Вижте резултатите от анкетата: Колко инча е вашият телевизор Toshiba ?

Гласували
253. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 26" и по-малко

    9 3.56%
  • 32"

    52 20.55%
  • 37"

    5 1.98%
  • 40"

    109 43.08%
  • 42"

    26 10.28%
  • 46"

    53 20.95%
  • 47"

    6 2.37%
  • 55"

    5 1.98%
  • 84''

    1 0.40%
Отговори на анкетата
Страница 88 от 99 ПърваПърва ... 3878868788899098 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,306 до 1,320 от общо 1478
Like Tree15Одобрявам

Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    8
    #1306

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Моят TV е Тошиба TL938G. При отваряне на клипове от YouTube се получава разминаване между звука и картината, т.е. картината изостава от звука с около 1-2 секунди и дразни.
    Качеството на HD клиповете е доста добро, а връзката на TV с интернет е посредством TP-link рутер.
    Някой дали знае как може да се преодолее това разминаване между звука и картината?

    Благодаря за отзивчивостта!

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,595
    #1307

    Отговор: Re:Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от monitasmusic Виж публикацията
    няма никаква разлика, виждам огромната разлика в технополис като го купих и вкъщи, нещо мисля, че не мога да го настроя и полудях пускам футболен мач и не могат да се различат играчите много е мътно за лцд
    Чудничко....Не знам в какъв режим на картината гледаш, но го пусни на КИНО.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    48
    #1308

    Отговор: Re:Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от monitasmusic Виж публикацията
    за Coolbox, има много хд канали, които изглеждат като другите без никаква разлика, примерно film + и film+hd, самите образи не са кристални, линиите са мътни, абе като цяло не изглежда изобщо както трябва
    Това не е вярно-има си разлика!!!

  5. Novice
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    1
    #1309

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Здравеите трябва ми помощ за 40тл939 неми дава да си вляза във феисбук от браузъра а от тошиба плеис ми изкарва някакъв кюар код, моля помагаите. Благодаря предварително

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от mecha Виж публикацията
    здравейте,днес си пуснах то6иба плейса но не тръгва.миналата седмица също нещеше.не съм правил ъпдейти.някой може ли да помогне.ю туб си върви без проблем.пускам за ъпдейт по мрежа но все казва няма наличен.то6ибата стига до лоадинг и до там.
    И аз имам същия проблем
    Аз опитах да ъпдеитн, и го спрях и тогава неможах да отворя плеиса
    Този пост е редактиран от killerbeass2; 13-05-13 в 21:10.

  6. Novice
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    3
    #1310

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Момчета вече свързах телевизора с лаптопа безжично посредством програмата PS3 Media Server и субтитрите ми трагнаха екстра. Но имам един проблем. Като пусна без значение който и да е филм и върви идеално първите няколко минути и след това филма забива и не тръгва изобщо. Единственото решение е като излезна от филма. После като го пусна пак същото. Помогнете моля ви се.

  7. Novice
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    4
    #1311

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Здравейте , колеги нов съм във форума и затова моля да бъда извинен , ако въпросите ви се сторят "тъпи" изкам да си ъпдейтна фримуера на моята Тошиба 40TL938 чрез флашка тъй като нямам интернет, изтеглих въпросният файл който е 1 бр. с разширение bin, а не 3 както пише в началото на форума .Форматирах една флашка и на него разархивирах файла. Готов ли съм за ъпдейт след като спазя процедурата и вторият ми въпрос в сайта на тошиба не намирам фримуера за моят модел , а намирам фримуер за модел 40tl936G, ще имали проблем.Предварително благодаря. В момента съм със следният фримуер :7.0.27.13.1 от 3.12.2012г.
    Този пост е редактиран от dimitar1234; 15-05-13 в 12:47.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    42
    #1312

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Пич, не пробвай да слагаш фърм от друг модел телевизор на твоя, има реален шанс да го утрепеш. И аз съм със същия ТВ и версия на фърм-а, през 4-5 дена проверявам за по-нов, но няма и си кротувам.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    15
    #1313

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Здравейте,
    търся евтини 3Д очила за Тошиба 40TL938.
    Не ми се дават 100 лв за 2 бр. очила само за да гледам финала на шампионската лига.


  11. Novice
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    8
    #1314

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Трябва да са активни, няма по-евтини от тези, които си видял. Но по принцип си струва да ги имаш.

    - - - - - - - - - -

    TOSHIBA FPT-AG02G 3D GLASSES - Този модел в Техномаркет сега е с цена 37,05 BGN.


  12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,595
    #1315

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от nikoi69 Виж публикацията
    имам проблем взех си тошиба 40tl 938 много ще се радвам някой да ми помогне с настройките на резолуцията след като го загася и го пусна след няколко часа винаги трябва да оправям резолуц. винаги автоматично се променя от 1920*1080 на 720*780 не знам защо така се получава но наистина се надявам някой да ми помогни
    Към какво е свързан и какви са настройките на това устройство ?


    http://www.fullhd.gr/tileoraseis/ult...a-58l9365.html
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 18-05-13 в 20:42.

  13. Novice
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    4
    #1316

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Да разбирам от прежде говорившият , че няма по нов фърм.

    - - - - - - - - - -

    Имам Тошиба 40TL938 ,там където се намирам има свободен интернет но не достатъчен като сила на сигнала. Има ли възможност на този телевизор да му се сложи безжична USB външна мрежова карта примерно TL-WN722N или друг вид WIFI и как става инсталирането на драйверите.Говорим само за безжична връзка.
    Този пост е редактиран от dimitar1234; 19-05-13 в 07:06.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    42
    #1317

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    За този модел 40TL938 няма нова версия на фърмуер, поне до днес. Така както имам наблюдения (този ми е третия ТВ Toshiba за последните 4г.) едва ли скоро ще има - те просто не пущат обновявания толкова често, колкото ни се иска.
    Външна USB Wi-Fi карта ще успееш да подкараш, ако тя е с чипсет Realtek RTL8191SU (модел на донгъла от Toshiba e Toshiba WLM-20U2) - бях чел преди време като се боричках да подкарам W-Fi на моя ТВ. Е, така и не успях да накарам вградения Wi-Fi адаптер конкретно на моя телевизор да заработи, обаче си го закачих с нормален LAN кабел към един рутер, който отдавна и по други причини е на около метър от него и не се занимавам повече. То ако мислиш че като му активираш интернет ще е кой знае какво чудо - забрави. Има някакви "SMART" функционалности, ама конкретно на този модел цената е била определяща.

  16. Novice
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    4
    #1318

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Здравейте толкова му се радвах на моята Тошиба TL40938 и вече почнаха проблемите.Телевизора е на 3 месеца и е в гаранция, какъв е проблема както си работи сам се самоизключва примерно вчера го направи един път и днеска пак.Какъв може да е проблема.От сайта на Тошиба видях , че този модел няма излязъл фримуер.Това което съм правил по телевизора е да му избера страна Германия тъй като прочетох , че с такава настройка излизали повече опции.

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,595
    #1319

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от nikoi69 Виж публикацията
    Здравейте става дума за следната ситуация. Тошибата е свързана с приемник на виваком през hdmi. Когато сменя между sd и hd канали се меня резолюцията на картината на телевизора. Приемника е със стандартни настройки които са sd-pal,hd-1080-50hz и картина широк екран. А и между sd и hd програмите не се забелязва толкова голяма разлика в полза на hd. Значи към оператора ли да имам претенции или нещо аз бъркам.
    Вече става ясно...телевизора си сменя автоматично резолюцията от 1920х1080(HD) на 720х576(SD) според това какъв сигнал му се подава от сет-топ-бокса. Това е нормално и не виждам проблем.
    Само на телевизор от 40 инча нагоре ще забележиш голяма видима разлика между сигнал 1080(HD) на 720(SD).

    Цитат Първоначално публикувано от dimitar1234 Виж публикацията
    Здравейте толкова му се радвах на моята Тошиба TL40938 и вече почнаха проблемите.Телевизора е на 3 месеца и е в гаранция, какъв е проблема както си работи сам се самоизключва примерно вчера го направи един път и днеска пак.Какъв може да е проблема.От сайта на Тошиба видях , че този модел няма излязъл фримуер.Това което съм правил по телевизора е да му избера страна Германия тъй като прочетох , че с такава настройка излизали повече опции.
    В началото на темата го пише - ама кой да чете....
    Когато гледате телевизия, след известно време внезапно преминава в режим на standby, червената лампа свети. Ако натиснете бутона on/standby на дистанционното - телевизора се връща в работен режим.
    Някъде в настройките, има меню ECO или auto-standby/auto power off , което трябва да изключите.

  18. Novice
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    7
    #1320

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Модела е тошиба 40тл938.Забелязах че на модела който не е 3д субтитрите излизат в едно тъмно каре което дава възможност добре да се виждат при светлите сцени.Има ли настроика на вграденият плеър да му направя субтитрите да са в такова черно каре или по някакъв начин да ги направя да са малко по големи за да се виждат по добре?
    Мерси предварително!!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 88 от 99 ПърваПърва ... 3878868788899098 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  2. Отговори: 1389
    Последно: 20-07-12, 19:09
  3. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  4. Toshiba LCD TV / Faq - обсъждане и мнения - част 2
    От hristoslav2 във форум Toshiba телевизори
    Отговори: 1458
    Последно: 14-03-12, 18:58
  5. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе