Вижте резултатите от анкетата: Каква марка е съдомиялната ви ?

Гласували
326. Не можете да гласувате в тази анкета
  • АЕG

    37 11.35%
  • Beko

    59 18.10%
  • Blomberg

    8 2.45%
  • Bosch

    67 20.55%
  • Candy

    4 1.23%
  • Daewoo

    3 0.92%
  • Electrolux

    35 10.74%
  • Fagor

    3 0.92%
  • Gorenje

    20 6.13%
  • Hotpoint-Ariston

    20 6.13%
  • Indesit

    9 2.76%
  • Midea

    14 4.29%
  • Neo

    0 0%
  • Siemens

    14 4.29%
  • Whirpool

    22 6.75%
  • Zanussi

    8 2.45%
  • Conegliano

    3 0.92%
Страница 2 от 68 ПърваПърва 12341252 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 1015
Like Tree109Одобрявам

Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #16

    Re:Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

    Немога,брате,три гърла храня (без моето) с две ръце.Приготвих 350 (тъщата си взеха"настолна"за толкова) за малка,ама видях,че вътре освен за вибратор и дамски душ,място за друго нема,та сложих още 50так,но нищо няма за 400 лв и изкарах ония 50 левченча,дето са скътани м/у личната карта и книжката,та натаманих 450 лева.Ако обадиш нещо за толкова .Иначе не ми дреме дали трака и колко хаби-работа да върши и то повечко годинки,че в последно време,кат' вземем нещо,се женим за него.

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #17

    Re:Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

    Вземи си тогава, миялка втора-ръка. Но нека поне да е нещо свестно. Свирни на ЛС, и ще ти дам контакти, на вносител на такава техника.

  4. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    253
    #18

    Re:Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

    Прав е приятелю Касапа. За тия пари, по-добре Германка втора ръка отколкото чисто нов китаец. Даже ми се струва ,че може и да икономисаш мъжките пари.

  5. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #19

    Re:Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

    Аз за тези пари си взех Индезит от Метро. Бяха намалени. Употребяваната миялна може и по-малко от мидеата да работи. Въпрос на късмет е.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    83
    #20

    Re:Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

    Аз пак за тези пари взех Беко от по тесните май 45 см бяха.Работи 5 години без никакви проблеми.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    53
    #21

    Re:Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от johny01
    ...Приготвих 350 ...
    Взимай Bosch за 300лв. втора употреба, с гаранция и ще се родиш. Забрави за тези евтини нови боклуци по магазините, дето ще ти скъсат нервите само и дано не се налага да разчиташ на гаранцията...

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    3
    #22

    Re:Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

    Здравейте! Мисля да си купувам съдомиялна машина,до сега съм нямал. Спрях се на марката Electrolux. Конкретно този модел: http://www.technomarket.bg/products/...olux-esf-63020 . Ако някой има такава или подобен модел моля да сподели своите впечатления и ако имате по-добри преложения за марка,модел и т.н. Бюджетът ми е 600 лв.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #23

    Re:Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от dani_k
    Аз пак за тези пари взех Беко от по тесните май 45 см бяха.Работи 5 години без никакви проблеми.
    И Касапа спомена за Беко,ква е твоята,че ако е за 600 лв...

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    83
    #24

    Re:Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

    Писах , че е за тези пари - около 430 в промоция .Иначе модела е DFS 1500 ако ги има още в веригата.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #25

    Re:Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

    Да има го още,даже е на същата цена.Загледах освен Мидеа WQP8-9241 (8 комплекта) за 409лв от Зора със 7% остъпка и Беко DSFN 1530 (12 комплекта) за 469 лв от Технополис.Имам още време за размисъл,но ще е една от тия двете.

  13. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #26

    Re:Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

    Джони, няма какво да се чудиш - Мидеята си не става... Питай чичо колко чисто-нови мидеи се продават по обявите.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #27

    Re:Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

    Е ще троша касичката на големия син за още 19 лв и ще взема Беко-то.Благодарско за съветите (българинът пита,за да има кого да обвинява/псува/ после )!
    Момчета взех Беко 1530 за 12 комплекта(459 от Технополис).Ако има някой такава да сподели,аз ще го направя след като и оправя водите.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2010
    Мнения
    46
    #28

    Re:Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

    Здравейте, оглеждам се и аз за съдомиялна машина. За съжаление съм силно притиснат от мястото и се налага да е от настолните.
    Разгледах какво се предлага на нашия пазар, не са много предложенията на фона на на другите съдомиялни.

    Midea WQP6-3201 - прочетох достатъчно за марката

    CANDY CDCF 6 - изглежда прилично, отвътре е метална, има всички модни екстри, за съжаление италианска.

    ELECTROLUX ESF 2430 W - тази беше моя фаворит, просто има всичко, което е нужно, това което ме разочарова е, че вътрешността и е пластмасова. Някак си не ми се струва удачно, дали няма да събира миризми тази пластмаса?

    ELECTROLUX ESF 2450 - по-скъпото братче на предната, единствения плюс, е че има дисплей. Пак е пласмасова има го и аналогичния модел на АЕГ.

    BOSCH SKS50E12EU - добре направена машина, но иначе дръвце. Аналогията с голфа е пълна, брата немец решил, че от отложен старт няма нужда, в кошницата липсва поставка за чаши със столчета...

    Та помагайте, ако се сещате за други варианти. Изискванията са да се събира във 60 см височина, да има отложен старт.


  17. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #29

    Re:Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

    Боша е много добра машина. Модела се произвежда от дълги години, без почти никакви промени в дизайна и конструкцията. Липсата на отложен старт се преодолява с един програматор за 5лв. Кандито също е хубавко, но бих предпочел Бошко.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #30

    Re:Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

    di-sign,не се връзвай на малка-няма място вътре,да не говорим,че голямата я ползваш и като плот(сложих си микровълновата отгоре).За тия пари има: http://www.technopolis.bg/b2c/catalo...etailScenario= сестра ми взе такава,но още не са я вързали,а на мен ми дойде скъпичка.
    А първите ми впечатления от Беко 1530 са-не е "тракалясник",мие перфектно и запечени тави,НО кошниците и пластмасовите части(перки,кутията за препарат,кошница за лъжици) останаха мокри,с капчици-това ми направи лошо впечатление(уж клас А на сушене).

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 68 ПърваПърва 12341252 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане
    От mvarbanov във форум Бяла техника
    Отговори: 1252
    Последно: 06-04-24, 20:57
  2. Бойлери / FAQ - обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Бяла техника
    Отговори: 1685
    Последно: 16-03-24, 12:36
  3. Ютии и гладачни машини / FAQ - избор ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 95
    Последно: 28-01-21, 15:34
  4. LCD матрици /FAQ - мнения , обсъждане
    От hristoslav2 във форум Ремонт, сервиз и калибрация на телевизори
    Отговори: 23
    Последно: 06-04-18, 18:32
  5. Мнения и обсъждане на tv LG LCD 37LD420
    От pacho-gr във форум LG телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 08-07-10, 18:52

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе