Вижте резултатите от анкетата: Използвате ли MHL възможностите на вашият телевизор ?

Гласували
52. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Да - много е удобно

    4 7.69%
  • Не - нямам възможност

    8 15.38%
  • Не съм наясно какво е това

    23 44.23%
  • Достатъчна ми е DLNA

    6 11.54%
  • С флашката е по-просто

    4 7.69%
  • Няма подробна информация

    2 3.85%
  • Не ми е интересно

    5 9.62%
Страница 47 от 49 ПърваПърва ... 374546474849 ПоследноПоследно
Резултати от 691 до 705 от общо 730
Like Tree85Одобрявам

Philips LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на novla
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    316
    #691

    Отговор: Philips LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Включването през нощта, е за сканиране на мрежата за нови програми. Изключва се от менюто.
    Не знам какво е това Philips SPA5503, но явно е постоянно включено към телевизора....
    Благодаря! Изключих автоматичната актуализация на каналите. Объркал съм се с Philips SPA5503... Philips SPA5300 е правилният модел.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    10
    #692

    Отговор: Philips LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    Здравейте. Имам следния проблем със субтитрите на модел 42pfl6008k - субтритрите си вървят идеално до даден момент на отделни филми, при които след като е минал около час от филма с букви отдолу, те просто изчезват и до края на филма седя без тях, защото не мога да ги подкарам. Някой има ли представа на какво може да се дължи това внезапно изчезване, случва се не постоянно, ами примерно на всеки 4-ти филм, който си пусна...

  4. Novice
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    4
    #693

    Отговор: Philips LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    Здравейте. Реших да свържа телевизорчето си (Philips 32pfl5008) с компютъра чрез HDMI (видеоката nVidia GTX460) закупих си преходник от HDMI mini към HDMI и кабел. Свързах ги но телевизора ми показва че няма сигнал докато компютъра ми различава, че е свързан с телевизора дели екрана и в опциите показва, че е свързан към телевзиор Philips. Бих искал да ви попитам на какво може се дължи това че телевизора не получава сигнал и дали не правя нещо грешно. Благодаря ви предварително

  5. Member Аватара на novla
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    316
    #694

    Отговор: Philips LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    Дори след като изключих автоматичната актуализация на каналите телевизорът пак се включва сам... вече не знам, какво да го правя...

  6. Novice
    Тук е от
    May 2014
    Мнения
    3
    #695

    Отговор: Philips LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    20 дни "горд" собственик на Philips 42PFS7509 и първите проблеми вече са налице . Дистанционното започна да подава грешни команди към телевизора, като в предаването 5 за 4 . Работят само няколко бутона, натискаш "изключи", пуска "help". Накрая лъсна и "добрия" сервиз....... Дистанционното не подлежи на ремонт, щели да го пращат в Германия и от там, при добър късмет - замяна с ново след около месец. Между другото, в сервиза имаше доста оставени Филипси, даже и един 42PFS7509, досущ като моя. Почвам да си мисля, че smart промоцията в началото на месеца не е била случайна......

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #696

    Отговор: Philips LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    Цитат Първоначално публикувано от novla Виж публикацията
    Дори след като изключих автоматичната актуализация на каналите телевизорът пак се включва сам... вече не знам, какво да го правя...
    Попитай поддръжката на филипс
    Philips - Контакти

  8.  
     
  9. Member Аватара на Shmi
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    939
    #697

    Отговор: Philips LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    Цитат Първоначално публикувано от joro79 Виж публикацията
    20 дни "горд" собственик на Philips 42PFS7509 и първите проблеми вече са налице . Дистанционното започна да подава грешни команди към телевизора, като в предаването 5 за 4 . Работят само няколко бутона, натискаш "изключи", пуска "help". Накрая лъсна и "добрия" сервиз....... Дистанционното не подлежи на ремонт, щели да го пращат в Германия и от там, при добър късмет - замяна с ново след около месец. Между другото, в сервиза имаше доста оставени Филипси, даже и един 42PFS7509, досущ като моя. Почвам да си мисля, че smart промоцията в началото на месеца не е била случайна......
    Обяснението на "сервиза" е абсурдно. Пробвай, ако имаш възможност, с някое универсално дистанционно. Друг вариант е да намериш някъде същото, колкото да пробваш дали отново не работят бутоните, но това вече, предполагам, ще е мисията невъзможна. В сервиза 100% имат, дори щом имат оставен същия модел телевизор е трябвало да ги накараш да пробвате с неговото и ще си проличи дали проблемът е в него или в телевизора.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,253
    #698

    Отговор: Philips LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    Аз бих занесъл телевизора в магазина. Същите дистанционни се ползват поне от 2 години на 7 и 8-ма серия. Поне ще си сигурен къде точно е повредата.
    Не мисля, че универсалното ще върши същата работа. Ако не греша, на всичкото отгоре оригиналното е RF. Въпреки, че и с IR може да се управлява.
    Относно сервиза - ако мислиш, че другите са по-добре, то грешиш. На гаранционните уреди сменят електронните модули с нови, ако им ги доставят. Проблемът възниква, ако след смяната повредата не е отстранена. И почва разтакаването.
    В рамките на точно 30 дни по закон трябва да ти отстранят проблема. След това следва смяна.
    Аз си мисля, че дистанционното е неделима част от телевизора и би трябвало да сменят всичко!
    Успех!

    Аз почти се навих да взема същия телевизор!
    Накрая ще купя някое Neo, че да не се ядосвам на "марковите" неработещи телевизори...

  11. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #699

    Отговор: Philips LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    Ако дистанционното е RF, опита ли да го "сдвоиш" повторно с телевизора?

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2012
    Мнения
    56
    #700

    Отговор: Philips LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    Здравейте бихте ли ми казали най подходящите настройки за ето този телевизор
    PHILIPS 32PHH4309 LED


  13. Novice
    Тук е от
    Oct 2014
    Мнения
    6
    #701

    Отговор: Philips LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    Здравейте, взех си 55PUS8809. Проблемът ми е описан добре в поста "Картината на телевизора изглежда като аматъорско видео или театрален спектакъл", но не можах да намеря как да изключа функцията "HD Natural Motion". Разходих се из менюто и изключих де що имаше за изключване и ...нищо Моля за помощ!

  14.  
     
  15. Junior Member Аватара на JacksonSoloist
    Тук е от
    Mar 2014
    Мнения
    123
    #702

    Отговор: Philips LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    опитай да изключиш всички "подобрители" hd natural motion, perfect pixel hd, mpeg noise, dnr,всичко, касаещо motion performance. Иначе модела е скъп като че ли за това, което предлага.

  16. Novice
    Тук е от
    Oct 2014
    Мнения
    6
    #703

    Отговор: Philips LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    Ами, уж изключих всичко. Освен опцията да е завряна на тайно място и да не съм я видял При мен намерих Perfect Natural Motion и я изключих

  17. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    49
    #704

    Отговор: Philips LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    Абел. Приятелю(ко), ползвай режим на картината филм и ще е добре.TEST

  18. Novice
    Тук е от
    Jan 2015
    Мнения
    3
    #705

    Отговор: Philips LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    Здравейте и за много години!
    От вчера съм горд собственик на два Филипса - 32 и 40" . За момента гледам аналогова кабелна и ми направи впечатление , че от време на време някои канали (предимно на БНТ) са 4:3 после се разпъват на цял екран. Възможно ли е това да е от нивото на сигнала или има ръчна настройка на резолюцията?
    П.П.Малкия е PHILIPS 32PHH4509 , големия PHILIPS 40PFS6609 3D и на двата телевизора по едно и също време резолюцията е еднаква.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница
    От pipchi във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 541
    Последно: 30-10-18, 11:41
  2. Отговори: 2279
    Последно: 04-02-15, 09:01
  3. Panasonic LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)
    От hristoslav2 във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 1683
    Последно: 07-01-15, 16:11
  4. Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница (2014)
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1319
    Последно: 02-01-15, 19:26

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе