Страница 4 от 7 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 100
Like Tree29Одобрявам

43PUS6554/12 Не мога да каствам клипове от комп към YouTube приложението [SOLVED].

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Jun 2014
    Мнения
    390
    #46

    Отговор: 43PUS6554/12 Не мога да каствам клипове от комп към YouTube приложението..

    За пореден път се получава - решаване на система от N уравнения, с 2 x N неизвестни!

    Цитат Първоначално публикувано от irakli Виж публикацията
    При мен разбрах откъде е проблема, заради софтуерният впн.
    Защо този VPN се „появява” чак сега?
    И другото (по принцип) - защо пишеш „софтуерен VPN”? Не съм чувал за „хардуерен VPN”!

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Мнения
    43
    #47

    Отговор: 43PUS6554/12 Не мога да каствам клипове от комп към YouTube приложението..

    Цитат Първоначално публикувано от jhoro Виж публикацията
    За пореден път се получава - решаване на система от N уравнения, с 2 x N неизвестни!



    Защо този VPN се „появява” чак сега?
    И другото (по принцип) - защо пишеш „софтуерен VPN”? Не съм чувал за „хардуерен VPN”!
    Ми прочети в интернет какво е софтуерен впн клиент то си пише Иначе е така съм си го инсталирал да имам работен софтуер на компа Чакай сега тука не трябва ли да си помагаме????? Аз приключих с темата, успех!

    Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
    Този пост е редактиран от irakli; 09-01-21 в 11:36.

  4. Banned
    Тук е от
    Jun 2014
    Мнения
    390
    #48

    Отговор: 43PUS6554/12 Не мога да каствам клипове от комп към YouTube приложението..

    Цитат Първоначално публикувано от irakli Виж публикацията
    Ми прочети в интернет какво е софтуерен впн клиент то си пише
    Явно използваме различни термини.
    Много добре знам, какво е Виртуална частна мрежа или VPN, а ти говориш за „клиентски софтуер за VPN“!

  5. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Мнения
    43
    #49

    Отговор: 43PUS6554/12 Не мога да каствам клипове от комп към YouTube приложението..

    Цитат Първоначално публикувано от jhoro Виж публикацията
    Явно използваме различни термини.
    Много добре знам, какво е Виртуална частна мрежа или VPN, а ти говориш за „клиентски софтуер за VPN“!
    Добре, елементарно ще обясня за да ме разбереш. Като се логна със софтуерният впн във вътрешната частна мрежа на друго място и каста спира да работи. Като се разлогна и ползвам ресурса от моята си вътрешна мрежа каста се оправя Имам и още един компютър, който се ползва за онлайн обучения, лабове и т.н.Не ползва виртуални тунелчета. С него нямам абсолютно никакви проблеми с каста!

    Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
    jhoro одобрява това.

  6. Banned
    Тук е от
    Jun 2014
    Мнения
    390
    #50

    Отговор: 43PUS6554/12 Не мога да каствам клипове от комп към YouTube приложението..

    Цитат Първоначално публикувано от irakli Виж публикацията
    Добре, елементарно ще обясня за да ме разбереш. Като се логна със софтуерният впн във вътрешната частна мрежа на друго място и каста спира да работи. Като се разлогна и ползвам ресурса от моята си вътрешна мрежа каста се оправя Имам и още един компютър, който се ползва за онлайн обучения, лабове и т.н.Не ползва виртуални тунелчета. С него нямам абсолютно никакви проблеми с каста!

    Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
    Както и да е - важното е, че си разбрал „кой ти мъти ... каста“!
    Другото са подробности!
    irakli одобрява това.

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    527
    #51

    Отговор: 43PUS6554/12 Не мога да каствам клипове от комп към YouTube приложението..

    Маршрутизатора на впн-а ти е объркан и ти прави проблеми. Ако домашната и частната са с еднква ИП мрежа също може да е проблем

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2020
    Мнения
    75
    #52

    Отговор: 43PUS6554/12 Не мога да каствам клипове от комп към YouTube приложението..

    Цитат Първоначално публикувано от oldgraf Виж публикацията
    Маршрутизатора на впн-а ти е объркан и ти прави проблеми. Ако домашната и частната са с еднква ИП мрежа също може да е проблем
    Не знам на кой отговаряш, но нямам VPN.

    При една и съща версия на YouTube апп-а на ТV и PS4.. на PS4 може да се каства, а на TV не може.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Мнения
    43
    #53

    Отговор: 43PUS6554/12 Не мога да каствам клипове от комп към YouTube приложението..

    Цитат Първоначално публикувано от oldgraf Виж публикацията
    Маршрутизатора на впн-а ти е объркан и ти прави проблеми. Ако домашната и частната са с еднква ИП мрежа също може да е проблем
    О.. прблема ми е ясен ,просто исках да го обясня по лесен начин за да се разбере

  11. Member Аватара на Shimbadze
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    286
    #54

    Отговор: 43PUS6554/12 Не мога да каствам клипове от комп към YouTube приложението..

    Да внесем допълнително объркване тука: VPN-ът не е сплит тунел, та затова.

  12. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #55

    Отговор: 43PUS6554/12 Не мога да каствам клипове от комп към YouTube приложението..

    Досега никой ли от потърпевшите не пробва да върне стара версия на Ю туб на Уиндоус, защото проблема не е във Вашите телевизори.
    jhoro одобрява това.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2020
    Мнения
    75
    #56

    Отговор: 43PUS6554/12 Не мога да каствам клипове от комп към YouTube приложението..

    Цитат Първоначално публикувано от nassko1 Виж публикацията
    Досега никой ли от потърпевшите не пробва да върне стара версия на Ю туб на Уиндоус, защото проблема не е във Вашите телевизори.
    Как се връща стара версия на Ю туб на Уиндоус?

    Аз ползвам тубата през браузър.

    Днес видях, че има нов ъпдейт на YouTube приложението на телевизора и на PS4 - web_20210106_00_RC01.
    И отново не мога да каствам от YouTube.com през Chrome браузър към YouTube приложението на телевизора, докато към приложението на PS4 - няма проблем.
    Май проблема е точно в телевизора.

    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от prsnr; 11-01-21 в 14:37.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #57

    Отговор: 43PUS6554/12 Не мога да каствам клипове от комп към YouTube приложението..

    Когато ползваш браузър друго може ли да предаваш към тв ,щото с хроумкаст може да предаваш каквото си искаш.от телефона виждаш ли филипса.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2020
    Мнения
    75
    #58

    Отговор: 43PUS6554/12 Не мога да каствам клипове от комп към YouTube приложението..

    Цитат Първоначално публикувано от nassko1 Виж публикацията
    Когато ползваш браузър друго може ли да предаваш към тв ,щото с хроумкаст може да предаваш каквото си искаш.от телефона виждаш ли филипса.

    Не мога да предавам друго. Само клипове от YouTube.com към YouTube приложението на телевизора (понеже телевизора няма вграден Chromecast)
    От телефона мога да cast-вам към телевизора.

  17. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #59

    Отговор: 43PUS6554/12 Не мога да каствам клипове от комп към YouTube приложението..

    Нямам никаква представа от ОС на Филипс.Но това че телефона предава а Уиндоус не потвърждава мнението ми че повредата не е във вашият телевизор.Деинсталирай всички ьпдейти на хром за начало.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2020
    Мнения
    75
    #60

    Отговор: 43PUS6554/12 Не мога да каствам клипове от комп към YouTube приложението..

    Цитат Първоначално публикувано от nassko1 Виж публикацията
    Нямам никаква представа от ОС на Филипс.Но това че телефона предава а Уиндоус не потвърждава мнението ми че повредата не е във вашият телевизор.Деинсталирай всички ьпдейти на хром за начало.
    Оценявам, че се опитваш да помогнеш.

    Но за жалост това не потвърждава мнението ти, а потвърждава че не четеш какво пиша в темата. Даже и скрийншотите не гледаш.

    PlayStation 4 Pro има приложението YouTube, същата версия като YouTube приложението на телевизора.
    PS4 Pro YouTube == Philips PUS6554 YouTube
    Виж скрийншотите по-горе..
    По друг начин не знам как да го обясня.
    Едно и също приложение(еднаква версия) на 2 различни устройства.

    Когато пусна YouTube приложението през PlayStation 4 Pro, cast икона СЕ появява(във видео плейъра) в YouTube.com зареден през Chrome браузър.

    Когато пусна YouTube приложението през Philips PUS6554, cast икона НЕ СЕ появява(във видео плейъра) в YouTube.com зареден през Chrome браузър.

    Предполагам, че телефона предава без проблем защото тогава връзката е: YouTube приложение (телефон) - YouTube приложение (телевизор) , докато другата връзка е: YouTube приложение (телевизор) - Chrome.

    Пробвал съм през Chrome Canary браузър(Chromium), през Microsoft Edge(Chromium), през Opera, през инкогнито на Chrome.
    Проблемът не е от браузъра или Уиндоус.
    Този пост е редактиран от prsnr; 12-01-21 в 11:12.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 7 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. 43PUS6554/12 Miracast прекъсва през 15мин.
    От prsnr във форум Philips телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 16-11-20, 00:36
  2. Отговори: 4
    Последно: 26-09-16, 06:48
  3. Отговори: 7
    Последно: 03-11-11, 21:34
  4. Отговори: 7
    Последно: 03-12-10, 16:14
  5. Sony Ericson 500i-смъкване на клипове от комп.?
    От dvd във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 30-06-08, 08:41

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе