Вижте резултатите от анкетата: Как оценявате картината на вашият плазмен телевизор Panasonic ?

Гласували
174. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Отлична

    114 65.52%
  • Много добра

    53 30.46%
  • Добра

    3 1.72%
  • Средна

    1 0.57%
  • Задоволителна

    1 0.57%
  • Слаба

    2 1.15%
Страница 59 от 116 ПърваПърва ... 949575859606169109 ... ПоследноПоследно
Резултати от 871 до 885 от общо 1726
Like Tree148Одобрявам

Panasonic Plasma телевизори - част 4

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на brabusbg
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    487
    #871

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от maglata75 Виж публикацията
    знам ли? ,но според мен е от плеъра на компа.... аз ползвам Splash PRO EX и никакви грижи с формата и тем подобни...
    Нaистина някой който е запознат, нека каже - може ли да е от плеъра! Ползвам външен плеър (не от компютър) само че той е DIVA FULL HD, който по принцип се води че не подкарва 3D, само че при мен върви. А от плеъра на ТВ-то качеството е същото. Та възможно ли е дори на ТВ-то плеъра да ги изкарва размазани тези сцени! Напреден план основните сцени са добре, но предимно и само тъмните които са на заден план са доста раздвоени (не че не са на фокус, просто са раздвоени - като голям crosstalk).

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #872

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от brabusbg Виж публикацията
    Нaистина някой който е запознат, нека каже - може ли да е от плеъра! Ползвам външен плеър (не от компютър) само че той е DIVA FULL HD, който по принцип се води че не подкарва 3D, само че при мен върви. А от плеъра на ТВ-то качеството е същото. Та възможно ли е дори на ТВ-то плеъра да ги изкарва размазани тези сцени! Напреден план основните сцени са добре, но предимно и само тъмните които са на заден план са доста раздвоени (не че не са на фокус, просто са раздвоени - като голям crosstalk).
    Ами нормално е за повечето Half Over/Under (Side by Side) релийзи, особено с 2Д субтитри. То друго и не можеш да пуснеш на тази Дива. Единствено частично решение е регулиране на дълбочината, както са ти писали по-рано, от настройките на телевизора.

  4. Member Аватара на brabusbg
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    487
    #873

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от podredko Виж публикацията
    Ами нормално е за повечето Half Over/Under (Side by Side) релийзи, особено с 2Д субтитри. То друго и не можеш да пуснеш на тази Дива. Единствено частично решение е регулиране на дълбочината, както са ти писали по-рано, от настройките на телевизора.
    A защо като вържа външния хард директно към ТВ-то се вижда по същия начин. И аз така си мислех първоначално, че е от плеъра, но и като от плеъра на ТВ се вижда така... ми е притеснително вече! Притеснявам е да не е от телевизора нещо.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #874

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от brabusbg Виж публикацията
    A защо като вържа външния хард директно към ТВ-то се вижда по същия начин. И аз така си мислех първоначално, че е от плеъра, но и като от плеъра на ТВ се вижда така... ми е притеснително вече! Притеснявам е да не е от телевизора нещо.
    Не съм писал, че е от плеърите а че е нормално за Half Over/Under (Side by Side) релийзи
    svetlio1 одобрява това.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    23
    #875

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    hristoslav2 , искам да попитам пада ли гаранцията на телевизора ако се влезе в сервизното меню тъй като първия ден след като си го купих влязох няколко пъти за да проверя колко часа е работило тв-то?

  7. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #876

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от Mitev84 Виж публикацията
    hristoslav2 , искам да попитам пада ли гаранцията на телевизора ако се влезе в сервизното меню тъй като първия ден след като си го купих влязох няколко пъти за да проверя колко часа е работило тв-то?
    Нали си чувал поговорката: "След дъжд, качулка"?

    Не, не пада гаранцията.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,559
    #877

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от Mitev84 Виж публикацията
    hristoslav2 , искам да попитам пада ли гаранцията на телевизора ако се влезе в сервизното меню тъй като първия ден след като си го купих влязох няколко пъти за да проверя колко часа е работило тв-то?
    Ако не си пипал нищо друго, не би трябвало да падне. Не го споменавай и ако телевизорът попадне в сервиз.

    В почти всички американски форуми за AV техника има отделна тема по въпроса.
    The Official "How to Check the Hours Used on Your Plasma" Thread:
    "How To Check The Hours Used on Your Plasma" : - Home Theater Forum and Systems - HomeTheaterShack.com

    Занапред гледай...
    Как да видим заработените часове?
    Количеството заработени часове може да се види в потребителското меню: Menu > Help > System Information (на ред Status4).
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 06-12-13 в 19:56.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    23
    #878

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Благодаря ви за отговорите! Иначе вече проверявам така часовете Menu > Help > System Information > Status4, но в началото не знаех този начин и за това влязох в сервизното меню.

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,559
    #879

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от Staykov Виж публикацията
    Леле ZT60 е брутален, аз го взех без да съм го гледал преди покупката, само от мнения и ревюта.
    Имах 50V20 и бях ОК с него, обаче сега субективното усещане е, все едно е имало найлон върху екрана.
    Направо цепи мрака ZT60
    P.S. Ooooп да си поправя подписа с новата придобивка........

    :rolleyes:
    Panasonic TC-P65ZT60 Review - Watch CNET's Video Review - page 2
    According to my measurements, the Kuro and the Elite actually have deeper black levels than the Panasonics,....
    The smaller Kuro and the Sharp were a good bit brighter, as expected, while the same-sized F8500 also looked significantly brighter.
    Настройки
    Panasonic TC-P60ZT60 picture settings - CNET HDTV picture settings Forums


    http://forum.ixbt.com/post.cgi?id=annc:62:21385
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 07-12-13 в 21:15.

  12. Novice
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    1
    #880

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Здравейте, от вчера и аз имам ST60. Взех плазмата благодарение на съветите тук във форума и съм супер доволен. Нагласих му настройките за първите 200 часа, само че в режим кино контрастът е 70. Не е ли малко множко?

  13. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    113
    #881

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Ами да, намали го на 50 или по-малко

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    18
    #882

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Благодаря на всички взели отношение по темата. Купих си TX-P50ST60E и съм много впечатлен и доволен.
    Въпроса ми е , ако от Булсат (HD приемник) мина на IPTV vivacom ще се подобрят ли SD каналите ......при 40 и 37 инча изглеждаха добре , но при 50 има какво да се желае.Цената за ТВ абонамент е почти еднаква.
    Не ми харесва само това, че дистанционното няма подсветка на бутоните.Всичко друго е ОК.

  16. Member Аватара на brabusbg
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    487
    #883

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Тъкмо и аз исках да споделя моите впечатление от 42ST60, който взех преди 2 седмици. Много ми харесва, но справянето на телевизора с SD сигнал е ... меко казано разочароващо. До сега си мислех че SONY-то се справят на-зле с SD сигнал, но сега виждам че е тази плазма. Вярно е че при преминаване на по-голям диагонал вече се виждат всички недостатъци на сигнала, но го сравнявах с доста други модели (само че LCD-та от 40" нагоре) и тук положението е трагично. Да и доставчика е калпав - спор няма, но при един и същ доставчик /Булсатком/, аз с HD приемник имам осезаемо много по-лоша картина (смятай щом жена ми и майка ми го виждат, а те са далеч от тези неща) от 42" четиригодишно LG LCD, със SD приемник. Доста съм разочарован честно казано от този факт. Е разбира се сега ще сменя доставчика (макар че единствената причина да стоя на него беше Формула 1), но... не е в това въпроса. Просто когато се движат букви все едно са нарязани и се кривят, същото е с образите и целия фон всъщност. Ето един футболен мач който съм снимал с камерата - не знам колко добре може да се види де, но... и така се вижда как стадиона е на пиксели а около футболистите всякаш има ореоли ( но не само около главите ).
    Panasonic 42ST60 SD quality - YouTube

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,559
    #884

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Веско
    Доставчика ти е меко казано зле. Друг е въпроса, че ползваш техният приемник като междинно звено и може проблема да се крие в него. Пусни телевизора на цифрова ефирна и пак сравнявай. Трудно е да се правят изводи на базата на клипа, който си направил.
    За бягащият текст в инфо лентите - имаш опция Inteligent Creation Pro (или Inteligent Frame Creation), която можеш да пускаш и спираш (но е по-добре да е изключена).
    Пробвай с нея
    Меню -> Настройки -> Други настройки -> Inteligent Frame Creation -> Изкл. или Вклч.

  18. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,590
    #885

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Специално за тия мачове на СД от Булсат нищо не може да ти помогне - при мен е на 37" ЛГ , което също е много зле на СД сигнал и са трагични (пак повтарям - на 37") . А иначе забелязах ,че след като се разработи плазмата и се подобрява малко и СД скалирането (освен че всичко друго е по-добре) , но просто в модела явно има нещо спестено (някой ако знае в сервизното дали се пуска), защото до определено ниво се справя прекрасно ,но от там надолу , като че ли не действа скалирането - мисля , че в американските версии имаше опция , която при нас лисва (може и да се бъркам с GT60 ) .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 2279
    Последно: 04-02-15, 09:01
  2. LG Plasma TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 192
    Последно: 15-01-15, 09:36
  3. Samsung Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 332
    Последно: 18-11-14, 18:02
  4. Отговори: 1522
    Последно: 06-02-13, 14:37
  5. Отговори: 1408
    Последно: 25-12-11, 14:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе