Страница 46 от 75 ПърваПърва ... 36444546474856 ... ПоследноПоследно
Резултати от 676 до 690 от общо 1119
Like Tree172Одобрявам

SONY телевизори 2019

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,246
    #676

    Отговор: SONY телевизори 2019

    По-скоро до това, с какво си свикнал като настройки на картината.

  2.  
     
  3. Member Аватара на Martin_vn
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    173
    #677

    Отговор: SONY телевизори 2019

    Честито и на двамата. Мисля че няма да останете разочаровани.
    Ако е възможно да споделите настройките да ги прегледам и аз. Още разучавам моя.
    gen66 одобрява това.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2019
    Мнения
    46
    #678

    Отговор: SONY телевизори 2019

    Цитат Първоначално публикувано от Martin_vn Виж публикацията
    Честито и на двамата. Мисля че няма да останете разочаровани.
    Ако е възможно да споделите настройките да ги прегледам и аз. Още разучавам моя.
    Настройките ги пуснах в темата за xf9005
    линк
    Martin_vn одобрява това.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2014
    Мнения
    23
    #679

    Отговор: SONY телевизори 2019

    Колеги, преди малко ми пристигна телевизора. Започнах с настройките, имтересното е, че като версия е написано 8.0.0, това Орео ли е, версия на ядрото 3.10.79?
    Някой знае ли дали телевизорите предварително се тестват, във време на активност стои 1 час, а да е работил не повече от 20 мин до момента, в който видях този надпис? Нямаше индикации кашонът да е отварян преди това, дойде си опакован заводски, крачетата си бяха в залепени торбички, всичо ми изглеждаше ок.
    Тези в емаг са пълни измекяри, намерих по кутията стари лепенки, че е ходил в София по еконт, при мен дойдо по спиди. Ще го връщам..
    Този пост е редактиран от GMC44; 26-07-19 в 15:08.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2019
    Мнения
    46
    #680

    Отговор: SONY телевизори 2019

    кофти работа....сигурно има причина да е бил върнат, въобще не се замисляй връщай го. И аз моя като го върнах беше като чисто нов с лепенки и всичко, перфектен, няма как да познаеш че е отварян, но след като ми върнаха парите веднага видях оферта за разопакован (демек моя) на цената на която го бях купил 2700.
    А може пък да са ти дали и моя....Като го връщах Еконт го взеха, а спиди го бяха доставили, но нямаше лепенки от спиди. Пусни го и виж, ако има ужасен clouding и blooming виж снимките в темата за 9005, значи е моя.....lol
    Всъщност при моя, стиропора в долната част (където влиза долната част на телевизора) се счупи/пукна малко(една линия има през него, не е цял), та ако има малко пукнато там значи е той
    Този пост е редактиран от gen66; 26-07-19 в 15:44.

  7. Member Аватара на Martin_vn
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    173
    #681

    Отговор: SONY телевизори 2019

    Лоша работа, аз за това исках на място да си го видя и не посмях от сайт да поръчам. Не че нямах пак грижи но няма връзка с магазина.
    Връщай според мен. Лошото е че така убиват мерака на човек.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2014
    Мнения
    23
    #682

    Отговор: SONY телевизори 2019

    Върнах го, gen66, не зная дали е бил твоя, имам данните на предишния собственик, но не е етично да ги споделям тук. Щом човекът е решил да го върне, значи е имал причина. Тия от емаг са много нагли, като залепят бели стикери на старите етикети си мислят, че клиентите няма да се усетят. Разлепих ги и отдолу си стояха адреса, името и телефона.
    Повярвайте ми, тези в емага са много в час за какво иде реч, докато им се обадих, пуснах формата за връщане и след 20 мин ми звъннаха от Еконт, че са пред блока да приберат тв-то.
    Писах им гневен майл, не че им пука, но да знаят за напред, че клиентите, които купуват толко скъпи продукти, са направили информиран избор.
    Между другото, как са унгарците? Някой пазарил ли е от тях, коректни ли са?
    Този пост е редактиран от GMC44; 27-07-19 в 00:52.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2019
    Мнения
    46
    #683

    Отговор: SONY телевизори 2019

    Аз бях поръчал един Sharp телевизор от тях и беше отварян(edigital), върнах го и всичко беше ок, но е много занимавка.
    Аз бих взел пак от емаг и така, след като си им пратил майл вече едва ли ще ти пратят отварян. Пък и имаш 30 дена да го върнеш, няма друг такъв магазин с 30 дни (освен ozone, но там е по-скъпо).
    А от магазин който не е онлайн не смея да купувам, защото могат да не ти го върнат ако няма супер сериозен дефект а clouding, bleeding не е дефект който се признава....за това само онлайн и си тестваш на спокойствие...
    Пък ако не искаш от Емаг, пиши на съпорта на едигитал и поръчай от там(защото не предлагат сони на българския сайт, само на унгарския, но дават поръчки чрез съпорта), подобна е цената, но не е гаранция че няма да е отварян. Емаг ми взеха тв-то обратно за 30 мин след като пратих формата и ми върнаха парите за 24 часа а унгарицте за 3 дена докато дойде куриер и 10 дена за парите...За това време от емаг ще си пробвал 2-3 телевизора :D
    Този пост е редактиран от gen66; 27-07-19 в 02:47.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2014
    Мнения
    23
    #684
    Благодаря за мнението! В момента при унгарците в промоция е самсунг 65QE70RA, гладах го в Зора, стори ми се не лош. Някой колега имали впечатления от този модел?
    Този пост е редактиран от GMC44; 27-07-19 в 09:42.

  12. Novice
    Тук е от
    Jun 2019
    Мнения
    7
    #685

    Отговор: SONY телевизори 2019

    Здравейте , за два месеца ползване не съм забелязал никакви проблеми.




    Sony KD-55 AF9

  13. Banned
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    364
    #686

    Отговор: SONY телевизори 2019

    За тези дето си мислят че като поръчат последни бройки и ще са нови, Еми не са! Всичко що имало по рафтовете е прибрано и са изложени новите модели, нали не мислите че мострите и върнатите ще ги изхвърлят. Няма как да се намерят от търсените миналогодишни модели нови вече ! Всичко е отваряно да си знаете !

    Sent from my MIX 2 using Tapatalk
    Gena_bs одобрява това.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2019
    Мнения
    46
    #687

    Отговор: SONY телевизори 2019

    Цитат Първоначално публикувано от bullyboy Виж публикацията
    За тези дето си мислят че като поръчат последни бройки и ще са нови, Еми не са! Всичко що имало по рафтовете е прибрано и са изложени новите модели, нали не мислите че мострите и върнатите ще ги изхвърлят. Няма как да се намерят от търсените миналогодишни модели нови вече ! Всичко е отваряно да си знаете !
    Е малко е крайно и пресилено мнението, не е всичко отваряно, има дости нови бройки Моя 55 инчов 9005 имаше такъв тип лепенки отпред на екрана, че ако са били отлепяни даже и един път си личи, чисто нов е. Ако е бил отварян то не е бил ползван, защото с тея неща отпред на екрана няма как да се ползва, личи си по-някои детайли. Плюс това има и останали бройки, защо трябва всичко да е разпродадено за 1 година?

  16. Member Аватара на Сидеров
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    709
    #688
    Цитат Първоначално публикувано от gen66 Виж публикацията
    Е малко е крайно и пресилено мнението, не е всичко отваряно, има дости нови бройки Моя 55 инчов 9005 имаше такъв тип лепенки отпред на екрана, че ако са били отлепяни даже и един път си личи, чисто нов е. Ако е бил отварян то не е бил ползван, защото с тея неща отпред на екрана няма как да се ползва, личи си по-някои детайли. Плюс това има и останали бройки, защо трябва всичко да е разпродадено за 1 година?
    Конкретно този модел е продължен и през 2019 , тоест има и тазгодишни бройки . А до колкото изказването по горе , отваряният телевизор си личи от километри , няма как да се сбърка . Отговора на въпроса дали ще си вземете такъв си остава за Вас.

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,422
    #689

    Отговор: SONY телевизори 2019

    Labo – Sony KD85ZG9 - рекорден пик на яркост
    Перфектен цвят и първи HDMI 2.1 вход
    https://www.lesnumeriques.com/tv-tel...rd-n87503.html
    Първа изненада, Sony 85ZG9 показва рекордна пикова яркост за телевизор. Измерихме пика на яркост в HDR с прозорец от 10% до 3784 cd/m² в режим Expert, който е много добре калибриран. Този пик на яркост е просто най-високият измерван с нашата сонда. За сравнение, Samsung QE75Q900R има пикова яркост от 2,280 cd/m² в режим на кино.
    Sony: Amazon Prime Video изчезва от някои интелигентни телевизори
    https://hifi.de/news/sony-amazon-pri...mart-tvs-13737
    използването на приложението Amazon Prime Video в модели без Android TV от 2010 г. до 2013 г. вече няма да е възможно.


    Заключение: Sony има по-добро мащабиране и по-добро уплавняване на движението. Panasonic има много по-добър Dolby Vision и е много по-евтин.




    За годината приходите на Sony не са се променили много, но нетната печалба е спаднала с една трета
    Sony публикува доклад за първото тримесечие на фискалната 2019 година
    В календара на Sony на 30 юни приключи първото тримесечие на фискалната 2019 година, доклад за която японският производител публикува днес.
    https://www.sony.net/SonyInfo/IR/lib...q1_sonypre.pdf
    https://www.sony.net/SonyInfo/IR/lib...supplement.pdf
    Приходите за отчетния период възлизат на 17.522 милиарда долара, годишно намаление с 1%. В същото време оперативната печалба нараства с 18% до 2,101 милиарда долара. Въпреки това печалбата преди облагане с данък за годината намалява с 26%, до 2,102 милиарда долара, а нетната печалба - и напълно се срина с 33%. Тя възлиза на 1.384 милиарда долара.

    Разпределението на продажбите и оперативната печалба по сегменти е както следва:


    Сред статистическите данни, съдържащи се в приложението към доклада, можем да различим следното: PlayStation 4 конзоли продадени за тримесечие - 3,2 милиона единици - толкова, колкото преди година (между другото, общите продажби на този модел за всички времена достигнаха 100 милиона единици); Продажбите на телевизори за годината намаляват от 2,6 на 2,0 милиона броя; продажбите на камери намаляха от 1,0 до 0,8 милиона единици, а смартфоните - от 2,0 до 0,9 милиона единици.
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 31-07-19 в 21:32.

  18. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    263
    #690

    Отговор: SONY телевизори 2019

    Здравейте колеги,
    Извинявам се, че не съм прочел стотиците страници от темите за Sony. Не намирам и отговор в Гугъл. Имам проблем с моето Сони KDL-50W805C като проблема се изразява в това, че не ми работи Netflix, едвам влизам Home и там започва голямо чудене. Не мога да стигна до менюто за настройки и да го ресетна телевизора. Иначе образа и работата като телевизор е ОК! Не знам как се получи това, но след последните ъпдейти нещо се сбози и го върнах към фабрични настройки. Работеше си така около два месеца без проблем и ето, че в един момент отказа Нетфликс, а в последствие установих, че не мога да влезна в сервизното / Home/ меню. Отгоре пише "Подготвят се препоръки" и настава мислене-едвам се върти синьо кръгче. Прави впечатление, че буквите от менюто са като разтечени/ има черти под тях и не могат да се четат/. Телевизора естествено вече е извън гаранция и търся съвет кой би могъл да ми помогне. Предполагам, че трябва да се префлашне и преинсталира Андроида. Няколко пъти го изключвах от контакта и се появаваха цвентите връткащи се неща след Sony, но положението е същото.
    Тоест може ли контакти на човек/ сервиз/, който знае какво прави и е препоръчан. Ако има лесен начин да стигна до hard reset или друга опция да рестартирам и върна към factory reset ще съм много благодарен.Това е накратко.

    Този пост е редактиран от zla gad; 01-08-19 в 11:12.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 46 от 75 ПърваПърва ... 36444546474856 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Избор на климатик '2019
    От avenger във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 3063
    Последно: 04-01-20, 10:11
  2. SONY телевизори 2018
    От kod във форум Sony телевизори
    Отговори: 912
    Последно: 02-01-19, 13:40
  3. SONY телевизори 2017
    От kod във форум Sony телевизори
    Отговори: 1111
    Последно: 01-01-18, 06:21
  4. SONY телевизори 2016
    От kod във форум Sony телевизори
    Отговори: 1643
    Последно: 01-01-17, 17:45
  5. SONY телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Sony телевизори
    Отговори: 866
    Последно: 02-01-16, 07:36

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе