Вижте резултатите от анкетата: Какъв диагонал е вашият LCD телевизор Samsung ?

Гласували
377. Не можете да гласувате в тази анкета
  • LCD 26" и по-малко

    32 8.49%
  • LCD 32"

    97 25.73%
  • LCD 37"

    50 13.26%
  • LCD 40"

    165 43.77%
  • LCD 46"

    30 7.96%
  • LCD 52"

    2 0.53%
  • LCD 55"

    1 0.27%
Страница 128 от 172 ПърваПърва ... 78118126127128129130138 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,906 до 1,920 от общо 2568

Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    22
    #1906

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2
    Дай да изясним нещата. Телевизора ти ,би трябвало да е с матов екран. А матовият екран играе роля не само на антиотразяващо покритие ,но и на дифузйор - тоест разпределя светлината попаднала върху него по цялата си повърхност. При това ,ако картината има светли и тъмни зони -светлината от по ярките зони се разпределя върху по-тъмните и така черното става сиво.
    Тоест всичко е наред и ако огранича притока на светлина, този ефект трябва да се премахне ?

  2.  
     
  3. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #1907

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от needder
    Ами незнам, какво имам в предвид като терминология, изобщо не съм компетентен в областта. Констатирам това което виждат очите ми и не мога да кажа дали е матов екрана или гланцов. Просто сякаш над картината, която виждаме има оше една картина от сив цвят. Ако мога ще направя снимки и ще ги споделя.
    А на каквъв сигнал гледаш , защото при аналогов от кабелна с посредствено качество се получава нещо като пелена от шума. Ако е така, пробвай с други източници от ДВД примерно.

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,633
    #1908

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Пробвай затъмни стаята ,но имай в предвид ,че независимо откъде идва светлината - отвън или от самият телевизор -матовото покритие я разпределя по целият екран.

  5. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #1909

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от needder
    Ами незнам, какво имам в предвид като терминология, изобщо не съм компетентен в областта. Констатирам това което виждат очите ми и не мога да кажа дали е матов екрана или гланцов. Просто сякаш над картината, която виждаме има оше една картина от сив цвят. Ако мога ще направя снимки и ще ги споделя.
    А дали това не се вижда като се завреш на 50 см. от екрана?

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    22
    #1910

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от nkd
    А на каквъв сигнал гледаш , защото при аналогов от кабелна с посредствено качество се получава нещо като пелена от шума. Ако е така, пробвай с други източници от ДВД примерно.
    Ползвам цифровата телевизия на Bulsat. А отностно другите 2 мнения на lazarus10 и hristoslav2 свалих щорите и нямаше особено подобрение, но се забеляза изчистване, а за въртенето няма как да стане закрепен е на стената, а свалянето му е голяма играчка

  7. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #1911

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Идеята ми беше да се дръпнеш на нормална дистанция за гледане. Ако се вижда от 2 метра значи не е от матовия панел. По принцип матовите панели вкарват един ситен шум в образа, но това няма как да се види освен от 50-60 см от екрана.
    Ако се вижда от далече значи ти е от сигнала - нисък битрейт, ненужно включени настройки.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    22
    #1912

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от lazarus18
    Идеята ми беше да се дръпнеш на нормална дистанция за гледане. Ако се вижда от 2 метра значи не е от матовия панел. По принцип матовите панели вкарват един ситен шум в образа, но това няма как да се види освен от 50-60 см от екрана.
    Ако се вижда от далече значи ти е от сигнала - нисък битрейт, ненужно включени настройки.
    Той се гледа от 3 метра, не е близо, следва да огледам настройките по задълбочено.

    П.С.
    Мерси много на висчки !

  10. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    17
    #1913

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Нова версия (4.2) на PC share manager от днес 19.07. на сайта на Самсунг.
    Не съм я пробвал и не знам как се представя и има ли нещо ново...

  11. Novice
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    8
    #1914

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Привет .
    От близо месец съм поредния доволен собственик на LE40C650 . Свързал съм го с кабел към WIFI рутъра си .Мрежата ми тръгна от раз без каквито и да било настройки . Обаче проблемите започнаха когато се опитах да подкарам "PC share manager" :-(
    След стартирането му при опит да стартирам сървъра ми излиза лаконичното съобщение : "Сървърът не може да се стартира" . доста почетох из форумите и опитах номера с спирането и пускането на SERVICES от Administrative Tools на контролния панел - за съжаление без успех . Проверих настройките на защитната стена и Avast -антивирусната програма . Дори ги изключих за пробата ... отново без успех. Предполагам че проблемите ми се дължат на нещо омазано в Windows-а .
    Компа ми е Acer Aspire 5630 С WIN XP+SP2.
    Пробвах различни други DLNA сървъри ( SERVIO , TVersity .....) при което телевизора успява да отвара файловето от компа , но нямам субтитри и не всички филми се възпроизвеждат.... лошото е че тези програми правят транскодиране на файловете.
    Направих проба с лаптопа на дъщерята : PC share manager се инсталира и тръгна от раз . Филмите вървят гладко и безпроблемно.
    В общи линии е това ... надявам се някой да решил подобен проблем и да сподели.
    Апропо , току що пробвах и с версия 4.2 на PC share manager отново без успех.
    Благодаря предварително.

  12. Senior Member Аватара на Vandal
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    1,255
    #1915

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    споделяне -> Задаване на правила за у-во -> Приеми -> О чудо, взе че тръгна

  13. Novice
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    8
    #1916

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Vandal
    споделяне -> Задаване на правила за у-во -> Приеми -> О чудо, взе че тръгна
    Въпросното меню е сиво и неактивно !

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    203
    #1917

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от SpasT
    След стартирането му при опит да стартирам сървъра ми излиза лаконичното съобщение : "Сървърът не може да се стартира" . доста почетох из форумите и опитах номера с спирането и пускането на SERVICES от Administrative Tools на контролния панел - за съжаление без успех .
    Това ми прилича на DEP. Виж тук http://techblissonline.com/enable-di...dows-xp-vista/

  16. Senior Member Аватара на Vandal
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    1,255
    #1918

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Искаш да кажеш че този бутон ти е в сиво, така ли?
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  17. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    531
    #1919

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Вярно ли е че Техномаркет не са вече официален вносител и представител на Samsung от 1.07.2010 ?

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    91
    #1920

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от ste1
    Вярно ли е че Техномаркет не са вече официален вносител и представител на Samsung от 1.07.2010 ?
    Да, напълно. Два нови дистрибутора - съответно Поликомп и Солитрон, както и официално представителство в БГ. Да се надяваме и на съответно по-добри цени!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Blu-Ray Player Samsung / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 19
    Последно: 26-03-15, 23:10
  2. Samsung Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 332
    Последно: 18-11-14, 18:02
  3. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  4. Отговори: 1458
    Последно: 22-12-11, 14:31
  5. Отговори: 1307
    Последно: 26-05-11, 15:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе