Страница 5 от 159 ПърваПърва ... 345671555 ... ПоследноПоследно
Резултати от 61 до 75 от общо 2385
Like Tree2Одобрявам

Втора употреба климатици

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    306
    #61

    Re:Втора употреба климатици

    Климатика си е инвертор и шарпа топли много добре това че "echo" не го е чувал и го класифицира като китаец не се тревожи. и 3.6кв е 12294.6444972btu

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    122
    #62

    Re:Втора употреба климатици

    Имам цели три броя Sharp Windom две 10-ки и една 18-ка преди една година си ги купих втора ръка от АНТ , за да се отоплявам понеже мошенниците от парното ми ебаха майката идеални са както за топло така и за студено! Дадох 2000 лева за трите и изобщо не съжалявам и при минус 22 градуса отплява апартамента много икономично сега лятото почти не съм ги ползвал ! Пазя си и сметките за тока за неверниците които не вярват , според мене мойте са модели 95-97 година тихи са не бучат . Друго ако те интересува питай!

  4. Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    963
    #63

    Re:Втора употреба климатици

    Цитат Първоначално публикувано от airclima
    Климатика си е инвертор и шарпа топли много добре това че "echo" не го е чувал и го класифицира като китаец не се тревожи. и 3.6кв е 12294.6444972btu
    Само съм отбелязал, че данните, които fair посочва са като на евтин китайски климатик на същата цена, но нов!
    Иначе може и да е супер - няма да споря, просто секънд-хенд-а е въпрос на шанс за мен, но `за всеки влак си има пътниците` - като обикновен потребител мен ме е страх от стоки без гаранция - тук и КЗП няма да помогне...
    Ако забелязваш, става въпрос не за качество на нова/стара техника, а за гаранцията какво ще получиш като си дадеш парите

  5. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    306
    #64

    Re:Втора употреба климатици

    Няма смисъл да споря с тебе но климите 2ра употреба също имат гаранция и то по голяма от на новите. Ти явно харесваш ментетата защото са нови.
    Но едно съм съгурен че караш кола 2ра ръка за което май не си на същото мнение

  6. Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    963
    #65

    Re:Втора употреба климатици

    Цитат Първоначално публикувано от airclima
    Няма смисъл да споря с тебе но климите 2ра употреба също имат гаранция и то по голяма от на новите. Ти явно харесваш ментетата защото са нови.
    Но едно съм съгурен че караш кола 2ра ръка за което май не си на същото мнение
    Имат гаранция... ако имаш сериозна фирма насреща... може и да си прав за себе си...

    А за колата - определено считам, че тази дума трудно може да се отнесе добре за машина над 3 години, а след 7мата - изобщо! Пък към марките съм още по-особено настроен - това VW, Opel, Ford...
    Но пък `за всеки влак си има пътници` - мисла, че е по-добре нов Hyundai, отколкото Mercedes `96а /предвид срока на възможна експлоатация и навъртените километри/

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    19
    #66

    Re:Втора употреба климатици

    Здравеите,искам инфо за GENERAL- ASH7RSCCW секън хенд разбира се имам ги под ръка но не се знае цената.Предполагам няма да е висока но ми кажете оретировъчна и дали го бива точно тоя модел .

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    53
    #67

    Re:Втора употреба климатици

    Някой знае ли от каде би могло да се свали някаква инструкция за работа с дистанционните управления на японските климатици?
    Или поне да има някой който разбира японски?
    Всичко е показано с японски йероглифи, а може би има дребни детайли които са важни за работата на климатика.
    Повечето дистанционни може би съдържат едни и същи символи, добре ще бъде ако някой който им разбира сподели кое за каква функция се отнася!

  10. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Живее в
    София
    Мнения
    28
    #68

    Re:Втора употреба климатици

    здравеите на всиЧки.моля панЧо и другите знаещи да дадат тел.на фирми за втора употреба климатици,от софия и пловдив ако може.мерси предварително

  11. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    13
    #69

    Re:Втора употреба климатици

    Наскоро си взех Fujitsu с означение на вътрешното тяло - AS25FPB-W и на компресора - АО25FPB, 2000 година, 12-ka с дистанционно AR-BB3. Не мога да разбера за какво служи третата лампичка на вътрешното тяло. А на дистанционното отзад има две вдлъбнати копчета (едното е за настройка на часовника), като натисна другото двете горни лампички на вътрешното тяло започват да мигат. Някой може ли да помогне с информация или с линк на английски, руски или поне на български

  12. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    17
    #70

    Re:Втора употреба климатици

    здравеите на всиЧки.моля панЧо и другите знаещи да дадат тел.на фирми за втора употреба климатици,от софия и пловдив ако може.мерси предварително


    www.frigo-star.hit.bg

  13. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    13
    #71

    Re:Втора употреба климатици

    виж това http://www.klimatik.bg/

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    306
    #72

    Re:Втора употреба климатици

    Това копче е за ресет на дистанционото към климатика тоест конектва се.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    13
    #73

    Re:Втора употреба климатици

    Благодаря за отговора, но кога се налага да се прави такъв ресет ?

  17. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    118
    #74

    Re:Втора употреба климатици

    Здравейте.
    Аз знам как се работи с японско дистанционно.Рабогил съм 3 г. към фирма за клима 2 у-ба.Най-добрите са FUJITSU i HITACHI.Останалите дават дефект.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    17
    #75

    Re:Втора употреба климатици

    Здравейте, имам Fujitsu 2-ръка. Интересува ме как да използвам функцията с таймерите. Благодаря предварително.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 159 ПърваПърва ... 345671555 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Втора употреба климатици - част 3
    От kod във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 5299
    Последно: Вчера, 08:32
  2. Климатици втора употреба в София - от къде?
    От radop във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 86
    Последно: 15-02-14, 12:26
  3. Втора употреба климатици - част 2
    От kod във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 1527
    Последно: 23-10-12, 08:50
  4. Продавам части втора употреба за климатици
    От popovski във форум Приключили продажби
    Отговори: 9
    Последно: 09-09-12, 16:25
  5. Отговори: 10
    Последно: 17-10-09, 21:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе