Вижте резултатите от анкетата: Каква марка е вашият ресийвър ?

Гласували
371. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Pioneer

    47 12.67%
  • Onkyo

    52 14.02%
  • Denon

    52 14.02%
  • Yamaha

    103 27.76%
  • Sony

    59 15.90%
  • Marantz

    26 7.01%
  • Tehnics

    9 2.43%
  • Panasonic

    7 1.89%
  • Harman Kardon

    7 1.89%
  • Thunder

    3 0.81%
  • NAD

    3 0.81%
  • Anthem

    0 0%
  • Integra

    1 0.27%
  • Kenwood

    2 0.54%
Страница 11 от 62 ПърваПърва ... 9101112132161 ... ПоследноПоследно
Резултати от 151 до 165 от общо 924

Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    49
    #151

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Да, разбрах, явно моите изисквания отговарят на този модел.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #152

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от palikari Виж публикацията
    Да, разбрах, явно моите изисквания отговарят на този модел.
    Приличен модел за домашно кино без излишни екстри (което може би оправдава ниската цена). Имам го същия в комплект с тези колони и този активен субуфер.

  4. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #153

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Само и ако имаше едно усб на предния панел за възпроизвеждане и на аудио файлове ( mp3 , flac ) и за тези пари - пушка . Но няма , но си става за дом. кино . Така си мисля аз .

  5. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    49
    #154

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Здравейте,podredko-аз имам дом.кино Сони dav-sc8,старо е,но колоните и най вече буфера са доста добри според мен.Logic,аз точно това искам-добра карантия без излишни залъгалки.А на компа си имам Foobar,ако е толко зор за този flac.

    - - - - - - - - - -

    Понеже някой спомена за други опции,гледам и тезиnkyo TX-SR577 и две Сонита-STR-DB930,STR-DE597

  6. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #155

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от palikari Виж публикацията
    ...........Logic,аз точно това искам-добра карантия ? без излишни залъгалки.А на компа си имам Foobar,ако е толко зор за този flac.

    - - - - - - - - - -

    Понеже някой спомена за други опции,гледам и тезиnkyo TX-SR577 и две Сонита-STR-DB930,STR-DE597
    Не е зор , но си е удобно . Бучваш си флашката или харда и готово . 577 на Онкио бива , имах 507( серия SR ), но го продадох . Сега имам от NR серията им .

  7. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    49
    #156

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Току що ми се обадиха да ми предложат Sony STR-DN610 Receiver,3D,320лв.май това ще е избора ми.Дали е добър?

  8.  
     
  9. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #157

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Модел 2010 и 3Д - нещо не ми се вярва ? Това е коментара ми .

  10. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    49
    #158

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения


  11. Member
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    277
    #159

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...ONY-HT-DH540SS или YAMAHA RX-V375 BLACK :: Ресивъри :: Ресивъри :: Аудио системи :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria кое е по добре,и разликата за по скъпото заслужава ли си?Втората система няма буфер.Те ресийвърите май са един клас,но колоните незнам...

  12. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #160

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    И сега какво се търси , колега ? Искаш големи колони ми се струва , а как са като качесво питаш ли ? Отиваш на място да ги чуеш и сам да си прецениш .
    Лично аз никога няма да си ги купя тези колони Ямаха . Не ми харесват . Лично мнение .

  13. Member
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    277
    #161

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от logic Виж публикацията
    И сега какво се търси , колега ? Искаш големи колони ми се струва , а как са като качесво питаш ли ? Отиваш на място да ги чуеш и сам да си прецениш .
    Лично аз никога няма да си ги купя тези колони Ямаха . Не ми харесват . Лично мнение .
    Ами да,ще ми се.....

    - - - - - - - - - -

    Ами да,точно това питам,или ти не разбра.....Точно за колоните ставаше въпрос....
    Този пост е редактиран от salky; 13-10-13 в 22:51.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Sep 2013
    Живее в
    София/Самоков
    Мнения
    7
    #162

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Колега salky , аз не съм специалист, но от темите които съм прочел, колона по евтина от 500-600лв броя не си струва и то говорим за букшелф колона. А за подова колона по малко 800лв същият ефект. А ти искаш за 100лв да вземеш ресивър, че и 5 колони. То и аз искам ама няма. Среден клас ресивър + комплект колони си приготви около 4000лв!

  16. Member
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    277
    #163

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от salky Виж публикацията
    Ами да,ще ми се.....

    - - - - - - - - - -

    Ами да,точно това питам,или ти не разбра.....Точно за колоните ставаше въпрос....
    Цитат Първоначално публикувано от mercy Виж публикацията
    Колега salky , аз не съм специалист, но от темите които съм прочел, колона по евтина от 500-600лв броя не си струва и то говорим за букшелф колона. А за подова колона по малко 800лв същият ефект. А ти искаш за 100лв да вземеш ресивър, че и 5 колони. То и аз искам ама няма. Среден клас ресивър + комплект колони си приготви около 4000лв!
    Значи според теб фирмите който произвеждат по евтини колони и ресийвъри трябва да ги спрат от производствои да фалират,така ли?И хората който имат ресийвъри и колони по за 400-500лв.да ги изхвърлят,така ли?Айде мисли с тая глава,а не да я носиш само да се подстригваш......И не ме иронизирай,че искам колони и ресийвър за 100лв.70 процента от потребителите търсят нещо до 1000лв.Така че,си запази мнението за себе си и не дрънкай глупости.....

  17. Novice
    Тук е от
    Sep 2013
    Живее в
    София/Самоков
    Мнения
    7
    #164

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от salky Виж публикацията
    Значи според теб фирмите който произвеждат по евтини колони и ресийвъри трябва да ги спрат от производствои да фалират,така ли?И хората който имат ресийвъри и колони по за 400-500лв.да ги изхвърлят,така ли?Айде мисли с тая глава,а не да я носиш само да се подстригваш......И не ме иронизирай,че искам колони и ресийвър за 100лв.70 процента от потребителите търсят нещо до 1000лв.Така че,си запази мнението за себе си и не дрънкай глупости.....
    Гледай сега хората коЙто имат ресиЙвър и колони за 400-500лв. си е тяхна работа дали да ги изхвърлят или не, аз исках да изразя мнение и ако мога да помогна по някакъв начин с поста си. За мен лично тази комбинация от 1000лв, не си струва, защото ефекта няма да е кой знае колко по голям от системите за домашното кино които са по 500лв., но ти си знаеш. Имам ресивър и колони таванен тип, ако искаш, за да спестиш някой лев, ела ще ти го дам за 200лв. Главата ми видно не я нося само за подстригване, с оглед на това, че пиша по грамотно, следователно имам повече умствен багаж от теб. Относно иронията, ако помислиш малко, ще разбереш, че съм пропуснал просто една нула. Мнението не мога да си го запазя за мен, защото това е форум и всеки може да изразява мнението си, още повече, че задаваш някакъв въпрос. Ако искаш ти отговарят, само хора, които са угодни тебе, упомени, кои да са те.
    И накрая съвет, ако в къщи не ти дават думата, като на мъж, недея да си го изкарваш на съфорумци, те с нищо не са виновни за това ти положение!

  18. Member
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    277
    #165

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Грамотният,прочети си отново поста за правописни грешки!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 11 от 62 ПърваПърва ... 9101112132161 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 5211
    Последно: Вчера, 08:32
  2. Blaupunkt LCD Телевизори - обсъждане и мнения
    От avalon4o във форум Други телевизори
    Отговори: 224
    Последно: 01-06-21, 14:50
  3. Отговори: 0
    Последно: 17-12-13, 18:05
  4. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 17:31
  5. LG LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 2262
    Последно: 06-12-10, 20:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе