Страница 23 от 159 ПърваПърва ... 1321222324253373 ... ПоследноПоследно
Резултати от 331 до 345 от общо 2385
Like Tree2Одобрявам

Втора употреба климатици

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #331

    Re:Втора употреба климатици

    Приятел всичко го има в мрежата само трябва да си световен шампион по търсене в Гугъл като мен.
    И някой да ти носи каталози от земята на изгряващото слънце.

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Jackas
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    1,260
    #332

    Re:Втора употреба климатици

    blue1: Шампион

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    152
    #333

    Re:Втора употреба климатици

    Още един глас за blue1 !!!И интересно,че е готов да помогне на всеки,обикновено след петия въпрос-следва...Ай стига ве,баси досадните...Или нещо от този род..При нашия blue1-нервите сигурно са ...японски!! Респект!

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    16
    #334

    Re:Втора употреба климатици

    накратко за последвалата одисея- дойде един от монтажниците погледна го ,замерва нещо по външното тяло и компетентно заключи, че няма как да ми вдигне повече градуси, защото" ... или нещо по електрониката се е скапало, или газта била изтекла , или... абе няма страшно , ще го оправим тия дни до Коледа , Та след като аз- днес трябва да ми се обадят ще го оправят ли , ще го сменят ли .Фирмата е в търново- утре ви давам координатите ако не са ес адействали, защото от друга страна имам познати , които са доволни от закупени от тях климатици.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    31
    #335

    Re:Втора употреба климатици

    Към blue1: Приятел отново имам проблем с SHARPA AU-A28FY. Мина една седмица откакто мигаше зелеената лампа на таблото на вътреното тяло и вече си мислех че след изключването му от мрежата че проблема е решен. Тази сутрин като го погледнах въпросната лампа отново мигаше при включен и изключен от дистанционното климатик. Какво сигнализира не ми е ясно. Някой от знаещите и разбиращи от климатици ако може да помогне!!!

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    16
    #336

    Re:Втора употреба климатици

    Последно инфо от мен- фирмата е "Виктория 2000 "- от Велико Търново- но засега постъпиха коректно- свързаха се с фирмата доставчик, решиха че проблема не може да се отстрани и при нова пратка в събота ще ми го подменят. Предлагат ми и да го сменят с нов срещу доплащане , но уви , финансите не ми го позволяват.
    Хайде, пожелавам късмет на всички с втори употреби , а и на себе си

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    118
    #337

    Re:Втора употреба климатици

    elegator @ Търси майстори да го видят щото явно проблема е сериозен ! Ако във вашия град няма сериозна фирма , която да им разбира направо го носи в Пловдив . Дано да не съм прав ама , ако си чел по- предните странници имах същия проблем с едно саньо . Цяла година че и повече изкара с мигаща лампичка , след изключване от захранването се оправяше за известно време също като при теб , но накрая климатика умря . Вчера го прибрах от поредния майстор и съм решил догодина ще го нося в пловдив - явно само там има сервизна база .
    ПС: макар че съм един от опарилите се с климатик 2-ръка мисля да си взема пак такъв комфората който предлага такъв климатик е несравним с тези който се прелагат за същите пари нови. Единсвеното което ме притеснява е малката им гаранция и евентуално последаващото им трудно отремонтиране. та мисля да си взема National CS G25R произведен 95г. Ако някой има такъв моля да сподели що за машина е ( 10x на blue1който вече ми прати някакво инфо на лс. )

  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    137
    #338

    Re:Втора употреба климатици

    И няма да сгрешиш.Сега малко се пообраха нещата и при нас,но излизат и по-нови машини.Относно гаранцията-кой ти дава по-голяма?

  11. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #339

    Re:Втора употреба климатици

    rumo, луд ли са да купуваш 12 годишен климатик. Ако е 5, 6 годишен по бива ама 12 години е много. Горед олу ресурса му е толкова.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    118
    #340

    Re:Втора употреба климатици

    На кое ресурса му е толкова на компресора - не мисля на модулите не знам - да се надяваме че не е или че за national ме уверяват че ги има . Саньото ми работи почти 15 г. и да се надяваме че един ден пак ще тръгне , не съм го отписал . национала ми го дава приятел последните 4 години от както е у тях има няма 1-2 месеца работа , това е и причината за продажбата - не се ползва , значи е работил 9 г. още 3г. да изкара и ще си купя друг. Взимам го за 350лв. + 50лв. за монтаж , за тия пари толкоз . един gsm толкова струва и по- малко се ползва .
    Друго поне е проверен че работи и при - 17 * , щото най ме е страх да не взема нещо ново от магазина и като паднат температурите не той мене да топли ами аз него. Външното и вътрешно тяло са абсолютно безшумни , няма вибрации няма пукане на пластмаси , като достигне зададената темпертура си я държи постоянна не да ми губи 2-3* нагоре -надолу и да остава усещане за хлад . гори 2-3 пъти по- малко ток от конвенционалните нови клими - това е което натежнява везните в негова полза.
    Я по- добре ми пожелайте повече късмет , че утре или в неделя отивам да го взимам

  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    137
    #341

    Re:Втора употреба климатици

    @rumo,
    прав си друже,взимай и не бой се.Шанса да налетиш на ново "китайско дръвче" е по-голям,отколкото добре сервизиран "японец"на 12 години.А за гаранцията,още веднъж ще попитам - кой предлага по-голяма и дали ще я спази?
    Късмет и напред.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    31
    #342

    Re:Втора употреба климатици

    Привет! Възможно ли е това мигане на тази зелена лампа да е причинено от токов удар например. Та тази зелена лампа дето мига е 5 -та най-в дясно на вътрешното тяло, която представлява квадрат с минаващи по диагонал зелени линии. Ако някой от знаещите във форума, а и монтиращи климатици, има представа за какво е тази индикация да сподели. Намерих един техник който обеща да го види, но вече два дена все не намира време, ту ще идва преди 12 ч. ту след 15 ч. и аз бягам от работа да го чакам в къщи. Въртя му на джиесема и следват обещания ....идвам след малко и таман да дойде все нещо го отклонява в друга посока. С ледва нова порция обещания, а резултат няма.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #343

    Re:Втора употреба климатици

    elegator снимай климатика и го покажи по-специално тази мигаща лампичка.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    31
    #344

    Re:Втора употреба климатици

    Снимал съм го и ти пращам снимките на мейла.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #345

    Re:Втора употреба климатици

    Хубаво но нищо не съм получил

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 23 от 159 ПърваПърва ... 1321222324253373 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Втора употреба климатици - част 3
    От kod във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 5307
    Последно: 15-05-24, 10:33
  2. Климатици втора употреба в София - от къде?
    От radop във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 86
    Последно: 15-02-14, 12:26
  3. Втора употреба климатици - част 2
    От kod във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 1527
    Последно: 23-10-12, 08:50
  4. Продавам части втора употреба за климатици
    От popovski във форум Приключили продажби
    Отговори: 9
    Последно: 09-09-12, 16:25
  5. Отговори: 10
    Последно: 17-10-09, 21:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе