Страница 80 от 92 ПърваПърва ... 3070787980818290 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,186 до 1,200 от общо 1379

Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. pci
    pci е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    123
    #1186

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от ccc
    Някой може ли да ми предложи видеокарта която работи добре със Сони? И да поддържа различни резолюции за ТВ и монитора ?
    То не е лошо да кажеш колко ти е бюджета........щото дали е ATI или Nvidia от модел до модел има голяма разлика........

  2.  
     
  3. ccc
    ccc е офлайн
    Member
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    149
    #1187

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    предполагам че между 100 и 200лв може да се вземе нещо? Игри не играя, трябва ми само за тв (филми)

  4. Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    960
    #1188

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Само да ти подшушна да си потърсиш видеокарта без вентилатор. Моята а много тиха и въпреки това вечер много ме дразни.

  5. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    402
    #1189

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    От телевизори не разбирам,но карта без вентилатор е много лош избор.

  6. ccc
    ccc е офлайн
    Member
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    149
    #1190

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от Lance
    Само да ти подшушна да си потърсиш видеокарта без вентилатор. Моята а много тиха и въпреки това вечер много ме дразни.
    а има ли такива? то и за мен това беше най-големият проблем като сглобявах ПС-то и специално исках да е вградена, но ... ударих на камък
    Какво и е лошото на карта пасивното охлаждане?

  7. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    402
    #1191

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    1.Държи високи температури
    2.Често прегряват и отиват в коша

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Живее в
    Varna
    Мнения
    236
    #1192

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от presents
    1.Държи високи температури
    2.Често прегряват и отиват в коша
    вече 3-та година си ползвам моята ATI RADEON 3650 (Asus), работи си безотказно. Много съм доволен, не бръмчи, температурата на full load не надхвърля 68-69C. Така че зависи най-вече от модела на който ще се спреш и кутията която имаш...

    Цитат Първоначално публикувано от ccc
    а има ли такива? то и за мен това беше най-големият проблем като сглобявах ПС-то и специално исках да е вградена, но ... ударих на камък
    Какво и е лошото на карта пасивното охлаждане?
    Малък недостатък е че често са леко по-скъпи от моделите с вентилаторно охлаждане. Ако си готов да отделиш до около 150лв и търсиш карта с пасивно охлаждане, ти препоръчвам Radeon 7750 (излиза на 15ти февруари), ако ли не търси нещо от по-старите модели.
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1329176880[/time]_________________________________________________

  10. pci
    pci е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    123
    #1193

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от ccc
    а има ли такива? то и за мен това беше най-големият проблем като сглобявах ПС-то и специално исках да е вградена, но ... ударих на камък
    Какво и е лошото на карта пасивното охлаждане?
    Aко кутията на компа ти е с добър въздушен поток.......виж тази......http://www.stealtech.org/video/%D0%9...D3_LP_id27261/

  11. ccc
    ccc е офлайн
    Member
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    149
    #1194

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от augata
    вече 3-та година си ползвам моята ATI RADEON 3650 (Asus), работи си безотказно. Много съм доволен, не бръмчи, температурата на full load не надхвърля 68-69C. Така че зависи най-вече от модела на който ще се спреш и кутията която имаш...
    Малък недостатък е че често са леко по-скъпи от моделите с вентилаторно охлаждане. Ако си готов да отделиш до около 150лв и търсиш карта с пасивно охлаждане, ти препоръчвам Radeon 7750 (излиза на 15ти февруари), ако ли не търси нещо от по-старите модели.
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1329176880[/time]_________________________________________________
    7750 не е ли с вентилатор отново?

  12. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    198
    #1195

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Здравейте колеги, преди година две си купих телевизор Сони ЕХ500 32 инча. Никога не съм му обновявал фирмуера. Струва ли си да го правя, преди време се бях заиграл и му бях подкарал руския медия сървър, но си спомням, че имаше някакви проблеми май със субтитрите. Сега пак нещо ме чопли мозъка да сложа някакъв сървър. Кой е най подходящия евентуално за моя телевизор? Гледам също, че вече има и дистанционно за Андроид, някой ползвал ли го е, каква му е идеята? Има ли нещо интересно в тези онлайн услуги които могат да се ползват от телевизора?

  13. ccc
    ccc е офлайн
    Member
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    149
    #1196

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    не знам за какви проблеми говориш с руския медия сървър - само съм го инсталирал и без никакви настройки всичко върви супер - и субтитри, филми, звук и т.н.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Живее в
    Varna
    Мнения
    236
    #1197

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от ccc
    7750 не е ли с вентилатор отново?
    е принципно да, но я дават само 65W, тоест 100% ще има passive версия. Трябва да се изчака малко тях ги пускат малко по-късно.

  16. Novice
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    1
    #1198

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Здравейте!Защо при свързване на Sony KDL-32EX402 през HDMI с компа иконките малко се скриват?Нали телевизора е 1080p,видео картата е настроена(GEFORCE GV-N56GOC-1GI)!Какъв е проблема?Какво му е Full HD тогава?

  17. Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    960
    #1199

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Давай скрийншоти на настройките на видеокартата и на телевизора, за да ти помогнат. От това обяснение не може да се разбере къде си сбъркал.

  18. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,597
    #1200

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Overscan-а на ТВ или на видеокартата не е настроен -щом се скриват ,значи тв не е на "само сканиране" /"точен екран" или там както е при Сони overscan-a.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 80 от 92 ПърваПърва ... 3070787980818290 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1477
    Последно: 11-09-13, 18:47
  2. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  3. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  4. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31
  5. Отговори: 1307
    Последно: 26-05-11, 15:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе