Вижте резултатите от анкетата: Каква марка е съдомиялната ви ?

Гласували
326. Не можете да гласувате в тази анкета
  • АЕG

    37 11.35%
  • Beko

    59 18.10%
  • Blomberg

    8 2.45%
  • Bosch

    67 20.55%
  • Candy

    4 1.23%
  • Daewoo

    3 0.92%
  • Electrolux

    35 10.74%
  • Fagor

    3 0.92%
  • Gorenje

    20 6.13%
  • Hotpoint-Ariston

    20 6.13%
  • Indesit

    9 2.76%
  • Midea

    14 4.29%
  • Neo

    0 0%
  • Siemens

    14 4.29%
  • Whirpool

    22 6.75%
  • Zanussi

    8 2.45%
  • Conegliano

    3 0.92%
Страница 5 от 68 ПърваПърва ... 345671555 ... ПоследноПоследно
Резултати от 61 до 75 от общо 1015
Like Tree109Одобрявам

Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    447
    #61

    Re:Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от taniya
    При мен точно това липсва.
    Очевидно са я конструирали без него, но са казали какво да се направи
    Пробвай с предмиене, но без препарат за него, може и да ти допадне

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #62

    Re:Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

    Таня,за 1000 лв сигурно има ръчичка и сама си отваря шкафа с препаратите и си взима.(шега,извинявай!)
    Снимай отделенията за препарати и страницата от иструкцията(ако е на английски) и ще я разгадаем.

  4. Novice
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    6
    #63

    Re:Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

    Здравей johny01,
    В прикачен файл е страничката с отделението и инструкцията.
    В по-горните ми постове е прикачена инструкцията на български.
    Съжелявам, но незнам как да го визуализирам, затова съм го прикачила.
    Ще съм ти много благодарна, ако си изясня какво да правя.
    Това е някаква миялня с допълнително разпръскване на водата, както я рекламират Pro Clean.
    В Техномаркет имаше изложен такъв работещ модел, макет на електролукс и изглеждаше добре.
    Прикачени файлове Прикачени файлове

  5. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #64

    Re:Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

    Имаш отвор м/у препарата и гланца,той за сипване на гланц ли е ?
    Таня,ако нямаш други отвори(дупки,ниши,тайници,долапи,ятаци) по вратата и отделенията за препарати си мисля следното:на ''предпране" слагаш малко в отделението за препарат или ако го имаш в някоя от програмите,добавяш малко повече препарат.При мен на предварително измиване(изплакване)не е зададено да слагам препарат.
    Пробвай следното:включи само програмата за предварителното измиване,ако като приключи ти е паднало (отворило) капачето за препарат,значи се слага малко(още малко) там.Ако ли не,значи трябва да търсим другаде или при липса на "другаде"-не се използва препарат за предварителното.Аз използвам таблетки(хапчета,кубчета,блокчета) и не слагам повече препарат.
    пп Файл (снимка) се прикачва на "предварителен преглед"-"допълнителни опции"-Прикачи:"преглед"(посочваш/маркираш от компа,но май взима само от десктопа)-"публикувай".

  6. Novice
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    6
    #65

    Re:Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

    Ами има я тази дупка и аз се чуда за какво е.Дали от там не излиза гланца? Нямам представа. За пръв път се сблъсквам с такова нещо.
    Докато я инсталираме имам време да се чудя. След това ще опитам и ще докладвам какво е положението.
    Файла го прикачих така както ми обясняваш но не се получи като в твоя пост, т.е. отворен.

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    447
    #66

    Re:Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от johny01
    Имаш отвор м/у препарата и гланца,той за сипване на гланц ли е ?
    Таня,ако нямаш други отвори(дупки,ниши,тайници,долапи,ятаци) по вратата и отделенията за препарати си мисля следното:на ''предпране" слагаш малко в отделението за препарат или ако го имаш в някоя от програмите,добавяш малко повече препарат.При мен на предварително измиване(изплакване)не е зададено да слагам препарат.
    Пробвай следното:включи само програмата за предварителното измиване,ако като приключи ти е паднало (отворило) капачето за препарат,значи се слага малко(още малко) там.Ако ли не,значи трябва да търсим другаде или при липса на "другаде"-не се използва препарат за предварителното.Аз използвам таблетки(хапчета,кубчета,блокчета) и не слагам повече препарат.
    пп Файл (снимка) се прикачва на "предварителен преглед"-"допълнителни опции"-Прикачи:"преглед"(посочваш/маркираш от компа,но май взима само от десктопа)-"публикувай".
    Нали като сложи препарата за предмиене в отделението с основния той ще се освободи едва при основното миене. Тези просто не са предвидили място за поставяне, за разлика от показаното от теб на снимката, а там се вижда че ваничката за предварителния препарат си е достъпна за водата по време ма предмиенето. Дали ще сложиш препарата за предмиене в тази ваничка или директно на ламарината е все тая. Нашата миална е стара (Сименс) и спокойно се отваря по рвеме на работа. Наблюдавал съм я - основния препарат се освобождава след предмиенето. Лошото е, че инструкциите са написани така, че създават повече въпроси отколкото да дават отговори.
    Не се занимавайте с дозатора на гланца, той не трябва да се пълни с друго.
    kokovox одобрява това.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #67

    Re:Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

    Таня,не се отваря pdf-ът, jpg-ът(снимка) ще е отворен,снимай я тая пущина и дай да я видим.А дупката,ако е близо до гланца,значи оттам се сипва(налива),макар че аз не знаех и го хакнах "инжекционно" в преливника.
    Стефанов,за тая пара едва ли не са предвидили,ще чакам снимката,да видя няма ли ръчичка.Взе ли комбо пералня/сушилня,пусни на лични?

  10. Novice
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    6
    #68

    Re:Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

    Дано да се вижда добре, т.к аз не съм добър фотограф. Снимките са направени с мобилен телефон и не са много добри.
    Бих се радвала, ако миялната си имаше ръчички за да си зарежда сама чиниите.

    mod edit badr
    Не пускай последователни постове, а коригирай последният.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  11. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #69

    Re:Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

    Нямаш за предварителното измиване/изплакване място за препарат.Нещо те мотаят тия инструкции.Ръгай чушката в боба и не се коси.Слагай сол(направи настройка според твърдостта на водата),гланц(виждам има няква бяла стрелка-сложи я на 3,по средата някъде) и препарат(според програмата),щракай копчето и си свиркай.
    А иначе може и да имаш ръчичка за зареждане на съдомиялната,тип-"мъжо ми",ама от теб зависи.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  12. Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    447
    #70

    Re:Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от johny01
    Нямаш за предварителното измиване/изплакване място за препарат.Нещо те мотаят тия инструкции.Ръгай чушката в боба и не се коси.Слагай сол(направи настройка според твърдостта на водата),гланц и препарат,щракай копчето и си свиркай.
    А иначе може и да имаш ръчичка за зареждане на съдомиялната,тип-"мъжо ми",ама от теб зависи.
    От там не се сипва гланц, а изтича. Гланца се сипва под капачката в ляво, там е и регулатора на дозатора му.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #71

    Re:Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

    Стефанов,може и да грешим(по това време вече сме двама-трима ),ама картинката е виновна.Те тоя,гледам сипва в дупката.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    447
    #72

    Re:Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от johny01
    Стефанов,може и да грешим(по това време вече сме двама-трима ),ама картинката е виновна.Те тоя,гледам сипва в дупката.
    Сипва се в голямата кръгла дупка която се затваря с гуменото уплътнение. В нейния случай при наливането на гланца се обмива врътката за регулиране на дозатора. И при мен е така.
    johny01, и твоята инструкция е заблуждаваща - ако продължиш струйката ще видиш къде трабва да се налива .
    Гланца който се зарежда не е за едно миене. Трябва да има сигнал са липсата му. За да се ползва миалната с таблетки много+гланц в едно в сегашните машини синала може и да се изключва.

  16. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    299
    #73

    Re:Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от veselintonev
    Харесал съм си ето тази Съдомиялна , някакви отзиви за BEKO като марка!
    http://www.technopolis.bg/b2c/catalo...8F%D1%89%D0%B8
    Днес си я купих та да видим.До сега съм я монтирал ,ще пиша за отзиви при ползването и.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #74

    Re:Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

    Да й е честита на булката!
    Със съдомиялната си спестяваш мрънкането на жената(независимо,че продължава да мие на ръка някой неща) колко цапаме,ама получаваш още един сандък,дето трябва да обслужваш.
    kokovox одобрява това.

  18. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    299
    #75

    Re:Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

    Снощи я пуснах празна да се поочисти малко, на една от най-дългите програми ,136 мин .Направи ми впечатление че беше мокра като свърши,това нормално ли е?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 68 ПърваПърва ... 345671555 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Бойлери / FAQ - обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Бяла техника
    Отговори: 1687
    Последно: 22-04-24, 14:02
  2. Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане
    От mvarbanov във форум Бяла техника
    Отговори: 1252
    Последно: 06-04-24, 20:57
  3. Ютии и гладачни машини / FAQ - избор ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 95
    Последно: 28-01-21, 15:34
  4. LCD матрици /FAQ - мнения , обсъждане
    От hristoslav2 във форум Ремонт, сервиз и калибрация на телевизори
    Отговори: 23
    Последно: 06-04-18, 18:32
  5. Мнения и обсъждане на tv LG LCD 37LD420
    От pacho-gr във форум LG телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 08-07-10, 18:52

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе