Вижте резултатите от анкетата: Как бихте оценили картината на вашият телевизор Samsung ?

Гласували
221. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Много добра

    147 66.52%
  • Добра

    48 21.72%
  • Задоволителна

    16 7.24%
  • Приемлива с много компромиси

    6 2.71%
  • Категорично не ми харесва

    6 2.71%
Отговори на анкетата
Страница 11 от 107 ПърваПърва ... 9101112132161 ... ПоследноПоследно
Резултати от 151 до 165 от общо 1600
Like Tree58Одобрявам

Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #151

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от DigitriX Виж публикацията
    Привет банда!
    LE40C750 (модел 2010) e прекрасно телевизорче, а и след калибрация става идеално, но гледам, че Samsung се отдръпват от CCFL-а за сметка на LED с всичките им плюсове и минуси, затова моля за съвет.
    Аз за някакъв плюс при Edge led, който подобрява картината спрямо лампата, не се сещам:rolleyes: Но за минус, да-светли петна на тъмен фон, къде повече, къде по-малко.
    Виж, ако е Full Array, няма такива проблеми с подсветката-по-равномерна е и от ламповата, а и печелиш по-ниската консумация, за сметка на по-високата цена на телевизора:rolleyes:
    Относно Full array led with local dimming, в момента моделите не ми харесват, поради това че се губят нюансите на сивата гама, въобще нюансите на тъмните тонове, появата на ореоли особено при гледане под ъгъл на светли обекти на тъмен фон. Трябва да има много повече зони, за да има ефект от димването. А тогава цената ще е много висока, не че сега не е!

    П.С. И не сме банда, а армия!
    Този пост е редактиран от pilot; 18-12-12 в 00:22.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    3
    #152

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Колеги при Самсунг 6710 при черен екран, стои малко на облаци. Това нормално ли е? Купен е преди 2 дена.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #153

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от GeorgyK Виж публикацията
    Колеги при Самсунг 6710 при черен екран, стои малко на облаци. Това нормално ли е? Купен е преди 2 дена.
    Нормално е.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    38
    #154

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от pilot Виж публикацията
    Аз за някакъв плюс при Edge led, който подобрява картината спрямо лампата, не се сещам:rolleyes: Но за минус, да-светли петна на тъмен фон, къде повече, къде по-малко.
    Виж, ако е Full Array, няма такива проблеми с подсветката-по-равномерна е и от ламповата, а и печелиш по-ниската консумация, за сметка на по-високата цена на телевизора:rolleyes:
    Относно Full array led with local dimming, в момента моделите не ми харесват, поради това че се губят нюансите на сивата гама, въобще нюансите на тъмните тонове, появата на ореоли особено при гледане под ъгъл на светли обекти на тъмен фон. Трябва да има много повече зони, за да има ефект от димването. А тогава цената ще е много висока, не че сега не е!

    П.С. И не сме банда, а армия!

    Като плюсове имах предвид неща като по-ниска консумация на електричество, по-тънко шаси... такива неща. За предимства откъм качество и аз не се сещам. Иначе за Full Array си напълно прав. Там вече нещатата са значително по-добре, но пък и цената не е за мен.

    В момента се оглеждам за 40-46' като моя в интернет. Има добри оферти... ще видим.
    Все пак ще изчакам новите модели след няколко месеца и да видим с колко ще паднат сегашните.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    18
    #155

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Здравейте, а някой може ли да ми даде линк към firmware upgrade на Samsung 40es7000.
    Не го намирам като отделен модел на Download Center: Download Software, Firmware, Drivers & Manuals | Samsung
    Как изобщо да си ъпдейтвам TV-то...
    Моля помогнете

  7. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Мнения
    43
    #156

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от finzi Виж публикацията
    Здравейте, а някой може ли да ми даде линк към firmware upgrade на Samsung 40es7000.Не го намирам като отделен модел на Download Center: Download Software, Firmware, Drivers & Manuals | SamsungКак изобщо да си ъпдейтвам TV-то...Моля помогнете
    Поддръжка на UE40ES7000S дано да ти свърши работа!!!
    аз лично през интернет support -> software update и така
    Този пост е редактиран от Plastic; 18-12-12 в 21:55.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    18
    #157

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Благодаря Plastic!!! Супер си.

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #158

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Изследовател в ReVuln е намерил ... уязвимост при използването на Smart TV Samsung свързани с интернет и имащи вградени камери. и твърди, че може да се направи така че да ви наблюдават какво се случва във вашия хол!

    ReVuln - The TV is watching you on Vimeo

  11. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Мнения
    43
    #159

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Изследовател в ReVuln е намерил ... уязвимост при използването на Smart TV Samsung свързани с интернет и имащи вградени камери. и твърди, че може да се направи така че да ви наблюдават какво се случва във вашия хол!

    ReVuln - The TV is watching you on Vimeo
    Не се и съмнявам в това за сега не сам се натъквал на аномалии но най много да ми развалят настройките на тв

  12. Novice
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    3
    #160

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Здравейте,
    Миналата седмица си взех 46 ЕS 6100 и като цяло съм много доволен НО основното с което се боря сега е подредбата на каналите. Изчетах първите постове но не намерих инфо как да ги подредя. Видях че се качва някаква програмка но на флашката ли или на телевизора трябва да я инсталирам въпросната програма или нещо друго трябва да се случи. И защо така не мога да го направя през меню на телевизора...това не може да е вярно.
    И второ с това 3Д при някои филми не е наред...може би трябва точно определени филми да свалям в 3Д. Като ги пусна в 3Д от плеъра и виждам разделена картината на две, очилата дали са пуснати или не няма значение...!

  13. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #161

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от r0skata Виж публикацията
    Здравейте,
    Миналата седмица си взех 46 ЕS 6100 и като цяло съм много доволен НО основното с което се боря сега е подредбата на каналите. Изчетах първите постове но не намерих инфо как да ги подредя. Видях че се качва някаква програмка но на флашката ли или на телевизора трябва да я инсталирам въпросната програма или нещо друго трябва да се случи. И защо така не мога да го направя през меню на телевизора...това не може да е вярно.
    И второ с това 3Д при някои филми не е наред...може би трябва точно определени филми да свалям в 3Д. Като ги пусна в 3Д от плеъра и виждам разделена картината на две, очилата дали са пуснати или не няма значение...!
    От настройките на телевизора експортваш каналите на флашката. Програмата я стартираш на компа и отваряш чрез нея файла записан на флашката. Редактираш каналите и записваш файла. Накрая вкарваш обратно флашката в телевизора и от менюто на телевизора даваш импорт на каналите, това е.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    18
    #162

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Здравейте, днес отидох да поръчам 40''ES7000 но го нямаха в наличност в техномаркет.
    Казаха ми, че ще проверят из няколко магазина и след като провериха ми казаха, че били останали само мострени бройки.
    Все пак аз настоях, че искам нова неотваряна и ми казаха, ами добре ще ви се обадим другата седмица да видим какво е станало. Та въпроса ми е, ако другата седмица ми се обадят и кажат ето намерихме една бройка (която не е мостра) как мога да позная това? Момчето ми твърдеше, че няма от какво да се притеснявам, че е мострена, тъй като пак си има гаранция и т.н. но все пак.

  16. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #163

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Ако е работил до 2-3 седмици - вземай мострата (естествено след тест и като "си направиш устата" за още отстъпка ) , каквото има да се е разваляло - вече е излязло . Още ме е яд ,че пролетта не взех 46D7000 .

  17. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Мнения
    43
    #164

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от finzi Виж публикацията
    Здравейте, днес отидох да поръчам 40''ES7000 но го нямаха в наличност в техномаркет.
    Казаха ми, че ще проверят из няколко магазина и след като провериха ми казаха, че били останали само мострени бройки.
    Все пак аз настоях, че искам нова не отваряна и ми казаха, ами добре ще ви се обадим другата седмица да видим какво е станало. Та въпроса ми е, ако другата седмица ми се обадят и кажат ето намерихме една бройка (която не е мостра) как мога да позная това? Момчето ми твърдеше, че няма от какво да се притеснявам, че е мострена, тъй като пак си има гаранция и т.н. но все пак.
    Аз когато взех моя(ес6800) така ми казаха в първия магазин че е само мострата и е работел малко време понеже бил нов модел.Но те винаги могат да те излъжат колко е работел само да направят продажба!!!!! Взех го от другия магазин но първо огледах кашона,ако е махано оригиналното тиксото все някъде се къса кашона и се вижда с по обстойно оглеждане!!!!!
    Друг начин да разбереш е по задната част на корпуса на ТВ където се навиват болтовете за стойката там и резбата беше боядисана в черна боя(направи ми впечатление когато навивах болтовете).Ако е бил мострен те са скъсали найлоновите пликове където са болтовете понеже е сглобяван за показване.Друг което си мисля е на стойката има найлончета от горна страна и от долна и май ако се махнат не могат да се сложат пак.
    успех с покупката

    - - - Обновено - - -

    Цитат Първоначално публикувано от r0skata Виж публикацията
    Здравейте,

    И второ с това 3Д при някои филми не е наред...може би трябва точно определени филми да свалям в 3Д. Като ги пусна в 3Д от плеъра и виждам разделена картината на две, очилата дали са пуснати или не няма значение...!
    Правилно гледаш просто натисни копчето(3д) на дистанционното там ти излизат 3 опции!!!!На втората опция(SBS) ще стане 3д

  18. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    48
    #165

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Колеги някой има ли информация в коя част на годината (2013) се очаква да излезнат новите модели да телевизорите Самсунг, и евентуално тазгодишните модели от високия клас да станат на по-достъпни цени ?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 11 от 107 ПърваПърва ... 9101112132161 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  3. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45
  4. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  5. Отговори: 1307
    Последно: 26-05-11, 15:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе