Вижте резултатите от анкетата: Каква марка е пералнята ви ?

Гласували
926. Не можете да гласувате в тази анкета
  • AEG

    89 9.61%
  • Beko

    43 4.64%
  • Blomberg

    4 0.43%
  • Bosch

    71 7.67%
  • Candy

    41 4.43%
  • Electrolux

    69 7.45%
  • Gorenje

    102 11.02%
  • Haier

    2 0.22%
  • Hoover

    6 0.65%
  • Hotpoint-Ariston

    87 9.40%
  • Indesit

    81 8.75%
  • Miele

    43 4.64%
  • LG

    37 4.00%
  • Neo

    8 0.86%
  • Panasonic

    10 1.08%
  • Samsung

    40 4.32%
  • Siemens

    27 2.92%
  • Whirpool

    84 9.07%
  • Fagor

    9 0.97%
  • Еdesa

    9 0.97%
  • Bauknecht

    1 0.11%
  • Franke

    0 0%
  • Privileg

    3 0.32%
  • Siltal

    14 1.51%
  • Други

    46 4.97%
Страница 279 от 348 ПърваПърва ... 229269277278279280281289329 ... ПоследноПоследно
Резултати от 4,171 до 4,185 от общо 5213
Like Tree1055Одобрявам

Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #4171

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Конкретно горното LG в България се продава само от Емаг, а като се зарових по-детайлно може да излезе, че е някаква лимитирана серия, защото се предлага единствено в Югоизточна Европа и от Амазон в Италия и Испания. Никъде обаче не срещнах негативни мнения свързани с техническото състояние на машината, но се намираха и недоволстващи от липсата на някои програми.
    svetlio1 одобрява това.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,577
    #4172

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Направих няколко теста днес с едно парче картон 60х60
    - 60х60 - трудно и много внимателно може и да влезе в отвора , в краен случай свалям радиатора, ще иска обаче преправяне на връзката за ст. вола с по-къс удължител
    - 60х55 - влиза почти без проблеми, най-вероятно ще иска по-къс удължител
    - всичко под 60х52 влиза и се инсталира без други манипулации
    Утре ще ходя в някое "техно" за преки впечатления

    излезе ми и едно АЕГ с подходящи размери , а гледам е и тежичко за "слим" модел (над 60кг) - https://www.aeg.bg/laundry/laundry/w...hine/l6se47se/

  4. Novice
    Тук е от
    Nov 2020
    Мнения
    6
    #4173

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    svetlio1 би ли споделил каква перални си избра , защото и на мен предстои покупката на нова в същия ценови диапазон...Благодаря

  5. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,577
    #4174

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Ами аз ходи да ги видя на живо ... и още повече се омотках

    Все още ми е фаворит Бош-а (28263), но жената леко не го хареса, че е с много малък отвор (а и ще ме озори с вкарването под плота) .
    От всички дето гледах само Бош и едно-две ЛГ-та бяха с метални "перки" в барабана.
    ЛГ-тата са голяма каша - в сайта има са обявени модели с 5-годишна гаранция ... повечето , от които нещо не ги намирам по сайтове и магазини в България

    Едно Горение харесахме и засега се очертава май да е то , а и цената е добра - нещо не намирам мнения за тях - всичко , което ми излиза е за по-стари модели и доста отдавна.
    https://www.gorenje.bg/produkti/gole...737039#manuals - устройват ме и размерите , пише 55,4см дълбочина, но всъщност е към 50-53см и другото е извивката и люка - ще ми пасне идеално .
    Уж е от словенските модели (така казаха и в ТП) и като го сравнявах с "китайските" Горение в магазина (поне за такива ми ги обявиха показаните модели) има лесно видима разлика дори и на пръв поглед - ония си блъскат на евтино от всякъде...

    Ще видим и какви намаления ще пуснат.

    Ще е добре и някой със скорошни впечатления от Горение да споделя.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,554
    #4175

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Онова АЕГ (45см) го гледах и аз, като си търсих, но пластмасите му бяха очевадно по-некачествени от другарите му, които бяха нареденк до него. Явно това, че се прави в Украйна, си казва думата.

  7. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,577
    #4176

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Да , и на мен не ми хареса на живо като го видях . Беко-тата са същата работа - дрънчи на евтения от първо пипане. Дори Бош-а дето съм харесал като му отварях отделението за прах ми се стори леко паянтово - стария ми Самсунг имам чувството, че беше с далеч по-качествени пластмаси...
    Горение-то споменато по-горе поне на пръв поглед и като изработка не отстъпваше на Бош-а - няма представа как е като работа , така че някой ако има по-скорошни впечатления от марката ...

  8.  
     
  9. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #4177

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Едно Горение харесахме и засега се очертава май да е то , а и цената е добра - нещо не намирам мнения за тях - всичко , което ми излиза е за по-стари модели и доста отдавна.
    https://www.gorenje.bg/produkti/gole...737039#manuals - устройват ме и размерите , пише 55,4см дълбочина, но всъщност е към 50-53см и другото е извивката и люка - ще ми пасне идеално .
    Уж е от словенските модели (така казаха и в ТП) и като го сравнявах с "китайските" Горение в магазина (поне за такива ми ги обявиха показаните модели) има лесно видима разлика дори и на пръв поглед - ония си блъскат на евтино от всякъде...

    Ще видим и какви намаления ще пуснат.

    Ще е добре и някой със скорошни впечатления от Горение да споделя.
    Това WEI84CPS е нов тазгодишен модел ако не се бъркам и затова няма много мнения. Прочети тези, които са в немския Амазон, за да придобиеш повече првдстава.

  10. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,577
    #4178

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Четох ги там , макар и повечето да са за 7кг модел - уж са доволни хората ...

  11. Member Аватара на Firenze69
    Тук е от
    Jan 2020
    Мнения
    328
    #4179

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Четох ги там , макар и повечето да са за 7кг модел - уж са доволни хората ...
    Значи, аз имам Горение от 2019 януари, 1200 оборота, 7 кг. Подобен на този модел с обикновен мотор.Дълбочината е около 46 см. Пере добре, малко вибрира при центрофуга, пускам я на 800 оборота обикновено. Сензорният екран си работи отлично, шумът е по - скоро като центрофугира, и наподобява виене на реактивен двигател на А 320(майтап),но е около 55 децибела-мерих го. Словенска сглобка си е. Тогава я взех с 3 години гаранция(такъв беше периода)... 498 кинта... То освен скъпите модели на някои марки, другото е ширпотреба за 4-5 години макс.... В днешно време, аз лично ни на марки, ни на цените им вярвам... Така че, въпрос на късмет...

    Изпратено от моят COR-L29 с помощта на Tapatalk
    svetlio1 одобрява това.

  12. Novice
    Тук е от
    Nov 2020
    Мнения
    6
    #4180

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    svetlio1 в техмарт са намалени вече........Горенето с около 15..Бош-а с около 12%....в технополиса пише за намаления до 40 % на избрани продукта.....но ще търся с 5 години гаранция ...незнам какви оферти ще има в емага

  13. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,577
    #4181

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Още снощи ги видях , днес гледам и Зора-та пуснали ... Ще чакам утре какво ще пуснат румънците - обикновено им въздейства и на нашите търговци.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Nov 2020
    Мнения
    6
    #4182

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    емага не предлагат 5 години...по- добре дай 20 лева повече и 5 години вместо 2 години....предпочитам реална гаранция , а не удължена

  16. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,577
    #4183

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Едва ли ще е от емаг точно заради 5год. гаранция от производител - имах предвид, че като излязат офертите им и другите търговци се ориентират по тях .
    Виж ако все пак реша да е нещо без 5 год. г-я (Самсунг или друга марка) е много по-вероятно да е от румънците.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,554
    #4184

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Утре може и да няма, докато се чудиш. В зора половината и апетитни стоки вече са изчерпани. Чуди се още за 30 лв...

  18. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,538
    #4185

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    30лв е 1кило филе Елена
    Gena_bs и gurcayy харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 925
    Последно: 30-03-24, 09:19
  2. Отговори: 0
    Последно: 17-12-13, 17:05
  3. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31
  4. Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Sony телевизори
    Отговори: 1775
    Последно: 08-12-10, 13:43
  5. LG LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 2262
    Последно: 06-12-10, 19:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе