Страница 79 от 92 ПърваПърва ... 2969777879808189 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,171 до 1,185 от общо 1379

Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Живее в
    Varna
    Мнения
    236
    #1171

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Sony 2012 TVs - Review
    http://pcworld.bg/19127_sony_razkri_...zori_za_2012_g
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1328715900[/time]_________________________________________________

    hristoslav2, всички модели за 2012 имат Built in Wi-Fi, а на първа страница е написано, че EX550 и EX650 са Wi-Fi Ready...

  2.  
     
  3. ccc
    ccc е офлайн
    Member
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    149
    #1172

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    И надявам се това да е последното мое мнение по този въпрос - след като телевизора стоя изключен от контакт от 12 на обяд до към 16,00ч. всичко се оправи. Иди го разбери, чак ме е страх да се зарадвам да не му скимне нещо пак

  4. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    17
    #1173

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    здравейте колеги!! Имам следният въпрос към вас...От страницата на СОНИ.БГ,всеки месец изтеглям FIRMVARE за ТВ-то си. На страницата на SONY.COM (USA),виждам и там FIRMVARE,но с много повече възможности,като една от тях е кодек за WMV/WMA for DLNA/USB. Ta ako изтегля този ъпдейт и го инсталирам на тв-то,с една дума ще прецакам ли телевизора.Извинявам се за глупавите въпроси,който задавам,но не сам запознат много с тази материя...Благодаря предварително на всеки отзовал се.Поздрави!!!

  5. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,324
    #1174

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    В едно изречение - да, ще го прецакаш!
    Ако въобще твоят ТВ разпознае firmware и успееш да го качиш!

  6. ccc
    ccc е офлайн
    Member
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    149
    #1175

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Радостта ми беше кратка, да им **** и на сони и на интел с техните тъпи продукти. При това не са от най-ниските им класове, пък пълни боклуци

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,533
    #1176

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от augata
    Sony 2012 TVs - Review
    http://pcworld.bg/19127_sony_razkri_...zori_za_2012_g
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1328715900[/time]_________________________________________________

    hristoslav2, всички модели за 2012 имат Built in Wi-Fi, а на първа страница е написано, че EX550 и EX650 са Wi-Fi Ready...
    Готово и благодаря за забележката.


    Цитат Първоначално публикувано от ccc
    И надявам се това да е последното мое мнение по този въпрос - след като телевизора стоя изключен от контакт от 12 на обяд до към 16,00ч. всичко се оправи. Иди го разбери, чак ме е страх да се зарадвам да не му скимне нещо пак
    Цитат Първоначално публикувано от ccc
    Радостта ми беше кратка, да им **** и на сони и на интел с техните тъпи продукти. При това не са от най-ниските им класове, пък пълни боклуци
    Този път какво стана ?
    Изкарай всички кабели от телевизора и го остави исключен от щепсела за 20 минути. Вероятно проблема е в кабелната телевизия. Сложи си галваничен разделител.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    6
    #1177

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Някой знае ли,дали може да се променя размера на субтитрите на телевизор EX720 ? Пускам си филмите чрез флашка,но субтитрите са много дребни и почти несе виждат !!! Благодаря предварително !

  10. ccc
    ccc е офлайн
    Member
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    149
    #1178

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2
    Този път какво стана ?
    Изкарай всички кабели от телевизора и го остави исключен от щепсела за 20 минути. Вероятно проблема е в кабелната телевизия. Сложи си галваничен разделител.
    В кабелната телевизя?? Това пък съвсем не го очаквах. Ще те послушам, макар че вече съм уговорил една видеокарта за проба. Телевизора тръгва със сигнал от компютъра, но монитора ми работи на 1280х1024 и когато подам този сгнал уж е добре. Когато стане 1920х1080 или дори картината започне да се движи по-бързо (филм) се появяват зелени хоризонтални линии на определени места, започва да накъсва и дори да се губи понякога т.е. не става за гледане.
    За сега ползвам DLNA, но там пък нещата не са ми ясни и като гледам е с доста по-ограничени възможности
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1328890350[/time]_________________________________________________

    Пробвах с Nvidia GT460 /или нещо подобно/ и няма никакви проблеми нито с кабела, нито с компютъра. Ще се купува видеокарта. Не знам какво и стана на тази, че така взе да се мъчи - драйвери сменя, възстановявах системата пък не можах да върна настройките при които е работила без проблеми два месеца
    Иначе имам галваничен разделител, но все още не мога да открия къде съм го сложил. Ще го инсталирам и него за всеки случай

  11. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    17
    #1179

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    за размера на суб. пище че е невъзможна промяната им. Аз също съм на флашка,поради простата причина че финансите заминаха за тв-то ....гледаи така и събирай за външни ''неща'' ...поздрави!!!

  12. Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    161
    #1180

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Някъде из форума бях прочел ,че първо ако се коригират на 'Word' субтитрите могат да се уголемят

  13. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    17
    #1181

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    А какво е това ''word'' ...преди да го свалиш филма на флашката или в менюто на тв-то.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    161
    #1182

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Вид програма за разглеждане на текстови документи и файлове на Microsoft Office

  16. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    17
    #1183

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    благодаря за ''WORD'',дано стане....имаш 7 бири,2 ракии ''домашни'' без акциз

  17. ccc
    ccc е офлайн
    Member
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    149
    #1184

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Някой може ли да ми предложи видеокарта която работи добре със Сони? И да поддържа различни резолюции за ТВ и монитора ?

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    80
    #1185

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от ccc
    Някой може ли да ми предложи видеокарта която работи добре със Сони? И да поддържа различни резолюции за ТВ и монитора ?
    Бих ти препоръчал ATI базирано видео. Представя се по-добре с мултимедийните приложения. Не казвам, че Nvidia са лоши, просто ATI се справят по-читаво, особено в мултидисплейна среда, особено пък ако има начин да използваш DP конектора.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 79 от 92 ПърваПърва ... 2969777879808189 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1477
    Последно: 11-09-13, 18:47
  2. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  3. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  4. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31
  5. Отговори: 1307
    Последно: 26-05-11, 15:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе