Страница 67 от 92 ПърваПърва ... 1757656667686977 ... ПоследноПоследно
Резултати от 991 до 1,005 от общо 1379

Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    161
    #991

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Kingston 16GB. e ,и през компа гледам

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    47
    #992

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Странно , с едни и същи телевизори сме , но при мен с такава флашка въобще не прочете mkv формат когато я сложих , все едно нямаше нищо на флашката

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    161
    #993

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Ще проверя пак да не би аз нещо да бъркам с форматите на филмите,че пробвах доста-през флашката,кабела и т.н.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    59
    #994

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Здравейте, предстои ми да си закупя телевизор. Трябва ми 32 инча, главно за филми и спорт. Харесал съм си KDL-32EX600 заради LED, Full HD, True Cinema & Live Colour. Изключително разочарован съм, че не мога да го намеря никъде - нито в Сони центровете, нито по големите магазини (от Варна съм). Доколкото разбирам е стар модел, но какво значи изчерпан, не мога ли да го поръчам отнякъде? Заинатил съм се за този модел, защото не ме интересуват моделите Сони с интернет функции - предполагам, че са бавни и некачествени за БГ. Иначе като алтернатива KDL-32CX520 ми изглежда приемлив, въпреки че няма LED (но пък има подобрители на картината и е енергоспестяващ, което е дефакто същото). Какво бихте ме посъветвали?

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    19
    #995

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/


  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    59
    #996

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Благодаря, направил съм запитване и в ShopiX, но не бих дал повече от 100 лева над реалната му цена, защото така влизам в сферата на по-добри оферти.

    X-REALITY, който го има в KDL-32CX520 и KDL-32EX520AEP, прави ли картината по-добра от Bravia Engine 2/3?

  8.  
     
  9. Member Аватара на TODD
    Тук е от
    Jul 2006
    Живее в
    Варна
    Мнения
    447
    #997

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    galin79 и dbitzepsa Единствения ТВ на SONY който чете mkv поне за сега е SONY KDL-42EX410 справка в ръководството за поддържаните формати: http://pdf.crse.com/manuals/4288091312.pdf Аз доколкото разбирам вие говорите за SONY KDL-40EX720 който не поддържа mkv. Това се отнася за вградения плеър в ТВ-то иначе през Home Media Server и PS3 Media Server може да се гледа mkv на SONY KDL-40EX720.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    47
    #998

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Някой може ли да ми обясни с 2 думи какво е Home Media Server и трябват ли допълнителни кабели или нещо от сорта за да сработи с компютъра и телевизора ?

  11. Member Аватара на TODD
    Тук е от
    Jul 2006
    Живее в
    Варна
    Мнения
    447
    #999

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от galin79
    Някой може ли да ми обясни с 2 думи какво е Home Media Server и трябват ли допълнителни кабели или нещо от сорта за да сработи с компютъра и телевизора ?
    Това е програма която прави така, че PC-то да се вижда от ТВ-то съответно прекодира в реално време филмите в подходящ формат съвместим с ТВ-то за да могат да бъдат гледани и добавя също така и субтитри ако има такива. Нужно е да са в една мрежа ТВ-то и PC-то. Инсталираш това http://www.ps3mediaserver.org/ и след това от менюто на ТВ-то си намираш PC-то съответно дяла на HDD-ка кадето са филмите и почваш да гледаш. Успех.

  12. Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    161
    #1000

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от TODD
    galin79 и dbitzepsa Единствения ТВ на SONY който чете mkv поне за сега е SONY KDL-42EX410 справка в ръководството за поддържаните формати: http://pdf.crse.com/manuals/4288091312.pdf Аз доколкото разбирам вие говорите за SONY KDL-40EX720 който не поддържа mkv. Това се отнася за вградения плеър в ТВ-то иначе през Home Media Server и PS3 Media Server може да се гледа mkv на SONY KDL-40EX720.
    Значи прав си за формата,аз съм се подвел.А с флашката си гледаш AVI. без проблем както ти казах.А MKV. чрез ПС3 или си прекарваш кабел от компа до ТВ-то и ти тръгва абсолютно всичко

  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    47
    #1001

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    с кабел съм ... ни ми насича

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    161
    #1002

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от streetfight
    във форума на popcorn hour, добри хора разказват как да интегрираш субритри в SBS 3D филм
    http://www.networkedmediatank.com/sh....php?tid=44714
    Цитат Първоначално публикувано от dbitzepsa
    Ще е хубаво някой малко да по обясни как се работи с програмата за вграждането Аз се пробвах,обаче нещо не стана както трябва.Субтитри са наред,обаче картината на места се размазваше ,или пак обратното някакви йероглифи получавах ,а картината беше наред
    Нещо по темата.... ?

  16. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    12
    #1003

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Колеги от скоро наблюдавам като пусна нещо на черен фон и по ъглите на тв-то светли петна нещо май подсветката не е бива.Ако занеса за гаранция дали ще ми обарнат внимание за това.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    14
    #1004

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от bleyn
    Весела Коледа колеги имам един проблем с които се боря цяла седмица.Tv-40EX720 видео картата на лаптопа ми е Ati radion hd 4570/512mb през които и плеар да пусна 3д рип се появяват тези черти които се виждат на снимките от горе и долу така и при sbs рипове и не може да се гледа.И това се получава само на лаптопа сменях hdmi кабели и пак така.
    http://picbg.net/pic.php?u=66472L25co&i=605950
    http://picbg.net/pic.php?u=66472L25co&i=605952
    eUf.ehd Колега как оправяш субтитрите?Така ли си остават?

  18. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    47
    #1005

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Днес се убедих че насичането не е нито от телевизора а от кабела който е 10 метра , най -веоятно има някакви смущения. Ако направя домашна мрежа и използвам ПС3 ще елиминирам кабелите. Според вас ще има ли насичане тогава ?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 67 от 92 ПърваПърва ... 1757656667686977 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1477
    Последно: 11-09-13, 18:47
  2. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  3. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  4. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31
  5. Отговори: 1307
    Последно: 26-05-11, 15:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе