Страница 2 от 7 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 100
Like Tree29Одобрявам

43PUS6554/12 Не мога да каствам клипове от комп към YouTube приложението [SOLVED].

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Jun 2014
    Мнения
    390
    #16

    Отговор: 43PUS6554/12 Не мога да каствам клипове от комп към YouTube приложението..

    Цитат Първоначално публикувано от prsnr Виж публикацията
    Брей, страшен многознайко излезе.. Единственото, което направи е да ми осереш темата щото не ти отърва как Гугъл наричат функцията, която аз съм споменал.
    Иди и им кажи колко много са сгрешили.
    Зае*и тези приказки - кажи нещо по същество!

    Попита - дадох ти даннните!
    Цитат Първоначално публикувано от jhoro Виж публикацията
    Телевизор - Finlux 43-FFD-5600.
    Приложение:

    • Версия - web_20201208_00RC04
    • Устройство - TV(PLATFORM_DETAIL_TV), FINLUX/MB211, Opera(40.0.2207.0), Linux armv7l
    • Клиент - TVHTML5,7.20201208.00.04
    Пп. Оказва се, че говорим за една и къща версия на YouTube!!!
    Цитат Първоначално публикувано от prsnr Виж публикацията
    Направих тест със Sony Playstation 4 Pro. Конзолата разполага със същата версия YouTube приложение (web_20201208_00_RC04) и каст иконата веднага се появява.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2020
    Мнения
    75
    #17

    Отговор: 43PUS6554/12 Не мога да каствам клипове от комп към YouTube приложението..

    Цитат Първоначално публикувано от jhoro Виж публикацията
    Пп. Оказва се, че говорим за една и къща версия на YouTube!!!
    Предположих, че е същата. При теб, при колегата с Тошибата, при Alexi със Сони - има иконка, докато при мен и @Ka4akow - няма. Всички сме с една и съща версия Ютуб.
    Къде е проблемът според теб? За мен проблемът е в Ютуб приложението на съответната марка телевизори - Филипс, или самият телевизор.
    Този пост е редактиран от prsnr; 05-01-21 в 21:03.

  4. Banned
    Тук е от
    Jun 2014
    Мнения
    390
    #18

    Отговор: 43PUS6554/12 Не мога да каствам клипове от комп към YouTube приложението..

    Цитат Първоначално публикувано от prsnr Виж публикацията
    Предположих, че е същата. При теб, при колегата с Тошибата, при Alexi със Сони - има иконка, докато при мен и @Ka4akow - няма. Всички сме с една и съща версия Ютуб.
    Къде е проблемът според теб? За мен проблемът е в Ютуб приложението на съответната марка телевизори - Филипс, или самият телевизор.
    Ок - успокой топката! Търсим проблем/решение - не кавга!
    Може да не вярваш, ама ... опитай да се логнеш с акаунт в YouTube (Google акаунт).

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2020
    Мнения
    75
    #19

    Отговор: 43PUS6554/12 Не мога да каствам клипове от комп към YouTube приложението..

    Цитат Първоначално публикувано от jhoro Виж публикацията
    Ок - успокой топката! Търсим проблем/решение - не кавга!
    Може да не вярваш, ама ... опитай да се логнеш с акаунт в YouTube (Google акаунт).
    Напълно спокоен съм. Иначе щях да пиша с главни букви и с по 15 препинателни знака.

    Логнат съм винаги в акаунта ми. Вижда се на скийншотите в първият пост.
    Вече съм пробвал всичко и както споменах писал съм и по други форуми, в Reddit и къде ли още не.. Никой няма решение на проблема.
    Успокоих се, че не съм единствен, когато Ka4akow каза, че е забелязал същото на неговия Филипс.. Утре ще звъня на съпорта.

  6. Banned
    Тук е от
    Jun 2014
    Мнения
    390
    #20

    Отговор: 43PUS6554/12 Не мога да каствам клипове от комп към YouTube приложението..

    Цитат Първоначално публикувано от prsnr Виж публикацията
    Напълно спокоен съм. Иначе щях да пиша с главни букви и с по 15 препинателни знака.
    Това е добре!
    Цитат Първоначално публикувано от prsnr Виж публикацията
    Логнат съм винаги в акаунта ми. Вижда се на скийншотите в първият пост.
    Вече съм пробвал всичко и както споменах писал съм и по други форуми, в Reddit и къде ли още не.. Никой няма решение на проблема.
    Успокоих се, че не съм единствен, когато Ka4akow каза, че е забелязал същото на неговия Филипс.. Утре ще звъня на съпорта.
    Щом си логнат - ако гледаш нещо на телевизора - после, в историята на YouTube - има ли го?

    Я пробвай нещо друго!

    • Отвори си (на телевизора) приложението на YouTube.
    • Отиди на „Настройки“ - „Свързване на телевизор с телефон“ - „Свързани устройства“ (тук трябва да видиш - с кои устройства е свързан този телевизор).
    • Избираш „ПРЕКРАТЯВАНЕ НА ВРЪЗКАТА С ВСИЧКИ УСТРОЙСТВА“



    После - свързваш отново лаптопа с телевизора.
    Кеф ти - „Свързване през WiFi“, кеф ти - „Свързване чрез код за телевизор“!

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2020
    Мнения
    75
    #21

    Отговор: 43PUS6554/12 Не мога да каствам клипове от комп към YouTube приложението..

    Цитат Първоначално публикувано от jhoro Виж публикацията
    Това е добре!

    Щом си логнат - ако гледаш нещо на телевизора - после, в историята на YouTube - има ли го?
    Да, има го.

    Цитат Първоначално публикувано от jhoro Виж публикацията
    Я пробвай нещо друго!

    • Отвори си (на телевизора) приложението на YouTube.
    • Отиди на „Настройки“ - „Свързване на телевизор с телефон“ - „Свързани устройства“ (тук трябва да видиш - с кои устройства е свързан този телевизор).
    • Избираш „ПРЕКРАТЯВАНЕ НА ВРЪЗКАТА С ВСИЧКИ УСТРОЙСТВА“
    Правил съм го това 10 пъти + reset аpp + премахване и добавяне на приложението от смарт менюто на телевизора.

    Цитат Първоначално публикувано от jhoro Виж публикацията
    После - свързваш отново лаптопа с телевизора.
    Кеф ти - „Свързване през WiFi“, кеф ти - „Свързване чрез код за телевизор“!
    Свързването през WiFi в момента работи само през YouTube приложението на телефона, тъй като cast иконката на лаптопа не се показва.
    А код на телевизора няма къде да го напиша на лаптопа, само на телефон може.
    Този пост е редактиран от prsnr; 05-01-21 в 22:26.

  8.  
     
  9. Banned
    Тук е от
    Jun 2014
    Мнения
    390
    #22

    Отговор: 43PUS6554/12 Не мога да каствам клипове от комп към YouTube приложението..

    Цитат Първоначално публикувано от prsnr Виж публикацията
    Свързването през WiFi в момента работи само през YouTube приложението на телефона, тъй като cast иконката на лаптопа не се показва.
    А код на телевизора няма къде да го напиша на лаптопа, само на телефон може.
    Нали каза, че ползваш Chrome? я пробвай това
    За да фиксирате бутона Cast в лентата с инструменти на Chrome,
    1. В горния десен ъгъл на браузъра Chrome кликнете върху менюто Настройки на Chrome Cast ...
    2. Бутонът Cast временно ще се появи в лентата с инструменти. За да го задържите там постоянно, щракнете с десния бутон на мишката върху бутона Cast и щракнете върху Винаги показвай иконата

    Ако бутонът Cast вече е прикрепен към вашата лента с инструменти в браузъра ви, ще видите бутона Cast в лентата с инструменти на Chrome (близо до горния десен ъгъл).

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2020
    Мнения
    75
    #23

    Отговор: 43PUS6554/12 Не мога да каствам клипове от комп към YouTube приложението..

    Цитат Първоначално публикувано от jhoro Виж публикацията
    Нали каза, че ползваш Chrome? я пробвай това
    Казах ти, че съм пробвал всичко. Това също.

    В отговор #7 прикачих скрийншот, на който се вижда това, което си споменал. Този бутон е най-вече за Chromecast(при който можеш да споделяш и целия екран) и можеш да го изнесеш до адрес бара и без да имаш устройство, на което да cast-неш.

    На скрийншота виждаме, че бутона вече е до адрес бара и съм го натиснал. Преди да заредя YouTube.com и на двете устройства пише "Available for specific video sites".
    Зареждам YouTube.com и PS4 веднага реагира, изписва Available и cast иконата се появява във видео плейъра. При изключен PS4 нищо не се случва.





    Иконката, която на мен ми трябва е тази във видео плейъра.

    Тази функция я ползвам откакто купих телевизора през Февруари 2020-та. Към края на Ноември се сбъгяса...
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  11. Banned
    Тук е от
    Jun 2014
    Мнения
    390
    #24

    Отговор: 43PUS6554/12 Не мога да каствам клипове от комп към YouTube приложението..

    Обобщаване дотук.
    Проблема не е в телевизора (връзката с телефона работи) ,или лаптопа. Не е в ОС на двете машини.
    Единствено остава Chrome.

    Опита ли с друг браузър?
    На Опера нямаше „Cast-button”, но когато от „Настройки” разреших „Chromecast” - бутона се появи. В прозореца на YouTube.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2020
    Мнения
    75
    #25

    Отговор: 43PUS6554/12 Не мога да каствам клипове от комп към YouTube приложението..

    Цитат Първоначално публикувано от jhoro Виж публикацията
    Обобщаване дотук.
    Проблема не е в телевизора (връзката с телефона работи) ,или лаптопа. Не е в ОС на двете машини.
    Единствено остава Chrome.

    Защо мислиш така? Нали с PlayStation 4 Pro работи.. Версията на YouTube на PS4 Pro и на TV е еднаква.
    Ако проблемът идваше от Chrome, то тогава нямаше да работи нито едно устройство.. А това, че през телефон работи е защото приложенията имат по-различна връзка от тази между Chrome и приложение. Все пак Chrome е базиран на Chromium, докато YouTube app на телефона и на ТВ са базирани на нещо друго.
    Толкова съм задълбочил в този проблем, че докладвах за бъг ето тук : https://bugs.chromium.org/p/chromium...ail?id=1156092
    Това е официалния сайт за бъгове на Chromium. От там ми казаха, да пратя bug report и ми отговориха, че не засичат TV да е съвместим с YouTube, а всъщност е.. Гледал съм 9 месеца по този начин.

    Ще пробвам и с Опера, но едва ли ще се промени нещо.
    едит: пробвах с опера, разреших Chromecast - бутон не се появи.
    Този пост е редактиран от prsnr; 06-01-21 в 00:40.
    jhoro одобрява това.

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #26

    Отговор: 43PUS6554/12 Не мога да каствам клипове от комп към YouTube приложението..

    Цитат Първоначално публикувано от jhoro Виж публикацията
    Да - защото видеото идва през Интернет от сайта - не от управляващото устройство (компютъра/телефона).
    Когато кастваш клип записан на телефона към телевизора? Това става през домашната мрежа.

    Има вероятност, иконката за кастванае в телевизора, да се появява само когато в мрежата е открито друго устройство.

    ПС.
    Концентрирай се върху проблема, а не върху използваните термини.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Мнения
    43
    #27

    Отговор: 43PUS6554/12 Не мога да каствам клипове от комп към YouTube приложението..

    Значи и при мен ги правии тиа магарии чат пат ,ползвам телевизора от подписа !
    Забелязвам че го прави само през браузера Google Chrome на Уина ,иначе през андроида на тела няма проблеми .
    След като затворя напълно браузера и пак го отворя се оправя .
    hadean и prsnr харесват това.

  16. Banned
    Тук е от
    Jun 2014
    Мнения
    390
    #28

    Отговор: 43PUS6554/12 Не мога да каствам клипове от комп към YouTube приложението..

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Когато кастваш клип записан на телефона към телевизора? Това става през домашната мрежа.
    Какво разбираш под „през домашната мрежа”?
    За мен това е връзка „устройство - рутер/маршрутизатор - второ устройство”.
    WiFi Direct (P2P връзка) е съвсем друго. Не се ползва DHCP сървър.
    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Концентрирай се върху проблема, а не върху използваните термини.
    Как точно да стане това, когато при мен този проблем го няма, за браузърите Chrome и Opera. Само за Firefox няма опцията.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Мнения
    43
    #29

    Отговор: 43PUS6554/12 Не мога да каствам клипове от комп към YouTube приложението..

    Друго за което се сетих по темата ,възможно е и да се ползва на компа инсталиран софтуерен VPN client и като е вързан от там да се омазват нещата !

  18. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2020
    Мнения
    75
    #30

    Отговор: 43PUS6554/12 Не мога да каствам клипове от комп към YouTube приложението..

    Цитат Първоначално публикувано от irakli Виж публикацията
    Значи и при мен ги правии тиа магарии чат пат ,ползвам телевизора от подписа !
    Забелязвам че го прави само през браузера Google Chrome на Уина ,иначе през андроида на тела няма проблеми .
    След като затворя напълно браузера и пак го отворя се оправя .
    Супер, че го прави и при теб. Това доказва теорията ми, че има нещо сбъркано във Филипс и приложението.. На други марки телевизори - проблем няма.
    При мен вече 2 месеца не се оправя. Преинсталирах телевизор, сложих друг браузър..не, не и не..

    Цитат Първоначално публикувано от irakli Виж публикацията
    Друго за което се сетих по темата ,възможно е и да се ползва на компа инсталиран софтуерен VPN client и като е вързан от там да се омазват нещата !
    Не, нямам VPN.. като пусна YouTube на PS4-то, веднага захапва. Само телевизорското приложение прави батаци... неговата мама...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 7 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. 43PUS6554/12 Miracast прекъсва през 15мин.
    От prsnr във форум Philips телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 16-11-20, 00:36
  2. Отговори: 4
    Последно: 26-09-16, 06:48
  3. Отговори: 7
    Последно: 03-11-11, 21:34
  4. Отговори: 7
    Последно: 03-12-10, 16:14
  5. Sony Ericson 500i-смъкване на клипове от комп.?
    От dvd във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 30-06-08, 08:41

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе