Вижте резултатите от анкетата: Каква марка е пералнята ви ?

Гласували
926. Не можете да гласувате в тази анкета
  • AEG

    89 9.61%
  • Beko

    43 4.64%
  • Blomberg

    4 0.43%
  • Bosch

    71 7.67%
  • Candy

    41 4.43%
  • Electrolux

    69 7.45%
  • Gorenje

    102 11.02%
  • Haier

    2 0.22%
  • Hoover

    6 0.65%
  • Hotpoint-Ariston

    87 9.40%
  • Indesit

    81 8.75%
  • Miele

    43 4.64%
  • LG

    37 4.00%
  • Neo

    8 0.86%
  • Panasonic

    10 1.08%
  • Samsung

    40 4.32%
  • Siemens

    27 2.92%
  • Whirpool

    84 9.07%
  • Fagor

    9 0.97%
  • Еdesa

    9 0.97%
  • Bauknecht

    1 0.11%
  • Franke

    0 0%
  • Privileg

    3 0.32%
  • Siltal

    14 1.51%
  • Други

    46 4.97%
Страница 287 от 348 ПърваПърва ... 237277285286287288289297337 ... ПоследноПоследно
Резултати от 4,291 до 4,305 от общо 5217
Like Tree1053Одобрявам

Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Nov 2018
    Мнения
    6
    #4291

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Rakeem Виж публикацията
    https://bosch-home.expo2000.bg/produ...es/wan24263by/
    Тази си заслужава да дадеш 200лв, отгоре, отделно е с 5г. гаранция.
    И аз мисля, че си заслужава. Насочих се към Beko най-вече заради гаранцията. Наясно съм, че повечето от вас не са фенове на марката. Лично аз съм много доволен - имам сушилня вече повече от година. Работи прекрасно, разлика в сметката за тока нямам, а я ползваме всеки ден. Знам, че е въпрос на късмет с тази марка, но се надявах и с пералнята да имам такъв
    Оказа се обаче, че имам близък, който работи с Техномаркет и ще мога да взема нещо от там с голяма отстъпка, та съм се насочил точно към Bosch.
    По всяка вероятност още утре ще успея да я взема и ще споделя точният модел и впечатления от него по-късно.

    Edit: От марка на марка... в крайна сметка взех LG. Не ми се изпада в детайли защо, но не съжалявам въобще. Договорих я за под 700лв. с удължена гаранция от 5г. и застраховка за първите 2. Успяхме даже да я пробваме на два пъти и е изключително тиха. Пере чудесно и дрехите излизат почти сухи. Изкуственият интелект също работи добре. Бързо разпознава тъканите и килограмите и намаля времето на програмата.
    Този пост е редактиран от topdawg; 12-04-21 в 19:54.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    35
    #4292

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Здравейте!
    Някой може ли да даде мнение за тази пералня на цена от 780 лева? Или друга на цена до 800 лева.
    https://www.emag.bg/peralnja-lg-8-kg-1400-ob-min-klas-d-spa-steam-direct-drive-smart-diagnosis-wifi-bjala-f4wn408s0/pd/D7MR28BBM/
    Изискванията са дълбочина до 56 см, мин. 1400 оборота и 8 кг.
    Благодаря!

  4. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #4293

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Има други на тази цена и в този клас.

    Изпратено от моят SM-G975F с помощта на Tapatalk

  5. Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Живее в
    ВТ
    Мнения
    632
    #4294

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Марката LG не ми се вижда смислена за пералня. Не е телевизор или телефон това. И защо от EMAG - смяташ, че е евтино или удобно ли? Няма ли Техномаркет или Зора покрай теб? Вземи AEG, Bosch, Electrolux или Indesit в краен случай.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    35
    #4295

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Живея в Русе, магазини се намират.
    Консултантите в Техномаркет и Технополис ми препоръчаха LG, затова и въпросът ми е за модел от тази марка.
    Търся мнения на хора с някакъв опит и знания извън магазините.

  7. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #4296

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    За този бюджет, у нас се купува модел на Бош, с 5 години гаранция, по много причини. Не се взима LG.

    Изпратено от моят SM-G975F с помощта на Tapatalk
    Gena_bs одобрява това.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,225
    #4297

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    LG са сред водещите марки при пералните. В САЩ са номер 1 по надеждност и качество на пране. Това е като цяло. Конкретния модел не го знам. С този бюджет аз бих взел на старо. И да Бош, ама правен за Германия и в Германия, а не някакъв пълен с ширпотреба части за 800лв.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,252
    #4298

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Стоките за USA нямат нищо общо с тези за европейския пазар!
    За българския въобще няма смисъл да пиша.

    Относно 2У специално за перална машина - само и единствено след основни демонтиране на разглобяемите части (тръби, маркучи, помпи и т.н.) и щателното им почистване, и дезинфекциране.

    @kokovox,
    Само от любопитство - колко 2У перални си купил и ползвал? За основни машини в домакинството, а не за работни дрехи и парцали.
    Този пост е редактиран от Gena_bs; 22-05-21 в 17:19.

  11. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #4299

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от kokovox Виж публикацията
    LG са сред водещите марки при пералните. В САЩ са номер 1 по надеждност и качество на пране. Това е като цяло. Конкретния модел не го знам. С този бюджет аз бих взел на старо. И да Бош, ама правен за Германия и в Германия, а не някакъв пълен с ширпотреба части за 800лв.
    Аз не бих си купил изобщо бош, правен за Германия и в Германия, защото ще да е на десетина и повече години, съответно скрап и то на много висока цена. С ширпотреба части се правят Индезит, Беко и др. от ниския клас, но не и Бош, за 800 лева. И Кадилак са водещи автомобилни производители в САЩ, обаче не е лесно да му купиш бутало за спирачен цилиндър в Карлово? Хайде да сме реалисти!

  12. Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Живее в
    ВТ
    Мнения
    632
    #4300

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от dechev Виж публикацията
    Живея в Русе, магазини се намират.
    Консултантите в Техномаркет и Технополис ми препоръчаха LG, затова и въпросът ми е за модел от тази марка.
    Търся мнения на хора с някакъв опит и знания извън магазините.
    Консултантите в повечето случай говорят глупости или пробутват каквото си искат. Самсунг с управление от смартфон не ти ли предложиха? Да ги питаш може ли да се пълни пране от телефона и ако не може - за какво е.
    Gena_bs и dodo_pv харесват това.

  13. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,746
    #4301

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от kokovox Виж публикацията
    LG са сред водещите марки при пералните. В САЩ са номер 1 по надеждност и качество на пране. .
    Далеч не са номер 1, но не са и лош избор.На тази цена има по-добри предложения.,
    dodo_pv одобрява това.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    35
    #4302

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    С удоволствие бих изслушал идеи. Изискванията са дълбочина до 56 см, мин. 1400 оборота и 8 кг. Бюджета е 800 , но не е абсолютно фиксиран.

  16. Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Живее в
    ВТ
    Мнения
    632
    #4303

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    1400 оборота имаш ли ги с някаква идея или само за престиж? Защото доколкото знам и 1200 са опасни да скъсат някой плат. Сушилня няма ли отделна?
    dodo_pv одобрява това.

  17. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,225
    #4304

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Ползвам това на снимката модел от 2004 правена в Германия за холандския пазар. На 1400 оборота не съм скъсал нищо в нея. Тиха е, икономична е, пере супер, не съм имал проблеми с нея откакто я купих преди 10 години. Ползва се всекидневно. Единствения недостатък е сравнително малкия барабан.
    Баща ми ползва все още модел на Бош за Германия от 1996, който закупи на старо през 2004. Чака да се развали, за да я смени.
    И ако тези модели правени в Германия сега започват от 2000лв и нагоре, какви точно ще са частите на моделите им от 800лв? Същите?

  18. Senior Member Аватара на kokovox
    Тук е от
    Jan 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    3,225
    #4305

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от i486 Виж публикацията
    Консултантите в повечето случай говорят глупости или пробутват каквото си искат. Самсунг с управление от смартфон не ти ли предложиха? Да ги питаш може ли да се пълни пране от телефона и ако не може - за какво е.
    Wifi на пералня всъщност е нещо, което като свикнеш с него ще ти липства, ако го няма. Но е трудно да те разбере човек, който не го е ползвал. Няколко функции, които са удобни:
    Не всички хора по света живеят в апартаменти по 60кв. Пералнята може да е на различен етаж и да не чуеш кога е свършила програмата. Нотификация на телефона за това е удобна, ако не искаш да ти седят дрехите вътре след пране.
    Можеш да сменяш мелодията за края на пране. Можеш да нагласиш отложения старт през телефона си. Можеш да я пуснеш дистанционно. При проблем кода на грешката ще се появи директно на телефона ти.
    Точно това се случи вчера с единия ми климатик. Ще видим, колко ще ми излезе ремонта.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 925
    Последно: 30-03-24, 09:19
  2. Отговори: 0
    Последно: 17-12-13, 17:05
  3. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31
  4. Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Sony телевизори
    Отговори: 1775
    Последно: 08-12-10, 13:43
  5. LG LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 2262
    Последно: 06-12-10, 19:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе