Страница 104 от 159 ПърваПърва ... 5494102103104105106114154 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,546 до 1,560 от общо 2385
Like Tree2Одобрявам

Втора употреба климатици

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    219
    #1546

    Re:Втора употреба климатици

    Някой може ли да даде инфо за Mitsubishi MSZ-SV22R ?
    Ще се ползва за отопление на 15м2 стая .

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,783
    #1547

    Re:Втора употреба климатици

    Mitsubishi MSZ-SV22R - добро моделче от 2005 година - Параметри на климатика при 7°С външна температура: Охлаждаща мощност: 2.2 kW, Консумирана електроенергия: 420 W
    EER: 5.24, Отоплителна мощност: 2.5 kW, Консумирана електроенергия: 470 W, COP: 5.32
    Параметри на климатика при 2°С външна темепература:
    Отоплителна мощност: 2.9 kW, Консумирана електроенергия: 860 W
    Ще ти свърши работа за това помещение...Монтирал съм от този модели мога да те уверя, че работят добре...


  4. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    219
    #1548

    Re:Втора употреба климатици

    Днес ми монтираха ето тази машинка. Много съм доволен - работи като пчеличка.

    ето и параметрите:
    [img width=800 height=450]http://img213.imageshack.us/img213/813/p1010971e.jpg[/img]

  5. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #1549

    Re:Втора употреба климатици

    Какво е това, втора ръка Осака ли? Как си се набутал не е истина... а питаше за японски климатици втора употреба.

  6. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,783
    #1550

    Re:Втора употреба климатици

    Цитат Първоначално публикувано от wizard2000bg
    Днес ми монтираха ето тази машинка. Много съм доволен - работи като пчеличка.
    Дайте ми нож да си прережа вените..."боже колко мъка има по този свят"....това трябва да са ти го подарили барабар с монтажа...

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    219
    #1551

    Re:Втора употреба климатици

    Цитат Първоначално публикувано от deian
    Какво е това, втора ръка Осака ли? Как си се набутал не е истина... а питаше за японски климатици втора употреба.
    Не е осака, Емерсон е. И защо да съм се набутал ? Работи си много добре машинката. А и на тази хубава цена на която я взех - 500лв.+безплатен монтаж какво повече може да иска човек?! Е , верно не е Тошиба или Дайкин , но си топли и изстудява.

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #1552

    Re:Втора употреба климатици

    Цитат Първоначално публикувано от Aleksandars
    Дайте ми нож да си прережа вените..."боже колко мъка има по този свят"....това трябва да са ти го подарили барабар с монтажа...
    Ми то от толкова чудене и питане, накрая така става. Не знам, защо търсят хората съвети тук, след като не са склонни да ги ползват...

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    219
    #1553

    Re:Втора употреба климатици

    Не разбирам защо не ви харесва климатичето ? Жужи си като пчеличка, топли и изстудява...какво повече да прави един климатик ? Яйца няма да ми изпържи, нито да ми измие чиниите !
    Все едно и също повтаряте: Тошиба, Мицубиши, Дайкин, Саньо...а другите марки са "набутване"
    И ако искате да знаете хората от ЕКОКЛИМА са наистина компетентни специалисти, които са готови винаги да ви помогнат, а не да ви "набутват" определена марка и модел, щото това им е останало в склада и се чудят на кого да го "набутат" , че да се отърват.

  11. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,783
    #1554

    Re:Втора употреба климатици

    Цитат Първоначално публикувано от wizard2000bg
    Не разбирам защо не ви харесва климатичето ? Жужи си като пчеличка, топли и изстудява...какво повече да прави един климатик ? Яйца няма да ми изпържи, нито да ми измие чиниите !
    Все едно и също повтаряте: Тошиба, Мицубиши, Дайкин, Саньо...а другите марки са "набутване"
    И ако искате да знаете хората от ЕКОКЛИМА са наистина компетентни специалисти, които са готови винаги да ви помогнат, а не да ви "набутват" определена марка и модел, щото това им е останало в склада и се чудят на кого да го "набутат" , че да се отърват.
    Че няма да сготви яйца, няма...А колко ще те топли след месец, два, ще е друга приказка и как ще жужи, сам ще убедиш...А за хората от екоклима - какво да ти кажа, по добре ще зъмълча...Само ще ти дам един пример...Как отивам да демонтирам една осака 12-ка, която в последствие се окозва 9, а и на всичкото отгоре бяха изрязали етикета от агрегата да не се вижда модела...и за капак вътрешното небеше на осака, а нео на което беше махнат пластмасовия надпис толкова непрокопсано и го бяха продали на хайвана за 700 лв, чисто нов без монтажа...Така, че каво да ти кажа...и още примери мога да дам, ама има ли смисъл...
    Сега като се загледах в лепенката с параметрите на твоята нова "кошница", виждам че отново имаме рязана лепенка....No comment, нищо лично към теб, но си се набутал с това нещо (по скоро са те набутали)...

  12. Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    168
    #1555

    Re:Втора употреба климатици

    Цитат Първоначално публикувано от wizard2000bg
    Не е осака, Емерсон е. И защо да съм се набутал ? Работи си много добре машинката. А и на тази хубава цена на която я взех - 500лв.+безплатен монтаж какво повече може да иска човек?! Е , верно не е Тошиба или Дайкин , но си топли и изстудява.
    не знам до колко си се набутал, нямам представа колко е добър този климатик, но само да вметна, че в момента всеки климатик топли! ти се надявай да топли зимата, когато темп. паднат много под нулата...
    и все пак - честито за придобивката!

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    219
    #1556

    Re:Втора употреба климатици

    Не съм съгласен ! Прекалено много възхвалявате марките, а в същност имаме няколко пластмаси във вътрешно тяло и един ламаринен сандък с перка и хладилен компресор. Всичко останало е реклама и шминдикапели, на които се връзват баламурниците.

  14.  
     
  15. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,783
    #1557

    Re:Втора употреба климатици

    Човече като са шменди капенди, защо едните струват 500, а някой други 3500...и да те питам, отговори ми честно...защо изобщо си направи труда да ни разпитваш за японски климатици като разсъждаваш така?

  16. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    219
    #1558

    Re:Втора употреба климатици

    Защото "японските" климатици се оказаха направени в: Тайланд, Корея, Китай ...дори Чехия и Унгария.
    Защото трабантче за 100 лева може да стигне от т.А до т.Б както и Бугати Вейрон

  17. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    515
    #1559

    Re:Втора употреба климатици

    Климатика е Galanz, в Зора ги бяха пуснали за 300 лв нови, а твоя като го гледам не си знае годините.

  18. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    219
    #1560

    Re:Втора употреба климатици

    Климатика си е оригинален Емерсон , даже си има и гаранция + сервизна книжка. Разбирам , че не ви допада и затова се заяждате с марката...вероятно е конкурентна на машините, които предлагате .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Втора употреба климатици - част 3
    От kod във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 5307
    Последно: 15-05-24, 10:33
  2. Климатици втора употреба в София - от къде?
    От radop във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 86
    Последно: 15-02-14, 12:26
  3. Втора употреба климатици - част 2
    От kod във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 1527
    Последно: 23-10-12, 08:50
  4. Продавам части втора употреба за климатици
    От popovski във форум Приключили продажби
    Отговори: 9
    Последно: 09-09-12, 16:25
  5. Отговори: 10
    Последно: 17-10-09, 21:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе