Страница 56 от 63 ПърваПърва ... 6465455565758 ... ПоследноПоследно
Резултати от 826 до 840 от общо 936
Like Tree57Одобрявам

AV ресивъри Yamaha / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2013
    Живее в
    Русе
    Мнения
    32
    #826

    Отговор: AV ресивъри Yamaha / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Здравейте имам питане относно ямахa rx v585 дали подржа 4к и hdr, защото по чужди сайтове пише, че има а в бг сайтовете не пример техно верига

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #827

    Отговор: AV ресивъри Yamaha / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от ss77m Виж публикацията
    Здравейте имам питане относно ямахa rx v585 дали подржа 4к и hdr, защото по чужди сайтове пише, че има а в бг сайтовете не пример техно верига
    В сайта на Ямаха Европа не можеш да влезеш ли?.

    Изпратено от моят LG-K350 с помощта на Tapatalk

  4. Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    410
    #828

    Отговор: AV ресивъри Yamaha / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Пише, че няма или не пише, че има? На описанието в сайтовете за техника не трябва да се разчита, имам предвид "техно-верига". Там пишат колкото да не е празно. Ако продават коли, сигурно ще пише "бяла, има 4 гуми и волан" и това ще им се стори повече от достатъчно.

    Та на въпроса ти - посети този линк:

    https://europe.yamaha.com/files/down...EFPH_En_A0.pdf

    Отиди на страница 141 и ще намериш отговор на въпроса си.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,406
    #829

    Отговор: AV ресивъри Yamaha / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от ss77m Виж публикацията
    Здравейте имам питане относно ямахa rx v585 дали подржа 4к и hdr, защото по чужди сайтове пише, че има а в бг сайтовете не пример техно верига
    https://europe.yamaha.com/en/product...l#product-tabs

  6. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #830

    Отговор: AV ресивъри Yamaha / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от vessel4o Виж публикацията
    Привет!
    Отскоро имам RX-V485. Искам да си добавя други интернет радиостанции, освен тези, които са налични. Има ли такава възможност?
    Прочетох че от ТУК може да се добавят ръчно радиа, но страницата не ме допуска да се впиша с ID на ресийвъра. Аз ли грешно въвеждам нещо или просто няма поддръжка на услугата за моя модел устройство?
    До колкото виждам от линка, трябва да въведеш МАС адреса на рисивъра ти. Възможно е да въвеждаш нещо грешно. Какво съобщение ти дава страницата на vTuner?

    Между другото, когато си купих сегашната Ямаха, бях добавил едно интернет радио, което редовно слушах и което липсваше тогава в списъка на vTuner, от този адрес.
    Не ти трябва ID на рисивър и прочие.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    10
    #831

    Отговор: AV ресивъри Yamaha / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Благодаря за отговора.
    Да, въвеждам MAC адреса. Пробвах слято, с двоеточие, с тире. Връща ми The ID # you entered was not found. Please make sure that you have entered it correctly.

    И аз съм добавял радио през линка, който си посочил. После радиостанцията вече може да се открие в списъка на vTuner. Обаче не всички станции, който се виждат през web (примерно за България) са налични в списъка, който вади ресийвъра

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #832

    Отговор: AV ресивъри Yamaha / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Мдаа.. през уеб страницата за България се виждат 98 станции, а рисивъра отчита 86.
    Защо не им драснеш едно съобщение и не ги питаш, особено ако се отнася до една или няколко конкретни радиостранции.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    10
    #833

    Отговор: AV ресивъри Yamaha / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Нещо повече, станциите на двете места се различават

    Пуснах питанка, ще видим какъв ще е отговорът.

  11. Novice
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    5
    #834

    Отговор: AV ресивъри Yamaha / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Здравейте. Имам ресийвър HTR-3068. с комплекта за домашно кино, който си върви с него. За първи път ми се случва да не мога да се справя с аудио техника, но това е отделен въпрос. Ненужно усложнени настройки и някакви странни комбинации от настройки ги преживях. ARC функцията не работи всеки път или аз не мога да уцеля комбинацията от настройки, така че да ми пусне звук от тв без да ми превключва на друг HDMI вход, после да го връщам на този на сет топ бокса и т.н. Очевидно сбърках с тази машина, но нямам намерение засега да наливам пари в нова. Но на основния проблем - не го бях пускал от 2-3 месеца, ползвам го рядко. Днес опитах, но не излиза никакъв звук - нито от тв, нито от флашка. Въртях кабели, настройки, ресетвах - нищо. Иконките на колоните на дисплея на ресивъра напълно липсват. В менюто за ръчна настройка на колоните не мога да вляза - изписва, че не е налично, сякаш няма свързани колони изобщо. Реших, че е изгоряло нещо, та е напълно ням, но като подадох звук от настройките към телевизора, музиката от флашката се чува през телевизора. Софтуер не намерих по сайтовете на Ямаха. Изрових почти цялата тема, имаше няколко запитвания за проблем с изчезнали колонки, но без отговор. Ако някой има идея какво мога да опитам преди да го нося в сервиз, ще съм благодарен.

  12. Junior Member Аватара на Ivanososs
    Тук е от
    Dec 2016
    Живее в
    Usa
    Мнения
    30
    #835

    Отговор: AV ресивъри Yamaha / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Върни му фабричните настройки и студен рестарт мисля,че проблема е софта.

  13. Novice
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    5
    #836

    Отговор: AV ресивъри Yamaha / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Върнах ги, изключвах го от контакта, няма звук. И на мен ми изглежда софтуерен проблем, затова не го нося още на ремонт, но не намирам решение засега.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,406
    #837

    Отговор: AV ресивъри Yamaha / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Как сте след последния ъпдейт - махнаха vtunera и сега с ново радио , всички станции отново ....

  16. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,406
    #838

    Отговор: AV ресивъри Yamaha / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    И България я няма в списъка, може да се намерят само 2-3 станции с опцията локал стейшън.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,406
    #839

    Отговор: AV ресивъри Yamaha / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Някой да е напреднал с бг станцийте след последния ъпдейт , може би в Централна България на локал излизат повече бг - станции ?

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Живее в
    Плевен
    Мнения
    96
    #840
    Каква е разликата между двата изхода
    Прикачени изображения Прикачени изображения

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 56 от 63 ПърваПърва ... 6465455565758 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 264
    Последно: 08-02-24, 16:32
  2. Отговори: 142
    Последно: 02-02-24, 22:51
  3. Отговори: 43
    Последно: 01-02-24, 17:27
  4. Отговори: 93
    Последно: 16-05-22, 20:22
  5. Отговори: 3
    Последно: 04-04-15, 18:22

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе