения
    10
    #741

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от idyulgerov Виж публикацията
    Нямам идея защо, но на мен опцията Допълнителни настройки не ми е активна.
    След картина-режим на гледане-потребителски и доп.настр са активни!

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2013
    Мнения
    64
    #742

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от dedo pop Виж публикацията
    Аз лекувам няколкото мм черно поле по следния начин: отиваш на Меню - Картина - Допълнителни настройки - 16:9 сканиране - Включено. Телевизорът е 42GT30. В момента в който бъде изключено 16:9 сканиране, полето се появява. Аспекта винаги е на Точен екран.
    При st60 16:9 сканиране, не се намира в допълнителни настройки, а в Картина - Настройки на екрана, но и при включено и при изключено разлика няма. 5-те мм. черно от четирите страни си остават, но май е нормално. Сега имам друг въпрос. Правилно ли пускам заливките през медия плеъра, оттам снимка и стартиране на слайд шоу?

  10. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,573
    #743

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    "Photo Settings

    Picture Mode: Custom
    ***Leave all settings at their default***

    Slideshow Settings

    Frame: Off
    Photo Effect: Off
    Transition Effect: Off
    Photo Size: Normal
    Burst Playback: Off
    Display Interval: Long
    Repeat Playback: On
    ​"

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2013
    Мнения
    64
    #744

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    "Photo Settings

    Picture Mode: Custom
    ***Leave all settings at their default***

    Slideshow Settings

    Frame: Off
    Photo Effect: Off
    Transition Effect: Off
    Photo Size: Normal
    Burst Playback: Off
    Display Interval: Long
    Repeat Playback: On
    ​"
    "Photo Settings

    Picture Mode: Custom

    Само това не го намирам в менюто

  12. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,573
    #745

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Има се предвид профила на картината използван за снимките - сиреч стандартния "потребителски" ,както си е в началото без никакви корекции.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2013
    Мнения
    64
    #746

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Има се предвид профила на картината използван за снимките - сиреч стандартния "потребителски" ,както си е в началото без никакви корекции.
    Именно, не намирам никъде настройки за снимките. А картината е настроена на занижени настройки и режим Кино, както препоръчват за разработване. Да не би когато пускам заливките да трябва да ги променям?

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,573
    #747

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Точно , вместо "кино" слагаш на "потребителски" (custom), както са си стандартно без да си правил промени по него , другото е в настройката за слайдшоуто .
    Това е само за въртенето на "заливките" за "разработване" на панела.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2013
    Мнения
    64
    #748

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Точно , вместо "кино" слагаш на "потребителски" (custom), както са си стандартно без да си правил промени по него , другото е в настройката за слайдшоуто .
    Това е само за въртенето на "заливките" за "разработване" на панела.
    Е аз досега ги въртях на занижените настройки на яркост иконтраст и режим Кино. Това проблем ли е?

  17. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    102
    #749

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от idyulgerov Виж публикацията
    Е аз досега ги въртях на занижените настройки на яркост иконтраст и режим Кино. Това проблем ли е?
    И аз :D

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2013
    Мнения
    64
    #750

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Сега не мога да разбера, заливките може ли да ги пускам на режим Кино и настройки на яркост и контраст под 50% или да ги пускам на издутия Потребителски режим където всичко свети ярко?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 2279
    Последно: 04-02-15, 09:01
  2. LG Plasma TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 192
    Последно: 15-01-15, 09:36
  3. Samsung Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 332
    Последно: 18-11-14, 18:02
  4. Отговори: 1522
    Последно: 06-02-13, 14:37
  5. Отговори: 1408
    Последно: 25-12-11, 14:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе