Страница 61 от 116 ПърваПърва ... 1151596061626371111 ... ПоследноПоследно
Резултати от 901 до 915 от общо 1727
Like Tree8Одобрявам

Собственици на климатици 100V

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,125
    #901

    Re:Собственици на климатици 100V

    като я активирам климатика някак си се успива ,задал съм му 20° в стаята по дистанционно е 15° а той само върти въздуха и не топли .. дистанционното е на 2 метра от него ,насочено към него ... изключа ли я забичва веднаха .. явно не действа както трябва :С

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #902

    Re:Собственици на климатици 100V

    Пробвай да я активираш и да го оставиш за малко с видимост към климатика. Може би не праща сигнала веднага. Но ако пипнеш примерно клапите, ще прати информацията за температурата заедно с настройката за тях.
    Да нямаш нещо сбъркан превод и да натискаш друг бутон?

  4. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #903

    Re:Собственици на климатици 100V

    Алекси, аз също от мн време си задавам този въпрос и на двата ми климатика саньо, се получава така както описваш ти. При мен имам чувството че е активна когато не свети, тогава само с местене на дистанционното Т се регулира ...

  5. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,125
    #904

    Re:Собственици на климатици 100V

    няма логика .. ако ползва неговия си датчик няма да допусне да падне толкова темп ,а пък ако не вижда дистанционното пак минава на своя си датчик .. мътна работа ,ама тая функция не я ползвам ... единственото смислено което се сещам да са се сдухали батериите че са оригиналните ...

  6. ph
    ph е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    41
    #905

    Re:Собственици на климатици 100V

    Когато ползва неговия си датчик поддържа 2 гр. по ниска темп. защото там горе е по-топло и това става когато има символ на дист.Поне при моите е така.Аз ги държа да взимат сигнал от дист./да няма символ/ и като изкарам дистанционното от стаята, климите свалят с 2 гр- значи минават на негов датчик.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    39
    #906

    Re:Собственици на климатици 100V

    Здравеите и при мен е така,когато няма символ на дистанционното измерва темперетурата там където е то,но незнам на колко минути изпрашта сигнал към вътрешното тяло.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    10
    #907

    Re:Собственици на климатици 100V

    Здравейте,
    моля за трхнически данни, информация и мнения за Sharp AY-R28YSB. Основно ше се ползва за отопление на стая и коридор общо 35 кв.м с добра изолация.

  10. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #908

    Re:Собственици на климатици 100V

    Без да търся, отсега ти казвам, че ти е слаб този модел. Не е за 35 м2.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    82
    #909

    Re:Собственици на климатици 100V

    Взех си fudjitsu as - e22v за 13 кв. стая и съм го оставил на 30 гр. вече 2 часа ,а в стаята е 15 гр.Та имам чуството че трябва да работи цял ден та да направи поне 20гр. В сравнение с другия ми климатик-12LDC ,100 волтовия май го нема никакъв.Иначе японеца е супер безшумен.

  12. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,125
    #910

    Re:Собственици на климатици 100V

    12лдц е над 2 пъти по мощен все пак ,а 30° може и никога да не се постигнат ако имаш големи загуби .. остави го на толкова колкото искаш да поддържа ,а не 30 поне 24 часа да може да стопли стените

  13. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    82
    #911

    Re:Собственици на климатици 100V

    Еми оставил съм го на 30,ама имам чувството ,че ако надувам бузи ще грея повече от него.За сега тоя климатик ме хвърля в джаза.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #912

    Re:Собственици на климатици 100V

    Цитат Първоначално публикувано от chakalov
    Здравейте,
    моля за трхнически данни, информация и мнения за Sharp AY-R28YSB. Основно ше се ползва за отопление на стая и коридор общо 35 кв.м с добра изолация.
    Машината е хубава макар и малко старичка, но по-важното е, че е само 4 киловата на отопление и няма да е достатъчна за помещение от 35 квадрата. За да си сигурен, че ще топли при много ниски температури с тази мощност можеш да отопляваш не повече от 25 кв.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #913

    Re:Собственици на климатици 100V

    laodzu ако стаята не е била отоплявана преди да сложиш климатика не очаквай да я сгрееш за 2 часа. Измери температурата на входящият и изходящият въздух и ако разликата е поне 30 градуса машината няма проблем- просто стените са студени и ще се стоплят бавно.

  17. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    501
    #914

    Re:Собственици на климатици 100V

    Цитат Първоначално публикувано от laodzu
    Взех си fudjitsu as - e22v за 13 кв. стая и съм го оставил на 30 гр. вече 2 часа ,а в стаята е 15 гр.Та имам чуството че трябва да работи цял ден та да направи поне 20гр. В сравнение с другия ми климатик-12LDC ,100 волтовия май го нема никакъв.Иначе японеца е супер безшумен.
    Да ти обесня малко , почти никоя фирма не допълва 410 климатик при внос . или го точи нацяло или не го пипа, та твоя хайван е уникален но иска газ измери струята аз имам същия в мойта приятелка и в 20 квадрата хол е 25 градуса ,виж само излез и ми кажи с пластмасовия агрегат ли си или с големия железния

  18. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,775
    #915

    Re:Собственици на климатици 100V

    Тази машинка е модел от 2009 година и не би трябвало да имаш проблем с нея. Или нещо са омотали при монтажа или имаш топло загуби, които допринасят за по бавното затопляне на помещението. Мите, този модел е с метален малък агрегат тежащ 21 килограма - в интерес на истината като тежина си е притеснително, на както казваш, тези моделчета работят добре...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Собственици на климатици 100V - част 2
    От kod във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 1648
    Последно: 14-01-24, 12:51
  2. Мнения от собственици на климатици LG
    От zhelko във форум Климатици Samsung, LG
    Отговори: 15
    Последно: 27-07-15, 18:50
  3. Въпрос за климатици 100V
    От kaki във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 51
    Последно: 06-10-13, 10:10
  4. Собственици на климатици
    От Vanquished във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 122
    Последно: 02-02-12, 18:32
  5. Отговори: 2
    Последно: 12-08-11, 23:17

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе