Страница 83 от 92 ПърваПърва ... 33738182838485 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,231 до 1,245 от общо 1379

Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    5
    #1231

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Здравейте на всички!Нова съм тук и искам да ви попитам нещо дано някой ми помогне .Имаме телевизор LCD SONY BRAVIA KDL-32EX310,искаме да гледаме филм от флашка,филма тръгва но субтитрите не.Какво ли не опитахме и не става.Сменихме и 2-3 различни флашки и пак не става.На компютъра филма тръгва с субтитри а на телевизора или няма или са йероглифи.Ако някой може да помогне ще съм му мноого благодарна!

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    17
    #1232

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    за субтитри....от копчето на дистанционното '' options''-''субтитри''-''font.2''........файлът на филма,трябва да е с абсолютно същото име както на субтитрите,дори и една точка повече или по-малко,ще излезе че нямя субове

  4. Novice
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    5
    #1233

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от popiiiiin
    за субтитри....от копчето на дистанционното '' options''-''субтитри''-''font.2''........файлът на филма,трябва да е с абсолютно същото име както на субтитрите,дори и една точка повече или по-малко,ще излезе че нямя субове
    опитах и така не става,излизат пак йероглифи,иначе и двата файла са с едно и също име.Не знам защо не става и как да го направим...

  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    17
    #1234

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    колко ''font'' имаш?. на моя тв са 4бр. опитай всичките,на ex720 са на номер-2

  6. Novice
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    5
    #1235

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Имам 4бр опитах и на четирите и не става излизат все йероглифи .Какво ли не опитахме и не може.Свалих и най новата версия на bs player но и от това не е.Не мога да си обясня как ще го направим..

  7. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    17
    #1236

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    сега четох по чуждите форуми за субтитри. На някои модели не чете суб на кирилица,ако и вашият е така,вграждайте ги във филма. аз понякога правя така,заради гадните широки букви на плеара на тв-то. Ползвам програма ''FormatFactory'',хем вгражда суб,хем конвертира в разл.формати. С това мога да помогна,за друго не се сещам.Дано има някои в този форум,които има същия тв,за да се изкаже по-компетентно

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    5
    #1237

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Благодаря ти много за всичко!Дано се включи някой с същия тв да помогне..
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1331058580[/time]_________________________________________________

    Такааа....тази програма за вграждане на субтитри я нямах,но я свалих,само дето не знам как действа.Ако може накратко да ми обясните.Вече ставам нахална за което мнооого се извинявам.

  10. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Живее в
    Varna
    Мнения
    236
    #1238

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/


  11. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    17
    #1239

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    http://forums.softvisia.com/index.ph...ormat-factory/
    това е линка с ръководство за програмата FormatFactory. успех :rolleyes:

  12. Novice
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    6
    #1240

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Приятели,моля някой,който има телевизор ex720, да сподели какви са му впечтленията от 3D-то на телевизора... ЗА сега чувам само лоши неща,а аз несъм го пробвал още и се надявам някой да ме обнадежди ! Благодаря предварително !!!

  13. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #1241

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от sonytoo
    Приятели,моля някой,който има телевизор ex720, да сподели какви са му впечтленията от 3D-то на телевизора... ЗА сега чувам само лоши неща,а аз несъм го пробвал още и се надявам някой да ме обнадежди ! Благодаря предварително !!!
    Можеш да попрочетеш предишните две-три страници на темата и ще видиш и добри неща. Един от постовете е на колегата над теб.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    5
    #1242

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от popiiiiin
    http://forums.softvisia.com/index.ph...ormat-factory/
    това е линка с ръководство за програмата FormatFactory. успех :rolleyes:
    Много ти благодаря,получи се.Като вградих субтитрите с програмата която ми даде се получи от първия път.Още веднъж благодаря,едва ли щеше да стане без вашата помощ.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    12
    #1243

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Днес успях да видя как предава 46 EX 720 със SONY BDV-EF200 HP7 BUNDLE.При пускане на оригинален диск 3D резултата е безупречен.Нямаше го и раздвояването в задният фон на картината ,нито лекото насичане на филма когато гледам от лаптоп.
    Разликата е доста голяма в сравнение с това което гледам в къщи и бях приел,че е задоволително.Явно Сонито е много капризно от към източник на сигнал и не търпи никакви компромиси,а може би и умишлено е така за да ограничат пиратството...

  17. Novice
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    2
    #1244

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Аз имам 40 EX 720 и PS3 firmware 3.55 mmCM/multiMAN 04.02.00 FULL + COBRA USB
    Всичко ми върви . Нямам никакви забележки . Само ресивър ми трябва за филмите .

  18. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,498
    #1245

    Re:Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Програми на Sony – SURE (Sony Unified Retail Execution pricing) и на Samsung – Unilateral pricing programs (UPP) за единни цени...
    http://www.hdtv.ru/news/industry/117...ng-i-sony.html

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 83 от 92 ПърваПърва ... 33738182838485 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1477
    Последно: 11-09-13, 18:47
  2. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  3. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  4. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31
  5. Отговори: 1307
    Последно: 26-05-11, 15:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе