Вижте резултатите от анкетата: Какъв диагонал e вашият LCD телевизор Sony ?

Гласували
584. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 26" LCD и по-малко

    18 3.08%
  • 32" LCD

    159 27.23%
  • 37" LCD

    33 5.65%
  • 40" LCD

    218 37.33%
  • 42" LCD

    34 5.82%
  • 46" LCD

    70 11.99%
  • 47" LCD

    3 0.51%
  • 52" LCD

    10 1.71%
  • 55" LCD

    34 5.82%
  • 60" LCD

    3 0.51%
  • 65" LCD

    2 0.34%
Страница 63 от 135 ПърваПърва ... 1353616263646573113 ... ПоследноПоследно
Резултати от 931 до 945 от общо 2015
Like Tree155Одобрявам

Sony LCD TV / FAQ - на първа страница /част 3/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2013
    Мнения
    108
    #931

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    Според мен се е опитала да се качи върху него със скок и която и стойка да е няма да издържи.Няма значение,станало е вече и е важно че му няма нищо.Харесах едни шкафове и телевизора седи на плота зад тях.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    275
    #932

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от best732 Виж публикацията
    ...Ще трябва да се мисли нещо,така че да не може да го бутне втори път.
    Трябваше да я вземеш със себе си при избора на телевизор . Телевизорът излъчва топлина, а котките я обичат, та затова опитват да се качват отгоре - на комшията котакът се чувства ОК върху кинескопния Филипс. Е, пада понякога (котката, не телевизора), но няма пълно щастие.
    А стойката е стабилна по моему, дори не позволява клатене по хоризонтала, което е характерно за "класическия" вид.

  4. j90
    j90 е офлайн
    Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    183
    #933

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    Колега котки нямам в нас обаче имам 2 малки деца и телевизорите съм вързал с ремъчета.На стойките има дупчица за винт взех си подходящия размер от Баумакс си взех едни по тънки ремъци ленти или както се водят и с една видии ги хванах за шкафчетата да ми е мирна главата.А относно рекламацията на телевизорите съм много разочарован на мен на едното Сони ми изгоря панела и не искаха да ми го сменят с нов та чаках 29 дни да сменят панела,не мога да разбера тея нашите вносители(представители и сервизи) половината телевизор заминал те го ремонтират.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2013
    Мнения
    108
    #934

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    L1892

    И за мен стойката е доста стабилна и това се опитах да обясня на колегата Момчил,но преди някой да види нещо на живо,няма как да го убедиш.

    J90

    И аз мислех за нещо такова,да хвана стойката за шкафа с някакви планки,но живея под наем и няма как да дупча.Относно гаранцията на твоя телевизор,по закон са прави и не можеш да направиш нищо.Трябваше да се забавят с още два дена и щеше да си получиш или парите,или нов телевизор.
    Мисля за нещо такова и след малко ще ида на едно място да питам колко ще ми излезе

    Обзавеждане Palermo 1

    Само за шкафа и плота зад него.
    Тези ленти или ремъци не мога да си ги представя,би ли дал една снимка от самото захващане,ако не ти е проблем.

  6. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #935

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от best732 Виж публикацията
    И за мен стойката е доста стабилна и това се опитах да обясня на колегата Момчил,но преди някой да види нещо на живо,няма как да го убедиш.
    Виждал съм я на живо стойката, иначе въобще нямаше да коментирам.

    Просто смятам, че е по-нестабилна от другата. Това е. И според законите на физиката е така.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2013
    Мнения
    108
    #936

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    Всеки си има мнение и няма смисъл да спорим.И все пак в спора се ражда истината

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #937

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от L1892 Виж публикацията
    ..на комшията котакът се чувства ОК върху кинескопния Филипс. Е, пада понякога (котката, не телевизора)..
    Ако е 29"/32" и аз да се кача/ не съм много лек/ ще падна, а не телевизораЕй, големи кютюци бяха, още се наслаждавам от време на време на една японска 29" Тошиба, дето слага в малкия си джоб доста нови телевизори.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2013
    Мнения
    108
    #938

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    Не знам какво е вашето мнение,но аз мисля че от кинескопа по-добра картина няма.Новите 4К или там каквито бяха може и да вадят по-добра,но и цената им е 4К

  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    23
    #939

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    Да попитам за мнение дали си заслужава да чакам да падне малко цената(<2000лв.) на Sony KDL-40W905 или да си купувам Sony KDL-42W805 който в момента е на доста изгодна цена. Знам че W905 е най-хваления телевизор за тази година и има защо, но ме притеснява ъгъла на виждане, на всякъде пише, че е много малък. Аз лично в магазина не видях да има много голяма загуба на качеството при около 45 градуса но специалистите в разни ревюта казват, че над 20 градуса има загуба на качеството, което е доста малък ъгъл.
    Та на въпроса Вие кой телевизор бихте си купили?

  12. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    275
    #940

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    Извинявам се за отклонението, ама стана дума за котките и съвременните телевизори, та...

    1374357_10151965631928534_405932929_n.jpg

  13. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #941

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от L1892 Виж публикацията
    Извинявам се за отклонението, ама стана дума за котките и съвременните телевизори, та...
    Извинен си, ама тая котка да ти прилича на 7 - килограмовата мацорана тежка категория на @best732?
    Направо му обиждаш котката с тоя хърбавел.

    @best732, я да го видим този космат убиец на телевизори и да укротим страстите.
    podredko и L1892 харесват това.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #942

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от kras1001 Виж публикацията
    Да попитам за мнение дали си заслужава да чакам да падне малко цената(<2000лв.) на Sony KDL-40W905 или да си купувам Sony KDL-42W805 който в момента е на доста изгодна цена. Знам че W905 е най-хваления телевизор за тази година и има защо, но ме притеснява ъгъла на виждане, на всякъде пише, че е много малък. Аз лично в магазина не видях да има много голяма загуба на качеството при около 45 градуса но специалистите в разни ревюта казват, че над 20 градуса има загуба на качеството, което е доста малък ъгъл.
    Та на въпроса Вие кой телевизор бихте си купили?
    Преди време набързо сравнявах двата модела един до друг, но 46/47 диагонали и според мен 46W905 беше с еднакъв, дори леко по-добър ъгъл на виждане от 47W805:rolleyes: Джама отпред засилва усещането за по-контрастна картина и от там за по-добър ъгъл на виждане. На тъмно ще "лъснат" светлите цветове под ъгъл.

    П.С. Друг е въпросът дали в днешно време си заслужава да се дават повечко пари за 40".

  16. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,519
    #943

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от kras1001 Виж публикацията
    Да попитам за мнение дали си заслужава да чакам да падне малко цената(<2000лв.) на Sony KDL-40W905 или да си купувам Sony KDL-42W805 който в момента е на доста изгодна цена. Знам че W905 е най-хваления телевизор за тази година и има защо, но ме притеснява ъгъла на виждане, на всякъде пише, че е много малък. Аз лично в магазина не видях да има много голяма загуба на качеството при около 45 градуса но специалистите в разни ревюта казват, че над 20 градуса има загуба на качеството, което е доста малък ъгъл.
    Та на въпроса Вие кой телевизор бихте си купили?





    Контраст
    W905 5000:1
    W802/5 1426:1

    http://televisions.reviewed.com/cont...55w900a-review
    http://televisions.reviewed.com/cont...a-w802a-review

    Има и междинен вариант W850, но не се продава в Европа (с TRILUMINOS, активно 3D и VA панел)
    http://store.sony.com/65-class-64.5-...ll-Sony-HD-TVs

    Защо не вземеш по-голям диагонал за сметка на по-високият клас ?

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2013
    Мнения
    108
    #944

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    Така казват и за 42W650,но аз лично не виждам загуба в качеството на картината под ъгъл.

    До колегата Момчил,утре ще кача снимка на телевизоубиеца.Не ми е въобще смешно,защото ми казаха,че шкафа който бях харесал няма да е стабилен,ако не се захване към стената.
    42 инча от около 3 метра добре ли,ако реша да го плясна към една от стените.Притесняваме за SD каналите за HD е ясно,че няма да е проблем.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #945

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от best732 Виж публикацията
    42 инча от около 3 метра добре ли,ако реша да го плясна към една от стените.Притесняваме за SD каналите за HD е ясно,че няма да е проблем.
    Дали е добре ли? Някои гледат 50" от 2 мНяма проблем с СД каналите от 3м., пък и го сложи на тази дистанция и виж дали ти харесва.
    Сега от колко метра го гледаш?:rolleyes:

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 608
    Последно: 04-05-15, 22:14
  2. LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 1690
    Последно: 06-01-15, 18:11
  3. Philips LCD TV / FAQ - на първа страница /част 3/
    От hristoslav2 във форум Philips телевизори
    Отговори: 1539
    Последно: 26-01-14, 16:56
  4. Отговори: 1378
    Последно: 04-05-12, 13:14

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе