Вижте резултатите от анкетата: Използвате ли MHL възможностите на вашият телевизор ?

Гласували
52. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Да - много е удобно

    4 7.69%
  • Не - нямам възможност

    8 15.38%
  • Не съм наясно какво е това

    23 44.23%
  • Достатъчна ми е DLNA

    6 11.54%
  • С флашката е по-просто

    4 7.69%
  • Няма подробна информация

    2 3.85%
  • Не ми е интересно

    5 9.62%
Страница 23 от 49 ПърваПърва ... 13212223242533 ... ПоследноПоследно
Резултати от 331 до 345 от общо 730
Like Tree85Одобрявам

Philips LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Itg
    Itg е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    16
    #331

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница (2014г.)

    Здравейте , имам проблем с ТВ 42/6008к.Както работи тв се самоизключва,тв не е загрял,работел е 10-15м .След включване това се повтаря.Налага се да го изключвам от захранването,след което работи ден-два без проблем.Имали връзка с новият софтуер от Април месец .Някой имали същият проблем и ако има решение да пише.Благодаря

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    143
    #332

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница (2014г.)

    Булсат?

  4. Itg
    Itg е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    16
    #333

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница (2014г.)

    Нямам булсат,нито виваком.На кабелен оператор съм и мисля ,че е от софтуера

  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    17
    #334

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница (2014г.)

    Ха! Че той (47PFL6008) с IPS матрица ли е? Как не са се похвалили от "голямата" фирма?
    Не не го гледам на пълна тъмнина (пък нали и отзад прай дискотека!!!), не ми пречи и когато си върви каква да е картина, но този ефект го нямаше в началото. Едно от малкото неща, които ми направиха впечатление бе точно това-пълния мрак на екрана, когато нямаше сигнал.
    А тези софтуеристи продължават да бълват бъгове, да ги оправят като правят нови и т.н.
    Още не са се справили с деня от седмицата в SmartTV! Горе в дясно при часовника, където е календара, продължава да показва с един ден разлика и на никого не му прави впечатление! Дано поддръжката на софта продължи след като му изтече гаранцията, да не ни зарежат догодина (след като минат две години от излизането на модела) и да си останат с бъговете.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    57
    #335

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница (2014г.)

    Цитат Първоначално публикувано от Itg Виж публикацията
    Здравейте , имам проблем с ТВ 42/6008к.Както работи тв се самоизключва,тв не е загрял,работел е 10-15м .След включване това се повтаря.Налага се да го изключвам от захранването,след което работи ден-два без проблем.Имали връзка с новият софтуер от Април месец .Някой имали същият проблем и ако има решение да пише.Благодаря
    Колега аз имам 47pfl 7008 и проблема е същия,даже бутона за канала ъндо не работи ни то пък зеления,синия и жълтия с които се извикват функции.За да ги ползвам трябва да задържа малко въпросния бутон с стрелката и почват да деистват иначе не става,с последния ъпдеит сим.

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,542
    #336

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница (2014г.)

    Вместо да си оправят софта, те се чудят какви глупави приложения да пуснат..


  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    17
    #337

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница (2014г.)

    Да бе! Това е супер велико!
    Ами ако гледам след 00:00 часа някакво предаване за възрастни какво ще святка отзад?!
    Вместо да си оправят бъговете се занимават с глупости!
    Като им чета общите условия разбирам, че съм обран с покупката на техния продукт и няма на кого да се оплача!
    Когато някой се оплаче пък на официалния им сайт, оная Ина само повтаря, че трябвало да се направи студен рестарт.
    Излиза, че трябва да си споделяме и помагаме на места като този форум, вместо да се наслаждаваме на телевизорите си, ама ...
    Няма управия!

  10. Novice
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    5
    #338

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница (2014г.)

    Здравейте.Имам следния проблем-от доста време телевизора в даден момент губи звук...няколко дена няма..после се оправя.И така периодично.Сега пак няма звук.Въпроса е да си играя ли нещо сам...има ли някакви опции,които бих могъл да пробвам преди да го занеса на сервиз?И втория ми въпрос...понеже съм от Варна...в сервиза на Филипс ли ще е добре да го занеса/вече не е в гаранция/или ще ми препоръчате някой сервиз?Другия момент...има ли сервизи или майстори,които ходят по домовете,че ми е малко труден момента с пренасянето..Какво ще ми препоръчате...hristoslav2,знам че си в час с нещата и си от Варна...би ли помогнал със съвет?

  11. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    275
    #339

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница (2014г.)

    Цитат Първоначално публикувано от plamen_gr Виж публикацията
    Колега аз имам 47pfl 7008 и проблема е същия,даже бутона за канала ъндо не работи ни то пък зеления,синия и жълтия с които се извикват функции.За да ги ползвам трябва да задържа малко въпросния бутон с стрелката и почват да деистват иначе не става,с последния ъпдеит сим.
    Колега, прочетох ти коментара и специално в твоя чест тествах цветните бутони на 7008, защото не ги ползвам особено често. С ъпдейт 052 съм (последният засега) и всичко си работи ОК.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от lz2ddl Виж публикацията
    Ха! Че той (47PFL6008) с IPS матрица ли е? Как не са се похвалили от "голямата" фирма?...
    Да, с IPS матрица е, но защо пък да се хвалят, да не са от Южна Корея? Ако пък ти с един поглед не можеш да разбереш с каква матрица е даден телевизор, как тогава "хвана" другите му кусури?
    А часовникът си работи съвсем коректно с дата и час (заложена страна Германия).

  12. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    17
    #340

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница (2014г.)

    DSC02016.jpg
    Това е за което пиша, а не за часа (колега L1892 явно не съм обяснил достатъчно добре, извинявай). Дали е петък или събота, всеки си решава:rolleyes:.
    А иначе на тъмно подсветката си се хваща, но нямам възможност да ви покажа. Не ми трябваше кой знае колко да гледам за да видя, че чак след една година са разбрали за липсата на " OSD progress bar" и все пак са го оправили.
    Извинявам се ако звуча като някакво мрънкало или нещо такова, но съм искрен! Лек ден
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 30-05-14 в 15:51.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    33
    #341

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница (2014г.)

    Цитат Първоначално публикувано от Itg Виж публикацията
    Здравейте , имам проблем с ТВ 42/6008к.Както работи тв се самоизключва,тв не е загрял,работел е 10-15м .След включване това се повтаря.Налага се да го изключвам от захранването,след което работи ден-два без проблем.Имали връзка с новият софтуер от Април месец .Някой имали същият проблем и ако има решение да пише.Благодаря
    Възможно ли е да се е активирала опцията (функцията) за самоизключване (заспиване) след определено време!

  14.  
     
  15. Itg
    Itg е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    16
    #342

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница (2014г.)

    Проверих не се е включила,обаче ако беше влкючена нямаше да го прави през ден.

  16. Member Аватара на Shmi
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    939
    #343

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница (2014г.)

    Цитат Първоначално публикувано от Itg Виж публикацията
    Проверих не се е включила,обаче ако беше влкючена нямаше да го прави през ден.
    Пробвай с тези стъпки, без значение дали ползваш друго дистанционно:

    Here's what I have found. The problem only happens after I put the TV on standby using my Sky TV remote control. Then the TV randomly turns off / on etc. This has happened to me twice and has been fixed the same way. Make sure the TV is on before starting the process below...
    -Turn off the TV using the Philips remote (so it is in stand by) and wait for the normal click noise from the TV (a double click from mine).
    -Turn the TV back on with the Philips remote. Wait for the click to confirm it's on and wait for any lights to stop flashing.
    -Turn off the TV again with the remote so it's in stand by again.
    -Then turn off the power to the set by unplugging it. Leave unplugged for at least a minute.
    -Plug the TV back in, wait for it to settle down then turn on using the 'on' button on the TV (don't use the remote).
    This reset process is direct from Philips UK and works on my set every time. Finally - don't put the TV into standby using a remote control (especially any non-Philips remote) and it should not happen again!

  17. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    275
    #344

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница (2014г.)

    Цитат Първоначално публикувано от lz2ddl Виж публикацията
    DSC02016.jpg
    ... Дали е петък или събота, всеки си решава:rolleyes:.
    А иначе на тъмно подсветката си се хваща, но нямам възможност да ви покажа....
    Е, това на снимката е някакъв абсурд, не знам защо се получава това, явно линкът води до некоректен сайт... Може и моя да е грешката и да не съм разбрал точно обясненията, съжалявам, ако е така. Що се отнася до подсветката - на тъмно се вижда, наистина, но само при пълна липса на картина, което едва ли е чак толкова фатално, защото никой не гледа празни канали. В интерес на истината ще кажа, че поне подсветката е равномерна, за разлика от доста трагични други случаи, които съм виждал.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    17
    #345

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница (2014г.)

    Да колега L1892 и за мен е абсурд (вярно съм сбъркал четвъртък-петък с петък-събота). Настройките са ми за България, което за мен е най-правилното, защото смятам местните офиси са направили достатъчно добро проучване, какво е необходимо, като параметри (модулации, кодировки, часови пояси и други съвсем неясни за мен неща) и са ги изпратили коректно до главния офис на Филипс. Това предполага, че трябва от моя страна избирайки страна България, да не мисля за тези подробности.
    Много се радвам, че се разбрахме правилно! Както се казва "Следва продължение!"
    Лека и приятна вечер!
    L1892 одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 23 от 49 ПърваПърва ... 13212223242533 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница
    От pipchi във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 541
    Последно: 30-10-18, 11:41
  2. Отговори: 2279
    Последно: 04-02-15, 09:01
  3. Panasonic LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)
    От hristoslav2 във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 1683
    Последно: 07-01-15, 16:11
  4. Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница (2014)
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1319
    Последно: 02-01-15, 19:26

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе