Страница 67 от 98 ПърваПърва ... 1757656667686977 ... ПоследноПоследно
Резултати от 991 до 1,005 от общо 1459

Toshiba LCD TV / Faq - обсъждане и мнения - част 2

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    13
    #991

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    Цитат Първоначално публикувано от boy123
    В спецификацията ясно пише - WiFi - не
    http://www.pazaruvaj.com/lcd-crt-i-p.../opisanie.html
    Това е за вграден wi-fi на телевизора не е казано че не може да се включва донгъл.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    8
    #992

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    Здравейте,от няколко дни съм с Тошиба 40RL838G и имам няколко въпроса ,на които не намерих отговор.Първият ми въпрос е как мога да пусна интернет на ТВ-то(идеята ми е може ли от Wifi рутера да пусна кабел и да го свържа с ТВ-то и след това какви настройки се правят,ако ли не какви са ми опциите за нет?) и второто е ако си взема CA модул ще се подобри ли картината (с Blizoo съм),защото сега съм с HDMI-HDMI кабел и не съм доволен.Благодаря!

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    122
    #993

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    Цитат Първоначално публикувано от Stoqn Petkov
    Това е за вграден wi-fi на телевизора не е казано че не може да се включва донгъл.
    Казано е.Ако можеше,щеше да пише WiFi Ready ,както ,примерно на SL863 .

    Цитат Първоначално публикувано от cakara12
    Здравейте,от няколко дни съм с Тошиба 40RL838G и имам няколко въпроса ,на които не намерих отговор.Първият ми въпрос е как мога да пусна интернет на ТВ-то(идеята ми е може ли от Wifi рутера да пусна кабел и да го свържа с ТВ-то и след това какви настройки се правят,ако ли не какви са ми опциите за нет?) и второто е ако си взема CA модул ще се подобри ли картината (с Blizoo съм),защото сега съм с HDMI-HDMI кабел и не съм доволен.Благодаря!
    Би трябвало без никакви настройки да ти тръгне нета.
    Ако имаш някоя свободна програма от Близу,пробвай как е.Само с опит можеш да разбереш,дали ще се подобри картината.

  5. Novice
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    8
    #994

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    Kaкво ще рече без никакви настройки?Така с кабел от рутера ще стане ли ?Или?Малко съм нов в тези технологии и ако може като на олигофрен да ми обясните

  6. Junior Member
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    48
    #995

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    помогнете
    КАК да сверя часовника на 42SL863
    izostava s 8 minuti i me drazni
    МНОГО

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    122
    #996

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    Цитат Първоначално публикувано от cakara12
    Kaкво ще рече без никакви настройки?Така с кабел от рутера ще стане ли ?Или?Малко съм нов в тези технологии и ако може като на олигофрен да ми обясните
    Би трябвало да стане.Вземи един мрежов кабел,2-3 лева е и пробвай.Аз съм вързал в един суич компютъра,телевизора и 2 сателитни приемника и всички си имат Интернет.На телевизора нищо не съм пипал (мисля,че е зададено в настройките автоматично да си назначи IP адрес) и щом пусна рутера,който е вързан към компютъра,на ТВ-то Интернета си тръгва (имам в предвид,YouTube и Toshiba places).

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    8
    #997

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2
    А платил ли си за НВО? Обикновено е в допълнителен платен пакет.
    Обади се в офиса на кабелният си оператор.
    Даааааа платен е ! Аз съм служебен абонат така или иначе ! ПРОБЛЕМА Е В КАРТАТА , дадоха ми друга карта и тръгна веднага !!! Не знам какво е било , но ако и друг има проблеми пробваите с друга карта !

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    65
    #998

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    Цитат Първоначално публикувано от bonebiker
    помогнете
    КАК да сверя часовника на 42SL863
    izostava s 8 minuti i me drazni
    МНОГО
    единствения вариант е да го оставиш няколко минути да поработи на цифров канал - Канал 1, Бтв.

  11. Novice
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    5
    #999

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    Здравейте да ви се похваля,пуснах си най после 3D сигнал от лаптоп Dell Studio 1737 с видео карта Intel Graphics Media Accelerator към TV ToshibaTL838 3D ...просто не съм видял настройката на резолюцията на Toshibata a тя е била 1400/900 а за 3D трябва 1900/1080 а всички с които споделих мъката си защо не мога да си пусна 3D-то ми казаха че ми е слаба видео картата на компа и няма начин да стане и едва ли не ме пратиха по дяволите...да ама не всеки може да работи като консултант продавач ,но от всяко дърво свирка не става като работиш нещо трябва да си компетентен и затова ви казвам приятели не се доверявайте на прдавачите а най хубаво търсете истината сами и преди да купите нещо разберете кое е оптималното и точно за какво ще го използвате ...Благодарности на "pci" който ми каза че за гледане на филми 3D нямам проблем с видео картата

  12. Novice
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    8
    #1000

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    Цитат Първоначално публикувано от boy123
    Би трябвало да стане.Вземи един мрежов кабел,2-3 лева е и пробвай.Аз съм вързал в един суич компютъра,телевизора и 2 сателитни приемника и всички си имат Интернет.На телевизора нищо не съм пипал (мисля,че е зададено в настройките автоматично да си назначи IP адрес) и щом пусна рутера,който е вързан към компютъра,на ТВ-то Интернета си тръгва (имам в предвид,YouTube и Toshiba places).
    Значи кабела за интернета ми влиза в приемник,от там излиза кабел който влиза в рутера.Това е.Ако може някаква последователност на стъпките кое кое се включва,защото търсих из нета и никаде не намерих упътване.Благодаря!

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    122
    #1001

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    Цитат Първоначално публикувано от cakara12
    Значи кабела за интернета ми влиза в приемник,от там излиза кабел който влиза в рутера.Това е.Ако може някаква последователност на стъпките кое кое се включва,защото търсих из нета и никаде не намерих упътване.Благодаря!
    Мрежов кабел от рутера до телевизора.Ако имаш кабел от рутера до компютъра,извади го от компа и го ръчни в телевизора.Избираш на ТВ-то "Сверзан ТВ" и трябва да ти се активира YouTube и Toshiba places.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    36
    #1002

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    Някои може ли да сподели как се подкарва мрежовия плеър на LT838?

  16. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    47
    #1003

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    Цитат Първоначално публикувано от El_Nino
    Някои може ли да сподели как се подкарва мрежовия плеър на LT838?
    Дърпаш това PS3 Media Server 1.5 - http://www.ps3mediaserver.org исталираш го на пц-то, пускаш, ако пита за фаървол разрешаваш, после на тв-то пускаш мрежовия плеър, трябва да се появи: PS3 Media Server [името на пц-то] избираш го и ще видиш дисковете на пц-то, щото програмата по дефолт показва всички дискове, можеш да го промениш по късно.
    Има и други програми... виж темата за DLNA

  17. Novice
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    8
    #1004

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    Цитат Първоначално публикувано от boy123
    Мрежов кабел от рутера до телевизора.Ако имаш кабел от рутера до компютъра,извади го от компа и го ръчни в телевизора.Избираш на ТВ-то "Сверзан ТВ" и трябва да ти се активира YouTube и Toshiba places.
    нямам опция на ТВ-то "свързан ТВ"?

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    47
    #1005

    Re:Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 2

    Цитат Първоначално публикувано от isich
    Дърпаш това PS3 Media Server 1.5 - http://www.ps3mediaserver.org исталираш го на пц-то, пускаш, ако пита за фаървол разрешаваш, после на тв-то пускаш мрежовия плеър, трябва да се появи: PS3 Media Server [името на пц-то] избираш го и ще видиш дисковете на пц-то, щото програмата по дефолт показва всички дискове, можеш да го промениш по късно.
    Има и други програми... виж темата за DLNA
    Може ли някой да помогне в настройката на медия сървър PS3. Инсталирах въпросния медия сървър PS3, като вкарах ръчно и IP-тата на ТВ-то, но не знам дали не трябва и други настройки? В момента нямам рутер, а направо от суича съм пуснал кабел към ТВ-то, PC-то и уст-то за кабелната, това проблем ли е? Ако не къде трябва да пипна в менюто на ТВ-то за да стане активен PS3, на което съм посочил папката с филми/музика?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 67 от 98 ПърваПърва ... 1757656667686977 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1477
    Последно: 11-09-13, 18:47
  2. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  3. Отговори: 1389
    Последно: 20-07-12, 19:09
  4. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  5. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе