Страница 65 от 147 ПърваПърва ... 1555636465666775115 ... ПоследноПоследно
Резултати от 961 до 975 от общо 2196
Like Tree294Одобрявам

Помогнете ми за избор на хладилник

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    312
    #961

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Цитат Първоначално публикувано от lesho Виж публикацията
    Зрд
    Хладилникът ми се развали след 15 годишна вярна служба и затова трябва да купувам нов .
    Спрял съм се на два модела първият е този :Хладилник с фризер LG GBF539PVQWB Full No Frost, 314 л, Клас A+, H 190 см, Диспенсър, Сребрист - eMAG.bg

    вторият който и повече ми харесва е този :https://www.technomarket.bg/products...g-rt-38feaadsp
    Обаче винаги има едно НО мястото където ще стои хладилникът е широко 70см а хладилникът на самсунга е широк 68 см , с други думи ще влезе много точно и не знам това дали няма да попрече по някакъв начин на работата му .
    Ще съм много благодарен да чуя и вашите мнения понеже утре ще трябва да купя нов хладилник .
    Охлаждането на хладилника е отзад и няма да има проблем.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,572
    #962

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Единия с горна камера, другия с долен фризер, май и ти не си наясно какво точно си търсиш!

  4. Novice
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    7
    #963

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Цитат Първоначално публикувано от espace Виж публикацията
    Единия с горна камера, другия с долен фризер, май и ти не си наясно какво точно си търсиш!
    Принципно за мен е без значение къде се намира фризерна та част дали е долу или горе , изискванията ми към хладилника е да е над 200л хладилна част и поне около 60- 70 фризерна част и да е нофрост. А заради децата да има и диспенсер за студена вода .
    Снощи намерих инструкциите за експлоатация на самсунга и в тях е упоменато че минималното отстояние отстрани и отзад трябва да е 50мм а отгоре 100мм .
    Затова май щте грабвам посоченото ЛГ и да мирясвам , че старият хладилник ме подлудява с постоянното брамчене и балбукане от компресора.
    Този пост е редактиран от lesho; 24-05-15 в 16:07.

  5. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    299
    #964

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Трябва ми по-голяма хладилна част и по-малка фризерна/камера/.Как са Самсунг като марка за хладилници?

  6. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,124
    #965

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Самсунг като марка са зле не само за хладилници
    espace и frick харесват това.

  7. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    299
    #966

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Технмаркет имат "голям мениджмънт"
    https://www.technomarket.bg/products...g-rt-38feaadsp -този хладилник беше на нормална цена 899лв ,сега е в "промоция" 999 +ваучер за 70 лв, егати и боклуците са!

  8.  
     
  9. Member Аватара на Shmi
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    939
    #967

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Също като Samsung при битовата техника. Въобще не бих се заглеждал по техни модели.

  10. Junior Member Аватара на Shoxxx
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    17
    #968

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Здравейте, купих си хладилник Gorenje с 3 г. гаранция и ми предлагат от веригата която го купих, удължаване от 3 на 5 г. фабричната гаранция срещу заплащане. За целта трябва да заплатя около 150 лв.

    Според вас струва ли си?

  11. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,252
    #969

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Преди да даваш грешни пари, провери дали твоят модел не е в промоцията с 5 годишната гаранция на вносителя!
    На www.gorenje.bg са описани условията на промоцията и за кои модели важи. Мисля, че беше до края на септември.

  12. Novice
    Тук е от
    Jun 2015
    Мнения
    1
    #970

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    мнения и съвети за този модел хладилник DAEWOO FRN-U20BECI :: Side by Side хладилници :: Side by Side хладилници :: Хладилници и фризери :: Едра техника :: Technomarket Bulgaria днес с мъжа ми обиколихме магазините за техника и харесахме този модел но никъде не намирам мнения за него,а и двамата много го харесахме защото е достатъчно голям и е облечен в нещо като кожа отстрани (най - вероятно някакво фолио) но изглежда много добре.не намираме и по подробно описание за функции, темп.клас почти нищо освен стандартното описание.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2010
    Мнения
    101
    #971

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    От това, което прочетох става ясно, че в момента няма една марка, която да изпъква пред останалите. С две думи няма надеждни хладилници всичкото е боклук. Което просто няма, как да е вярно не може след или до изтичане на гаранцията и да сдава багажа.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,606
    #972

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    От повечето модели и марки има реални постове от потребители, че техните хладилници са дефектирали точно по това време. Аз лично също съм от изпатилите с развален хладилник на 3-тата година от покупката потребител. Повечето модели наистина са в ценовия диапазон до 700-800лв. За някои модели и марки (Либхер) бройката на повредилите се около 3-4г. е по-значителна. Но всичко това показва една тенденция и за това препатилите препоръчваме голяма гаранция, а не марка. Просто всичко в този ценови клас излиза на късмет.
    Както писах преди малко в една съседна тема пак за "избор на хладилник" - единствено майстора-техник от форума Баталски е препоръчвал точно конкретна марка - LG в диапазона около и над 900-1000лв. По едно време препоръчваха Бош по 1000-1200лв., но нещо се говореше, че вече били турски.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2010
    Мнения
    101
    #973

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Не знам да кажат тези , които ги оправят. За мене лично AEG, BOSCH, Samsung, Liebherr трябва да са всичките на едно ниво. Говорим за диапазона 800-1000 лева.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,606
    #974

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    Специално за Либхер има потърпевши, които са се оплакали от дефекти и в това ценово ниво.

  18. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #975

    Отговор: Помогнете ми за избор на хладилник

    А как стои въпроса с шума от новите фреони при комбинираните хладилници от високия клас? Има оплаквания, че с R600 шумовете са в целия уловим от ухото честотен диапазон и няма демпфериране. Знаете ли модел, при който нещата не са толкова зле?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помогнете с избор на хладилник
    От thc444 във форум Хладилна техника
    Отговори: 10
    Последно: 20-03-15, 09:20
  2. СПЕШНО! Помогнете ми за избор на хладилник
    От fossil във форум Хладилна техника
    Отговори: 1
    Последно: 13-08-11, 20:48
  3. Отговори: 1
    Последно: 19-01-11, 22:08
  4. Помогнете за избор на хладилник
    От elby във форум Хладилна техника
    Отговори: 6
    Последно: 12-11-09, 20:45
  5. Помогнете за избор на хладилник
    От gagauz във форум Хладилна техника
    Отговори: 12
    Последно: 28-07-07, 20:54

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе