Вижте резултатите от анкетата: Какъв диагонал e вашият LCD телевизор Sony ?

Гласували
584. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 26" LCD и по-малко

    18 3.08%
  • 32" LCD

    159 27.23%
  • 37" LCD

    33 5.65%
  • 40" LCD

    218 37.33%
  • 42" LCD

    34 5.82%
  • 46" LCD

    70 11.99%
  • 47" LCD

    3 0.51%
  • 52" LCD

    10 1.71%
  • 55" LCD

    34 5.82%
  • 60" LCD

    3 0.51%
  • 65" LCD

    2 0.34%
Страница 72 от 135 ПърваПърва ... 2262707172737482122 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,066 до 1,080 от общо 2015
Like Tree155Одобрявам

Sony LCD TV / FAQ - на първа страница /част 3/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    7
    #1066

    Отговор: Re:Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    Вчера си купих Sony KDL-50w685 и засега съм много доволен от картината. 3Д-то е пасивно и също е страхотно.Въпросът ми е от какъв източник работи конвертирането от 2д в 3д. Нещо от usb stick и от компютъра не ми се получава,а телевизия не гледам и нямам вкъщи.Ползвам телевизора само за монитор,но не мога да се оправя с конвертирането.Като пусна филм от компа и дам телевизора в режим картина до картина и картина върху картина нищо не се променя.Само на истинските 3Д ми върви.Някъде на друго място в менюто ли е тази опция или изобщо работи само в режим телевизия.

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    На друго място в менюто. Трябва да работи с всеки 2D материал.
    Прочети си книжката с инструкциите.
    Чета книжката и не виждам нищо за конвертирането.Само за конвенционалното 3Д си пише.Вече започвам да се притеснявам,че съм си взел телевизор който не може да конвертира от 2Д в 3Д.Или аз съм сляп и не мога да го открия никъде в менюто.Моля ако някой има такъв телевизор или знае нещо по въпроса да помага.

  2.  
     
  3. Junior Member Аватара на zarko359
    Тук е от
    Mar 2013
    Мнения
    73
    #1067

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    здравейте май от лагера на самсунг ще дойда при сони.Спрял съм се на модела SONY KDL-55W905ABAEP
    доста тестове му направих нямаше нещо дето не тръгне но при файла с най голямата кодировка всичко е ок
    и него успя да захапе(всичко си беше ок звук ,картина), но се появи един надпис който ме дразни че поне ние не можахме да намерим от къде се маха
    и дали може да се махне дори и от сервизното меню. Ето снимка за какво говоря ако някой може да сподели дали може да се махне
    ще го черпя бира И ОЩЕ един въпрос към собствениците през ps3 медия сървара тръгвали ISO формат блурай?

    IMG_20131210_104854.jpg
    Този пост е редактиран от zarko359; 10-12-13 в 16:03.

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,466
    #1068

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от zarko359 Виж публикацията
    но се появи един надпис който ме дразни че поне ние не можахме да намерим от къде се маха
    и дали може да се махне дори и от сервизното меню. Ето снимка за какво говоря ако някой може да сподели дали може да се махне
    ще го черпя бира И ОЩЕ един въпрос към собствениците през ps3 медия сървара тръгвали ISO формат блурай?

    IMG_20131210_104854.jpg
    Как се появи този образ?? Да не би да е нещо записано на флашката?
    Това е стандартът за HD видео, който беше използван от Тошиба. Прилича на стартов екран от ДВД рекордер свързан към телевизора..Може би, именно заради този неподдържан стандарт телевизора е блокирал.
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 10-12-13 в 17:31.

  5. Junior Member Аватара на zarko359
    Тук е от
    Mar 2013
    Мнения
    73
    #1069

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    А не просто сам снимал тази сцена както казах всичко си е ок дава си картина ,звук никъде не видях забиване ,накъсване и т.н просто перфектно тв . През usb флашка тествахме все пак
    докато дам 4бона ще направя доста тестове още ,но само тоя надпис се появи от 10 теста с видео формати файла е - HD.DVD.Intro.1080P.x264.5.1.AC3

  6. Member
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    529
    #1070

    Отговор: Re:Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от dimo777 Виж публикацията
    Вчера си купих Sony KDL-50w685 и засега съм много доволен от картината. 3Д-то е пасивно и също е страхотно.Въпросът ми е от какъв източник работи конвертирането от 2д в 3д. Нещо от usb stick и от компютъра не ми се получава,а телевизия не гледам и нямам вкъщи.Ползвам телевизора само за монитор,но не мога да се оправя с конвертирането.Като пусна филм от компа и дам телевизора в режим картина до картина и картина върху картина нищо не се променя.Само на истинските 3Д ми върви.Някъде на друго място в менюто ли е тази опция или изобщо работи само в режим телевизия.

    Чета книжката и не виждам нищо за конвертирането.Само за конвенционалното 3Д си пише.Вече започвам да се притеснявам,че съм си взел телевизор който не може да конвертира от 2Д в 3Д.Или аз съм сляп и не мога да го открия никъде в менюто.Моля ако някой има такъв телевизор или знае нещо по въпроса да помага.
    Не ми е ясно защо ти е симулирано 3Д, може пък да ти хареса.При мен тази опция се появява при филми през флашка или DLNA.

    Значи от "Options" менюто, излиза 3Д, трябва да го включиш, и там има една опция симулирано 3Д.
    Пробвай дали става при теб така.
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от javorenator; 10-12-13 в 22:44.

  7. Novice
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    7
    #1071

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    IMG_0649.JPGIMG_0650.JPGIMG_0651.JPG

    Пуснах четири филма от флашка с различни формати.Ето това излиза в опциите на моето меню.И като избера един от четирите варианта,се получават само мазаници.Вече се изнервих и съм бесен че са ми пробутали телевизор без възможност за симулиране на 3Д.Аз съм си виновен,че гледах само истинското 3Д в магазина,а не поисках симулация.Симулация ми пуснаха на едно LG. Мамка му!

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #1072

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    Хайде да си имаме уважението!

    mod/edit
    Този пост е редактиран от Momchil; 11-12-13 в 13:24.

  10. Member
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    529
    #1073

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от dimo777 Виж публикацията
    IMG_0649.JPGIMG_0650.JPGIMG_0651.JPG

    Пуснах четири филма от флашка с различни формати.Ето това излиза в опциите на моето меню.И като избера един от четирите варианта,се получават само мазаници.Вече се изнервих и съм бесен че са ми пробутали телевизор без възможност за симулиране на 3Д.Аз съм си виновен,че гледах само истинското 3Д в магазина,а не поисках симулация.Симулация ми пуснаха на едно LG. Мамка му!
    При теб тази опция я няма - не знам защо.В последното меню там където си избираш какво е 3Д-то, аз имам още едно опция 3D simulated. Ъпдейтнал ли си телевизора с последният софт ?

    Дори и да нямаш симулирано 3Д не е болка за умиране, аз съм го включвал 2 пъти, и вторият път заради твоят въпрос.
    Симулираното 3Д не е нищо особено (поне за мен), ефекта не е като на истинското и само натоварва очите.
    Аз лично не гледам филми по такъв начин.

    Повече никакви снимки на лампа, никак не ми харесва да се виждам огледално заедно с леглото ми, но нали съм тъп вчера не успях да махна снимките от поста си.
    jabkata одобрява това.

  11. Novice
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    7
    #1074

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    Да знам, че не болка за умиране,но ми се искаше да я имам тази екстра.Софтуера съм го ъпдейтнал до последна версия преди 4 дни,но явно не е в това проблема,а в самия телевизор.Гледам че твоя не е същия като моя.Има разлика.Аз съм с 50W685 и явно на него са му я орязали тази функция.

  12. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,573
    #1075

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    Тоя тв упътване няма ли ? В упътването пише ли че има опция за конвертиране и как се използва ? След като по-принцип модела не се води 3Д (останалите размери не са) не е ли по-вероятно да е с базови 3Д възможности и без конвертиране 2Д-3Д ?
    Изобщо не съжалявай , че няма такава опция , дори и в най-добрите модели не е на нивото даже и на SBS/TB филмите и едви ли би го ползвал повече от 2-3 пъти (аз на моите съм го ползвал 2 пъти).

    п.п. http://www.sony.lv/product/tv-126-50...ifications#tab - и тук няма обявена поддръжка на конвертиране към 3Д .
    Този пост е редактиран от svetlio1; 11-12-13 в 19:37.

  13. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #1076

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/


  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    98
    #1077

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от Momchil Виж публикацията
    Извит, извит, колко да е извит!?! Щом двата края не му се докосват един с друг...... :D

  16. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    12
    #1078

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    Здравейте,
    Бях писал за този надпис, който се появява и при мен при определени филми - Сони KDL 55w805. Филмите си вървят, звук картина, субтитри и т.н. са ок - този надпис обаче си стои - вместо неподдържан формат, фразата е по-скоро "неподдържано съдържание". Вероятно е нещо свързано с авторски права, а не с неподдържан формат, тъй като всичко си върви. Не може да се махне този надпис - пробвал съм всякакви прийоми. В интерес на истината засега ми се е появявал само на един филм - Аватар, естествено от замунда......

  17. Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    177
    #1079

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    Здравейте, някой има ли идея, защо цената на 50W685 падна за един месец с повече от 400 лева, в момента може да се вземе от техномаркет за 1500 и имаш ваучер за 150 лв, т.е. 1350 ?

  18. Member
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    529
    #1080

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от maddog9 Виж публикацията
    Здравейте, някой има ли идея, защо цената на 50W685 падна за един месец с повече от 400 лева, в момента може да се вземе от техномаркет за 1500 и имаш ваучер за 150 лв, т.е. 1350 ?
    Да не си се объркал с 50W656 SONY KDL-50W656ASAEP :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria ?

    Другият модел 50W685 си е 1800 лв.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 608
    Последно: 04-05-15, 22:14
  2. LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 1690
    Последно: 06-01-15, 18:11
  3. Philips LCD TV / FAQ - на първа страница /част 3/
    От hristoslav2 във форум Philips телевизори
    Отговори: 1539
    Последно: 26-01-14, 16:56
  4. Отговори: 1378
    Последно: 04-05-12, 13:14

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе