Вижте резултатите от анкетата: Какъв диагонал e вашият LCD телевизор Sony ?

Гласували
584. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 26" LCD и по-малко

    18 3.08%
  • 32" LCD

    159 27.23%
  • 37" LCD

    33 5.65%
  • 40" LCD

    218 37.33%
  • 42" LCD

    34 5.82%
  • 46" LCD

    70 11.99%
  • 47" LCD

    3 0.51%
  • 52" LCD

    10 1.71%
  • 55" LCD

    34 5.82%
  • 60" LCD

    3 0.51%
  • 65" LCD

    2 0.34%
Страница 61 от 135 ПърваПърва ... 1151596061626371111 ... ПоследноПоследно
Резултати от 901 до 915 от общо 2015
Like Tree155Одобрявам

Sony LCD TV / FAQ - на първа страница /част 3/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,542
    #901

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    Би трябвало да са различни, но при сравнение на хърватският сайт на Сони - излиза че са еднакви
    Usporedba proizvoda | Televizori | Televizor i kućno kino | Pregled | Sony

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2013
    Мнения
    108
    #902

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    В този сайт правят сравнение с W600,който е HD Ready

  4. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #903

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Би трябвало да са различни, но при сравнение на хърватският сайт на Сони - излиза че са еднакви
    Usporedba proizvoda | Televizori | Televizor i kućno kino | Pregled | Sony
    Само не разбирам защо не ползваш българския сайт на Sony?

    Сравнение на продуктите | Телевизори | Tелевизор и система за домашно кино | Преглед | Sony

  5. Member
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    530
    #904

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    ...За съобщението - направи ъпдейт и пробвай отново..Все пак имай едно на ум, че Сони са яростен привърженик на авторските права и нищо чудно да са внедрили нещо от рода на Cinavia в телевизора си.
    720р!! Все пак тествай и на двата режима как се справя телевизора ти.
    При мен ги плейва филмите, но както е писал hristoslav2 първо направи ъпдейт. Аз съм със 42W807 (същият модел но 42 инча и е сив металик) и още като го пробвах в магазин го ъпдейтнаха защото иначе не плейваше нищо.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от best732 Виж публикацията
    Нещо не можах да схвана това ревю.W605 и W650 са два различни модела?
    Различни са, на много места го пишат че W605 е със IPS панел, W650 е със AMVA панел.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2013
    Мнения
    108
    #905

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    Не видях никъде в България да се продава W605.И най-вече ме интересува,кой от двата панела е по-добър?Днес като размислих и реших,че ще взема и един мултимедиен плеър към телевизора и вече се насочвам само към добрата картина(SD/HD) и добър ъгъл на гледане.

    Sony 42W650

    Panasonic L42E6E

    И сега се пита кой от двата модела

  7. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,588
    #906

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    42W650

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2013
    Мнения
    108
    #907

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    Гледах го на живо,но беше закачен на стойка към стена и ме притеснява,ако е на шкаф дали няма да бъде нестабилен(имам котка)Иначе картината ми се видя много добра,но беше пуснато някакво рекламно клипче Sony.

    A нещо за матрицата на W650?

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,542
    #908

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    best732
    Може да го вържеш през решетките, към винт с дюбел на стената зад телевизора.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2013
    Мнения
    108
    #909

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    Зад шкафа има прозорец.Ще го мисля като видя колко е стабилен на стойката си.Ако имате да кажете нещо за матрицата на W650 не се стеснявайте:rolleyes:

  12. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,588
    #910

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    Повечето модели тв имат възможност за фиксиране на стойката към шкафа , а мисля тоя модел на Сони беше с универсална стойка , която може да се ползва и за монтиране на стена .

  13. Member
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    530
    #911

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от best732 Виж публикацията
    Зад шкафа има прозорец.Ще го мисля като видя колко е стабилен на стойката си.Ако имате да кажете нещо за матрицата на W650 не се стеснявайте:rolleyes:
    Телевизора е много лек стои много стабилно на стойката си(има две големи метални планки които влизат отдолу вертикално и се завинтват), но все пак ако му скачат котки не е ясно какво ще стане(най-вероятно трябва да се отървеш от котката ).

    Матрицата е AMVA, може да я видиш на първата страница от темата и е супер за телевизор на такава цена. Може да провериш няколко страници назад само за матрици спорим .

    Аз ползвам 42-инчовият модел за 2-ри телевизор и съм супер доволен от телевизора.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2013
    Мнения
    108
    #912

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    Вчера ходих да го гледам.Стойката е много стабилна и мисля че ще удържи на коткатаАко някой го интересува,допълнителната застраховката за три години е около 130 лева,а и в нея влизат и случайни поражения(като бутане от котката)Субтитрите от плеъра според мен са добри,но за да го го потвърдя със сигурност ще трябва да има сравнение с друг производител на телевизори.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    12
    #913

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от javorenator Виж публикацията
    При мен ги плейва филмите, но както е писал hristoslav2 първо направи ъпдейт. Аз съм със 42W807 (същият модел но 42 инча и е сив металик) и още като го пробвах в магазин го ъпдейтнаха защото иначе не плейваше нищо.
    ТВ сам си направи ъпдейт и като гледам няма по-нова версия
    Проблемът не е, че не плейва филмите, а че за някои изписва съобщение - "unsupported content", което си стои на екрана и не изчезва. Иначе филмът си върви отзаде, но съобщението е точно пред титрите и ги закрива, иначе и те си вървят. Променях имена на файлове и т.н. но не изчезва. Може да е нещо и от самия файл или наистина свързано с авторски права - не мога да постна линк нещо
    За цифровата тв - и на 1080 и на 720 върви и не мога да видя осезаема разлика - 720p vs. 1080i има доста изписано в нета и повечето са за прогресив 720 като една стъпка пред 1080 интерлейс
    Аз съм с универсална стойка за 59лв за стена от технополис - 55 инча KDL-55W805A си стои стабилно
    Поздрави
    Този пост е редактиран от zdraveigp; 17-11-13 в 14:50.

  17. Member
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    530
    #914

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от zdraveigp Виж публикацията
    ТВ сам си направи ъпдейт и като гледам няма по-нова версия
    Проблемът не е, че не плейва филмите, а че за някои изписва съобщение - "unsupported content", което си стои на екрана и не изчезва. Иначе филмът си върви отзаде, но съобщението е точно пред титрите и ги закрива, иначе и те си вървят. Променях имена на файлове и т.н. но не изчезва. Може да е нещо и от самия файл или наистина свързано с авторски права - не мога да постна линк нещо
    За цифровата тв - и на 1080 и на 720 върви и не мога да видя осезаема разлика - 720p vs. 1080i има доста изписано в нета и повечето са за прогресив 720 като една стъпка пред 1080 интерлейс
    Аз съм с универсална стойка за 59лв за стена от технополис - 55 инча KDL-55W805A си стои стабилно
    Поздрави
    Аз също съм виждал този проблем но обикновенно ми плейва или само картината или само звука, според мен просто формата не се подържа, но може и права да са.

    Пробвай със някой медиен сървър ако имаш компютър и локална мрежа.Този Домашний медиа-сервер (UPnP, DLNA, HTTP) е най-добър май, също може да пробваш PS3 Media Server PS3 Media Server.

    И двата сървъра се справят отлично със повечто филми, MKV филимте насичат понякога(може и от компютъра ми да е).
    Аз например заради насичането съм дал да се прекодират всички филми с изключение на MKV, тях телевизор ги плейва директно(без субтитрите ) и не съм имал проблеми до сега. Но по принцим може да оставиш програмата да прекодира всичко и тогава всички филми се плейват, при мен 3D филма "Аз роботът" насича към края.

    Атачнал съм пример за PS3 Media Server.PS3Media.jpg

    Само да добавя че ако пуснеш 3D филма от флашка или харддиск субтитрите ги има, само през DLNA нещо не се зареждат.

    - - - - - - - - - -

    Попаднах на едно ревю от стар пост Sony Bravia KDL-47W805A: Review

    Учудващо е колко тенденциозни и неверни може да са някои ревюта. Ако не бях виждал телевизор и прочетях това щях да си помисля много лоши неща.

    Истина е че панелите с висок контраст имат по добра картина, но това да твърдиш че цветовете са отмити при силна светлина е абсолютно невярно за този модел.

    Аз лично никак не харесвам digitalversus, според мен твърденията им са пресилени и неверни.

    Има и други ревюта : http://www.avforums.com/review/sony-...-tv-review.552
    И моят любим сайт : http://www.hdtvtest.co.uk/news/sony-...1307043162.htm
    Този пост е редактиран от javorenator; 17-11-13 в 20:33.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    12
    #915

    Отговор: Sony LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/

    Благодаря за отговора!
    И аз ползвам PS3 медиа сървър - и на мен ми насичат прекодираните MKV със субтитри, предполагам от процеса на прекодиране и вграждането на титрите. Ще погледна ревютата - засега съм доволен от избора си с това Сони. Разбира се винаги остава колебанието за другите конкуренти, особено Панасоник-а FT или DT серията, ама нейсе....преставам да чета и сравнявам - ще си гледам и харесвам това, което съм си купил и това е А то е наистина много добро
    Поздрави!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 608
    Последно: 04-05-15, 22:14
  2. LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 1690
    Последно: 06-01-15, 18:11
  3. Philips LCD TV / FAQ - на първа страница /част 3/
    От hristoslav2 във форум Philips телевизори
    Отговори: 1539
    Последно: 26-01-14, 16:56
  4. Отговори: 1378
    Последно: 04-05-12, 13:14

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе