Страница 8 от 12 ПърваПърва ... 678910 ... ПоследноПоследно
Резултати от 106 до 120 от общо 175
Like Tree1Одобрявам

Съдомиялна машина

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    457
    #106

    Re:Съдомиялна придобивка

    Такава ваденка мога да ти сложа с най-елементарната програма, няма да има нужда от Фотошоп!
    Поздрави на съседа ми можеш да изпратиш, когато научиш , цената и възможностите й!
    Ама как да знаеш, като си краднал снимката от някой сайт за бяла техника,или си я снимал от съседа!

    Шменти Капели

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    12
    #107

    Re:Съдомиялна придобивка

    Photoshop Ееее,тук ме разсмяхте сега кво и фактурата ли да търся от Август 2009 я ползваме и за разлика от другите уреди (също Миеле) не е правила проблем даже показва твърдостта на водата

    А това за Фотошопа ми напомни за един приятел преди няколко дни бяхме в автосалон и той търси ръчна спирачка,а продавача го гледа очудено Все пак сме 2010

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    12
    #108

    Re:Съдомиялна придобивка

    Цените са в евро значи за Б-я по 1.95
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    12
    #109

    Re:Съдомиялна придобивка

    И това го барнах с Фотошопа

  6. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    53
    #110

    Re:Съдомиялна придобивка

    Цитат Първоначално публикувано от ivo8074
    Цените са в евро значи за Б-я по 1.95
    Proof of purchase OK, approved!
    Седни си, 6!
    Сполай ти, юначе! Натри им носовете най-сетне! Нека се научат коя марка е най-добрата, че на мен не ми вярват, като обяснявам за Miele. Нека хвалят Беко, Санг, Манг и други долнопробни марки и да си ги ползват със здраве!

  7. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    457
    #111

    Re:Съдомиялна придобивка

    А така де, Ивко, кажи че бачкаш като продавач-консултант в магазин за бяла техника!
    Сигурно си нов работник, иначе щеше да си запознат и с техническите параметри на машината.
    Да научиш функциите на машината!

    Цитат Първоначално публикувано от Ljubon
    Proof of purchase OK, approved!
    Седни си, 6!
    Сполай ти, юначе! Натри им носовете най-сетне! Нека се научат коя марка е най-добрата, че на мен не ми вярват, като обяснявам за Miele. Нека хвалят Беко, Санг, Манг и други долнопробни марки и да си ги ползват със здраве!
    Добре, че сте вие двамата да отворите очите на "слепците"!
    Знаем коя е най-марковата бяла техника, все пак не сме живяли заедно с Робинзон Крузо!

    Аз за сефте срещам човек, който твърди, че притежава някаква техника, но не знае нищо за нея!

    На това момче му трябваха 2 дни за да разбере инициалите на Миелето, което е постнал тук.
    Да не говорим, че не може нищо да ни каже за нея - нито знае какви програми има, нито колко са!
    Попитах го да ни каже нещо и за системата за сушене на въпросната съдомиялна, но не знае.

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #112

    Re:Съдомиялна придобивка

    Цитат Първоначално публикувано от ivo8074
    Цените са в евро значи за Б-я по 1.95

    НАП снифи...

  10. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    53
    #113

    Re:Съдомиялна придобивка

    Цитат Първоначално публикувано от InternetZombie
    ...Аз за сефте срещам човек, който твърди, че притежава някаква техника, но не знае нищо за нея!...

    ...На това момче му трябваха 2 дни за да разбере инициалите на Миелето, което е постнал тук.
    Да не говорим, че не може нищо да ни каже за нея - нито знае какви програми има, нито колко са!...
    Не си срещнал мен, защото аз също не знам, пък и не искам да знам, защото вкъщи не ги ползвам аз. Само ги купувам и набавям консумативи за тях, другото си е женска работа. Ако случайно се налага, има си менюали с картинки и обяснения, отвараш, прочиташ набързо и си ти! С миялната е по-лесно, но пералнята Миеле наистина има много програми, колко са никога не съм се интересувал. За рутинни, често ползвани програми се свиква бързо, за някоя по-специфична трябва да прочетеш, няма как.
    Не съм адвокат на колегата с Миеле-то, но напълно го оправдавам, че не знае подробности за техниката си, просто друг ги ползва у тях, като при мен. Това е!

  11. Novice
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    1
    #114

    Re:Съдомиялна придобивка

    Zombie, eто разгледай тук снимчицитеhttp://www.album.bg/linanails/albums/114592/ и после пак пиши, че Иво е копнал снимката от някъде. Е т'ва сме ние българите, дане би някой да е по-добре от другия, завист до спукване, типичен признак за комплексари.
    Айде остани си със здраве.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    12
    #115

    Re:Съдомиялна придобивка

    Priatelyu,nai-dobre si pusni sudomialniata i i se radvai,posle pogledni prez prozoreca Murano i shte osuznaesh kude ti e miastoto v jivota.Aide sus zdrave da si ia polzvash

    Mod.edit avenger Писането на кирилица е задължително!

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    12
    #116

    Re:Съдомиялна придобивка

    A po povod nai- modernia zavod na Beko,nai-veroiatno e taka,za da se zadovoli turseneto na evtina stoka vuv period na finansova kriza,reklamite im sa po vsichki stadioni v UK,no kolichestvoto vinagi e za smetka na kachestvoto

    Следващите мнения,написани на латиница,ще се трият без предупреждение!

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    53
    #117

    Re:Съдомиялна придобивка

    Май няма да има повече мнения по темата.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    457
    #118

    Re:Съдомиялна придобивка

    Има някаква грешка тук - на никой не завиждам!Всеки купува според възможностите си!Все пак се намираме във форум - място, където всеки може свободно да изкаже мнението си!Човек да не ви каже нещо, скачате като ужилени.Дискусията, която се разрази , не е свързана със финансовите възможностите на Ивко, на мен или на някой от участниците в темата! Просто е странно човек да твърди, че има някаква техника, а да не може да каже нищо за нея.На всеки въпрос му трябваше поне 1 ден да отговори, даже на някои въпроси не можа нищо да каже.Все пак става въпрос за съдомиялна машина, а не за някакво изобритение, което е връх на инженерската мисъл.Кой купува стока, без да я познава?!Най-малкото има елементарна информация за нея.Нека да стане ясно, че доматите с колчетата не ги ядем!
    Lina, комплексар може да наричаш някой от твоето семейство

  17. Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    286
    #119

    Re:Съдомиялна придобивка

    Цитат Първоначално публикувано от InternetZombie
    1. Просто е странно човек да твърди, че има някаква техника, а да не може да каже нищо за нея.
    2. Кой купува стока, без да я познава?!Най-малкото има елементарна информация за нея.
    1. Ljubon ти е отговорил изчерпателно.
    2. Когато имаш желание и малко по-големи възможности е нормално да си позволиш най-доброто. Достатъчно е признанието (имиджа) на продукта и марката. Всъщност, ето я елементарната информация. Също така, това е и до манталитета на човека. Нека не забравяме, че това са битовизми, а има и други важни неща в живота.
    Надявам се, че си ме разбрал правилно!
    Цитат Първоначално публикувано от Lina
    Zombie, eто разгледай тук снимчицитеhttp://www.album.bg/linanails/albums/114592/ и после пак пиши, че Иво е копнал снимката от някъде. Е т'ва сме ние българите, дане би някой да е по-добре от другия, завист до спукване, типичен признак за комплексари.
    Айде остани си със здраве.
    Разбирам как се чусвстваш, Lina, но това не е начина! Преди всичко сме хора.
    Между другото: Това не е запазена марка на българите. Хората на всякъде са еднакви.

  18. SAGE
    Guest
    #120

    Re:Съдомиялна придобивка

    Цитат Първоначално публикувано от ivo8074
    Здравеите на всички! Аз ползвам ето тази съдомиялна и съм супер доволен от измиване,сушене и т.н. всичко споменато по-горе,но както всичко в живота и това си има цена а за колегата по-горе може би Miele e наи-доброто към момента на пазара както гласи и мотото им :Immer Besser ( Винаги по-добри) Лек ден на всички
    Сигурно е чудесна съдомиялна и със здраве да си я ползваш , но едва ли е 4(четири) пъти по-хубава от тази, която ползваме вкъщи (марката е gorenje) вече 8-ма година, като се пуска поне 1 път дневно и също измива и подсушава перфекто



Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 8 от 12 ПърваПърва ... 678910 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Съдомиялна - сол ?
    От penchev79 във форум Бяла техника
    Отговори: 10
    Последно: 23-09-17, 13:57
  2. Отговори: 1
    Последно: 24-11-14, 16:32
  3. Отговори: 2
    Последно: 27-03-11, 23:36
  4. Отговори: 6
    Последно: 02-10-07, 23:06
  5. Отговори: 9
    Последно: 14-12-06, 11:06

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе