Вижте резултатите от анкетата: Какъв диагонал e вашият LCD телевизор Sony ?

Гласували
584. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 26" LCD и по-малко

    18 3.08%
  • 32" LCD

    159 27.23%
  • 37" LCD

    33 5.65%
  • 40" LCD

    218 37.33%
  • 42" LCD

    34 5.82%
  • 46" LCD

    70 11.99%
  • 47" LCD

    3 0.51%
  • 52" LCD

    10 1.71%
  • 55" LCD

    34 5.82%
  • 60" LCD

    3 0.51%
  • 65" LCD

    2 0.34%
Страница 73 от 135 ПърваПърва ... 2363717273747583123 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,081 до 1,095 от общо 2015
Like Tree155Одобрявам

Sony LCD TV / FAQ - на първа страница /част 3/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    177
    #1081

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    да извинявай

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    51
    #1082

    Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    Здравейте, вчера си закупих едно SONY KDL-32W650, та сега му пуснах един ъпдейт на софуера през самия телевизор. Да обаче си стои на Изтегля... [15]% вече половин час.

    ImageUploadedByTapatalk1387119178.377110.jpg

    Колко време отнема актуализацията и проблем ли е ако го прекъсна докато все още изтегля софтуера, за да го актуализирам с USB.

  4. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    275
    #1083

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    W650 се актуализира много бързо през интернет, не ми се е налагало досега да го ъпдейтвам през флашка. Сигурен ли си във връзката?
    Иначе не би следвало до има проблем ако спреш, защото от снимката се вижда изтегляне, а не инсталиране. Софтуерът за модела от тук!

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    51
    #1084

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    Благодаря за отговора. Да нямаше проблем да го прекъсна. Просто предупреждението в ръководството, че прекъсването на актиализацията може да доведе до повреда ме стресна в първия твоя момент.
    До 15% вървеше бързо, после нещо спря, сигурно връзката между ТВ-то и рутера се е скапала (WiFi), защото на компа си имаше интернет.

  6. Junior Member Аватара на vynsente
    Тук е от
    Aug 2008
    Живее в
    The ANIMAL & NATURE KINGDOM
    Мнения
    67
    #1085

    Отговор: Re:Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    Първо искам да благодаря на момчаците от тази тема > https://forum.setcombg.com/%D1%82%D0...%BE%D1%80.html


    спрях се на 42W650 и бих казал, че съм повече от доволен.... но ме глождат няколко въпроса ?

    - тая ''отвратителна гадна лъскава'' рамка може ли да се смени с матова или черна такава/друга или примерно да може да се преработи /побългари/ ?
    - елемента с логото отпред подлежи ли на някакво опушване или потъмняване ? /много дразнят тия лъсакви и сиви цветове, честно.../
    - от къде мога да се снабдя с ''опашка'' за закрепване като от клипа в 04:12мин
    Цитат Първоначално публикувано от javorenator Виж публикацията
    За колегата с котката от която не иска да се отърве : https://www.youtube.com/watch?v=PIdoglU1t70#t=242

  7. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #1086

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    Колега , в БГ е възможно всичко да стане , но дали си заслужава , докато е в гаранция ? След гаранцията - прави каквото ти душа сака !

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,573
    #1087

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    Облепи рамката с фолио и си готов - има всякакви варианти и цветове - мат , гланц , с имитация на дърво ...

  10. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    36
    #1088

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    Според мен не си разваляй хубавият телевизор, ще му свикнеш и няма да те дразни

  11. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    275
    #1089

    Отговор: Re:Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от vynsente Виж публикацията
    ...- тая ''отвратителна гадна лъскава'' рамка може ли да се смени с матова или черна такава/друга или примерно да може да се преработи /побългари/ ?
    - елемента с логото отпред подлежи ли на някакво опушване или потъмняване ? /много дразнят тия лъсакви и сиви цветове, честно.../
    - от къде мога да се снабдя с ''опашка'' за закрепване като от клипа в 04:12мин
    По ред:
    - можеше да си вземеш W651, който е със сребриста рамка... или и той те дразни
    - имаш опция за изключване на логото, така и то няма да те тормози
    - доколкото си спомням клипа, ставаше дума за т.нар. "свински опашки", които се продават в (почти) всеки железарски магазин

  12. Junior Member Аватара на vynsente
    Тук е от
    Aug 2008
    Живее в
    The ANIMAL & NATURE KINGDOM
    Мнения
    67
    #1090

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    разсипаАте ме, ей... но донякъде е и моя грешката ! написал съм РАМКА, НО исках и да кажа и визирах СТОЙКАТА - това извито блестящо желязо което ми вкарва цигански мисли. рамката си е ОК, машината е черният модел, посочил съм го. 651-цата е отвратителна с тези сиви летви по целият екран. /лично менение/. > за svetlio1 и L1892
    другото което е - като посочих''ЕЛЕМЕНТА с ЛОГОТО'' имах впредвид физическият |SONY| правоъгълник [елемент] по средата долу под екрана. и накрая НЕ бих желал да ползвам ''свински или кравешки опашки'', затова попитах точно за тази черна закопчалка от клипа !
    за logic и miroslav.simeonov .... май сте НАЙ-прави от всички, да си призная !

    ПП.. самата стойка подлежи ли на гаранционно облужване след като мислч, че се води прост консуматив ? /или греша/
    ПП2.. хайде за емблемата е ясно, че ако я ''променя'', НЕ биха приели машината в гранция !

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2013
    Мнения
    108
    #1091

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    vynsente

    Тази така наречена свинска опашка от клипа е пълен майтап и нищо не държи.По-добре си направи от неръждаема шина,както направих аз и се получи много добре и е сто пъти по-добро и най-вече стабилно.

  14.  
     
  15. j90
    j90 е офлайн
    Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    183
    #1092

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    Аз бях качил снимки на моето решение с черно ремъче не-видимка.Стойката ако се маха си го сложи на стената си реди.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2013
    Мнения
    108
    #1093

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    Колега,слабо е това решение и за това не го избрах.

  17. j90
    j90 е офлайн
    Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    183
    #1094

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    Има различна дебелина и здравина на ремъците,а и винаги можеш да го хванеш вместо за шкафа за стената с дюбел.Не вярвам кордата на Сони да е много по здрава.Едва ли ще имаш успех но може да провериш в някои Сони център и като няма в ебей трябва да има.Също си мислих да прасна една голяма видия през дупката на стойката но не ми се дупчеше шкафа точно на плота от горе.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2013
    Мнения
    108
    #1095

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    Ето и какво съм направил

    IMG049.jpg

    Неръждаема шина 15x3,менгеме,бормашина и бургия за неръждаема стомана,последното е задължително,защото иначе няма дупчене.
    j90 одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 608
    Последно: 04-05-15, 22:14
  2. LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 1690
    Последно: 06-01-15, 18:11
  3. Philips LCD TV / FAQ - на първа страница /част 3/
    От hristoslav2 във форум Philips телевизори
    Отговори: 1539
    Последно: 26-01-14, 16:56
  4. Отговори: 1378
    Последно: 04-05-12, 13:14

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе