Вижте резултатите от анкетата: Каква марка е съдомиялната ви ?

Гласували
326. Не можете да гласувате в тази анкета
  • АЕG

    37 11.35%
  • Beko

    59 18.10%
  • Blomberg

    8 2.45%
  • Bosch

    67 20.55%
  • Candy

    4 1.23%
  • Daewoo

    3 0.92%
  • Electrolux

    35 10.74%
  • Fagor

    3 0.92%
  • Gorenje

    20 6.13%
  • Hotpoint-Ariston

    20 6.13%
  • Indesit

    9 2.76%
  • Midea

    14 4.29%
  • Neo

    0 0%
  • Siemens

    14 4.29%
  • Whirpool

    22 6.75%
  • Zanussi

    8 2.45%
  • Conegliano

    3 0.92%
Страница 12 от 68 ПърваПърва ... 210111213142262 ... ПоследноПоследно
Резултати от 166 до 180 от общо 1015
Like Tree109Одобрявам

Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    359
    #166

    Re:Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

    Съдомиалната ми започна отвреме на време да не отваря капачето на таблетката. И се получава просто изплакване.
    Търсих сервизи в мрежата, но нищо. В сайта на Канди България има телефони, но всички до един са невалидни.
    Как да намеря сервизен работник?
    Става въпрос за Шумен.

    п.п. А пък ако някой има идея какво и има на машинката и ако ми помогне да си я оправя сам, още по-добре.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #167

    Re:Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

    Ако не намериш техник в Шумен (което ме съмнява),просто слагай таблетката на дъното на съдомиялната.

  4. Novice
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    1
    #168

    Re:Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

    Здравейте, от 3 години имам тази миялна машина и до сега се е разваляла 3 пъти.
    Първият път беше гаранционно и казаха че е изгоряла платката.
    Вторият път отново маистора каза че е от платката и се разделих с 200лв.
    Третият път когато спря да работи вече реших да си купувам нова но тя пък заработи след няколко дена.И така няколко месеца.Ето че пак спря горката.Естесетвено реших да викам майстор - друг, и той като дойде ми сервира отново че е изгоряла платката дори и без да я отвори и погледне за какво става въпрос.Разделих се с 15 лв.
    Та въпроса ми е наистина ли им горят платките на тези съдомиялки или ме качват на черешата.Там ли им е слабото място.Ако дам още веднж 200 лв то по добре да си купя нова.Търся решение на проблема. Благодаря.

    въобще нищо не светва.Бутона on и off не сработва.
    Пробвал съм да я изкл.от мрежата пак нищо.Просто изведнъж спира и край.След време може и да заработи но това не си е работа сега пак съм без миялка.

  5. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #169

    Re:Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

    Много е странно толкова пъти да ти гори платката. Вероятно си е скапан модела. Виж да няма проблеми с тока. Измери си напрежението. Незнам как си се навил да дадеш 200лв за ремонт. Направо си купувай нова. Не скай на скупи модели щото нищои не се знае. Сега всичко е боклук.

  6. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    32
    #170

    Re:Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

    Здравейте, имам много странен проблем със съдомиялната. Марката е Електролукс, от малките модели за 6 комплекта. Понякога се случва нещо много странно - когато я включа в контакта - започва да издава странен шум - все едно работи, но вътре нищо не се движи. Както и да превключвам копчето за програмите , нищо не се променя, не светят никакви светодиоди. А най странното е , че след 2-3 дни като постои, се оправя. Не върви да я занеса на севиз и да ми кажат - ми тя работи.Някаква идея какво да направя?

  7. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #171

    Re:Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

    Шума да не е като шум от странформатор? В смисъл монотонно бучене с ниска честота.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    32
    #172

    Re:Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

    Мне точно. С ниска честота е, но ту усилва, ту намаля, нещо като на бавно въртяща се перка.

  10. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    253
    #173

    Re:Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

    Да не би да сработва защитата с/у преливане и шума да е от водната помпа?

  11. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    32
    #174

    Re:Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

    Може и това да е . Някаква идея какво да направя?

  12. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    32
    #175

    Re:Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

    След три дни се оправи. Явно се пълни с вода някъде и когато тя се изпари/оттече се оправя.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    82
    #176

    Re:Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от bauer
    Някой от вас не си ли е купувал миялна машина за вграждане Crown ? Онзи ден видях топ модела им който е под 500лв и си има всички екстри + клас ААА + дигитално управление и ми се стори много добра. Почти се бях засилил да е купя, но ... реших да попитам за отзиви :-). Е, някой има ли такава машина ?
    Здрасти bauer!
    Имам такава модел DW-4547ABI от година и половина и скоро я пуснах в действие. Бива, стига да уцелиш препаратите и програмата за миене. От програмите "3 в 1" най-пасва с италиански таблетки TRIV, но с "еко" програмата не става. Не ползвам сол щото твърдостта на водата ми е малка и почти няма смисъл, но може да опитам скоро време и със солта.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    62
    #177

    Re:Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

    Аз съм с Електролукс за 9 комплекта,оказа се пълен боклук,взех я за 7 стотака и освен моята платка се оказа ,че и други на модела са скапали,отворих я -нито бушонче ,нито някаква защита брат...то е ясно че повече нова техника няма да взема.Сега се оглеждам за втора употреба и да ви кажа когато си намери човек висок клас втора употреба е в пъти по-добре от новата,вече се убедих многократно и сега ако някой му трябва нещо за Electrolux ESL 46010 може да драсне.

  16. Junior Member
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    52
    #178

    Re:Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

    Здравейте на всички,
    имам съдомиялна Електролукс. Супер съм доволен от нея, но преди няколко дни ми се случи както започва да работи на 2-та минута от програмата (след като напълни с вода явно) и изведнъж всички индикатори изгасват и започва да работи нещо като помпа и няма спиране от никъде освен ако не се изключи от тока, след което следва моментално наводнение вкъщи тъй като водата от нея изтича цялата на пода. Помислих си че нещо се е запушила и последваха безумни процедури по всякакъв вид почистване на всички видове филтри и маркучи, но при следващото включване резултата е същия. Някой дали има представа за какво става въпрос или да я хвърлям и да купувам нова.Благодаря!

  17. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    33
    #179

    Re:Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от flamme_froide
    Здравейте на всички,
    имам съдомиялна Електролукс. Супер съм доволен от нея, но преди няколко дни ми се случи както започва да работи на 2-та минута от програмата (след като напълни с вода явно) и изведнъж всички индикатори изгасват и започва да работи нещо като помпа и няма спиране от никъде освен ако не се изключи от тока, след което следва моментално наводнение вкъщи тъй като водата от нея изтича цялата на пода. Помислих си че нещо се е запушила и последваха безумни процедури по всякакъв вид почистване на всички видове филтри и маркучи, но при следващото включване резултата е същия. Някой дали има представа за какво става въпрос или да я хвърлям и да купувам нова.Благодаря!
    Мисля, че се е включил "аквастоп"-а.

  18. Novice
    Тук е от
    Aug 2010
    Мнения
    5
    #180

    Re:Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

    Здравейте, решил съм да си купя съдомиялна за 6 комплекта, но немога да избера - ще съм благодарен на всякакви съвети и препоръки.Бюджета е до към 600лв.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 12 от 68 ПърваПърва ... 210111213142262 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Бойлери / FAQ - обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Бяла техника
    Отговори: 1687
    Последно: 22-04-24, 14:02
  2. Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане
    От mvarbanov във форум Бяла техника
    Отговори: 1252
    Последно: 06-04-24, 20:57
  3. Ютии и гладачни машини / FAQ - избор ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 95
    Последно: 28-01-21, 15:34
  4. LCD матрици /FAQ - мнения , обсъждане
    От hristoslav2 във форум Ремонт, сервиз и калибрация на телевизори
    Отговори: 23
    Последно: 06-04-18, 18:32
  5. Мнения и обсъждане на tv LG LCD 37LD420
    От pacho-gr във форум LG телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 08-07-10, 18:52

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе