Вижте резултатите от анкетата: Колко инча е вашият телевизор Toshiba ?

Гласували
253. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 26" и по-малко

    9 3.56%
  • 32"

    52 20.55%
  • 37"

    5 1.98%
  • 40"

    109 43.08%
  • 42"

    26 10.28%
  • 46"

    53 20.95%
  • 47"

    6 2.37%
  • 55"

    5 1.98%
  • 84''

    1 0.40%
Отговори на анкетата
Страница 87 от 99 ПърваПърва ... 3777858687888997 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,291 до 1,305 от общо 1478
Like Tree15Одобрявам

Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    22
    #1291

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Отново моля за отговор на тези въпроси 1. как да изкарам звук от флашка на външни колони/мой приятел с панасоник имаше подобен проблем, но го реши като зададе настройки ТВ да се ползва като монитор/, но не намирам подобни настройки на тошибата; 2. за Plex Media Server- повечето филми вече ми тръгват, но не мога да изкарам суб. на телевизора, ако някой знае как моля да пише, иначе програмата е много яка и смятам че ще бъде от полза на много собственици на смарт ТВ.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,601
    #1292

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от kkrumov Виж публикацията
    Отново моля за отговор на тези въпроси
    1. как да изкарам звук от флашка на външни колони/мой приятел с панасоник имаше подобен проблем, но го реши като зададе настройки ТВ да се ползва като монитор/, но не намирам подобни настройки на тошибата;
    По лични наблюдения преобладаващата част от телевизорите подават звук само на тонколите си, при работа на вграденият медияплейър. Не може да изкараш звук от повечето портове отзад или отстрани.
    При мен - модел от високият клас изкарвам звука по оптика.
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 07-05-13 в 20:02.

  4. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,593
    #1293

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    От оптичния (цифров - многоканален ) или от изхода за слушалки (аналогов - стерео) .

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,601
    #1294

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Toshiba World 2013: The Opening Event Keynote (Amsterdam)...http://www.hometheater.co.il/article...7%D7%94-%D7%94
    Превод google il to en

    Toshiba World 2013: Innovations in screens...http://www.hometheater.co.il/article...9B%D7%99%D7%9D
    Превод google il to en

    Toshiba 50L2333 review...http://www.erenumerique.fr/toshiba_5...le-5962-1.html
    Превод google fr to en

  6. Novice
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    3
    #1295

    Отговор: Re:Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Здравейте, имам телевизор Тошиба 46 TL939 и като цяло съм много доволна. Влизам си в интернет, гледам филми със субтитри няма проблеми никакви. Но картината на HD каналите е леко мътна, отдалеч се вижда, че все едно не е HD телевизора. Може ли някой да ми обясни кои настройки трябва да се оправят, защото настройката на цветовете не помага. Много благодаря предварително.

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,601
    #1296

    Отговор: Re:Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от monitasmusic Виж публикацията
    Здравейте, имам телевизор Тошиба 46 TL939 и като цяло съм много доволна. Влизам си в интернет, гледам филми със субтитри няма проблеми никакви. Но картината на HD каналите е леко мътна, отдалеч се вижда, че все едно не е HD телевизора. Може ли някой да ми обясни кои настройки трябва да се оправят, защото настройката на цветовете не помага. Много благодаря предварително.
    Това с мътнененето за кои ТВ програми става въпрос /на кой опаратор/?

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    3
    #1297

    Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Здравейте момчета. Имам телевизор Toshiba 40TL938. Днес видях, че има функцията Intel Wireless Display. Опитах се да го сържа с лаптопа ми(който е малко старичък Asus X80l) безжично, но нестава. Свалях от сайта на Интел разни програмки, но ми изписва, че не ми се поддържат. Аз съм с Уиндолс 7 ултимайт 32 битова система. Рових се из форума, но не можах да намеря за безжично свързване. Моля помогнете ми. Целта ми е да използвам телевизора като монитор за да си гледам филми на него. Благодаря ви предварително.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    78
    #1298

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Ами лаптопа ти явно не поддържа технологията...До колкото съм запознат само core i3,i5,i7 я поддържат

  11. Novice
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    3
    #1299

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от dimaldim Виж публикацията
    Ами лаптопа ти явно не поддържа технологията...До колкото съм запознат само core i3,i5,i7 я поддържат
    А по някакав друг начин няма ли как да стане. Говориме безжично. Не с кабел.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    54
    #1300

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Здравейте, свързвам се безжично с интернета и имам само youtube и като пусна някой клип екрана премигва и клипа се разтяга сам и нищо не мога да разбера от клипа, но на някой не е така. ТВ-то е WL753.
    Мерси предварително!!!

  13. Novice
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    3
    #1301

    Отговор: Re:Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Това с мътнененето за кои ТВ програми става въпрос /на кой опаратор/?
    за Coolbox, има много хд канали, които изглеждат като другите без никаква разлика, примерно film + и film+hd, самите образи не са кристални, линиите са мътни, абе като цяло не изглежда изобщо както трябва
    Този пост е редактиран от monitasmusic; 12-05-13 в 14:55.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    2
    #1302

    Отговор: Re:Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Здравейте. От скоро съм собственик на 32L2333 и съм много доволен . Единственото нещо което не ми харесва е, че TV-то не подреди каналите както ги пуска оператора. На Blizoo съм със модул. Пробвах да сваля списъка според инструкциите за channel editor-a но изглежда този модел няма подобна възможност защото не се отваря подобно меню. Моля ако някой е измислил по-лесен начин да сподели, иначе часове наред ще си играя канал по канал да ги въртя замествам и т.н. Благодаря предварително и успешен ден.

  16. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,601
    #1303

    Отговор: Re:Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от monitasmusic Виж публикацията
    за Coolbox, има много хд канали, които изглеждат като другите без никаква разлика, примерно film + и film+hd, самите образи не са кристални, линиите са мътни, абе като цяло не изглежда изобщо както трябва
    Булсаткомските програми...ясно.
    А на останалите програми като Nat Geo HD, Discovery HD, HBO HD същото ли е ?

    Цитат Първоначално публикувано от Fly Emirates Виж публикацията
    Здравейте. От скоро съм собственик на 32L2333 и съм много доволен . Единственото нещо което не ми харесва е, че TV-то не подреди каналите както ги пуска оператора. На Blizoo съм със модул. Пробвах да сваля списъка според инструкциите за channel editor-a но изглежда този модел няма подобна възможност защото не се отваря подобно меню. Моля ако някой е измислил по-лесен начин да сподели, иначе часове наред ще си играя канал по канал да ги въртя замествам и т.н. Благодаря предварително и успешен ден.
    Модела е производство на Vestel /Турция/. Тошиба имат вече традиция, последните две серии - от най-ниският клас да ги аутсорсват към Вестел и поради тази причина софтура за пренареждане на програмите не работи на тях.
    Пробвай с промяна в настройките за държава.

  17. Novice
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    2
    #1304

    Отговор: Re:Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Благодаря за бързия отговор. Надявам се това че е на Vestel да не му попречи да служи добре и дълго без проблеми. Ще пробвам с промяна на държавата макар че, в момента съм на Германия.

  18. Novice
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    3
    #1305

    Отговор: Re:Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Булсаткомските програми...ясно.
    А на останалите програми като Nat Geo HD, Discovery HD, HBO HD същото ли е ?
    .
    няма никаква разлика, виждам огромната разлика в технополис като го купих и вкъщи, нещо мисля, че не мога да го настроя и полудях пускам футболен мач и не могат да се различат играчите много е мътно за лцд

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 87 от 99 ПърваПърва ... 3777858687888997 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  2. Отговори: 1389
    Последно: 20-07-12, 19:09
  3. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  4. Toshiba LCD TV / Faq - обсъждане и мнения - част 2
    От hristoslav2 във форум Toshiba телевизори
    Отговори: 1458
    Последно: 14-03-12, 18:58
  5. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе