Вижте резултатите от анкетата: Каква марка е пералнята ви ?

Гласували
926. Не можете да гласувате в тази анкета
  • AEG

    89 9.61%
  • Beko

    43 4.64%
  • Blomberg

    4 0.43%
  • Bosch

    71 7.67%
  • Candy

    41 4.43%
  • Electrolux

    69 7.45%
  • Gorenje

    102 11.02%
  • Haier

    2 0.22%
  • Hoover

    6 0.65%
  • Hotpoint-Ariston

    87 9.40%
  • Indesit

    81 8.75%
  • Miele

    43 4.64%
  • LG

    37 4.00%
  • Neo

    8 0.86%
  • Panasonic

    10 1.08%
  • Samsung

    40 4.32%
  • Siemens

    27 2.92%
  • Whirpool

    84 9.07%
  • Fagor

    9 0.97%
  • Еdesa

    9 0.97%
  • Bauknecht

    1 0.11%
  • Franke

    0 0%
  • Privileg

    3 0.32%
  • Siltal

    14 1.51%
  • Други

    46 4.97%
Страница 99 от 352 ПърваПърва ... 4989979899100101109149 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,471 до 1,485 от общо 5276
Like Tree1081Одобрявам

Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,747
    #1471

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от prismehulnik Виж публикацията
    badr,може да си ремонтирал хиляди перални,но това не ти пречи да ръсиш бисери!БОШ и СИМЕНС купени от Турция!?Ти имаш ли изобщо идея,какво значат тези две фирми и какви обороти имат!? Всъщност,тя фирмата е де факто една-,Сименс, по реномирания бранд,по скъп и по иновативен.Та тази "турска"според тебе фирма,прави мотриси/зелените влакчета на БДЖ/,прави и оборудване за ядрени централи,прави и електроника в самолетите на Юрофайтър....Аз не съм изказал мнение за качество на пластмаса,мотор и разни други джунджурии в самите машини.Това,че имат изнесено производство в Турция хич,ама хич не прави Сименс и Бош "турски"марки!А идеята ,че са "купени" от Турция,е повече от смехотворна!И ако ти правиш сравненията между някой от скъпите модели на АЕГ и пералня на БОШ от 500лв примерно,да може и пластмасата да е по беличка,но вземи високите класове на брандовете и там нещата ще са корено обърнати!Пак повтарям-АЕГ са си италиански перални и нищо не ги свързва с Германия!А shogo в горния пост е абсолютно прав,да ,пералните,които дава-това са наистина НЕМСКИ перални!....Така,че да имаш сръчни ръце не е едно и също с това да имаш...информация!
    Разбира се факта, че ремонтрам перални, все още не гарантира, че мнението ми би могло да бъде погрешно.Но гарантира поглед отвътре и база за сравнение.
    Слабо ме вълнуват оборотите и финансовите параметри на Бош и Сименс.Все пак ние не коментираме мениджмента им.Фирмата не е една и точно Бош е изкупил дела на Сименс.Не че това има някакво значение и отношение към темата.Ако ще ставаме двамата с теб съдружници в тия компании, тогава би могло да ни вълнуват тия интересни въпроси.
    Електролукс е много по-голям производител от Бош и Сименс взети заедно.Пазарния дял на Електролукс пак е повече от два пъти по-голям от дяла на двете фирми взети заедно.
    АЕГ е също немски концерн.Това че нямал нищо общо с Германия е интересна новина.Гугъл ще ти помогне с повече информация.Създадена е през 1907г и неин е първият промишлен дизайн, както и на концепцията за него, на техника в Германия.
    Лично съм посещавал завода на АЕГ в Нюрнберг.Там в този , достатъчно известен "италиянски" град, се намира централата на АЕГ.А името му отново на типичен "италиански" е Allgemeine Elektricitаts-Gesellschaft

    Не правя и сравнение м/у скъп модел на АЕГ и евтин на Бош и Сименс.Такива неща не правя.Коментира ми обаче се базира на живот на изделието и брой ремонти през него..
    При АЕГ той е по дълъг от тези на Бош и Сименс.При това тук разликата е вече отчетлива, въздържам се да я определя като значителна, само защото тези разлики сега не са така изключително добре откроени. А при теб е елементарна фенщина.
    Дали имам сръчни ръце едва ли е видно от форума, но благодаря за комплимента.
    Колкото до информацията, ами самият раздел битова техника на форума включая климатиците е създаден и развиван от мен, като смея да твърдя, че повече от половината съществена информация в раздела съм изложил именно аз.
    И коментирам джаджите, които са в пералните, защото това са въпросите, които вълнуват повечето потребители, а не мотрисите на Сименс.Но все повече ми се изчерпва желанието да споделям подобна информация, а и далеч по рядко го правя.Заради подобни реплики и отношение.Според мен даже и този пост е излишен труд.
    Zygot одобрява това.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Apr 2014
    Живее в
    pleven
    Мнения
    855
    #1472

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Ето информацията,която дава уикипедия бг:....AEG е вече несъществуваща немска компания,специализирана в областта на електрическите съоръжения.Основана през1883 г от Емил Ратенау,под името"Немско електрическо дружество" с главно седалище Ф.на Майн.Премахната от търговския регистър през 1996 год......Край на информацията,оставям я без коментар.Но,може би badr ще вземе отношение,все пак той е посещавал дори завод на несъществуващата компания!Всъщност,badr,мене единствено ме подразни,че подвеждаш евентуални купувачи,щото избирайки АЕГ,да си мислят,че купуват немски уред!Тези перални са си чисто италиански,коректно щеше да бъде,ако имаш информация например да кажеш,че високия клас АЕГ с пълнене от горе се събират във Франция.В Германия"Електралукс" правят само фурни за вграждане/и то от високия клас,другото идва от Иберийския полуостров/ и малко инфраконвектори с бранда АЕГ .Нищо друго!Преди 7-8 години опитаха и с прахосмукачки,ама нещо не пробиха и ...отлетяха за Китай-там където са и сокоизтсквачките и ел.кани....За това,колко е" по голям"Електролукс от Бош и Сименс /дето ги купили турците/,просто не ми се коментира,пък не очаквам и всеки да борави с данни на стокови и финансови борси!......Ето защо предлагам да спрем до тука.
    Този пост е редактиран от prismehulnik; 10-01-15 в 22:21.

  4. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,248
    #1473

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    AEG си е просто марка, бренд, който е собственост на Електролукс от поне 10 години. Дали концерна е купил и бивши заводи на AEG или просто е платил за марката, не знам, склонен съм да предполагам, че са купили просто името.
    Някой търговец на бяла техника може да внесе детайли, но не мисля, че AEG има нещо общо с фирма, произвеждаща, продаваща и рекламираща нещо. Просто едно име, управлявано от Електролукс...
    prismehulnik одобрява това.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,348
    #1474

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    prismehulnik,
    Защо цитирате българския вариант, където са написани 10-тина реда?
    AEG - Wikipedia, the free encyclopedia
    AEG | - History
    Brand portfolio - Electrolux Global License Branding
    И за какво е въобще спорът? Да не би да притежавате всички модели на Bosch/Siemens, както и на AEG, за да ги сравните?
    Или сте от екипа на някой от гаранционните сервизи? На каква база са изводите и "съветите" ви?
    BSH Bosch und Siemens Hausgeräte - Wikipedia, the free encyclopedia
    Bosch and Siemens Home Appliances Group

    badr се аргументира перфектно за мнението си. На доста хора е помогнал със съвети и мнения и не само в този форум.
    Включително и на мен.
    Освен това притежавам пералня Electrolux от долния среден клас, която работи безотказно вече 6 години при изключително тежки условия. Пикове и спиране на напрежението, вода с ниско налягане и силно варовита.
    Не помня от коя държава е, но не ме и интересува. Тя вече се е изплатила многократно.
    Докато за една прехвалена "немска" марка хладилници научих всички данни, части, че и се сприятелих със сервизните техници от местната оторизирана ремонтна база.

    Успех при избора на перална машина на питащите!
    Този пост е редактиран от Gena_bs; 10-01-15 в 23:38.
    gnf одобрява това.

  6. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,747
    #1475

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от prismehulnik Виж публикацията
    Ето информацията,която дава уикипедия бг:....AEG е вече несъществуваща немска компания,специализирана в областта на електрическите съоръжения.Основана през1883 г от Емил Ратенау,под името"Немско електрическо дружество" с главно седалище Ф.на Майн.Премахната от търговския регистър през 1996 год......Край на информацията,оставям я без коментар.Но,може би badr ще вземе отношение,все пак той е посещавал дори завод на несъществуващата компания!Всъщност,badr,мене единствено ме подразни,че подвеждаш евентуални купувачи,щото избирайки АЕГ,да си мислят,че купуват немски уред!Тези перални са си чисто италиански,коректно щеше да бъде,ако имаш информация например да кажеш,че високия клас АЕГ с пълнене от горе се събират във Франция.В Германия"Електралукс" правят само фурни за вграждане/и то от високия клас,другото идва от Иберийския полуостров/ и малко инфраконвектори с бранда АЕГ .Нищо друго!Преди 7-8 години опитаха и с прахосмукачки,ама нещо не пробиха и ...отлетяха за Китай-там където са и сокоизтсквачките и ел.кани....За това,колко е" по голям"Електролукс от Бош и Сименс /дето ги купили турците/,просто не ми се коментира,пък не очаквам и всеки да борави с данни на стокови и финансови борси!......Ето защо предлагам да спрем до тука.
    Да ти кажа нямах никакво намерение да продължавам безсмислен диалог.Обаче, освен че, никого в този форум не съм подвел, ме молиш и да взема отношение, като поситител на несъществуваш завод.
    Шоу си е нали, отишъл човечецът в несъществуващ завод.ДА ти кажа поразвесели ме.Сега разбирам и доколко се е променил светът.Не очаквах, че има хора нечували за АЕГ, колкото и да ти изглежда странно, макар пералните на Миеле винаги да са били най-качествените, то славата на немската битова техника идва именно от АЕГ, не от Бош и Сименс, макар последните също да произвеждат качествени машини.Бош е известен с автомобилната електроника, а Сименс с потребителска електроника.Макар всичко това да е силно условно, написъл още през далечната 2005, моята подредба Миеле, АЕГ, Бош, Сименс.Така, че какво произвеждат тези брандове аз чудесно знам.Но дълги години именно АЕГ,не друга беше известна с качеството и надежността си.Партийните вождове се обзавеждаха с такива.
    И за да завърша тази кратка ретроспекция ще ти посоча снимка на "несъществуващия" завод.
    Цитата е от руското уики.Вдясно на цитирания текст се намира и снимката
    • 2005 год Объявление о закрытии завода «АЕГ» в Нюрнберге и перевод производства в Польшу и Италию. Таким образом, в будущем все бытовые приборы «АЕГ», за исключением производимых на заводе «АЕГ» в Ротенбурге-об дер Таубер духовок, плит и варочных панелей, производятся за пределами Германии (в первую очередь, в Польше, Венгрии и Италии). Закрытие привело к шестинедельной забастовке персонала и призыву профессиональных союзов к бойкоту (бойкот потребителей).
    • 2007 год Последняя стиральная машина марки «АЕГ» сошла с конвейера на заводе «Электролюкс» в Нюрнберге 9 марта, 16 марта завод был закрыт.

    https://ru.wikipedia.org/wiki/AEG#.D...82.D0.B8.D1.8F
    А къде се произвеждат изделията на разлчните брандове пък е съвсем друг въпрос.
    Производствата на най-реномираните марки отдавна не е в страните от които са марките.Напривер всички прехвалени климатици се произвеждат в Китай.Дайкин, Митцубиши, Тошиба, а това е най-доброто, са японски марки и се прозвеждат в Китай.
    gnf одобрява това.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    16
    #1476

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Badr може ли да кажеш нещо за Панасоник NA-127VB5WGN:турско производство са и изобщо за пералните на панасоник,които са произведени там?За инверторния модел от преди 2 години има много отрицателни отзиви.
    Този пост е редактиран от lopesrr; 11-01-15 в 03:05.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,800
    #1477

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от lopesrr Виж публикацията
    Badr може ли да кажеш нещо за Панасоник NA-127VB5WGN:турско производство са и изобщо за пералните на панасоник,които са произведени там?За инверторния модел от преди 2 години има много отрицателни отзиви.
    Има си фирми за производство на бяла техника.Нищо против Панасоник,но специално пералните са за запълване на портфолиото от домакинска техника.

  10. Member
    Тук е от
    Apr 2014
    Живее в
    pleven
    Мнения
    855
    #1478

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Аз бях коректен,предложих да прекратиме спора......Явно,обаче ,badr се е засегнал......Няма да изпадам повече в подробности,но не мога да приема,че професионалист като него ,не може дори правилно да изпише името на МИЛЕ....kod,също се опита да поизясни нещата...... Не се получИ!......И така,нека тогава да приемем,че АЕГ съществува и процъфтява като огромен немски концерн,че жалките Бош и Сименс са вече купени от турците и .......да очакваме скоро техниката на последните два бранда да залее пазара у нас под името...АРЧЕЛИК!И това,написаното на руски в поста на badr ,също е повече от показателно-цитират се годините2005-2007 и действията на "Електролукс".Ако в онези далечни години си бил в някакъв завод,това е друг въпрос..Тогава действително е бил края! То и на руски е написано...еди кога си е излезнала последната пералня на АЕГ правена в Германия!...Сега сме 2015!Да,партийните величия се обзавеждаха с истинско АЕГ,тогава имаше и фирма и заводи в BRD.....Сега за съжаление АЕГ е толкова немско,колкото Финлукс в ЗОРА е синоним на качество от Финландия!.
    ..Gena_bs-цитирах българската уикипедия,защото там най синтезирано е дадено всичко и мисля,че това е достатъчно!
    ...А ,ако на някой се развали пералнята,сигурно badr ще може да му помогне!Аз-няма да мога!....
    Този пост е редактиран от prismehulnik; 11-01-15 в 10:33.

  11. Junior Member
    Тук е от
    May 2004
    Живее в
    София
    Мнения
    89
    #1479

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Какво ви е мнението за този модел на AEG L99695HWD (перална+сушилна машина с термопомпа)? Дали все още ще има недостатъците на стария тип комбинирани машини? Има я и в България вече тук но и цената и е доста висока - 2100. Нямам място за две отделни устройства, така че по удачния вариант няма как да го приложа, а ми се иска да се отърва от простирането на дрехите и местенето на простора напред назад.
    Този пост е редактиран от Samo; 11-01-15 в 10:40.

  12. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,248
    #1480

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Gena_bs Виж публикацията
    prismehulnik,
    Защо цитирате българския вариант, където са написани 10-тина реда?
    Мм, какво точно не ти харесва в конспектирания БГ вариант???
    Рекламната възхвала в собствения сайт не е особено полезна.
    Фактите са, че като производител AEG го няма отдавна, от 10 години марката е купена от Електролукс, както казах, не знам дали са закупени и бивши заводи на AEG, по-скоро не, защото компанията престава да съществува 10 години по-рано. Така че не е разумно да се предполага, че старички заводи са седели и загнивали преди да дойде Електролукс да ги купи.
    Не знам за какво точно е спора, видях, само че се обсъжда AEG - ако някой е бил в завод на AEG през този век, нека да уточним какво значи точно завод на AEG - това трябва да е завод на Електолукс, в който се произвежда бренда AEG и има сложена табелка AEG, а не завод на AEG...
    AEG помоему не е като Нокия например да е продала част от бизнеса и да продължава да съществува в друга област, просто такава компания от 20 години няма... Има уреди с такава марка, които са производство на Електролукс, има редица подобни примери.
    Лично мен това не ме притеснява, и печката, и хладилника ми са AEG и съм доволен от тях, въпреки, че са произведени от Електролукс, а не от несъществуваща бивша немска компания, която някога е била синоним на качество.
    lopesrr одобрява това.

  13. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,747
    #1481

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от prismehulnik Виж публикацията
    Аз бях коректен,предложих да прекратиме спора......Явно,обаче ,badr се е засегнал......Няма да изпадам повече в подробности,но не мога да приема,че професионалист като него ,не може дори правилно да изпише името на МИЛЕ....kod,също се опита да поизясни нещата...... Не се получИ!......И така,нека тогава да приемем,че АЕГ съществува и процъфтява като огромен немски концерн,че жалките Бош и Сименс са вече купени от турците и .......да очакваме скоро техниката на последните два бранда да залее пазара у нас под името...АРЧЕЛИК!И това,написаното на руски в поста на badr ,също е повече от показателно-цитират се годините2005-2007 и действията на "Електролукс".Ако в онези далечни години си бил в някакъв завод,това е друг въпрос..Тогава действително е бил края!
    Добро Утро, нима съм твърдял, че онзи ден съм бил в завода.Представи си само, че това беше именно през 2005.
    Ами тя и темата е продължение на темата от същата 2005.Предложил си да прекратиш спора, но намеквайки и изказвайки твърдения, които са твои, а ги преписваш на мен.
    Написах че АЕГ е по-качествената марка и това е точно така, без да посочвам къде и как е произведена.При това посочих и защо.От това не следва, че Бош и Сименс са жалки.Още през същата 2005 съм написъл, че двете също произвеждат качествени машини.
    Последваха странни твърдения, че АЕГ не била немска марка и възхвала на двете други.
    Не съм собственик на никоя марка и много не ме вълнува съдбата им.В темата обаче именно аз съм написах, че марката е купена от Електролукс.
    Разбира се най-грозен е намекът, че заблуждавам потребителите.Докато всичко останало спокойно може да го прескочим, то тук нещата вече са други.На това вече нямаше как да не реагирам.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Apr 2014
    Живее в
    pleven
    Мнения
    855
    #1482

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    badr,не е ли целта да дадем АКТУАЛНА и достоверна информация,а не да си припомняме младежките години!?Като пионерче и аз бях в ГДР.Бяха ни казали,че ще ни водят там дето се правят Симсончетата..Беше голяма радост......Заведоха ни,ама на едно место дето шиеха калъфките на седалките.......Сега остава само да си вземеш думите ,че Бош и Сименс са купени от турците,назад и всичко ще приключи" с мир и любов".....Както и да приемеш факта,че АЕГ като фирма отдавна,отдавна я няма на пазара и тези три буквички освен в исторически план,нищо не ги свързва със съвременното немско производство!....

  16. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,747
    #1483

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    За да може човек да си състави мнение за даден модел е необходимо по-сериозно присъствие на пазара.А пералните на Панасоник са рядко срещани.Лошите отзиви лесно си пробиват път.Никой няма да е доволен да си купи уред и тъкмо му изтече гаранцията и той да се повреди.Но аз лично не мога да съдя по единични бройки.
    Самсунг като перални не си струват, но преди 20дни ремонтирах 1055а, директ драйв, на който беше се намокрил мотора и пробил към корпус с пълно късо.Инвертора е оцелял. Пренавих мотора и тръгна.
    Да оцелее инвертор при късо в товара означава много.При късото е прегорял проводник 0.75, а това означава поне към 20А ток.
    От това обаче не мога да правя категорични изводи.Така и с Панасоника, твърде малко бройки за сериозни изводи.
    Може и да има негативни отзиви, но поначало ми се струва странна идеята за инвертор при пералня и хладилник.
    Да, четките се износват, но това е единствното предимство на инверторите пред колекторните мотори.
    Но комплект четки е 10лв. за 10г.А повреда в инветора означав почти винаги нова пералня.
    На хладилник пък е още по нелепо да има инвертор.При икономия от 10-15лв годишно и цена при ремонт 300-500лв.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от prismehulnik Виж публикацията
    badr,не е ли целта да дадем АКТУАЛНА и достоверна информация,а не да си припомняме младежките години!?Като пионерче и аз бях в ГДР.Бяха ни казали,че ще ни водят там дето се правят Симсончетата..Беше голяма радост......Заведоха ни,ама на едно место дето шиеха калъфките на седалките.......Сега остава само да си вземеш думите ,че Бош и Сименс са купени от турците,назад и всичко ще приключи" с мир и любов".....Както и да приемеш факта,че АЕГ като фирма отдавна,отдавна я няма на пазара и тези три буквички освен в исторически план,нищо не ги свързва със съвременното немско производство!....
    Къде си бил е въпрос който касае само теб.Написъл съм че АЕГ е по-качесвено и това е актуална информация и днес.Като фирма дали е там или не е без значение.Къде и как се разбира от моя пост, който избил рибата, че АЕГ е фирма, която е на пазара самостоятелно.Дали е свързана със свързана със съвременно немско производство е още по сложен въпрос, който също няма отношение.АЕГ обаче е водещия бранд на Електролукс и точно той е по-качествения.
    Какъв е критерия, от който да изхождаме, за да приемем че твоята информация е достоверна, а моята не е?

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от Samo Виж публикацията
    Какво ви е мнението за този модел на AEG L99695HWD (перална+сушилна машина с термопомпа)? Дали все още ще има недостатъците на стария тип комбинирани машини? Има я и в България вече тук но и цената и е доста висока - 2100. Нямам място за две отделни устройства, така че по удачния вариант няма как да го приложа, а ми се иска да се отърва от простирането на дрехите и местенето на простора напред назад.
    Комбиниран уред никой няма да ти препоръча, но при липса на избор е друг въпрос.Основен проблем бе липса на място в барабана за сушене на дрехите.Тази е за 9кг, а суши 6кг, което е достатъчно.
    Едва ли някой може да даде адекватно мнение.Скъп уред, предполагам ряко купуван.Термпомпената сушилня е много по-икономична.Като недостатък виждам само, че уреда е сложен.
    Евентуален ремонт някога би изисквал специалист едновременно по пералните и хладилна техника.
    Ще ме извиниш за нескромността, но такива сме 4-5човека в цялата страна.
    gnf и lopesrr харесват това.

  17. Member
    Тук е от
    Apr 2014
    Живее в
    pleven
    Мнения
    855
    #1484

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Абе ,що ли се занимавам с глупости ......Прав си kod,........И "майсторите"трябва да ядят хляб..........Нека не им пречим!
    Този пост е редактиран от prismehulnik; 11-01-15 в 19:02.

  18. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,248
    #1485

    Отговор: Перални / FAQ на първа страница - избор, обсъждане, мнения

    Скоро ще почна да трия и наказвам.
    Присмехулник, прекаляваш с личното отношение, време е да спреш. Целта на темата е взаимопомощ, каквото имаше да казваш, каза го, сега циклиш и пречиш.
    m_dikov, lopesrr и edikov харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 925
    Последно: 30-03-24, 09:19
  2. Отговори: 0
    Последно: 17-12-13, 17:05
  3. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31
  4. Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Sony телевизори
    Отговори: 1775
    Последно: 08-12-10, 13:43
  5. LG LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 2262
    Последно: 06-12-10, 19:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе